Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annak, hogy a HC hívja a playeket megvan az előnye és a hátránya is. Ez ugye nem csak azzal jár, hogy meccs előtt felveszi a mikrofon mellé a playbookot is és ő beszél a QB-hoz, hanem pl. edzésnapokon is kell időt töltenie az offense-el, gyakorolni kell velük. Ergo a HC le van kötve meccs közben, és edzéseken, a filmroomban is az offense-el. Ez olyan DC-t, spec koordinatort, stb. igényel, aki képes önállóan megoldani a saját feladatait. Sőt, bizonyos koordinációt is maguknak kell megoldani, amit egyébként a HC csinál (OL, WR, RB, stb. edzőket összefogni, összehangolni, ugyanez a védelemben, spec teamben, stb.)

Szerintem Gase-el dupla-vagy-semmire mentetek. Ha bejön, akkor nagyon is bejöhet, mert szerintem a paliban nagyon sok van. Csak még nagyon fiatal, nem mindig jön ki. Akár annyira se jöhet ki, hogy hasonló fejreállást produkálhat, mint McDaniels néhány éve Denverben.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Viszont nekem az tetszik hogy ő hívja a Támadó Play eket,Sztem minden csapatnál igy kéne mert ugye Philbin is anno sokszor modta nem értett egyet a playekkel! Most.meglàtjuk mire megyünk igy!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Én valahogy nem ültem seggre ettől a Gase-től. :S
RunRickyRun
Ráadásul rostert is kezelheti... ami ekkora tapasztalattal nagyon meglepett...
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Én valahogy nem ültem seggre ettől a Gase-től. :S

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerk: Nyilvan a poenbol beirt okorsegek ismertek. Azokat torlik, illetve nem ezek alkotjak a lenyegi tartalmat.
ulpianus
Én szeretem a wikipedia-t, többnyire én hiteles forrásnak találtam. Persze minden enciklopédiában vannak gyenge fejezetek, bekezdések, a wikin is.

Az viszont kifejezetten zavar, ha a trollkodó nem tud helyesen írni. Egy fórum postban simán el lehet írni egy-egy szót, de ha már meghackelek egy wiki oldalt, akkor odafigyelek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Höri hozzászolása nekem nagyon bejőnne mondjuk a Manning verzió!
Miami
Ne etesd a trollokat könyörgöm 😊
Csabee13
Hörinél nagyobb troll nincs is
petey
bókolsz ?😛
Coolearie
jaja, most úgysem olvassa mert közvetít ma 😀

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Ha már trollkodás... Gase már összetákolt Tebow-kompatibilis O-t.
Várjátok csak ki, amikor Sobri végre benéz a fórumotokba 😀
Gyulus
Trollkodásnak elég gyenge, tekintettel arra, h akkor McCoy volt az OC. Nem mintha a Bolts topicban oly sok szó esne Tebowról bárki által is...
Gase csak '13-ban lett koordinátor, akkor nem volt annyira szar a Broncos offense...

Kíváncsi leszek Gase-re HC-ként. OC-nak nálunk nagyon bejött, de ez még semmire nem garancia és Chicago-ban már is jobban megosztotta a szurkolókat... Én mindenestre szurkolok neki

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Am told hiring of @Bengals DBs coach Vance Joseph as new @MiamiDolphins DC is "done deal." Official once CIN done in playoffs
Wester
 twitter.com/RapSheet/status/685882557259460608

szóval még nem 100%
petey
Még egy DB coach a Bengalstól... az előző is mennyire bevált. 😊
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azon azért csodálkozom, hogy még csak be se vártátok a Hue Jackson interjút, szvsz >> Gase.

