Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Pár gondolat tőlem. Na mi is most tudunk nyerni az NE ellen, amikor már jobban jártunk volna egy lostal. Persze egy Pats skalp felbecsülhetetlen érzés mindig! 😊 Igy viszont 2 helyet rontottunk a jövő évi draft pozicionkon, a 6-ról a 8.-ra csúsztunk.
Valahogy ez a Gm váltás meglepett, szerintem nem nagyon tudott, engedték kibontakozni Hickey-t. Most jön egy ujabb arc, erről is elmondanak minden jót, hogy hol volt kiktől tanult aztán pont semmit nem fogunk érezni az egészből, főleg ugy hogy sosincs szabad kezük mint pl. Irelandnek anno.
Tanny-t egyáltalán nem látom veszett fejszének, mint itt néhányan. Az utolsó meccsig a legtöbb sacket kapta a NFL-ben, ami sokat elmond az őt védő falról. Egy jó fal mögött sokkal jobb teljesitményt nyújthatna ő is. Igazából az év a támadó fal túlértékelésén illetve cseréik teljes hiányán ment nagyban el. És még igy is volt pár meccse amin rekordokat döntött! Nem mondom vannak azért gyengeségei is hosszú passzok, de én nem cserélném!
Stills éve nagy csalódás volt számomra. Rengeteg droppja volt teljesen megbizhatatlan elkapónak éreztem. Ha már felé szállt a labda össze rezzentem.
Parker viszont hihetetlen jó draft volt. Kár hogy kevés lehetőséget kapott év közben és ugye sérült is volt. Most az idény végén utolsó meccseken azért megmutatta, hogy nagyon gyors, magas és hihetetlen érzékkel kapja el a labdákat! Imádtam!! Jövőre szép évet jósolhatunk neki, főleg ha lesz olyan fal ami mögül lesz idő passzolni.
Most Millerrel nem tudom mi lesz, valszeg nem marad nálunk, de Ajaji az utolsó meccset leszámítva nem tűnik rossznak. Tetszik hogy nem egyenes futó hanem teknikásan mozog, pörög forog és erős is hozzá. És Williams-al kiegészítve nem lesz az rossz, bár lehet hoznak valakit melléjük eléjük. Mindenesetre én nem arra költenék.
Sajnos Cameron is csalódás volt, hasonló mint Stills. Nagyon nem volt megbízható kezű elkapó pedig pont azt vártam tőle. Erre több elejtett passza volt mint amit összeszedett. Sims-et sokkal jobbnak tartottam idén.
A védelen nagyon felemás képet mutatott, vagy nagyon jók voltak ebből volt a kevesebb, vagy nagyon pocsékak. Lesz mit rendbe tenni jövőre ott is.
Suh először nagyon nem tetszett aztán egyre inkább belejött. Kicsit egyedül maradt, az volt az érzésem, de szerintem jó hogy van , lesz egy ilyen állat a védő falunkban!
Jövőre én a támadó fal megerősítését várom elsősorban, majd a védelem főleg secondary renoválása lesz a fő dolog.
Jövőre sok új arcal indulunk újra neki, remélem nem azt a szöveget kapjuk újra hogy még nincsennek összeszokva, aztán 2év elteltével kezdjük az egészet elölről.
BUÉK
RunRickyRun
Hickey-t egyszerűen kisöpörte Tannenbaum. Ennyire egyszerű.. Ross felvette Hickeyt mert gyakorlatilag senkinek nem kellett a meló. Még Farmernek sem akit most csaptak ki Clevlendből. Csak közben jött Tannenbaum először mint tanácsadó, aztán szép lassan ezzel a lépéssel jutottunk el oda, hogy Tannenbaum lett az ami Parcell volt... Grier lett Ireland, és hamarosan leigazolják Sparanot is. Azt mindenki döntse el maga, hogy ez nekünk hosszú távon jó e vagy sem. Mindenesetre Hickey-től sem voltam hasra esve.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
@AdamSchefter
AFC East looks: Miami requesting HC interviews with Pats OC Josh McDaniels, Pats DC Matt Patricia, Bills asst HC Anthony Lynn, per sources.

