Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 8 éve
Jah és a legfontosabb: KA13 az első olyan elkapó a liga történetében, aki zsinórban 3 meccsen szerez 10+ elkapást 100+ elkapott yardot és 1+ elkapott TD-t.végre Allen, végre!
empty taxi
amúgy Antonio Brownnak hajnalban 2 elkapás hiányzott hogy ő legyen a 2.
Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Jah és a legfontosabb: KA13 az első olyan elkapó a liga történetében, aki zsinórban 3 meccsen szerez 10+ elkapást 100+ elkapott yardot és 1+ elkapott TD-t.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bosa szép lassan gyűjtögeti a sackeket, sőt tackle tekintetében neki van a legtöbb a top10 sackleader között.
több mint 8 éve
Passzblokkban télleg jó fal (ebben mondjuk nagyon nagy szerepe van Riversnek is), futásblokkolásban viszont vmi rettenet suta egy banda.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Amúgy a nagyon komoly az, hogy a Chargers OL fala engedi ligaszinten a legkevesebb nyomást O.oEzt nem hittem, hogy valaha leírom, de tény, hogy még a cserékkel felállva is valahogy működik a dolog 1 hónapja.
A KC újabb szívessége sok dolgon nem változtat, nyerni kell a Redskins ellen is, ha már nagy gödörben vannak.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Na Coons és barátai megmutatták, komoly helyzetben nyomás alatt is tudnak eredményt produkálni...😊vignette.wikia.nocookie.net/southpark/images/a/a8/Coon2PROMO.jpg/revision/latest?cb=20101026031908
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Coons nem rossz kicker, a hírhedt Ravens elleni meccsig nem is hibázott, utána megtört és számomra érthetetlen módon az offseasonban dobtuk is. Bár tény 50+ fölötti FG-ja még nincs. Majd ellenünk az utolsó másodpercekben, vagy az OT-ben. Dawson múlthéten már vágott egy karrier FG-t a Jags ellen.Novak hivatalosan is IRTravis Coons az új kicker, a 2015-ös alapszakaszban végig ő volt a Browns kickere, 32-ből 28-at bikkantott be, mind a 4 kihagyott kísérletét blokkolták, XP-knél 24-ből 22-t értékesített.
Sixo
Eléggé hasonlít a skillsetje Novoéra, reméljük jobb formában van.
empty taxi
több mint 8 éve
Novak hivatalosan is IRTravis Coons az új kicker, a 2015-ös alapszakaszban végig ő volt a Browns kickere, 32-ből 28-at bikkantott be, mind a 4 kihagyott kísérletét blokkolták, XP-knél 24-ből 22-t értékesített.
Sixo
Eléggé hasonlít a skillsetje Novoéra, reméljük jobb formában van.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Már most látom, hogy Gordon ellenünk egy olyan 200 yardos 3 TDs meccsel fog visszatérni.Én is hasonlót várok Melvintől 😁
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Mondjuk Hayward pont nem lesz.Már most látom, hogy Gordon ellenünk egy olyan 200 yardos 3 TDs meccsel fog visszatérni.Nem erted amit CLT mond? MIndenki elit!
Sixo
ulpianus
több mint 8 éve
óvatosan a trashtalkkal mert eltiltanak megint!Természetesen az elit védelemben vannak a kiemelkedő gradek, nem meglepő.Ott valóban nem, na de a tiétekben azért elég furcsa 😊
Chargers LT
gordon
több mint 8 éve
Természetesen az elit védelemben vannak a kiemelkedő gradek, nem meglepő.Ott valóban nem, na de a tiétekben azért elég furcsa 😊
Chargers LT
több mint 8 éve
Már most látom, hogy Gordon ellenünk egy olyan 200 yardos 3 TDs meccsel fog visszatérni.Nem erted amit CLT mond? MIndenki elit!
Sixo

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Már most látom, hogy Gordon ellenünk egy olyan 200 yardos 3 TDs meccsel fog visszatérni.
több mint 8 éve
Akik a PFF-nél jelenleg kiemelkednek:CB - C. Hayward: 96.8, magasan vezeti a ligát 😊
CB - D. King: 87.4, úgy látszik nem csak "szemre" játszik remekül a draft egyik legnagyobb stealje
CB - T. Williams: 86.4, durva, hogy Top 13-ban van a 3 cornerünk...
DE - J. Bosa: 92.3, no comment, elit oszt kész 😊
DE - M. Ingram: 90.6, detto...
S - J. Addae: 84.5, biztos láncszemmé vált hátul
TE - H. Henry: 85.1, ezzel Top3-ban van, de mé nem használjuk többet? Vaj keze van...
WR - K. Allen: 87.7, Top5 a ligában, de tudjuk hogy ő ilyen, ha egészséges 😊
Természetesen az elit védelemben vannak a kiemelkedő gradek, nem meglepő.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Ott van még Myers is. Mi elvittük a ti ex-kickereteket, hátha nálatok beválik a miénk. A kickoffokkal nem is lenne probléma vele, sőt. (Az extra pontok mér más lapra tartoznak...)Ne feszegesd a pofonos ládát 😀Nem bánnám ha Novak helyére jönne vki, idén egészségesen sem volt jó.Younghoe free agent 😉
empty taxi
mustaine
empty taxi
több mint 8 éve
Ne feszegesd a pofonos ládát 😀Nem bánnám ha Novak helyére jönne vki, idén egészségesen sem volt jó.Younghoe free agent 😉
empty taxi
mustaine

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nem bánnám ha Novak helyére jönne vki, idén egészségesen sem volt jó.Younghoe free agent 😉
empty taxi
több mint 8 éve
Hayward tesója elhunyt autóbalesetben (RIP), így tegnap Georgiába utazott a családhoz, nem biztos h játszik a 7végén.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nem néztem mostanában a sérült híreket, de ez a plusz 3 nap pihenő biztos jól jön több játékosnak, a sebek nyalogatására is és a csapatnak is a nagy hajrá előtt.Nem gondoltam volna ezt a Jax vereség után, de a KC "szívessege" miatt a saját kezünkbe van a PO 😊
Kell egy magabiztos win (nem úgy, mint tavaly) és akkor jöhet 2 kemény meccs, a KC ellen a döntő kb.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Felőlem! 😀 Jobb lenne az AFC mezőnye, az biztos. 😊Be kell menni a PO-ba nincs mese!Helyettetek?
Vrij6
empty taxi
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Be kell menni a PO-ba nincs mese!Helyettetek?
Vrij6

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Be kell menni a PO-ba nincs mese!
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Kezdem megkedvelni Riverst. 😀 pbs.twimg.com/media/DPWxOagVAAAvBcO.jpg
Szerkesztette: xrace77