Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 8 éve
A vicc az egészben h a hátralévő schedule nem vészes, szal ha visszakapjuk a jó öreg decemberi Riverst akkor még mindig nem lehet kizárni a PO-t olyan szinten kabaré az AFC.És tegnap még lehurrogtál, hogy erre nincs sansz. 😊 😊 😊 Szerintem is van esélyetek, mert az emberanyag megvan hozzá, csak ki kell küldeni Teleszkópot, hogy keressen 53 négylevelű lóherét és lópatkót meg pár malacot. Mert tényleg a balszerencse fogja ezt a csapatot a leginkább vissza (az ST-n kívül). Itt van talán a legjobb védelem az AFC Westben(a Broncos kicsit visszaesett ezen a téren), a szerintem a csoport toronymagasan legjobb QB is itt játszik, és van pár jó fegyvere is. Igaz a special teammel kellene valamit kezdeni, de azt évek óta akkora kerékkötője a csapatnak, mint nálunk a QB poszt.
empty taxi
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
A vicc az egészben h a hátralévő schedule nem vészes, szal ha visszakapjuk a jó öreg decemberi Riverst akkor még mindig nem lehet kizárni a PO-t olyan szinten kabaré az AFC.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Na igen, Lambo végezte a dolgát...én akkor is, most is úgy gondolom, ha anno egy Novaknak adtunk időt, akkor neki simán kellett volna. Bár nyilván egy szót sem szólna senki, ha utána egy jobb rúgót hozunk...de nem így lett.A PO kaliber megvan a csapatban simán, de ahogy Empty is írta...ultimate balfaszság megy a meccsek végén. Ennyi volt az idény szerintem, olyan 7-9 lehetünk kb.
Az utóbbi 3 év pech szériája igazán megfordulhatna majd...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Nekem az kifejezetten tetszett, hogy pont Lambo verte meg a csapatot 😀
több mint 8 éve
Hát ez jól hangzik 😀Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.Ekeler sokkal hatékonyabb volt, egészen a fumblejáig a 4. negyed végén.
tenorx
iktriad
[off]Nyilván Fournette meg Gordon a két futóm, nem fogok nyerni a héten [/off]
több mint 8 éve
Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.Semmi, szarul ment neki.
tenorx
Nagy meccs volt. Ennek a Chargersnek a playoffban a helye. Remélem lesz egy visszavágó januárban.Viccelsz?! 3-6 a mérleg, a schedule hátralévő része: vs. BUF, @DAL, vs. CLE, vs. WAS, @ KC,@ NYJ, vs. OAK. Ebből kéne minimum 6-ot nyerni egy ultimate choker csapatnak.
iktriad

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nem tudtam nézni, mi volt Gordonnal? Láttam, hogy a rookie volt játszatva többet.
több mint 8 éve
Nagy meccs volt. Ennek a Chargersnek a playoffban a helye. Remélem lesz egy visszavágó januárban.
több mint 8 éve
Az elmúlt 2 meccsen feltűnően jól játszott, már önmagához képest. Mondjuk 3 jó meccset nem hiszem, hogy egymás után le tudna hozni...kezébe adod a labdátPlusz ha valaki, akkor pont Gus Bradley biztos tudja, mivel lehet Bortlest megzavarni.Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Chargers LT
iktriad
Black_Adder
több mint 8 éve
kezébe adod a labdátPlusz ha valaki, akkor pont Gus Bradley biztos tudja, mivel lehet Bortlest megzavarni.Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Chargers LT
iktriad
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 8 éve
Plusz ha valaki, akkor pont Gus Bradley biztos tudja, mivel lehet Bortlest megzavarni.Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
Chargers LT
több mint 8 éve
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).Bizony ám! És jöhet is a szokásos Jax elleni meccs...mondanám, hogy újabb győzelem, de az elmúlt sok-sok év után most először talán a Jax az esélyes. És ez még vereséget is eredményezhet. Két erős D#, jó futók...így talán Rivers lehet a mérleg nyelve.
twitter.com/RapSheet/status/927631629274796032
iktriad
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Jó hír nektek (nekünk már annál kevésbé).több mint 8 éve
Pedig Feeney el lett szídva a fenébe itt is a szezon elején elkövetett hibája miatt.
