Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Whisenhunt és Bradley is marad 18ra, hurrá !

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Mind Gus mind Kenny szerződése lejárt, mindkettőjüket várom vissza szeretettel, mondotta Lynn, ennyit tudunk.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Ez+az

- Szépséges: “Chargers are allowing 2.45 yards after contact against the run with Denzel Perryman out and 1.41 yards with him on the field. Would be the difference between 32nd and 1st in the league this year.”

Azért ez kemény stat, de komolyan meg is látszik. Olyan nekünk, mint a Dallasnak Lee.

- Szezon végére #3 lett a passzvédekezésünk, ami több, mint remek, mivel Verrett már az elején kiesett. Már a draft után kikiáltottam az egyik legnagyobb stealnek Kinget, be is jött, szép volt Telesco. És a 2.éves UDFA Trevor Williamsért is pacsi, Telesco elég jól tud UDFA gyönygyszemekre találni.

PFF cornerek:
#1 Hayward
#10 Williams
#13 King

Hayward 2. csapatos All-Pro lett egyébként.

- Lynn az uccsó meccs után elmondta, hogy itt bajnok csapat épül...folytassuk is így 😊

Van valami infó, vagy Gus mondott már valamit, hogy maradna, ilyesmi? Mert eléggé első számú prioritás szerintem, hogy maradjon.

George Stewart ST coachnak viszont nem jött be ez a dolog asszem...akár rúgtunk, akár nekünk rúgtak és vissza kellett hordani, borzalmas dolgok történtek és több meccs is ezeken ment el. Nem biztos, hogy marasztalnám.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Innen is üdv Yonghoe Koo (remélem legalább rosszul írtam le a neved te balfasz) ex rúgónknak, hogy nem 11-5 lett a mérlegünk, és nyertük meg a csoportot.
Éveken át a kórház csapat mivoltunk hátrálratott, de idén ez a jó és Fr. történeti statisztikákkal rendelkező csapat pozitív mérleggel megérdemelte volna a PO-ot, még akkor is, ha a KC ellen elbasztuk.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊
Chargers LT
Dehogy adtuk le. Akkor a cserék játszottak volna már a 2. félidőben, ehhez képest végéi pályán voltak a kezdők. Egy DeDe Westbrook dropon múlt, hogy nem nyertünk. A védelem 1 (igaz TD playt) leszámítva, úgy játszott, mint akik vért ittak és már PO üzemmódban tolták. Az offense és az ST volt aggasztóan szar. De mondom, így is 1 playen múlt a W. Bár a Titans megérdemelten nyert.

Amúgy elnézést, hogy nem segítettünk.
iktriad
Ok, nyilván mi KC ellen elbasztuk már, de akkor is bosszantó, hogy egyrészt pont most nem nyertek, másrészt egy olyan Bills, Titans került be, akik hát khm...50➕ pontot szórtunk az egyikre.
Bár pont így járt a Jax jobban, mintha velünk kellene jatszani. Szerintem 😊
Chargers LT
Ez is igaz, hogy szerintem nálunk senki sem lesz amiatt szomorú, hogy idén már nem kell megint összecsapunk, főleg ha azt vesszük, Rivers mit szokott velünk művelni...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊
Chargers LT
Dehogy adtuk le. Akkor a cserék játszottak volna már a 2. félidőben, ehhez képest végéi pályán voltak a kezdők. Egy DeDe Westbrook dropon múlt, hogy nem nyertünk. A védelem 1 (igaz TD playt) leszámítva, úgy játszott, mint akik vért ittak és már PO üzemmódban tolták. Az offense és az ST volt aggasztóan szar. De mondom, így is 1 playen múlt a W. Bár a Titans megérdemelten nyert.

Amúgy elnézést, hogy nem segítettünk.
iktriad
Ok, nyilván mi KC ellen elbasztuk már, de akkor is bosszantó, hogy egyrészt pont most nem nyertek, másrészt egy olyan Bills, Titans került be, akik hát khm...50➕ pontot szórtunk az egyikre.
Bár pont így járt a Jax jobban, mintha velünk kellene jatszani. Szerintem 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊
Chargers LT
Így van testvérem, jól mondod, iktriad a forrása minden bajunknak és gondunknak.
Sixo
Kicsit furcsán írod a Bortlest.
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊
Chargers LT
Így van testvérem, jól mondod, iktriad a forrása minden bajunknak és gondunknak.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊
Chargers LT
Dehogy adtuk le. Akkor a cserék játszottak volna már a 2. félidőben, ehhez képest végéi pályán voltak a kezdők. Egy DeDe Westbrook dropon múlt, hogy nem nyertünk. A védelem 1 (igaz TD playt) leszámítva, úgy játszott, mint akik vért ittak és már PO üzemmódban tolták. Az offense és az ST volt aggasztóan szar. De mondom, így is 1 playen múlt a W. Bár a Titans megérdemelten nyert.

Amúgy elnézést, hogy nem segítettünk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Picsába, hogy a Jax leadta kb a meccset...na így essenek is ki, ha már gödröt ástak másnak 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Na még idén utoljára elő kell venni a tököket, és ahogy szokták mondani, becsületből győzni. Akkor talán Fortuna néni is mellénk áll, és nyer a Jax.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Hát az idei sorsolásunk szimpatikusabb volt mit ne mondjak. Tartok az NFC West-től.
Sixo
Pedig idén nekünk volt (idény előtt) a 3. legnehezebb sorsolásunk...gondoltam, ettől csak jobb lehet, majd jövőre jön a gyengécske Rams, 49ers Hoyerrel, stb...aztán tessék. Nyilván akkor kell megerősödnie mindenkinek, amikor nekünk lesz ellenfél 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hát az idei sorsolásunk szimpatikusabb volt mit ne mondjak. Tartok az NFC West-től.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A 2018-as menü:

HOME

Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Oakland Raiders
Arizona Cardinals
San Francisco 49ers
Tennessee Titans
Baltimore Ravens
Cincinnati Bengals



AWAY

Denver Broncos
Kansas City Chiefs
Oakland Raiders
Seattle Seahawks
Los Angeles Rams
Buffalo Bills
Cleveland Browns
Pittsburgh Steelers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Bradley szerződése lejár, előkelő helyen is van állítólag több csapat wishlistjén.
Szvsz nem végzett rossz munkát, a front7-be kell DT meg LB azt már a rush D sem lesz reménytelen.
empty taxi
Mit ne mondjak, bíztam is a munkájában, és jó lenne, ha Tepeszkóp marasztalná...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Kellemes ünnepeket szintén 😉

Még, ha nem is az egész Jaxben, de a D#ben lehet bízni...inkább mi ne szúrjuk el, ha már kaptunk egy 2. lehetőséget.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Akkor jövőhéten win, és bízunk a Jagsbe. Szóval beszoptuk.

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Bradley szerződése lejár, előkelő helyen is van állítólag több csapat wishlistjén.
Szvsz nem végzett rossz munkát, a front7-be kell DT meg LB azt már a rush D sem lesz reménytelen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Pro Bowl:
Rivers QB,
KA13 WR,
Bosa DE, (kezdő)
Hayward CB

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Lehet én vagyok buzi, de nekem nem ennyire egyértelmű, hogy Bosa jobb , mint Ingram.
Sixo
Nem amúgy, nálam is x-es a meccs, de a több szerelés miatt eredményesebb Bosa...na meg őt amcsiban hypolják, mióta a ligába került. (Más kérdés, hogy van miért hypolni a vaddisznaját 😊 )

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