NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Hát akkor nem jön McKinnie.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Gates se tud nagyon blokkolni, én azt jó jelnek veszem h Green elé nem hoztak veterán elkapó TE-t ezek szerint bíznak benne h role playernek jó lesz.empty taxi
Tavaly miért nem bíztak benne? Vagy az az 1 év tapasztalat, tanulás ilyen sokat jelent?Sixo67
Neki a legnagyobb problémája az volt h túl vékony, 1 év alatt ha változatosan étkezik plusz eljár kondizni azért ezen bőven lehet javítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Gates se tud nagyon blokkolni, én azt jó jelnek veszem h Green elé nem hoztak veterán elkapó TE-t ezek szerint bíznak benne h role playernek jó lesz.empty taxi
Tavaly miért nem bíztak benne? Vagy az az 1 év tapasztalat, tanulás ilyen sokat jelent?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Gates se tud nagyon blokkolni, én azt jó jelnek veszem h Green elé nem hoztak veterán elkapó TE-t ezek szerint bíznak benne h role playernek jó lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Most jutott eszembe, hogy mi lesz ha Gates lesérül pár meccsre(az elmúlt szezonok után szinte biztos hogy lesz), tavaly ott volt McMichael, megbízható, mind elkapásban mind blokkolásban. Most ki helyettesíti majd? Green blokkolni nem tud, Phillips meg elkapni.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Semmi negatívum nincs ebben.empty taxi
De olyan szempontból végül is negatívum, hogy szerinted, nem lesz esélye a szélső elkapó helyekre, slot WR lesz, ami eddig nem volt elmondható róla( a legnagyobb catch/yard átlaga van a csapatból), vagy rosszul értelek?Sixo67
Van esélye, de ink a Brown-DX páros mellett Royal a slot trió helyett én a DX-Floyd a szélén és Barna Vince a slotban triót preferálnám.
A szezon 2. felében egyébként DX-nek volt egy rakat dropja abból h megfutotta a quick slantet és jött a pass Riverstől úgy kb. ezerrel és azt nem bírta megszelídíteni. Lehet vele kevered.empty taxi
Megnézem újra a meccseket (amúgy is terveztem), de nem keverem, max az lehet, hogy amit én dropnak éreztem, az nem drop csak Rivers dobta rosszul vagy védő jól védekeztek rajta.
Legutóbb amikor összekevertem valakit az akkor volt amikor RayRice 4. és 29et megcsinálta, 1 percig anyáztam Takeo Spikest, aztán láttam , hogy Demorriot verte meg nagyon csúnyán 1-1ben.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Semmi negatívum nincs ebben.empty taxi
De olyan szempontból végül is negatívum, hogy szerinted, nem lesz esélye a szélső elkapó helyekre, slot WR lesz, ami eddig nem volt elmondható róla( a legnagyobb catch/yard átlaga van a csapatból), vagy rosszul értelek?Sixo67
Van esélye, de ink a Brown-DX páros mellett Royal a slot trió helyett én a DX-Floyd a szélén és Barna Vince a slotban triót preferálnám.
A szezon 2. felében egyébként DX-nek volt egy rakat dropja abból h megfutotta a quick slantet és jött a pass Riverstől úgy kb. ezerrel és azt nem bírta megszelídíteni. Lehet vele kevered.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Szerintem megvan a hiba: te kevered Floydot Meachemmel.szaba
Nem keverem. Meachemet a meccsen mindig kitakartam fekete consenzored csíkkal, annyira nem bírtam nézni első pár meccs után.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Semmi negatívum nincs ebben.empty taxi
De olyan szempontból végül is negatívum, hogy szerinted, nem lesz esélye a szélső elkapó helyekre, slot WR lesz, ami eddig nem volt elmondható róla( a legnagyobb catch/yard átlaga van a csapatból), vagy rosszul értelek?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem megvan a hiba: te kevered Floydot Meachemmel.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Floyd egyébként tényleg biztoskezű elkapó, szinte minden évben az egyik legalacsonyabb drop rate-je van a ligában.empty taxi
Igen, ez így van, ezt el lehet mondani róla, a pályafutásáról, de nem az elmúlt szezon első feléről.Sixo67
Többet nem szólok rá, felejtsd már el ezt a hülyeséget.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Floyd egyébként tényleg biztoskezű elkapó, szinte minden évben az egyik legalacsonyabb drop rate-je van a ligában.empty taxi
Igen, ez így van, ezt el lehet mondani róla, a pályafutásáról, de nem az elmúlt szezon első feléről.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Azt hogy slotból indul az most negatívumként mondod vagy ?Sixo67
Semmi negatívum nincs ebben, Allen szélső elkapó, míg Brownnak ahhoz h első számú slot WR legyen csupán Royalt meg Spurlockot kellene beelőznie, míg a szélén azért jóval több vetélytársa van.