több mint 8 éve
Ha már Teleszkóp szóba került, az imént nyilatkozta h jövő hétre Perryman 100%-os lesz. Legyen így, nagyon kell ő a rush D-nek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Hát akkor Telesco munkássával kapcsolatban nem értünk egyet. Nem is azzal van a gond, hogy nem tehetségeket draftol, hanem, hogy minden évben van 2-3 aki IR-en végzi , és én ezt már véletlennek nem mondanám. Ráadásul olyan játékosok, akikről már egyetem is tudni lehetett ,hogy nem kicsit sérülékenyek. Azt ,hogy draftol egy jó class-t akiknek a fele az 5. héttől IR szerintem nem éppen kielégítő.Általánosságban igaz, mondjuk Lamp kb. minden snapben fent volt college karrierje alatt, erre elszakítja a térdét, ezt nem lehetett előre látni. Mike Williams más tészta.
Sixo

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Hát akkor Telesco munkássával kapcsolatban nem értünk egyet. Nem is azzal van a gond, hogy nem tehetségeket draftol, hanem, hogy minden évben van 2-3 aki IR-en végzi , és én ezt már véletlennek nem mondanám. Ráadásul olyan játékosok, akikről már egyetem is tudni lehetett ,hogy nem kicsit sérülékenyek. Azt ,hogy draftol egy jó class-t akiknek a fele az 5. héttől IR szerintem nem éppen kielégítő.Mondjuk ezt inkább írnám a medical staff meg a physio-k számlájára. Vagy szarok az edzések, vagy szar a bemelegítés. Telesconak erre nincs sok hatása szerintem.
Sixo
Szerkesztette: mustaine
több mint 8 éve
Hát akkor Telesco munkássával kapcsolatban nem értünk egyet. Nem is azzal van a gond, hogy nem tehetségeket draftol, hanem, hogy minden évben van 2-3 aki IR-en végzi , és én ezt már véletlennek nem mondanám. Ráadásul olyan játékosok, akikről már egyetem is tudni lehetett ,hogy nem kicsit sérülékenyek. Azt ,hogy draftol egy jó class-t akiknek a fele az 5. héttől IR szerintem nem éppen kielégítő.
több mint 8 éve
Ha már Feeney, bekerült PFF-nél a hét csapatába, Kinggel és Addae-vel együtt.Ez 2 rookie akárhogy nézzük, Teleszkóp jól dolgozik no, pláne ha Williams is belendül és jövőre már Lamp is lesz 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Egyébként érdemes lenne megkérdezni h Feeney Slauson sérüléséig ugyan miért nem került a pályára? Ugyanis egyelőre sokkal jobb még Slausonnál is, Wigginsről nem is beszélve.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Az aranyember is elemezte Gordon nagy játékát:www.youtube.com/watch?v=TwCNPBRkpPw
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Megérdemelten nyert a Pats (Benjamin önsafetyje után ez annyira nem bátor kijelentés).A bosszantó az, hogy mi is megérdemelten nyertünk volna...ha nyerünk. A D# nagyot küzdött végig, de a bosszantó hibák, és bizony a hatalmas pech...mert volt 2-3 momentum, ami abszolút nem a Pats-on múlt, hanem a mákjukon, mint pl. KA13 pár centit kilépett a hosszú "TD elkapásnál", miközben a labdát nézte...bosszantó, mert pariban voltunk, de pozitívum, hogy nem egy töketlen csapat ellen.
Mindenesetre sokkal de sokkal másképp alakult volna a meccs ha egy kamu OPI-ért nem veszik el azt a TD-t...
empty taxi
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Megérdemelten nyert a Pats (Benjamin önsafetyje után ez annyira nem bátor kijelentés).Nem akartam ezt felhozni egyik topicban sem, de gusztustalan hogy egy ilyen play onnantól lesz szabálytalan, hogy a védő kontaktolja a támadót. Főleg amikor az 5 yard határán van a játék, és akkor akár lehetne ez védő szabálytalanság is...
Mindenesetre sokkal de sokkal másképp alakult volna a meccs ha egy kamu OPI-ért nem veszik el azt a TD-t...
empty taxi
Szerkesztette: Geeri
Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Megérdemelten nyert a Pats (Benjamin önsafetyje után ez annyira nem bátor kijelentés).Mindenesetre sokkal de sokkal másképp alakult volna a meccs ha egy kamu OPI-ért nem veszik el azt a TD-t...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...