Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a Kaepernick-dolog most vicc volt, ugye?
Mármint nyilván nem Bazza részéről
Wyatt
Én még látok némi reményt Kaep karrierjével kapcsolatban (egy remek pszichomókus és egy jó stáb talán visszatérítheti a jó útra) csak jóval de jóval kevesebbet mint ami Tannehill-ben van.
Bazzani
Ez itt már nagyon off, de engem a fél jó évében sem győzött meg. De a legjobban valamelyik Seahawks elleni meccsen írta le nálam magát, amikor Wilson klasszisokkal gyengébb célpontokkal is szépen haladt, ő pedig kutya gyenge volt. Mondjuk mostanában ez úgy évente kétszer volt

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Rapoport szerint Grier kerul kinevezesre, mint GM hetfon.
Beki
Gyakorlatilag a scouting director tisztséget jelenti a GM nálunk. Karácsonyfáé a hatalom.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint Grier kerul kinevezesre, mint GM hetfon.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000613711/article/mike-tannenbaum-to-guide-miami-dolphins-extreme-makeover
baggio
A cikkhez csatolt kép nekem nagyon beszédes. Campbell arca tükrözi az ellenérzéseit - és én egyetértek vele. Nem tudom, mennyire az ő része is ez a szezon csapnivalósága, és milyen tényezők voltak még, de nekem szimpatikusabb, karizmatikusabb, mint Philbin volt...

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Kaepernick-dolog most vicc volt, ugye?
Mármint nyilván nem Bazza részéről
Wyatt
Én még látok némi reményt Kaep karrierjével kapcsolatban (egy remek pszichomókus és egy jó stáb talán visszatérítheti a jó útra) csak jóval de jóval kevesebbet mint ami Tannehill-ben van.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hickey repult is azota, de h Tannenbaum vezesse a front office atalakitasat...sok jora nem ad okot.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fkqvzvod1oaky5du2pqp
Mike Tannenbaum to guide Miami Dolphins' extreme makeover
A year ago, the Dolphins' front office appeared to have too many cooks in the kitchen. Now, with Miami on the brink of a massive overhaul, Jeff Darlington says one man's leading the way: Mike Tannenbaum.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hujjuj. ujabb irányító faragó: adam gase mint HC pletyka

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Kire lehet számítani új HC terén?
Mostanában nem tudtam követni a dolgokat, de már azt írják hétfőn új edzőnk lehet.
danyly
Az meglepne. Hickey viszont out úgy fest.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kire lehet számítani új HC terén?
Mostanában nem tudtam követni a dolgokat, de már azt írják hétfőn új edzőnk lehet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Miko Grimes személyi edzői vagytok ? Uram irgalmazz... Akinek nem inge ne vegye magára.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a Kaepernick-dolog most vicc volt, ugye?
Mármint nyilván nem Bazza részéről

Szerkesztette: Wyatt

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Búék!néztem kik az elérhető QB k!Kapernick nek. Örülnék vagy Griffinnek! Vélemény! Azt hiszem Hillben ennyi volt!
Miami
Tehát Tannehill-ben ennyi volt ellenben Kaepernick és Griffin előtt fényes jövő áll. Én azért egyikre sem tennék nagy pénzt a helyedben.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Búék!néztem kik az elérhető QB k!Kapernick nek. Örülnék vagy Griffinnek! Vélemény! Azt hiszem Hillben ennyi volt!
Miami
Szar mind a kettő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
QB helyett egy brutál adag motiváció és eltökéltség kéne a csapatnak. Összeszedettség, konzisztens játék, stabil háttér.

De talán most nem barmoljuk el az aránylag jó pickünket - eddig az első körös húzások némelyike csúf bukta volt.

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Búék!néztem kik az elérhető QB k!Kapernick nek. Örülnék vagy Griffinnek! Vélemény! Azt hiszem Hillben ennyi volt!
Miami
Kösz, nem kérném egyiket sem 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Búék!néztem kik az elérhető QB k!Kapernick nek. Örülnék vagy Griffinnek! Vélemény! Azt hiszem Hillben ennyi volt!
Miami
Még mindig klasszisokkal jobb, mint a két leendő munkanélküli.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Búék!néztem kik az elérhető QB k!Kapernick nek. Örülnék vagy Griffinnek! Vélemény! Azt hiszem Hillben ennyi volt!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Grimes feleségét nem kell komolyan venni. Sosem volt normális.
danyly
Ja, ha jól tudom már többször elbeszélgettek vele a csapatnál(!), hogy moderálja magát a webkettőn. Elég durva. És egyben azért elég vicces is.
iktriad
😀 jaj már... ő csak Miko Grimes elég annyi, hogy Omar Kellyvel csinálnak közös rádió showt. Vihar a biliben... mikor a meccs előtt karperecet kapott meg 5 rendőr vitte el akkor sem érdekelt különösebben senkit. RT17 -et meg Omar-al együtt évek óta savazza. Tekintve hogy Grimes jövőre már nem nálunk fog játszani (75%-ig biztos vagyok benne), ki nem sz@rja le.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grimes feleségét nem kell komolyan venni. Sosem volt normális.
danyly
Ja, ha jól tudom már többször elbeszélgettek vele a csapatnál(!), hogy moderálja magát a webkettőn. Elég durva. És egyben azért elég vicces is.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Grimes feleségét nem kell komolyan venni. Sosem volt normális.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A játékosfelességekkel itt csak a baj van. Vagy a férj fejeli őket le(lásd Ocho), vagy beszólnak twitteren a kezdő QBnak. 😊
"I should've known we were gonna lose when I heard we didn't complete a single pass in two minute drills this week against the practice squad defense."
😊 😊 😊
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14449812/miko-grimes-wife-miami-dolphins-cb-brent-grimes-criticizes-qb-ryan-tannehill

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
De egy valaminek legalább örülhetünk - idén sem dől meg a Perfect Season rekord 😀

btw: nem szoktam zebrázni, de az annulált TD-nél befújt holding egy ordas nagy baromság volt, a kommentátorok is "terrible call" jelzővel jellemezték.

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Csunya volt hogy az az 5 yard nem jött össze 4 kisérletből, de a jövő évi draftsorrend tekintetében még jobb is! Ez az év teljesen kuka, ugyhogy már csak az lehet a kitűzött célunk.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért ez nem maradjon ki (de kb. ennyi volt az öröm a meccsen):
 www.youtube.com/watch?v=-kuYcIWdgEA

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.