Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez a csapat jelenleg egy "zsák sz..".
Elképzelhetetlen mi lesz jövőre. Vagy jó, vagy nem.
Komolyan ilyen ... a helyzet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
5 yard, 4 próbálkozás.
futás: 0
elrontott passzkísérlet: 4

A Seattle-nek is bejött a Pets ellen a SuperBowl-on, nehogy már egy Miaminak ne jöjjön össze.

Bzmgbzmgbzmg - ráadásul egy harmadik irányító által "vezetett" csapat ellen...

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Jó estét!
Békés karácsonyt mindenkinek!

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek, meg minél hamarabb egy Lombardi trófeát a Tannebaum alá.


Amúgy T'hill-től mit vártok? Idén volt 2 szar edzője, egy elcseszett futójátéka, egy hulladék fala. Gyökér játékhívások, egy második meccsen elvesztett szezon. Nem hiszem hogy most kellene élete legjobbját nyújtania. Lásd: Luck idén.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kellemes Ünnepeket kívánok (elsősorban) minden Phins drukkernek, továbbá minden amerikai football kedvelőnek!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Kellemes karácsonyi ünnepeket Minden Delfin szurkolonak!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Tanny sajnos ennyit tud. Sem nem többet, sem nem kevesebbet. Jövőre lesznek új arcok az edzői stábban, de csodát ők sem fognak tudni tenni.
danyly
még jó, hogy okosan lett a szerződés odatolva elé. rá kell szánni ismét 2 évet a rebuilding-re. van némi alap, de tarkítja a dolgot, hogy fontos emberkenk jár le a szerződése. millerrel kapcslatban is vannak fenntartásaim: érdemes e futóra költeni?
az is látszik, hogy suh nem váltja meg a védelmet, pedig igazán rákapcsolt, ahogy el is vártuk volna tőlle a szezon elején (a legtöbb hit-et jegyzi 18,5-el, mögötte jj watt 18-al).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ez az én meglátásom is Hill nem vezér! Gyenge beszari állandóan ősszeesik megse próbál futni! Sztem lekéne igazolni Paytont egy két évre legalább lenne egy Playoffunk mert ezt a hülye is látja hogy az Offense miatt nincs Playoff! 2 év alatt meg egy ujjonc irányító Paytontol tanulva hàtha!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tudod, hogy általában "pofára" mennek. Úgy tűnik nem elég népszerű Jones. Messze kiemelkedik a csapatból.

Csak egy kis adalék Jones-ról:
98 tackle - S poszton a legtöbb szerelés a ligában
5 INT - S poszton holtversenyben 3. a ligában
2 INT return for TD - a ligában egyedül neki sikerült

Egyedül Pouncey megy, akit én már nem látok olyan jónak mint a kezdeti években. De a falunk mindig változik, nehéz megszokni. De ez van.

Tanny sajnos ennyit tud. Sem nem többet, sem nem kevesebbet. Jövőre lesznek új arcok az edzői stábban, de csodát ők sem fognak tudni tenni.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
a san diego elleni meccsről fölösleges írni. nem hittem, hogy valaha ezt mondom valaha, de várom a szezonunk végét. nézhetetlen.
eddig sem voltam 'hill rajongó, eddig is szkeptikus voltam vele, de mostmár aztz mondom elég. a 2016-os draft tökéletesen alkalmas arra, hogy nem az első körben, de a második - harmadik körben hozzunk valakit. miért? azért gondolom ezt, mivel 'hill-nek odalőttek egy halom lukas dollárt, és még biztosan jobban teljesít, mint egy rookie. a draftolt irányító padozhat legalább egy évet nyugodtan; tanulhat, fejlődhet. 4 év után valószínűleg belátható, hogy 'hill nem képes egymagában előrevinni a csapatot, ha minden más kilőve. nem érzem benne a vezéregyniséget sem. restart gomb - még némi 'hill-el: ez egy ilyen ördögi kör.

az meg, hogy reshad jones megint nem megy a pro bowl-ra, undorító

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Jones nem megy Pro Bowlra... na ez szégyen. Ha végül valaki helyett ott lesz akkor is igazságtalan.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Engem sokkal jobban izgat, hogy Miller itt lesz-e még jövőre...
Paradoxon_MIA
Igen, neki lejár jövőre a szerződése. Nagyon remélem, hogy nem kótyavetyéljük el, valami szar pick-re. Érthetetlenül keveset használjuk, és kérdés megunta-e ezt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Engem sokkal jobban izgat, hogy Miller itt lesz-e még jövőre...

