Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Azért az mekkora, hogy Campbell assitant -ként marad Gase mellett a pletykák szerint? Hue Jackson holnapi interjúját már le is mondták. Nagyon úgy fest hogy Gase az új HC.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen, egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy Gase lesz a következő HC (több forrás is erről számol be). Ross nagy favoritja volt az interjúk során. Még Hue Hackson interjúra lenne hátra vasárnap, de ebből valószínűleg nem lesz semmi.

Sorozatban Gase lenne a negyedik HC aki vezetőedzői tapasztalat nélkül jönne hozzánk (Cam Cameron, Tony Sparano és Joe Philbin után). Ők eddig nem igazán váltak be. Hosszútávon semmiképp, az már más kérdés, hogy utóbbi kettő azért egy kis időt eltöltött HC-ként nálunk.

Érzésemre szerint arra mentek rá a HC kiválasztásnál, hogy fiatal, agilis, játékosokkal jól szót értő vezető legyen az új HC, akinek van tapasztalata. Gase azért valamit letett már az asztalra a Denvernél v. akár a Chicagónál. Dolgozott Payton Manningal és Jay Cutlerrel. Cutler idén produkálta pályafutása legjobb QB ratingjét ahhoz képest, hogy a Bears offense romokban hevert a sérülések miatt az év nagy részében. Manning meg Manning.

Tehát ismételten az a cél, hogy egy QB-hez értő edző lenne a célpont. Tanny nem biztos, hogy nagyon javítható (mert vannak korlátai), de a legjobbat ki lehetne belőle hozni. Bíznak benne. És én is úgy gondolom, van még benne potenciál. Nem túl sok, de az lehet elegendő lehet egy jó PO menetelésre az elkövetkező évek valamelyikében.

Gase ismert arról, hogy képes alkalmazkodni a skill poszton játszó játékosok képességeivel. Felismeri az adott játékosok mit tudnak (adni) és azt próbálja (tovább) fejleszteni.
Abban reménykedjünk, hogy a pozitív hangulatát átmenti az öltözőbe és a srácok egy vezetőt látnak benne. Nagyon fontos az irányítás és a nevelés az öltözőben. Reménykedjünk, hogy ezt meg tudja oldani. De többre van szükség szimpla vezetésnél.

HC téren tapasztalatlan, de reméljük a legjobbakat. Persze ha ő lesz a választás.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Miami has scheduled a 2nd interview with Adam Gase on Saturday, per source. He is only Dolphins candidate to be scheduled for 2nd interview.

Úgy fest meglesz az 1. HC hire is.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
It was a roller-coaster season for the Miami Dolphins. The team finished 6-10 following last week’s 20-10 victory over the reigning Super Bowl champion New England Patriots.
Here is a look at Miami’s wild and mostly disappointing season by the numbers:

The good
> The Dolphins were 3-1 against teams that made the playoffs this season. They own wins over three division champions: New England Patriots (12-3), Houston Texans (9-7) and Washington Redskins (9-7). Miami also lost to the Patriots to split the season series.

> Receiver Jarvis Landry set a Dolphins record with 110 receptions. He beat the old record, held by O.J. McDuffie, by 20 receptions.

> Safety Reshad Jones finished the season fourth in the league in tackles with 135. His total was first among safeties.

> Miami was 4-1 in games in which Jones had an interception. Jones returned two of his five interceptions for touchdowns.

> Quarterback Ryan Tannehill threw for a career-high 4,208 yards this season. His deep passing improved and he averaged a career-best 7.18 yards per attempt.

The bad

> The Dolphins were 3-9 against non-playoff teams. They constantly played down to their competition.

> Miami was 1-5 against the AFC East. The team is 6-12 against division opponents in the past three seasons.

> The Dolphins were 27th in scoring at 19.4 points per game. They failed to score 21 points in 13 of their 16 games. It’s hard to win that way consistently in the NFL.

> Miami often got off to bad starts. The team was outscored 96-47 in first quarters this season. The Dolphins also were outscored 101-83 in fourth quarters.

> Tannehill was sacked 45 times this season. He’s been sacked 184 times in four seasons.

There was a mixture of positives and negatives for the Dolphins this season. The team needs plenty of improvement in 2016.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Most olvasom hogy az 5 legrosszabb csapat között vagyunk fizetési sapka miatt
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Egyébként számomra mindig olyan paradox dolog egy új Hc felvétel, mivel egy másik csapat kirugja mert szarul teljesített és 3 csapat ugrik rá hogy oda menjen. Dehát azért rugták mi mert gyenge volt. Ilyen alapon maradhatna az is aki eddig volt. Na mindegy csak eszembe jutott.
RunRickyRun
Nem, az jutott eszembe, hogy azért ez nem teljesen így van.

Jó példa erre Dan Quinn (bár lehet sokan nem értenek egyet), aki sikeres volt a Seattlenél (bár ott sem volt sokáig DC). Utána pedig elsőre nem produkált rosszat az Atlantánál sem.

