Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szaba
Jogos, én kérek elnézést.Sixo67
Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szaba
Óriás +1. Miért nem arról beszél mindenki (legalább itt) hogy jól játszik a srác vagy vezér alkat ne adj isten egy balfék a focihoz!? Neem beszivatták szegényt + még talán nem is egy észlény és ez megy mindenhol... Remélem nem csak nekem unalmas.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szaba
Jogos, én kérek elnézést.Sixo67
Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szaba
Én csak vázoltam egy pozitív lehetőséget.Sixo67
Ha valaki buzettó, az sosem pozitív.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szaba
Jogos, én kérek elnézést.Sixo67
Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szaba
Én csak vázoltam egy pozitív lehetőséget.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szaba
Jogos, én kérek elnézést.Sixo67
Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Mantival kapcsolatban , remélem a legjobbakat, mégpedig , hogy kiderül/bevallja , hogy meleg. A pályán mutatott teljesítményét az nem nagyon befolyásolná , max a megszokottnál gyakrabban ad seggre pacsit , szerelés után tovább fekszik a játékosokon és első sorban hátulról hajtja végre a szereléseket. De ha kiderülne , hogy mégsem meleg akkor nagy mentális gondok is lehetnek vele.Sixo67
Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szaba
Jogos, én kérek elnézést.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mantival kapcsolatban , remélem a legjobbakat, mégpedig , hogy kiderül/bevallja , hogy meleg. A pályán mutatott teljesítményét az nem nagyon befolyásolná , max a megszokottnál gyakrabban ad seggre pacsit , szerelés után tovább fekszik a játékosokon és első sorban hátulról hajtja végre a szereléseket. De ha kiderülne , hogy mégsem meleg akkor nagy mentális gondok is lehetnek vele.Sixo67
Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Mantival kapcsolatban , remélem a legjobbakat, mégpedig , hogy kiderül/bevallja , hogy meleg. A pályán mutatott teljesítményét az nem nagyon befolyásolná , max a megszokottnál gyakrabban ad seggre pacsit , szerelés után tovább fekszik a játékosokon és első sorban hátulról hajtja végre a szereléseket. De ha kiderülne , hogy mégsem meleg akkor nagy mentális gondok is lehetnek vele.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
"Great news! Chargers sign four of our six draft picks today: Manti Te'o, Keenan Allen, Tourek Williams and Brad Sorensen."Sixo67
Nagy nap ez Te'onak. Megkapta első profi szerződését, a barátnője meg 69. lett a Maxim Top 100as listáján. 😂
 www.maxim.com/hot100/2013iktriad
Miley Cirus meg Selena Gomes az első kettő? Mi ez valami disney lista? Jó , hogy nem Csipkerózsika a harmadik.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Great news! Chargers sign four of our six draft picks today: Manti Te'o, Keenan Allen, Tourek Williams and Brad Sorensen."Sixo67
Nagy nap ez Te'onak. Megkapta első profi szerződését, a barátnője meg 69. lett a Maxim Top 100as listáján. 😂
 www.maxim.com/hot100/2013
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
"Great news! Chargers sign four of our six draft picks today: Manti Te'o, Keenan Allen, Tourek Williams and Brad Sorensen."

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Most olvasom/hallgatom Nick Becktonnal kapcsolatban, hogy volt aki 3. körös picknek jósolta, ahhoz képest , hogy UDFAként került hozzánk. 😮

 www.chargers.com/news/article-1/Rookie-Mini-Camp-Cheat-Sheet/2aa1a875-ebca-40dd-8a87-a4c398b733f2

