Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 8 éve
Jó hogy nincs prime meccs, nem kell éjszakázni.Az viszont kurva szar h az utolsó 5 fordulóból 3-szor játszunk idegenben, ráadásul minden esetben hideg stadionban. #ZergeB@szásRox
Arról nem is beszélve h a bye week előtt/után sem túl fontos meccseink vannak.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Idei menetrend - én látok rosszuk vagy tényleg csak 1 prime time meccs van jelenleg betervezve Riverséknek (az is a Chiefs ellen a 15. héten)?
több mint 8 éve
Előszezon:Los Angeles Chargers vs. Arizona Cardinals
Seattle Seahawks vs. Los Angeles Chargers
New Orleans Saints vs. Los Angeles Chargers (CBS, Aug. 25) ...Sport TV(?)
Los Angeles Chargers vs. San Francisco 49ers
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Érkezett Geno Smith 1 évre. Nem teljesen értem, hogy minek ha már egyszer itt van Cardale Jones.Biztos csak le akarták állítani a Lamarr Jackson pletyiket, amiktől engem a hideg kirázott 😀
Sixo
Amúgy én sem értem, eddig annyira mondták, hogy Cardale nagyon jó, sokat fejlődött, helyt tud állni, ha kell, bla bla...erre idehoznak egy bustot, aki a labdát nem tudja egyenesen dobni. Teleszkóp leghülyébb húzása ever, de mivel róla van szó, hiszek neki, hogy oka volt rá.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Érkezett Geno Smith 1 évre. Nem teljesen értem, hogy minek ha már egyszer itt van Cardale Jones.
több mint 8 éve
Fanspeakeltem kicsit 😀1/17 Josh Jackson, CB - Iowa
2/16 Kolton Miller, OT - UCLA
3/20 Arden Key, Edge - LSU
4/19 R.J. Mcintosh, DL - Miami
5/18 Andre Smith, LB - NC
6/17 Van Smith, S - Clemson
7/33 John Atkins, DL - Georgia
Szembe jött a BPA pár alkalommal, hát éltem vele.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Marcedes Lewis követheti ide Gus Bradleyt?több mint 8 éve
Nem, ennek orbáni oka volt. | Nem kórház, STADION!!! |Egyébként meg oly mind1 ha leigazolnánk Wolverine-t mondván h a heeling abilityje óriási extra lenne ebbe a kórházcsapatba azzal se mennénk semmire, a kaliforniai nap az még adamantiumot is megolvasztja...Nem azért költöztetek Los Angelesbe, mer' ott jobb a kórházi ellátás?
empty taxi
Black_Adder
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Egyébként meg oly mind1 ha leigazolnánk Wolverine-t mondván h a heeling abilityje óriási extra lenne ebbe a kórházcsapatba azzal se mennénk semmire, a kaliforniai nap az még adamantiumot is megolvasztja...Nem azért költöztetek Los Angelesbe, mer' ott jobb a kórházi ellátás?
empty taxi
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
Egyébként meg oly mind1 ha leigazolnánk Wolverine-t mondván h a heeling abilityje óriási extra lenne ebbe a kórházcsapatba azzal se mennénk semmire, a kaliforniai nap az még adamantiumot is megolvasztja...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Kérlek ne írj erről feltételes módban...megsértessz 😀kivéve ha kidől egy pillanat alatt...mintha a Chargers FO vonzódna a sérülésre hajlamos játékosokhoz...Most nézem , hogy a pff-nél pl az egyik leggyengébb kezdő center volt tavaly , hát nem tudom , jobban örültem volna , ha mondjuk draft 2. napján hozunk valakit aki úgy is bust lesz.egykis rutin jól jön szeribtem a Feeney-Lamp páros közé
Sixo
jó lesz ez.
braxa88
Rolni
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
kivéve ha kidől egy pillanat alatt...mintha a Chargers FO vonzódna a sérülésre hajlamos játékosokhoz...Most nézem , hogy a pff-nél pl az egyik leggyengébb kezdő center volt tavaly , hát nem tudom , jobban örültem volna , ha mondjuk draft 2. napján hozunk valakit aki úgy is bust lesz.egykis rutin jól jön szeribtem a Feeney-Lamp páros közé
Sixo
jó lesz ez.
braxa88
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 8 éve
Most nézem , hogy a pff-nél pl az egyik leggyengébb kezdő center volt tavaly , hát nem tudom , jobban örültem volna , ha mondjuk draft 2. napján hozunk valakit aki úgy is bust lesz.egykis rutin jól jön szeribtem a Feeney-Lamp páros közé
Sixo
jó lesz ez.
több mint 8 éve
Most nézem , hogy a pff-nél pl az egyik leggyengébb kezdő center volt tavaly , hát nem tudom , jobban örültem volna , ha mondjuk draft 2. napján hozunk valakit aki úgy is bust lesz.
több mint 8 éve
Remélem nem drága, de örülnök neki. Így azért kellemes kezd lenni az OL.2 év 15 milla
Chargers LT

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Remélem nem drága, de örülnök neki. Így azért kellemes kezd lenni az OL.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
nagyszerű, stabil játékos - ha egészséges. 2012 óta tavaly játszotta elöször végig mind a 16 meccset. problémái vannak a csípőjével. Chargers signed C Mike Pouncey to a two-year contract.
In large part due to a lingering hip injury, Pouncey's effectiveness waned in 2017 with the Dolphins, but he is still only 28 years old and should be recovered now. Pouncey has stated he will eventually need a hip replacement. The Chargers' offensive line is shaping up, from left to right, as LT Russell Okung > LG Dan Feeney > C Pouney > RG Forrest Lamp > RT Joe Barskdale. If the unit stays healthy, this line has a chance to be a top-ten group.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Viszont van egy SB győztes rúgótok Sturgis jött két évreA legnagyobb needünkre 😀
dande
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Viszont van egy SB győztes rúgótok Sturgis jött két évre
több mint 8 éve
Mike Pouncey jön vizitre, örülnék neki.Hát ha úgy játszik , mint tavaly akkor én nem igazán.
empty taxi
több mint 8 éve
Mike Pouncey jön vizitre, örülnék neki.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gatesnek gyakorlatilag teljesen kiürült a tank én úgy láttam. Meglepne ha folytatná.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Tender raktunk Tyrell Williams-re és Chris McCain-re. Adrian Phillips 1 éves szerződést kapott. Virgil Green 3 évre aláírt hozzánk, remélem ez nem jelenti azt, hogy Gates nem tesz hozzá még 1 évet, bár megférnek egymás mellett hiszen teljesen eltérő feladatkörük van.