Így "beszerezhetünk" egy jó védelmi v. támadó gurut-kordinátort, aki sikeres lehet HC-ként is.
danyly
Persze ellenpéldák mindig vannak! De a nagytöbbség csak sodródik jobbról ballra balról jobbra és nem változik sokminden. Mi hány HC-t fogyasztottunk el?! És senki nem ragadt meg. 😕 És aki tőlünk tovább állt máshol sem váltotta meg a világot. Campbell-re még kiváncsi letttem volna, ha nem egy összeroppant csapatot kap a nyakába! De kizárt hogy ő maradna szerintem! Na meglátjuk, hátha most szerencsénk lesz!

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pouncey nem vállalja a Pro Bowl szereplést, Mangold megy helyette.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vagy mondhatnám tőlünk (2008-11 között) Bowlest. Szerintem ő is egy jó szakember. A Cardinalsnál is jó védelmet rakott össze, és látjuk a Jetsnél sem éppen béna idényt produkált.

Őt nagyon sajnálom, hogy elengedtük. Bár lehet, hogy nálunk megrekedt volna a karrierje.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyébként számomra mindig olyan paradox dolog egy új Hc felvétel, mivel egy másik csapat kirugja mert szarul teljesített és 3 csapat ugrik rá hogy oda menjen. Dehát azért rugták mi mert gyenge volt. Ilyen alapon maradhatna az is aki eddig volt. Na mindegy csak eszembe jutott.
RunRickyRun
Nem, az jutott eszembe, hogy azért ez nem teljesen így van.

Jó példa erre Dan Quinn (bár lehet sokan nem értenek egyet), aki sikeres volt a Seattlenél (bár ott sem volt sokáig DC). Utána pedig elsőre nem produkált rosszat az Atlantánál sem.

Így "beszerezhetünk" egy jó védelmi v. támadó gurut-kordinátort, aki sikeres lehet HC-ként is.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Uj HC lehet sikeres OC is aki meg nem volt HC pl

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Egyébként számomra mindig olyan paradox dolog egy új Hc felvétel, mivel egy másik csapat kirugja mert szarul teljesített és 3 csapat ugrik rá hogy oda menjen. Dehát azért rugták mi mert gyenge volt. Ilyen alapon maradhatna az is aki eddig volt. Na mindegy csak eszembe jutott.
RunRickyRun
Azért pl. Reid tökéletes ellenpélda.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 102 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként számomra mindig olyan paradox dolog egy új Hc felvétel, mivel egy másik csapat kirugja mert szarul teljesített és 3 csapat ugrik rá hogy oda menjen. Dehát azért rugták mi mert gyenge volt. Ilyen alapon maradhatna az is aki eddig volt. Na mindegy csak eszembe jutott.
RunRickyRun
Üdv az NFL világában 😉
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/684890876611530752


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Egyébként számomra mindig olyan paradox dolog egy új Hc felvétel, mivel egy másik csapat kirugja mert szarul teljesített és 3 csapat ugrik rá hogy oda menjen. Dehát azért rugták mi mert gyenge volt. Ilyen alapon maradhatna az is aki eddig volt. Na mindegy csak eszembe jutott.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Semmi rasszizmus, de Austin színes bőrűnek számít a rooney szabály szerint? 😀
Csabee13
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Kiből lehet 2016-ban NFL vezetőedző? - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Semmi rasszizmus, de Austin színes bőrűnek számít a rooney szabály szerint? 😀
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Most olvastam egy Olyat hogy Draft jogot akarunk adni Sean Payton Ért?
Miami
Csak azt pletykálják "paytonhoz közel álló emberek" hogy mi vagyunk a 3 csapat egyike aki érdeklődik. Ugyanakkor mivel élő szerződése van nem kereshetjük meg egyenesen őt, mert az szabályokba ütközne. Engedélyt kell kérni a Saintstől, hogy beszélhessünk vele és nyilván ennek a feltétele, hogy megegyezzenek a felek az esetleges kompenzációban. A pletyka az, hogy a Saints 2. kört szeretne. + még annyit olvastam twitteren, hogy Paytont is érdekli a dolog. Ez persze az ég világon semmit nem jelent, mindössze azt, hogy meghallgatná az ajánlatot.Részünkről szinte biztos, hogy nem a pénz lenne a gond amit Payton kér, mert Ross nem szűkmarkú ha nagyhalakról van szó. De azt biztosnak érzem, hogy nem adunk 2. kört.

Ross nyilatkozott olyat, hogy nagynevű edzőt szeretne, aki képes motiválni a játékosokat, új kultúrát teremtene a csapatnál. Csak sajnos majdnem az összes ilyen edzőt szerződés köti. De azt is leszögezte, hogy Tannenbaum irányítja a HC keresést, és végigviszik a folyamatot.