Felírnak már itt mindenkit. Követni sem lehet. Smith ma-holnap lesz ugye az első, utána jön kedden Shanahan.
A további tervezett interjúk a hétre: Gase, Austin és Campbell.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
NFL on ESPN @ESPNNFL
Dolphins are meeting today with former Atlanta Falcons head coach Mike Smith. (Via The Miami Herald)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Pár gondolat tőlem. Na mi is most tudunk nyerni az NE ellen, amikor már jobban jártunk volna egy lostal. Persze egy Pats skalp felbecsülhetetlen érzés mindig! 😊 Igy viszont 2 helyet rontottunk a jövő évi draft pozicionkon, a 6-ról a 8.-ra csúsztunk.
Valahogy ez a Gm váltás meglepett, szerintem nem nagyon tudott, engedték kibontakozni Hickey-t. Most jön egy ujabb arc, erről is elmondanak minden jót, hogy hol volt kiktől tanult aztán pont semmit nem fogunk érezni az egészből, főleg ugy hogy sosincs szabad kezük mint pl. Irelandnek anno.
Tanny-t egyáltalán nem látom veszett fejszének, mint itt néhányan. Az utolsó meccsig a legtöbb sacket kapta a NFL-ben, ami sokat elmond az őt védő falról. Egy jó fal mögött sokkal jobb teljesitményt nyújthatna ő is. Igazából az év a támadó fal túlértékelésén illetve cseréik teljes hiányán ment nagyban el. És még igy is volt pár meccse amin rekordokat döntött! Nem mondom vannak azért gyengeségei is hosszú passzok, de én nem cserélném!
Stills éve nagy csalódás volt számomra. Rengeteg droppja volt teljesen megbizhatatlan elkapónak éreztem. Ha már felé szállt a labda össze rezzentem.
Parker viszont hihetetlen jó draft volt. Kár hogy kevés lehetőséget kapott év közben és ugye sérült is volt. Most az idény végén utolsó meccseken azért megmutatta, hogy nagyon gyors, magas és hihetetlen érzékkel kapja el a labdákat! Imádtam!! Jövőre szép évet jósolhatunk neki, főleg ha lesz olyan fal ami mögül lesz idő passzolni.
Most Millerrel nem tudom mi lesz, valszeg nem marad nálunk, de Ajaji az utolsó meccset leszámítva nem tűnik rossznak. Tetszik hogy nem egyenes futó hanem teknikásan mozog, pörög forog és erős is hozzá. És Williams-al kiegészítve nem lesz az rossz, bár lehet hoznak valakit melléjük eléjük. Mindenesetre én nem arra költenék.
Sajnos Cameron is csalódás volt, hasonló mint Stills. Nagyon nem volt megbízható kezű elkapó pedig pont azt vártam tőle. Erre több elejtett passza volt mint amit összeszedett. Sims-et sokkal jobbnak tartottam idén.
A védelen nagyon felemás képet mutatott, vagy nagyon jók voltak ebből volt a kevesebb, vagy nagyon pocsékak. Lesz mit rendbe tenni jövőre ott is.
Suh először nagyon nem tetszett aztán egyre inkább belejött. Kicsit egyedül maradt, az volt az érzésem, de szerintem jó hogy van , lesz egy ilyen állat a védő falunkban!
Jövőre én a támadó fal megerősítését várom elsősorban, majd a védelem főleg secondary renoválása lesz a fő dolog.
Jövőre sok új arcal indulunk újra neki, remélem nem azt a szöveget kapjuk újra hogy még nincsennek összeszokva, aztán 2év elteltével kezdjük az egészet elölről.
BUÉK

Szerkesztette: RunRickyRun

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A fater (Bobby Grier) is NFL csapatoknál töltött be vezető posztokat (college-ban RB volt). Jelenleg a Texans senior personnel advisor (2000 óta van itt). Előtte nagyon sokáig a Patriots-nál volt (1981-1999). Itt volt Vice President of Player Personnel is. Na de ez a fater.

Chris Grier 16. idényét fogja kezdeni idén a Phins-nél. Előtte a Pats-nél dolgozott. Tavaly interjúra hívta GM posztra a Jets, de nem őt választották. A Phins-nél korábban volt 9 évig director of college scouting, 4 évig national scout/assistant director of college scouting. Tehát van rálátása mind az NFL, mind az egyetemi játékosokra. Tehetséges ember, aki komoly szakemberektől tanult (pl. Bill Parcels; neki is külön köszönetet mondott a bevezető interjújában, Belichick (!), Pete Carroll és Nick Saban mellett) és a család is sport centrikus (a tesó NHL játékos volt).

