Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Mondtam, hogy BPA-zni fog Telesco.szaba
Szerinted Fluker BPA volt?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondtam, hogy BPA-zni fog Telesco.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Te'o , Allen ...és még ilyen későn is...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Ez a bemutatás elég gázosra sikeredett. (Nagyon hasonlít Geronazzo Máriára)

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
 www.chargers.com/news/article-1/BLOG-Fluker-a-Physical-Beast/7e3f41f8-802d-4353-a06d-ab858238136a

Vaddisznó a gyerek.szaba
Kilora meg színre az.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.chargers.com/news/article-1/BLOG-Fluker-a-Physical-Beast/7e3f41f8-802d-4353-a06d-ab858238136a

Vaddisznó a gyerek.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
És még egy DJ.
 www.chargers.com/news/article-1/Exclusive-Interview-with-DJ-Fluker/78e21b34-f4eb-4588-aace-6009167dee86?campaign=sd:fanshare:twitterszaba
Ha már ennyi a DJ , akkor Swearinger is jöhetne 😊

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
The Chargers will evaluate RT Jeromey Clary at guard.
San Diego used the No. 11 overall pick on Alabama RT D.J. Fluker Thursday night. They could save $2.3M in cap space by dumping Clary, but are not expected to do that anytime soon. They have a hole at guard after losing Louis Vasquez in free agency.

Tehát majd eldől, hogy megéri-e G-ként a pénzét Clary, vagy inkább kivágják, mert lesz jobb opció.
És Telesco azt mondta, ha Warmack benn lett volna is, Flukert húzták volna. (Lehet ezt csak Fluker jobb lelkülete miatt mondta persze...)szaba
Én elhiszem neki , hogy tényleg őt választotta volna akkor is. Korábbi nyilatkozatai alapján benne volt , hogy egy kicsit talán meglepőt fog húzni, olyant akit nem mindenki gondolna ennyire korai picknek, de nekik valami nagyon megtetszett benne.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Fluker 339 lbs, az azért durván hangzik, gyorsan meg is néztem a tavalyi top5 legsúlyosabb nfl játékost, de ahhoz még kevés.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
The Chargers will evaluate RT Jeromey Clary at guard.
San Diego used the No. 11 overall pick on Alabama RT D.J. Fluker Thursday night. They could save $2.3M in cap space by dumping Clary, but are not expected to do that anytime soon. They have a hole at guard after losing Louis Vasquez in free agency.

Tehát majd eldől, hogy megéri-e G-ként a pénzét Clary, vagy inkább kivágják, mert lesz jobb opció.
És Telesco azt mondta, ha Warmack benn lett volna is, Flukert húzták volna. (Lehet ezt csak Fluker jobb lelkülete miatt mondta persze...)
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Játszott ő már bárhol is értelmesen? Úgy értem tök mindegy, rosszabb nem lehet ott sem.ulpianus
Mégis lehet , hogy ő lesz az egyik kezdő OL ha nem találunk mást a helyére a drafton. Bár nem tudom , hogy miben reménykedjek jobban, abban ,hogy marad még értékes guard későbbi pickjeinkre aki kezdő lehet vagy , hogy inkább legyen Clary az egyik kezdő guard de szerezzünk legalább két jó CB-t.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Azt mondják, hogy Claryt betolják OG-nak.Stez
Játszott ő már ott?Sixo67
Játszott ő már bárhol is értelmesen? Úgy értem tök mindegy, rosszabb nem lehet ott sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Azt mondják, hogy Claryt betolják OG-nak.Stez
Játszott ő már ott?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondják, hogy Claryt betolják OG-nak.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Egyébként Fluker mit fog játszani? RG-RT posztot leosztják Claryvel?
Bár ha jön egy 2. körös draft az OL-be az sok kérdésre választ adhat.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Majdnem meglett Warmack. Várta valaki? Én már szurkoltam érte. Bár Fluker is érthető, nem azért mondom. De épp az orrotok elöl ment ki Warmack (illetve Cooper már az Arizonánál).ulpianus
Mockokban szereplő legrosszabb jött be, hogy a top5 OL-ből senki ,de még így is örülhetünk, mert ha Miami is OL-t vitt volna feltrade után akkor lehet már Fluker sem lett volna bent.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Majdnem meglett Warmack. Várta valaki? Én már szurkoltam érte. Bár Fluker is érthető, nem azért mondom. De épp az orrotok elöl ment ki Warmack (illetve Cooper már az Arizonánál).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
És még egy DJ.
 www.chargers.com/news/article-1/Exclusive-Interview-with-DJ-Fluker/78e21b34-f4eb-4588-aace-6009167dee86?campaign=sd:fanshare:twitter
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Új DJ a csapatban:
Smith, LB jött. Eddig GB-ben volt, szétszakadt a térde, kirakták mert nem ment át a vizsgálatokon. Amúgy kezdő potenciál.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
"Chargers sign linebacker D.J. Smith"

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Ricky Henne:
I wouldn't be shocked if the Bolts selected a QB in the middle to late rounds to develop and learn behind Philip. Obviously it isn't a position of need, but I could very easily see the team bringing one in.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
" Danario Alexander has signed his tender."

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
"Do you see Chargers drafting anything that's not an Offensive Lineman in the 1st round?"

Ricky Henne:
That's definitely a possibility. Telesco has been adamant about sticking to his draft board and selecting the best available player, and I personally couldn't agree more. You can never have enough talent regardless of position. Now, if the highest rated player happens to play a position of need, then you've hit a grand slam. Otherwise you "settle" for a home run, which is pretty darn good.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Ricky Henne kapott egy érdekes kérdést 😀 :
"What about trading River to the Browns for there No 5 pick and then tacking a LT at 5 and tacking Geno Smith at 11? "

Ricky Henne:
Ummmmm, NO! Under no circumstances do you give up a player of Philip Rivers caliber. I can't even fathom doing that. Philip's been working hard to understand and learn Mike McCoy's system, and despite a disappointing campaign last year he is still one of the elite QBs in the NFL. So sit back and enjoy having one of the best in the game wearing number 17 each and every Sunday for the Bolts.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 698 — LIGHTS OUT!
Tomlinson és Casserly szerint is el fog menni a 3 OT az első 3 picken. Remélem egyik OG lecsúszik hozzánk, bár Casserlyék szerint Fluker is jó lesz nekünk 11. helyen .