Hiába a sok interjú nagyon úgy fest, hogy kivárunk nem parázunk azon, hogy előttünk leigazolhatják a "célpontot".
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Most olvastam egy Olyat hogy Draft jogot akarunk adni Sean Payton Ért?
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sparano? Vele már megégtünk nem? Vagyis mikor én elkeztem nézni akkor váltották le ha jol emlékszem! Milyen posztra jönne? Sean Payton? Harbough? Gigants volt vezető edzője? Ezektől semmit nem akarunk? Mike Smith? Jo lenne valaki ebből kerülne ki ha Campbell megy!
Miami
Képletesen értettem.. Azt akartam mondani, hogy Tannenbaum -nak akkora a hatalma mint Parcells -nek volt és most kinevezte a saját GM-ét és következik a saját HC is. Mert Sparano Parcells választása volt annak idején. Nagyjából ugyanaz történik, mint 1-15 -ös szezon után.
Csabee13
Tannenbaum ugye anno Manginit hozta Jets élére... 😊
empty taxi
Na meg Rex-et is pl., akit Parcells viszont nem vett fel, hanem Sparanot választotta 😊
Csabee13
Rex vezetőedző, érte picket kellene adni, bezzeg Mangenius, aki ugye jelenleg Niners DC 😊
empty taxi
szerencsére egyik sem opció 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sparano? Vele már megégtünk nem? Vagyis mikor én elkeztem nézni akkor váltották le ha jol emlékszem! Milyen posztra jönne? Sean Payton? Harbough? Gigants volt vezető edzője? Ezektől semmit nem akarunk? Mike Smith? Jo lenne valaki ebből kerülne ki ha Campbell megy!
Miami
Képletesen értettem.. Azt akartam mondani, hogy Tannenbaum -nak akkora a hatalma mint Parcells -nek volt és most kinevezte a saját GM-ét és következik a saját HC is. Mert Sparano Parcells választása volt annak idején. Nagyjából ugyanaz történik, mint 1-15 -ös szezon után.
Csabee13
Tannenbaum ugye anno Manginit hozta Jets élére... 😊
empty taxi
Na meg Rex-et is pl., akit Parcells viszont nem vett fel, hanem Sparanot választotta 😊
Csabee13
Rex vezetőedző, érte picket kellene adni, bezzeg Mangenius, aki ugye jelenleg Niners DC 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sparano? Vele már megégtünk nem? Vagyis mikor én elkeztem nézni akkor váltották le ha jol emlékszem! Milyen posztra jönne? Sean Payton? Harbough? Gigants volt vezető edzője? Ezektől semmit nem akarunk? Mike Smith? Jo lenne valaki ebből kerülne ki ha Campbell megy!
Miami
Képletesen értettem.. Azt akartam mondani, hogy Tannenbaum -nak akkora a hatalma mint Parcells -nek volt és most kinevezte a saját GM-ét és következik a saját HC is. Mert Sparano Parcells választása volt annak idején. Nagyjából ugyanaz történik, mint 1-15 -ös szezon után.
Csabee13
Tannenbaum ugye anno Manginit hozta Jets élére... 😊
empty taxi
Na meg Rex-et is pl., akit Parcells viszont nem vett fel, hanem Sparanot választotta 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sparano? Vele már megégtünk nem? Vagyis mikor én elkeztem nézni akkor váltották le ha jol emlékszem! Milyen posztra jönne? Sean Payton? Harbough? Gigants volt vezető edzője? Ezektől semmit nem akarunk? Mike Smith? Jo lenne valaki ebből kerülne ki ha Campbell megy!
Miami
Képletesen értettem.. Azt akartam mondani, hogy Tannenbaum -nak akkora a hatalma mint Parcells -nek volt és most kinevezte a saját GM-ét és következik a saját HC is. Mert Sparano Parcells választása volt annak idején. Nagyjából ugyanaz történik, mint 1-15 -ös szezon után.
Csabee13
Tannenbaum ugye anno Manginit hozta Jets élére... 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Akkor csak Playoff lehet útàna :😀 értem!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sparano? Vele már megégtünk nem? Vagyis mikor én elkeztem nézni akkor váltották le ha jol emlékszem! Milyen posztra jönne? Sean Payton? Harbough? Gigants volt vezető edzője? Ezektől semmit nem akarunk? Mike Smith? Jo lenne valaki ebből kerülne ki ha Campbell megy!
Miami
Képletesen értettem.. Azt akartam mondani, hogy Tannenbaum -nak akkora a hatalma mint Parcells -nek volt és most kinevezte a saját GM-ét és következik a saját HC is. Mert Sparano Parcells választása volt annak idején. Nagyjából ugyanaz történik, mint 1-15 -ös szezon után.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Sparano? Vele már megégtünk nem? Vagyis mikor én elkeztem nézni akkor váltották le ha jol emlékszem! Milyen posztra jönne? Sean Payton? Harbough? Gigants volt vezető edzője? Ezektől semmit nem akarunk? Mike Smith? Jo lenne valaki ebből kerülne ki ha Campbell megy!