Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 8 éve
Mind Gus mind Kenny szerződése lejárt, mindkettőjüket várom vissza szeretettel, mondotta Lynn, ennyit tudunk.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Ez+az- Szépséges: “Chargers are allowing 2.45 yards after contact against the run with Denzel Perryman out and 1.41 yards with him on the field. Would be the difference between 32nd and 1st in the league this year.”
Azért ez kemény stat, de komolyan meg is látszik. Olyan nekünk, mint a Dallasnak Lee.
- Szezon végére #3 lett a passzvédekezésünk, ami több, mint remek, mivel Verrett már az elején kiesett. Már a draft után kikiáltottam az egyik legnagyobb stealnek Kinget, be is jött, szép volt Telesco. És a 2.éves UDFA Trevor Williamsért is pacsi, Telesco elég jól tud UDFA gyönygyszemekre találni.
PFF cornerek:
#1 Hayward
#10 Williams
#13 King
Hayward 2. csapatos All-Pro lett egyébként.
- Lynn az uccsó meccs után elmondta, hogy itt bajnok csapat épül...folytassuk is így 😊
Van valami infó, vagy Gus mondott már valamit, hogy maradna, ilyesmi? Mert eléggé első számú prioritás szerintem, hogy maradjon.
George Stewart ST coachnak viszont nem jött be ez a dolog asszem...akár rúgtunk, akár nekünk rúgtak és vissza kellett hordani, borzalmas dolgok történtek és több meccs is ezeken ment el. Nem biztos, hogy marasztalnám.
Szerkesztette: Chargers LT
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Innen is üdv Yonghoe Koo (remélem legalább rosszul írtam le a neved te balfasz) ex rúgónknak, hogy nem 11-5 lett a mérlegünk, és nyertük meg a csoportot.Éveken át a kórház csapat mivoltunk hátrálratott, de idén ez a jó és Fr. történeti statisztikákkal rendelkező csapat pozitív mérleggel megérdemelte volna a PO-ot, még akkor is, ha a KC ellen elbasztuk.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Ez is igaz, hogy szerintem nálunk senki sem lesz amiatt szomorú, hogy idén már nem kell megint összecsapunk, főleg ha azt vesszük, Rivers mit szokott velünk művelni...Ok, nyilván mi KC ellen elbasztuk már, de akkor is bosszantó, hogy egyrészt pont most nem nyertek, másrészt egy olyan Bills, Titans került be, akik hát khm...50➕ pontot szórtunk az egyikre.Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊Dehogy adtuk le. Akkor a cserék játszottak volna már a 2. félidőben, ehhez képest végéi pályán voltak a kezdők. Egy DeDe Westbrook dropon múlt, hogy nem nyertünk. A védelem 1 (igaz TD playt) leszámítva, úgy játszott, mint akik vért ittak és már PO üzemmódban tolták. Az offense és az ST volt aggasztóan szar. De mondom, így is 1 playen múlt a W. Bár a Titans megérdemelten nyert.
Chargers LT
Amúgy elnézést, hogy nem segítettünk.
iktriad
Bár pont így járt a Jax jobban, mintha velünk kellene jatszani. Szerintem 😊
Chargers LT
több mint 8 éve
Ok, nyilván mi KC ellen elbasztuk már, de akkor is bosszantó, hogy egyrészt pont most nem nyertek, másrészt egy olyan Bills, Titans került be, akik hát khm...50➕ pontot szórtunk az egyikre.Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊Dehogy adtuk le. Akkor a cserék játszottak volna már a 2. félidőben, ehhez képest végéi pályán voltak a kezdők. Egy DeDe Westbrook dropon múlt, hogy nem nyertünk. A védelem 1 (igaz TD playt) leszámítva, úgy játszott, mint akik vért ittak és már PO üzemmódban tolták. Az offense és az ST volt aggasztóan szar. De mondom, így is 1 playen múlt a W. Bár a Titans megérdemelten nyert.
Chargers LT
Amúgy elnézést, hogy nem segítettünk.
iktriad
Bár pont így járt a Jax jobban, mintha velünk kellene jatszani. Szerintem 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Kicsit furcsán írod a Bortlest.Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊Így van testvérem, jól mondod, iktriad a forrása minden bajunknak és gondunknak.
Chargers LT
Sixo
több mint 8 éve
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊Így van testvérem, jól mondod, iktriad a forrása minden bajunknak és gondunknak.
Chargers LT
több mint 8 éve
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊Dehogy adtuk le. Akkor a cserék játszottak volna már a 2. félidőben, ehhez képest végéi pályán voltak a kezdők. Egy DeDe Westbrook dropon múlt, hogy nem nyertünk. A védelem 1 (igaz TD playt) leszámítva, úgy játszott, mint akik vért ittak és már PO üzemmódban tolták. Az offense és az ST volt aggasztóan szar. De mondom, így is 1 playen múlt a W. Bár a Titans megérdemelten nyert.
Chargers LT
Amúgy elnézést, hogy nem segítettünk.
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Na még idén utoljára elő kell venni a tököket, és ahogy szokták mondani, becsületből győzni. Akkor talán Fortuna néni is mellénk áll, és nyer a Jax.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Hát az idei sorsolásunk szimpatikusabb volt mit ne mondjak. Tartok az NFC West-től.Pedig idén nekünk volt (idény előtt) a 3. legnehezebb sorsolásunk...gondoltam, ettől csak jobb lehet, majd jövőre jön a gyengécske Rams, 49ers Hoyerrel, stb...aztán tessék. Nyilván akkor kell megerősödnie mindenkinek, amikor nekünk lesz ellenfél 😀
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Hát az idei sorsolásunk szimpatikusabb volt mit ne mondjak. Tartok az NFC West-től.
több mint 8 éve
A 2018-as menü:HOME
Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Oakland Raiders
Arizona Cardinals
San Francisco 49ers
Tennessee Titans
Baltimore Ravens
Cincinnati Bengals
AWAY
Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Oakland Raiders
Seattle Seahawks
Los Angeles Rams
Buffalo Bills
Cleveland Browns
Pittsburgh Steelers

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bradley szerződése lejár, előkelő helyen is van állítólag több csapat wishlistjén.Mit ne mondjak, bíztam is a munkájában, és jó lenne, ha Tepeszkóp marasztalná...
Szvsz nem végzett rossz munkát, a front7-be kell DT meg LB azt már a rush D sem lesz reménytelen.
empty taxi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Kellemes ünnepeket szintén 😉Még, ha nem is az egész Jaxben, de a D#ben lehet bízni...inkább mi ne szúrjuk el, ha már kaptunk egy 2. lehetőséget.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Akkor jövőhéten win, és bízunk a Jagsbe. Szóval beszoptuk.
több mint 8 éve
Bradley szerződése lejár, előkelő helyen is van állítólag több csapat wishlistjén.Szvsz nem végzett rossz munkát, a front7-be kell DT meg LB azt már a rush D sem lesz reménytelen.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Pro Bowl: Rivers QB,
KA13 WR,
Bosa DE, (kezdő)
Hayward CB
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.Nem amúgy, nálam is x-es a meccs, de a több szerelés miatt eredményesebb Bosa...na meg őt amcsiban hypolják, mióta a ligába került. (Más kérdés, hogy van miért hypolni a vaddisznaját 😊 )
Sixo
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