Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
 deadspin.com/the-chargers-doctor-is-a-drunk-quack-why-havent-they-466685771

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/gil-brandt/171004

Az öreg szerint felmegyünk a 4. pickért, hát még másfél nap és kiderül.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
 www.youtube.com/watch?v=hT3pwfzWI2k&feature=youtu.be
Amikor Eric Weddle hívást kapott 😊

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Ja, top5 OL coach sztem. Tavalyi Bills OL-t nézd meg, atomkirály volt. Szerintem kihívást keresett, meg tuti McCoy spanja.szaba
6. legtöbb futott yard, 10. legkevesebb sack, impresszív, pláne ha azt nézzünk , hogy elég nagy rotációval tették ezt. Csak így tovább az új csapatban is 😊 .

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ja, top5 OL coach sztem. Tavalyi Bills OL-t nézd meg, atomkirály volt. Szerintem kihívást keresett, meg tuti McCoy spanja.szaba
Igaz, ill. a Billsnél is nagytakarítás volt edzőfronton, lehet Marrone akarta hozni a saját spanját.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Dealessandris még tehet persze csodát, és legyen úgy.szaba
Ő jó OL edzőnek számít? Ha igen akkor , hogy került ide? Kirúgták vagy itt több pénzt kapott? (Esetleg nagyobb kihívást keresett?)Sixo67
Ja, top5 OL coach sztem. Tavalyi Bills OL-t nézd meg, atomkirály volt. Szerintem kihívást keresett, meg tuti McCoy spanja.szaba
Reméljük itt is tartani fogja jó szokását, de akármilyen jó is , szarból nem fog tudni tortát sütni, szóval azért kellennek tehetségek a kezei alá.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dealessandris még tehet persze csodát, és legyen úgy.szaba
Ő jó OL edzőnek számít? Ha igen akkor , hogy került ide? Kirúgták vagy itt több pénzt kapott? (Esetleg nagyobb kihívást keresett?)Sixo67
Ja, top5 OL coach sztem. Tavalyi Bills OL-t nézd meg, atomkirály volt. Szerintem kihívást keresett, meg tuti McCoy spanja.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Dealessandris még tehet persze csodát, és legyen úgy.szaba
Ő jó OL edzőnek számít? Ha igen akkor , hogy került ide? Kirúgták vagy itt több pénzt kapott? (Esetleg nagyobb kihívást keresett?)

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na mi az érzés a környéken? 😊 Mire számítotok az első körben reálisan nézve?szaba
Telesco egy korábbi interjújában (asszem ide ki is tettem az linkjét) , az egyik riporter kérdésére , kicsit sejtelmes választ adott, és mintha azt sugalta volna, hogy számára/számukra nem feltétlenül az a sorrend a támadó falemberek között , mint amit a legtöbb szakértő gondolna. Lehet , hogy csak én képzelek mögé dolgokat, de most az a megérzésem, hogy egy olyan falembert fogunk elvinni az első körben akire senki sem gondolt, lehet nem a 11. helyen, mert mondjuk letradelünk.Sixo67
Szerintem is jó lenne lefelé mozogni. Ha Lane Johnsont húzzuk, azért vele szerintem az 1. év nem lenne könnyű. A két top G nagyon király, de nem mondom, hogy G-t nem lehet mondjuk a 2. vagy 3. körben találni. Fluker se lenne rossz, bevethető egyből, és Clary kimozdítható, vagy akár Fluker is lehetne G. Én annyit várok el, hogy az 1. körben mindenképpen az OL-t make-upoljuk, de sajnos olyan nagy a káosz, hogy kétlem, egy offseason alatt megoldható. Dealessandris még tehet persze csodát, és legyen úgy.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Szerintem McClain nagyon jó játékos, ha jól van használva. Én azért nem dobnám ki. Gronk játszott 410 snapet eddig pályafutása során. Jacob Hester nem véletlenül lett vadló szezon közben.szaba
Lehet , hogy csak mi nem használjuk jól, vagy én vagyok vak, de nekem úgy tűnik , hogy ez nem a Baltimoros McClain már. 1.4M-et spórolhatnánk vele , mégsem rúgtuk ki, ez inkább az én szemeim vakságára hajaz.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Na mi az érzés a környéken? 😊 Mire számítotok az első körben reálisan nézve?szaba
Telesco egy korábbi interjújában (asszem ide ki is tettem az linkjét) , az egyik riporter kérdésére , kicsit sejtelmes választ adott, és mintha azt sugalta volna, hogy számára/számukra nem feltétlenül az a sorrend a támadó falemberek között , mint amit a legtöbb szakértő gondolna. Lehet , hogy csak én képzelek mögé dolgokat, de most az a megérzésem, hogy egy olyan falembert fogunk elvinni az első körben akire senki sem gondolt, lehet nem a 11. helyen, mert mondjuk letradelünk.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintem McClain nagyon jó játékos, ha jól van használva. Én azért nem dobnám ki. Gronk játszott 410 snapet eddig pályafutása során. Jacob Hester nem véletlenül lett vadló szezon közben.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Chris Gronk jött.szaba
owski?Sixo67
Ja. De azt már körülményes lenne kiírni.szaba
Minek az ide 😮Sixo67
Egyelőre edzőtáborba jó. Aztán majd kiderül, ér-e többet. McClain sokat keres, és nem tudom, McCoy mennyire köti a futójátékot egy domináns FB-hez, úgy rémlik, annyira nem.szaba
Gondolom azért érkezett Gronk , mert McCoy szisztémájába anno még denverben beleillett. Én nem szeressük McClaint, nem érzem azt , hogy megéri a pénzét, bár az én szemem FB-t nem szereti követni a pályán, szóval könnyen , hogy csak velem van a baj.

