NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Szerintetek lehet kezdő Allen a következő szezonban??

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Szerintem 53-ra van esélye: Cromartie, Geathers, Jerideau (DE-ként inkább), Josh Johnson.szaba
Molls-szal és Becktonnal kiegészíteném a listát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem 53-ra van esélye: Cromartie, Geathers, Jerideau (DE-ként inkább), Josh Johnson.szaba
Bővebben ? 😊Sixo67
Hát most tele a roster, de mondjuk leginkább ezek közül a need miatt Geathers-t tartom rosterre érdemesnek, ha nem igazolunk veterán NT-t.szaba
Valami értékelésre számított az általad megnevezett játékosokról 😀Sixo67
Geathers:  bowl.hu/draft_prospect_ismertetok?pozicio=4_defensive_tackle
Johnson:  bowl.hu/draft_prospect_ismertetok?pozicio=2_cornerback
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Szerintem 53-ra van esélye: Cromartie, Geathers, Jerideau (DE-ként inkább), Josh Johnson.szaba
Bővebben ? 😊Sixo67
Hát most tele a roster, de mondjuk leginkább ezek közül a need miatt Geathers-t tartom rosterre érdemesnek, ha nem igazolunk veterán NT-t.szaba
Valami értékelésre számított az általad megnevezett játékosokról 😀

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Szerintem 53-ra van esélye: Jerideau (DE-ként inkább)szaba
Hát DE-ből azért van pár csere is(Wynn,Harrell,Scafe), de NT-ből ki az ak ivan Cam Thomason kívül ?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem 53-ra van esélye: Cromartie, Geathers, Jerideau (DE-ként inkább), Josh Johnson.szaba
Bővebben ? 😊Sixo67
Hát most tele a roster, de mondjuk leginkább ezek közül a need miatt Geathers-t tartom rosterre érdemesnek, ha nem igazolunk veterán NT-t.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Szerintem 53-ra van esélye: Cromartie, Geathers, Jerideau (DE-ként inkább), Josh Johnson.szaba
Bővebben ? 😊

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem 53-ra van esélye: Cromartie, Geathers, Jerideau (DE-ként inkább), Josh Johnson.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Jahleel Addae, DB, Central Michigan
Nick Becton, T, Virginia Tech
Frank Beltre, LB , Towson
Greg Brown, DB, Kansas
Ben Cotton, TE, Nebraska
Marcus Cromartie, DB, Wisconsin
Courtney Gardner, WR, Sierra College
Kwame Geathers, NT, Georgia
Michael Hill, RB, Missouri Western
Byron Jerideau, NT, South Carolina
Josh Johnson, DB, Purdue
Richard Kent, P, Vanderbilt
Jamarkus McFarland, DE, Oklahoma
Daniel Molls, LB, Toledo
Brandon Moore, DE, Texas
Kenny Okoro, DB, Wake Forest
Randy Richards, T, Missouri State
David Rolf, TE, Utah
Luke Tasker, WR, Cornell
Devan Walker, LB, Southeastern Louisiana

20as UDFA lista. Van ezek között valaki akinek van reális esélye mondjuk az 53as rosterre?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
swing tackleszaba
Az micsoda?Sixo67
Az a csere OT, aki mindkét oldalon beugrik, ha kell.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
swing tackleszaba
Az micsoda?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tyronne Green-el mi van? Én maradtam le valamiről ,vagy még van esély rá visszajöjjön és Clary ne legyen kezdő?Sixo67
Ha nagyon nem talál csapatot, szerintem olcsón visszajöhet. Én azért adnék Clarynek esélyt OG-ben.szaba
Nah most már olyanokat írnak, hogy ha McKinnie jön akkor Dunlap lesz az egyik OG.Sixo67
Hülyeség, inkább lesz swing tackle. Szerintem amúgy még mindig ne zárjuk ki, hogy Fluker OG lesz. 😊
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Tyronne Green-el mi van? Én maradtam le valamiről ,vagy még van esély rá visszajöjjön és Clary ne legyen kezdő?Sixo67
Ha nagyon nem talál csapatot, szerintem olcsón visszajöhet. Én azért adnék Clarynek esélyt OG-ben.szaba
Nah most már olyanokat írnak, hogy ha McKinnie jön akkor Dunlap lesz az egyik OG.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tyronne Green-el mi van? Én maradtam le valamiről ,vagy még van esély rá visszajöjjön és Clary ne legyen kezdő?Sixo67
Ha nagyon nem talál csapatot, szerintem olcsón visszajöhet. Én azért adnék Clarynek esélyt OG-ben.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Tyronne Green-el mi van? Én maradtam le valamiről ,vagy még van esély rá visszajöjjön és Clary ne legyen kezdő?