A csapaton belül kialakítottak egy külön bizottságot, mely az új HC-t fogja keresni ill. elbírálni. Természetesen a főnök Tannenbaum, mellette (inkább beosztottként) Grier, a vice chairman Matt Higgins, a president és CEO Tom Garfinkel és a tulaj Stephen Ross.

Sajnos Grier Tannenbaum-nak fog jelenteni, így nem sok szabadságot fog kapni. De sajnos ezt már tudtuk előre.

Első interjújában elmondta, hogy egy (!) offseason alatt rendbe teszi a defense-t, és nyerni fogunk Tannehill-el. Na ezekre is kíváncsi leszek.

 kepfeltoltes.hu/160104/GrierCX49bPCWcAU5SPJ_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Mit lehet tudni rola?
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Grier hivatalosan is az új GM:
Beki
Ahhh, pont most akartam beírni én is..😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Grier hivatalosan is az új GM:
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Eddig ezek a nevek merültek fel, hogy a héten jönnek interjúra:
Gase, Mora Jr., Mike Shanahan, Austin, Mike Smith, Koetter és Marrone.

Ne csak az edzőkről essen szó:
Lamar Miller said the most important aspect when he picks his next team is "fit," more so than money or a chance to win.

Ezt a mondatot megjegyzem magamnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Marrone is érkezik interjúra.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Már leesett 😀
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Ő nem a.Redskins edzője most?
Miami
2 éve nem.

több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ő nem a.Redskins edzője most?
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 4m4 minutes ago
Mike Shanahan scheduled to meet Tues with Miami Dolphins, as @alexmarvez said. Will be Shanahan's 2ND interview with Miami. Also met Dec. 22
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Teryl Austin érkezik interjúra, állítólag hívja a Browns is, de inkább a Phins érdekli.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/report-teryl-austin-to-interview-with-browns-dolphins/

Szerk. Gézával egyetemben aki csütörtökön jön, előtte kedden Phillybe, szerdán Clevelandbe látogat.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/01/04/adam-gase-to-meet-with-eagles-browns-dolphins-this-week/

 twitter.com/RapSheet/status/683988219172679680

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Mi a sans Campbell maradására?
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Meglepne ha az SB előtt edzőnk lenne, szerintem az szinte biztos hogy a Panthers hamarabb fog kiesni mint hogy a Dolphins bármit bejelentsen...

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Gratulálok a győzelemhez srácok !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Azért az durva, hogy az első két évben szerzett letöbb yard rekordját OBJ az első két évben szerzett legtöbb elkapásét pedig Landry döntötte meg, és szobatársak voltak.

Igen ígéretes és kib.szott fiatal elkapósorunk van. Könyörgöm végre találjunk egy jó HC-t is.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tényleg gyenge meccs volt. Bocs a kirohanásokért, de imádon amikor nyerünk a NE ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fú de fos egy meccs volt ez 😀
Gronkot szépen kikapcsoltátok, Floridába (pláne télen) meg úgyis mindig szopni járunk
Wyatt
Tekintve az idei formánkat maga a csoda. Grat ismét a csoporthoz. Egyszer ez a csillag is leáldozik.
Csabee13
Köszi, én remélem, hogy azért nem mostanában 😊

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Fú de fos egy meccs volt ez 😀
Gronkot szépen kikapcsoltátok, Floridába (pláne télen) meg úgyis mindig szopni járunk
Wyatt
Tekintve az idei formánkat maga a csoda. Grat ismét a csoporthoz. Egyszer ez a csillag is leáldozik.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fú de fos egy meccs volt ez 😀
Gronkot szépen kikapcsoltátok, Floridába (pláne télen) meg úgyis mindig szopni járunk

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
The idea of Doug Marrone (HC) combo with Jim Schwartz (DC) has been mentioned to me by multiple sources today as a viable one.
Isten mentsen ettől a kombótól!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Final game of a season in which the HC, OC, DC and GM have been fired before the final game was played.
Király!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.