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chris Gronk jött.szaba
owski?Sixo67
Ja. De azt már körülményes lenne kiírni.szaba
Minek az ide 😮Sixo67
Egyelőre edzőtáborba jó. Aztán majd kiderül, ér-e többet. McClain sokat keres, és nem tudom, McCoy mennyire köti a futójátékot egy domináns FB-hez, úgy rémlik, annyira nem.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Chris Gronk jött.szaba
owski?Sixo67
Ja. De azt már körülményes lenne kiírni.szaba
Minek az ide 😮

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chris Gronk jött.szaba
owski?Sixo67
Ja. De azt már körülményes lenne kiírni.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Chris Gronk jött.szaba
owski?

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Chris Gronk jött.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na mi az érzés a környéken? 😊 Mire számítotok az első körben reálisan nézve?
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
183 yardot tettünk meg meccsenként btw, a South Carolina meg 138-at, úgy h a 2 legtöbb carryt kapó RB true freshman volt 2012-ben, mind2-ből NFL feature back lehet simán. Btw sajna pont a Donkeysnél rohangál az ex-Bulldog Knowshon Moreno, ellenben a Gamecocks jelenleg nem rendelkezik aktív NFL futóval.
Majndem 😉empty taxi
Azok nem annyira sukár, szép kiállású gyerekek mint Lattimore, a térgyük sem annyira görbe, nem számítanak.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
183 yardot tettünk meg meccsenként btw, a South Carolina meg 138-at, úgy h a 2 legtöbb carryt kapó RB true freshman volt 2012-ben, mind2-ből NFL feature back lehet simán. Btw sajna pont a Donkeysnél rohangál az ex-Bulldog Knowshon Moreno, ellenben a Gamecocks jelenleg nem rendelkezik aktív NFL futóval.
Majndem 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Amúgy is csak irigykedsz mert tőletek nem kerülnek ki ilyen szép sukár futólegények.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
És persze nem szabad elfeledkezni a remek támadófalunkról, akik minden bizonnyal minden csúnya védőt távol fognak tőle tartani, így nincs mitől félni.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Nem sérülékeny, csak színészkedik, hogy tutira ne vigye el más csapat.Sixo67
empty taxi
Ez amúgy sem számít sérülésnek felénk, nagy fater fél liter házival mindent ilyent meg tudod gyógyítani .

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Nem sérülékeny, csak színészkedik, hogy tutira ne vigye el más csapat.Sixo67
empty taxi
Mindig is mondtam én , hogy nagy színész. Gladiátor utolsó jelenetében simán el tudta volna játszani , ahogy meghal Maximusz.