Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Most akkor örülünk?Sixo67Jó lesz. Ha Deangelo Hall elkarcol szélen, akkor ő is.
több mint 12 éve
Ha már Addae szóba került...szerintetek szeptembertől már ő lesz a kezdő SS?Chargers LTA szezon végét nézem szerintem tuti ő lesz, volt pár kezdő meccse is, jobb volt mint Gilchrist és hát Gilchrist is jobb volt régi szerepkörében. Egy UDFA-tól szerintem nagyon durva első év volt, remélem ő lesz a következő Gates-ünk.
több mint 12 éve
Ha már Addae szóba került...szerintetek szeptembertől már ő lesz a kezdő SS?Chargers LTVan rá esélye. Állítólag edzett szépen az offseason-ben.
több mint 12 éve
Ha már Addae szóba került...szerintetek szeptembertől már ő lesz a kezdő SS?
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Ha v. Noy még bent lesz 2/25-ön, megeszem a kalapom. Fel meg úgysem megyünk érte. Persze azért tényleg jó lenne 2. körben, ha vihetnénk.Chargers LTSőt könnyen lehet , hogy lefele fogunk menni, már mint az első körösünkkel.
több mint 12 éve
Ha v. Noy még bent lesz 2/25-ön, megeszem a kalapom. Fel meg úgysem megyünk érte. Persze azért tényleg jó lenne 2. körben, ha vihetnénk.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Én nem értem azt , hogy minek nekünk SS meg OLB. Nem volt elég jó tavaly év végén Addae? Nem elég 3 kezdő szintű OLB? Majd ha jövőre 2vel kevesebb lesz ráérünk akkor.Sixo67Nos, mire a drafthoz értem, kicsit 1-2 poszton alakítottam a csapaton, ezért húztam amit...bár a CB és a LB poszt így is IRL-hez hasonlóan is a legnagyobb need volt. Ward meg 3/6-on túl jó húzás volt, hogy kihagyjam 😊
Tripp tényleg ILB lenne, pláne, hogy sokat játszott 4-3-ban, amúgy is sok helyen sima LB a jelölése, több helyen is játszott már. ...mondjuk én már láttam OLB-nek is jelölve, ebből is látszik, hogy univerzális LB. Remélem beválik.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Cseteltem Kevin Acee-vel, ha már a Latimer-es rémálmom beírtam, a valóságról is illik jelenteni 😀Comment From AttilaHungary
Is WR really a need for the Chargers? I mean, an increased role for L. Green will be a success. The Patriots used Gronk/Gonzo very well, that model could be an answer for the Chargers.
Kevin Acee:
Where is the deep threat? That is my biggest thing ... I don't think it will be the biggest mistake possible to not draft a WR (they obviously are geared up to run, and their offense helps Rivers make receivers better), but I think they need another good one.
több mint 12 éve
Én nem értem azt , hogy minek nekünk SS meg OLB. Nem volt elég jó tavaly év végén Addae? Nem elég 3 kezdő szintű OLB? Majd ha jövőre 2vel kevesebb lesz ráérünk akkor.Sixo67Tripp amúgy ILB lenne 3-4ben. De hagyjuk. Azért ha Jimmie Ward 3. körben benn lenne, úgy kéne húzni, mint a villám. Ettől függetlenül én is bírom Addae-t. OLB meg jöhet, azért elég öreg a minőség nálunk. Ráadásul jövőre már Freeney szabadügynök, JJ meg sztem cut. Egy 2. körös van Noy pick szerintem nem lenne haszontalan.
több mint 12 éve
Én nem értem azt , hogy minek nekünk SS meg OLB. Nem volt elég jó tavaly év végén Addae? Nem elég 3 kezdő szintű OLB? Majd ha jövőre 2vel kevesebb lesz ráérünk akkor.
több mint 12 éve
Én GM gameben draftoltam vagy 2 hete ezt: 1/31 Jason Verrett, CB, TCU
3/6 Jimmie Ward, SS, Northern Illinois
4/14 Jordan Tripp, OLB, Montana
4/25 Robert Herron, WR, Wyoming
6/25 Michael Campanaro, WR, Wake Forest
Telescoban meg bízom, ha tavaly az egész ligában a mi draft classunk lett a legjobb, akkor csak nem nyúl mellé nagyon egy ilyen mély évben.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Elég durva, hogy már a draftról álmodtam. Ráadásul azt, hogy Cody Latimert húztuk első körben, és szomorú voltam miatta, viszont nem tudtam emlékezni rá - álmomban emlékezni... - hogy ki ment ki előttünk, hogy Latimerre esett a választás.szabaAkkor lehet, hogy "rémálmodtál" igazából 😊 Jó playa, de azért csak nem fogjuk őt húzni
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Elég durva, hogy már a draftról álmodtam. Ráadásul azt, hogy Cody Latimert húztuk első körben, és szomorú voltam miatta, viszont nem tudtam emlékezni rá - álmomban emlékezni... - hogy ki ment ki előttünk, hogy Latimerre esett a választás.