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
"As of late last night, Bryant McKinnie was still in SD after long meetings with Chargers. No contract talk yet. But seemed to be all good"

"Free-agent OT Bryant McKinnie says, via text, that he's taking a physical with the Chargers today. Which is another step in the process."

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
A fenébe, úgy néz ki , hogy nem hozzánk jön Tebow , mekkora peh.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Bront Bird se volt rossz tavaly btw.empty taxi
Hát Moutonnál simán jobb, csak ne nézne ki úgy mint egy láma.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Draft pick jersey numbers: DJ Fluker 76, Manti Te'o 50, Keenan Allen 13, Steve Williams 27, Tourek Williams 58, Brad Sorensen 4.szaba
Elvitte az 58ast ... akkor nem jön vissza Demorrio Williams backupnak .Sixo67
Látom még nem esett le, hogy fiatalítás zajlik. 😊 McKinnie vizitel ma, stop-gap megoldásnak megfelel, ha motivált marad.szaba
Oszt a hiány posztokat , hogy fogjuk kitölteni? UDFA-kal? Vagy jó lesz Jonas Mouton csere ILB-nek?Sixo67
DJ Smith jött. Ha egészséges, kezdő kaliber. Teo meg Butler elég jó kezdőnek, de még akár Gachkar is be tud ugrani.szaba
Jogos , Smithről elfelejtkeztem. De van pár poszt ahova jönni fog, kell hogy jöjjön valami járókeretes vén csótány, mert nem lesz meg máshogy a keret.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Van 5 játékra képes ILB-nk, így már talán a depth is megvan.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
DJ Smith jött. Ha egészséges, kezdő kaliber. Teo meg Butler elég jó kezdőnek, de még akár Gachkar is be tud ugrani.szaba
Bront Bird se volt rossz tavaly btw.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Draft pick jersey numbers: DJ Fluker 76, Manti Te'o 50, Keenan Allen 13, Steve Williams 27, Tourek Williams 58, Brad Sorensen 4.szaba
Elvitte az 58ast ... akkor nem jön vissza Demorrio Williams backupnak .Sixo67
Látom még nem esett le, hogy fiatalítás zajlik. 😊 McKinnie vizitel ma, stop-gap megoldásnak megfelel, ha motivált marad.szaba
Oszt a hiány posztokat , hogy fogjuk kitölteni? UDFA-kal? Vagy jó lesz Jonas Mouton csere ILB-nek?Sixo67
DJ Smith jött. Ha egészséges, kezdő kaliber. Teo meg Butler elég jó kezdőnek, de még akár Gachkar is be tud ugrani.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 056 — LIGHTS OUT!
Draft pick jersey numbers: DJ Fluker 76, Manti Te'o 50, Keenan Allen 13, Steve Williams 27, Tourek Williams 58, Brad Sorensen 4.szaba
Elvitte az 58ast ... akkor nem jön vissza Demorrio Williams backupnak .Sixo67
Látom még nem esett le, hogy fiatalítás zajlik. 😊 McKinnie vizitel ma, stop-gap megoldásnak megfelel, ha motivált marad.szaba
Oszt a hiány posztokat , hogy fogjuk kitölteni? UDFA-kal? Vagy jó lesz Jonas Mouton csere ILB-nek?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Draft pick jersey numbers: DJ Fluker 76, Manti Te'o 50, Keenan Allen 13, Steve Williams 27, Tourek Williams 58, Brad Sorensen 4.szaba
Elvitte az 58ast ... akkor nem jön vissza Demorrio Williams backupnak .Sixo67
Látom még nem esett le, hogy fiatalítás zajlik. 😊 McKinnie vizitel ma, stop-gap megoldásnak megfelel, ha motivált marad.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014