Floyd egyébként tényleg biztoskezű elkapó, szinte minden évben az egyik legalacsonyabb drop rate-je van a ligában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2012/
E szerint 3 dropja volt 2012 , a statisztikusok aludnak amikor strigulázni kéne, első meccsen több volt neki.Sixo67
Akkor nézd vissza, de ne idegesíts már a hülyeségeiddel. Floyd az NFL legbiztosabb kezű elkapóinak egyike.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/drops/2012/
E szerint 3 dropja volt 2012 , a statisztikusok aludnak amikor strigulázni kéne, első meccsen több volt neki.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Azt hiszem 2 dropja volt Floydnak. Sose droppol.szaba
Szerintem te kevered valakivel vagy meccsenként érted 😀

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nah igen ,így szólt volna a kérdés. Nem rég olvastam 2 cikket is, nemtom hol, ahol azt taglalták, hogy Allen kezdő lesz. Ha 100%ig felépül akkor szerintem Vincent Brown lesz a kezdő SŐT első számű WR, nagy kedvencem.Sixo67
Azért az meglepne, ha Brown kezdő tudna lenni. Inkább no2, no3 WR szerepe illik rá az NFL-ben. Danario a legtehetségesebb az egész csapatban, de ismerjük a sérülékeny múltját. Én bízom benne, hogy egyben marad, mert tényleg élmény nézni a játékát. Floyd is cirkuszi elkapásokat tol, de ő se bír 16 meccset egy idényben.szaba
Floyd sok labdát ejtett el tavaly, rendkívül sokat, és már vénül is, ha nem is idén, de mondjuk 1-2 év és remélem kezdő lesz Brown. Fiatal, fejlődése szempontjából rosszkor jött a sérülés, nem egy kész WR, sokat jelenthetett volna ha egész évben tudott volna edzeni, fejlődni.Sixo67
Azt hiszem 2 dropja volt Floydnak. Sose droppol.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Nah igen ,így szólt volna a kérdés. Nem rég olvastam 2 cikket is, nemtom hol, ahol azt taglalták, hogy Allen kezdő lesz. Ha 100%ig felépül akkor szerintem Vincent Brown lesz a kezdő SŐT első számű WR, nagy kedvencem.Sixo67
Gyanítom Brown slotból fog indulni, Allen esetében ez nem igazán vszínű.empty taxi
Azt hogy slotból indul az most negatívumként mondod vagy ?

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Nah igen ,így szólt volna a kérdés. Nem rég olvastam 2 cikket is, nemtom hol, ahol azt taglalták, hogy Allen kezdő lesz. Ha 100%ig felépül akkor szerintem Vincent Brown lesz a kezdő SŐT első számű WR, nagy kedvencem.Sixo67
Azért az meglepne, ha Brown kezdő tudna lenni. Inkább no2, no3 WR szerepe illik rá az NFL-ben. Danario a legtehetségesebb az egész csapatban, de ismerjük a sérülékeny múltját. Én bízom benne, hogy egyben marad, mert tényleg élmény nézni a játékát. Floyd is cirkuszi elkapásokat tol, de ő se bír 16 meccset egy idényben.szaba
Floyd sok labdát ejtett el tavaly, rendkívül sokat, és már vénül is, ha nem is idén, de mondjuk 1-2 év és remélem kezdő lesz Brown. Fiatal, fejlődése szempontjából rosszkor jött a sérülés, nem egy kész WR, sokat jelenthetett volna ha egész évben tudott volna edzeni, fejlődni.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nah igen ,így szólt volna a kérdés. Nem rég olvastam 2 cikket is, nemtom hol, ahol azt taglalták, hogy Allen kezdő lesz. Ha 100%ig felépül akkor szerintem Vincent Brown lesz a kezdő SŐT első számű WR, nagy kedvencem.Sixo67
Azért az meglepne, ha Brown kezdő tudna lenni. Inkább no2, no3 WR szerepe illik rá az NFL-ben. Danario a legtehetségesebb az egész csapatban, de ismerjük a sérülékeny múltját. Én bízom benne, hogy egyben marad, mert tényleg élmény nézni a játékát. Floyd is cirkuszi elkapásokat tol, de ő se bír 16 meccset egy idényben.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nah igen ,így szólt volna a kérdés. Nem rég olvastam 2 cikket is, nemtom hol, ahol azt taglalták, hogy Allen kezdő lesz. Ha 100%ig felépül akkor szerintem Vincent Brown lesz a kezdő SŐT első számű WR, nagy kedvencem.Sixo67
Gyanítom Brown slotból fog indulni, Allen esetében ez nem igazán vszínű.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Szerintetek lehet kezdő Allen a következő szezonban??Sixo67
Miért ne lehetne?szaba
Hát mert mondjuk ott van Floyd, Alexander, Brown.Sixo67
Akkor a kérdés így szól: szerintetek Allen bejátssza magát a kezdőbe a következő szezonban? Szerintem ha egészséges lesz Floyd és DA, akkor ők fixek.szaba
Nah igen ,így szólt volna a kérdés. Nem rég olvastam 2 cikket is, nemtom hol, ahol azt taglalták, hogy Allen kezdő lesz. Ha 100%ig felépül akkor szerintem Vincent Brown lesz a kezdő SŐT első számű WR, nagy kedvencem.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintetek lehet kezdő Allen a következő szezonban??Sixo67
Miért ne lehetne?szaba
Hát mert mondjuk ott van Floyd, Alexander, Brown.Sixo67
Akkor a kérdés így szól: szerintetek Allen bejátssza magát a kezdőbe a következő szezonban? Szerintem ha egészséges lesz Floyd és DA, akkor ők fixek.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Szerintetek lehet kezdő Allen a következő szezonban??Sixo67
Miért ne lehetne?szaba
Hát mert mondjuk ott van Floyd, Alexander, Brown.Sixo67
Egyikőjük se igazán possession WR, Allen slantjei meg curljei kincset fognak érni 3rd downon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 138 — LIGHTS OUT!
Szerintetek lehet kezdő Allen a következő szezonban??Sixo67
Miért ne lehetne?szaba
Hát mert mondjuk ott van Floyd, Alexander, Brown.