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ma , miközben a zuhanyzóban tusakodtam egy hatalmas mármár emberevő kaszáspókkal, és azon agyaltam, hogy minek 2 jó ILB amikor nincs CB-nk, felmerült bennem(lehet hülyeség) , hogy nem lehet , hogy Tea draftolásában nagy szerepet játszott, hogy jövőre Butlernek lejár a szerződése, és hát nem 10 forintot fog követelni és ha Tea beválik könnyebb elengedhetjük ha túl sokat kér. Vagy tökmind1 mennyit kér úgyis megadjuk?Sixo67
Benne van, de nem hinném h ez motiválta Telescot egyszerűen ő volt szerintük a value need kombóra a legjobb opció, egyébként nem rossz dolog az ha van 2 bivaly ILB-d lásd 49ers. CB-t meg sztem továbbra is a TC végi cutoknál akarunk kukázni, ill. lehet h Pagano lát vmi olyat a most meglévő arcokban, amit mi nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Ma , miközben a zuhanyzóban tusakodtam egy hatalmas mármár emberevő kaszáspókkal, és azon agyaltam, hogy minek 2 jó ILB amikor nincs CB-nk, felmerült bennem(lehet hülyeség) , hogy nem lehet , hogy Tea draftolásában nagy szerepet játszott, hogy jövőre Butlernek lejár a szerződése, és hát nem 10 forintot fog követelni és ha Tea beválik könnyebb elengedhetjük ha túl sokat kér. Vagy tökmind1 mennyit kér úgyis megadjuk?

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Tegnap Max Starks vizitált nálatok.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Egyébként az első 3 választottunk Kiper big boardján a TOP18-ban volt, kérdés h ez jó hír-e. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Gilchrist max FS lehet szvsz, onnan meg nem hinném h kimozdítanák Weddle-t. Taylor-time is coming.empty taxi
Anno Gregory miatt nem vitték át, akkor most miért tennék.

Amúgy már máshol is írnak erről :
 www.utsandiego.com/news/2013/may/05/marcus-gilchrist-chargers-safety-eric-weddle/

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem biztos, hogy nem lenne rossz amúgy Gilchrist safety-ben. Majd meglátjuk...szaba
Én se vagyok ellene, de ilyen boxban takarító arcként nem tudom elképzelni (persze lehet h az én fantáziám a szegényes), ezért írtam a FS-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem biztos, hogy nem lenne rossz amúgy Gilchrist safety-ben. Majd meglátjuk...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Gilchrist max FS lehet szvsz, onnan meg nem hinném h kimozdítanák Weddle-t. Taylor-time is coming.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/05/05/chargers-might-shift-marcus-gilchrist-to-safety/
Fasza.Sixo67
Kamu.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/05/05/chargers-might-shift-marcus-gilchrist-to-safety/
Fasza.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
 www.chargers.com/media-vault/photo-gallery/2013-Chargers-Roster/d5f28970-8631-4df2-b9c8-d753b0395574
Nyócvan-hatos roster képekben. 50et ha felismertem képről (azt hittem Dombrowski már visszavonult a tavalyi sérülése után).

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tavaly még szezon közben mondta róla az egyik edző, talán az OC, hogy mivel ő korábban WR volt, nagyon nem tud blokkolni. Félnek beküldeni és amíg meg nem tanul meg blokkolni nem fog meccsenként 1-2 playnél többet játszani. Nem tudom , hogy mennyire tud ebben fejlődni a következő szezonra.Sixo67
Amennyire én tudom a technikai alapjai megvannak hozzá, csak egyszerűen túl könnyű ahhoz, hogy seggre fejeljen egy LB-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Gates se tud nagyon blokkolni, én azt jó jelnek veszem h Green elé nem hoztak veterán elkapó TE-t ezek szerint bíznak benne h role playernek jó lesz.empty taxi
Tavaly miért nem bíztak benne? Vagy az az 1 év tapasztalat, tanulás ilyen sokat jelent?Sixo67
Neki a legnagyobb problémája az volt h túl vékony, 1 év alatt ha változatosan étkezik plusz eljár kondizni azért ezen bőven lehet javítani.empty taxi
Tavaly még szezon közben mondta róla az egyik edző, talán az OC, hogy mivel ő korábban WR volt, nagyon nem tud blokkolni. Félnek beküldeni és amíg meg nem tanul meg blokkolni nem fog meccsenként 1-2 playnél többet játszani. Nem tudom , hogy mennyire tud ebben fejlődni a következő szezonra.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 766 — LIGHTS OUT!
Hát akkor nem jön McKinnie.