Ha már trollkodás... Gase már összetákolt Tebow-kompatibilis O-t.
Várjátok csak ki, amikor Sobri végre benéz a fórumotokba 😀

Szerkesztette: Gyulus
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Am told hiring of @Bengals DBs coach Vance Joseph as new @MiamiDolphins DC is "done deal." Official once CIN done in playoffs
Wester
 twitter.com/RapSheet/status/685882557259460608

szóval még nem 100%

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Höri hozzászolása nekem nagyon bejőnne mondjuk a Manning verzió!
Miami
Ne etesd a trollokat könyörgöm 😊
Csabee13
Hörinél nagyobb troll nincs is
petey
bókolsz ?😛
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Höri hozzászolása nekem nagyon bejőnne mondjuk a Manning verzió!
Miami
Ne etesd a trollokat könyörgöm 😊
Csabee13
Hörinél nagyobb troll nincs is

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
OFF
A wikipediát meg nem tartom értékelhető információ forrásnak.
danyly
Pedig osszevetettek tradicionalis lexikonokkal (mint pl. a maganuzletkent is meltan elismert Encyclopedia Britannica), es bizony utobbiakban kimutathatoan tobb teves informacio van, illetve a tevedesek nagysaga is a Wikinek kedvez. Ettol meg tevednek, csak azt mondom, hogy nem rosszabb mint mas.

Szerk: Nyilvan a poenbol beirt okorsegek ismertek. Azokat torlik, illetve nem ezek alkotjak a lenyegi tartalmat.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Höri hozzászolása nekem nagyon bejőnne mondjuk a Manning verzió!
Miami
Ne etesd a trollokat könyörgöm 😊
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Am told hiring of @Bengals DBs coach Vance Joseph as new @MiamiDolphins DC is "done deal." Official once CIN done in playoffs

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Höri hozzászolása nekem nagyon bejőnne mondjuk a Manning verzió!
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Expect Adam Gase to be announced as the next Dolphins head coach at a 3 p.m. press conference.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Suh v. Tanny fizetését mérsékelni próbáljuk, de ki tudja melyiknél jön be. Miami forrásból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A wikipediát meg nem tartom értékelhető információ forrásnak.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fan fiction következik:

Gase kinevezésében benne lehet, hogy Denverből Osweiler (vagy Manning) távozik, ex QB coachukként pedig ő lehet a legalkalmasabb az elcsábításukra.
Tannehill busás fizetését meg majd átvállalja a Cleveland.

Szerkesztette: Höri

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem hiszem (gondolom), hogy ennyire gáz lenne mint bármelyik jelölt. Továbbra is tartom, hogy meg lehet próbálni vele a munkát és majd kiderül mi is a valós tudás.
Addig meg csak a tippelgetés meg a trollokodás megy.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
már megy is a trollkodás a wikipediás profilján

 kepfeltoltes.hu/160109/Screenshot__74__www.kepfeltoltes.hu_.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutler idén produkálta pályafutása legjobb QB ratingjét ahhoz képest, hogy a Bears offense romokban hevert a sérülések miatt az év nagy részében.

danyly
A titok: bubble screen. Sikerült is zsinórban 4 meccsen keresztül eladni a labdát belőle, szerencsére véget ért a szezon.

Egyébként amit leírtál, hogy alkalmazkodott, meg használta, abból egy büdös szó nem igaz. Sajnos. De ez még nem is lenne akkora baj, ha azokon a meccseken, amikor mindenki pályán volt, jó lett volna a játék. Vagy legalább gördülékeny. Persze attól, hogy valaki szar play caller (és ő az), még nem jelenti azt, hogy rossz HC lesz.

Szerkesztette: füligjimmy

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Lemondtatátok a Pats DC-jével esedékes mai interjútokat.

Alex Marvez ‏@alexmarvez 3 p3 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Confirming other reports that are out there: @MiamiDolphins working toward deal to make Adam Gase their new head coach @NFLonFOX

Ian Rapoport ‏@RapSheet 12 p12 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
#Dolphins are bringing #Bears OC Adam Gase in for one reason: He's the leading candidate. Expected to offer him, deal could get done today.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért az mekkora, hogy Campbell assitant -ként marad Gase mellett a pletykák szerint? Hue Jackson holnapi interjúját már le is mondták. Nagyon úgy fest hogy Gase az új HC.
Csabee13
Igen, Cambell lesz valószínű a HC assistant. Rizzi meg megy vissza ST kordinátornak.

Phil McGeoghan WR coach meg elment a college ECU WR coach-nak.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.