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gondolom Moore már nem lesz jövőre. Majd kiderül mire elég Thomas.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Logan Thomas $815K total. Breakdown: $125K signing bonus, $90K for the rest of 2015, $600K base in 2016. Kíváncsi leszek, hogy mennyire válik be!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Na végre egy jó és izgalmas meccs!!! Sajnos a a végén nem mi nyertünk, de szórakoztató volt, sokszor nagyon szép jelenetekkel. A NYG esélyesebb volt, de akár mi is megnyerhettük volna ha picit több szerencsénk van! Ilyen játékkal nem itt állnánk ahol most.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nincs az a hatalmas meccsláz errefelé. Nem is értem. De én kitaláltam a tuti szezont... minden meccs előtt ki kell rúgni egy edzőt a stábból és akkor tuti nyerünk.
DM13
Szerintem nincs ebben semmi furcsa. Sajnos nincs összhang a csapatnál (kifelé is látni ezt), játékosok saját fejük után mennek, edzők pedig nem tudnak megfelelő nevelő munkát végezni. Nem mindenkire értendő természetesen az állítás.
Kell a gazigazítás újra, de ezt nem minden évben kellenne. Nincs egy línea senki fejében v. a "felső" vezetés is ilyen együgyű? Lehet hogy gazdasági oldalon jó a vállalkozás és dícséretre méltó, de ez nem csak erről kellene hogy szóljon.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ehhez megint kellett fifika hogy Grimes majd egyedül lefogja OBJ-t. Akármit csinálhatna, még ha lábon tartja is a lépést, sámlit nem vihet magával hogy kompenzálja a magasságkülönbséget.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Nincs az a hatalmas meccsláz errefelé. Nem is értem. De én kitaláltam a tuti szezont... minden meccs előtt ki kell rúgni egy edzőt a stábból és akkor tuti nyerünk.
DM13
16 meccs, 16 edző és meg is van az újabb perfect season - ez alatt meg csak lesz akkora önbizalom, hogy a PO-ban konstans jól tolják, edzőterror nélkül is 😊

A mai meccs: benne van ebben bármi, mert a Giants is tud akkora balfék lenni, mint mi. ettől független jobban meg lennék lepve, ha behúznánk a W-t, mint ha nem.Meg nekik jobban is kell a győzelem, mi meg max a statokat szépítgethetjük vele.

Ennek elenére: Go Phins! 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Nincs az a hatalmas meccsláz errefelé. Nem is értem. De én kitaláltam a tuti szezont... minden meccs előtt ki kell rúgni egy edzőt a stábból és akkor tuti nyerünk.

több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Dolphins to release safety Jordan Kovacs

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
A tegnapi meccshez senki nem tud vagy nem akar hozzászólni. Nem tudom, hogy a védelelem nélkül mi lett volna ma velünk... Igaz, hogy ők nyerik a bajnokságot, de most nélkülük sok pontunk se lett volna 😀
Bár, ha a zebrák az elején nem csinálják azt az ordas hibát, nem lenne egy nagyon savanyú és vékony W az eredmény.

Tudom, a győzelem a lényeg, de ez egy nagyon pocsék győzelem volt 😕
Paradoxon_MIA
Nagy nudli volt az offense, de mit is vártunk? Tetszik az elgondolás, hogy fussunk sokat csak hát a first downokat meg kéne azért csinálni mert öt hete helyben toporgunk.. FG range-ig sem tudtunk jutni... a 35yd-os td is labdaszerzésből volt. (de szép volt).

A defense előtt meg le a kalappal már már sajnáltam Schaubot..

A mi lenne ha kérdésekkel nem foglalkozom mert ha mi játszunk hátrányban feltehetően több lett volna a passz.. ritmust váltunk, nem az órát próbáljuk pörgetni stb.. Szóval emiatt évődjenek a zebrák.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
A tegnapi meccshez senki nem tud vagy nem akar hozzászólni. Nem tudom, hogy a védelelem nélkül mi lett volna ma velünk... Igaz, hogy ők nyerik a bajnokságot, de most nélkülük sok pontunk se lett volna 😀
Bár, ha a zebrák az elején nem csinálják azt az ordas hibát, nem lenne egy nagyon savanyú és vékony W az eredmény.

Tudom, a győzelem a lényeg, de ez egy nagyon pocsék győzelem volt 😕

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hű de nagy a csönd 😀

Úgylátom egyelőre vagy futunk vagy dobálunk, a kettő együtt egy meccsen nem nagyon akar menni! 😊

Miami Dolphins Fan