több mint 12 éve

Kíváncsi vagyok még egy offseason után a McCoy-rendszerben lehet-e még feljebb tolni a szintet. 😊
több mint 12 éve
www.profootballfocus.com/blog/2014/04/26/draft-grader-san-diego-chargers-3/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Amúgy így is a 4. legkeményebb a mi sorsolásunk a 32 csapatéból! Szóval ehhez képest is istenes a sorsolás és jók a kilátások. De ehhez tényleg nyerni kell az első felében a meccseket.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Jó ez. Csak a Ravens és a Chiefs ellen játszunk komoly hidegben, nincs túl korán a bye week sem (mondjuk azt sajnálom, hogy utána Raiders-meccs jön, dehát semmi sem tökéletes). A szezon vége kemény, de Rivers akkor az igazi, ha legalább 6-3-mal megyünk bye-ra akk bőven lehet reménykedni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Jah, bameg tényleg 😀 na látszik, hogy hajnal 3-kor már éjjel volt nekem is 😀 a lényegen nem változtat, csüt. esti foci, tv adja remélem!8. Okt.23. 8:25 at Broncos (Thanksgiving)Mióta van októberben hálaadás? 😀😀 😀😀😀😀iktriad
Chargers LT
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
8. Okt.23. 8:25 at Broncos (Thanksgiving)Mióta van októberben hálaadás? 😀😀 😀😀😀😀
Chargers LT
több mint 12 éve
Jah, és külön királyság, hogy talán több tv-s meccsünk is lesz, az első MNF a miénk, csak a másikat fogja szerintem adni a TV, mert mi későn játszunk. Aztán lesz csütörtökön is, és lesz még szerintem, a végén a Broncos elleni hazai pl, a 49ers elleni szombat esti meg tuti asszem. Meg, ha a Jags vagy a Raiders draftolja Manzielt, akkor a 3 meccsből bármelyik lehet. 😀
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Nos, amilyen nehéz a csapatok szerint a sorsolás idén, én most annyira örülök...😊 egyrészt a vége lesz papíron a kutya kemény, ám mind a csapat, mind Rivers decemberben a legjobb, ez tény szerencsére.Másrészt a Bye Week utáni 5 meccsből 4-et is otthon játszunk, azokon már el kell dőlnie a play offnak, nem szabad az utolsó kettőre hagyni, mert a vége előtt két fordulóval az NFC-ben a 49ers is harcolni fog, és jó eséllyel a Chiefs is, lehet pont velünk...na ezért nem kéne a végére hagyni a döntést.
A Cards egy ki-ki meccs lesz, pláne idegenben, de nem épp a mumusunk az a csapat. A bajnok ellen ki lehet kapni, bár szerencsére otthon fogadjuk őket. Na a következő 4 meccset viszont be kell húzni....ha az első 6 meccs után nincs meg a 4-2, akkor bajban leszünk. Utána otthon meg kell ütni a Chiefst is, Denverben (megint nyerünk) kikaphatunk, mert túl szép lenne az élet...a Dolphinst meg le kell gyalulni a tavalyi szégyen miatt, mert az egy hulladék csapat volt, mégis kikaptunk.
A lehető legjobbkor jön majd a szünet, pont a közepe után, 6-3-al mehetnénk el pihenni, ami után a Raiderst és a (meglepetés csapat) Ramst is meg kell ütni otthon, ha akarunk a végén valamit. Na igen, itt 8-3-al kell állni, mert meg kell nézni az uccsó 5 meccset....no comment!
A Ravens vért fog izzadni ellenünk, de szerintem ők (is) nagy csatában lesznek a PO-ért. Végre Bradyék jönnek hozzánk és nem fordítva, meg utána Denver. Az utolsó 2 idegenbelit meg ahogy írtam, nem kéne megvárni, hogy éles meccsek legyenek.
2 oldalú a sorsolás, mert ha lesz 8-3, (de min. 7-4), akkor biztos vagyok benne, hogy Decemberben kiharcoljuk a play off-ot. Ha viszont az elején bebénázzuk megint az ilyen Raiders, Jets, Dolphins tököm meccseket, akkor game over és simán negatív is lehet a mérleg.
Ám én bízok, a tavaly látottak alapján ebben a csapatban sok van, nem véletlenül lettünk a legjobb 8-ban végül. Pozitív mérleget jósolok idén is.
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
1. Sep.8. 10:20 at Cardinals (MNF)2. Sept14. 4:05 Seahawks
3. Sep.21. 1:00 at Bills
4. Sep.28. 4:05 Jaguars
5. Okt.05. 4:25 Jets
6. Okt.12. 4:05 at Raiders
7. Okt.19. 4:05 Chiefs
8. Okt.23. 8:25 at Broncos (TNF)
9. Nov.02. 1:00 at Dolphins
10. BW
11. Nov.16. 4:05 Raiders
12. Nov.23. 4:05 Rams
13. Nov.30. 1:00 at Ravens
14. Dec.07. 8:30 Patriots
15. Dec.14. 4:05 Broncos
16. Dec.20. 4:30 at 49ers
17. Dec.28. 1:00 at Chiefs
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Az idei meg a tavalyi FA-jeink miatt nem nagyon kellett aggódni, alig volt pár nagyobb név, de most néztem , 2015öst meg a 2016ost .2015: Corey Luiget, Ryan Mathews, Danny Woodhead, Nick Hardwick, King Dunlap
2016: Philip Rivers, Eric Weddle ,Melvin Ingram, Kendall Reyes, Ladarius Green, Jahleel Addae
Itt bizony csillag hullás lesz.