Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Ha már draft, egy kis gondolatmenet:
elvileg már csak csak az OL szorul erősítésre, ha a kezdő sort nézem , de azért a depth is számít néhány posztnál és hát meglepetés is lehet valakinek a teljesítménye.
Szerintem, ha marad a 7 pick, akkor a következő posztokra érdemes húznunk. Sorrend nélkül, remélhetőleg a BPA elv alapján , de a prioritásokat is szem előtt tartva.
RT, RG, LG,TE, WR, DT, LB
Undrafted meg jöhet szinte minden posztra, K mindenképp jöjjön akár a draft utolsó köreiben akár, mert Sturgis barátunk nagyon nem győzött meg tavaly.
Jó lenne megint találni egy Bess-t vagy egy Zach Thomas-t 😉

több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Remélem nem igy akarjuk visszaállitani a jó képet magunkról a médiában.

Michael Sam, DE, Missouri
Feb. 22: Sam: I'd be excited to join Dolphins
Sam, the NFL's first openly gay draft prospect, was at complete ease answering questions from a massive media contingent during his availability at the NFL Scouting Combine. One of those questions centered on the Dolphins, whose ugly locker room culture was laid bare in Ted Wells' independent report.

több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Nekem eddig bejön ez a FA market tevékenység, ha a draft is ilyen sikeres lesz nyitok egy Hickey for president kampányt O_O

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mojonak (nem) kicsit jobban orultem volna
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
ez korrekt.
3rd downon jó lesz, tud passzblokkolni. pár meccs után lesérül

több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Dolphins agreed to terms with RB Knowshon Moreno, formerly of the Broncos, on a one-year contract.

Megelőztek, sebaj... 😀 Ezzel Daniel Thomas-nak jön az útilapu alighanem. Ja és állitólag 3 millába fáj.

több mint 10 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
>> Miami Dolphins sign Knowshon Moreno RB to one-year deal  t.co/0C0IZRTJRW

Miami Dolphins Fan
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen így elnézve + tudva és emlékezve, jó lehet ez az összjáték, de van még mit csiszolni rajta.
De én alapból elvetném Wallace bárminemű elcserélését. Igenis értékes játékos. 1 év után nem vonjunk (vagy a vezetőség, v. az új FO), ne vonjon már le olyan következtetést, hogy ez a srác nem jó, v. nem megfelelő a rendszerbe, v. az ő elképzelésükbe.
Inkább tessék hozni, minél több célpontot és lehet kiből válogatni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Tannynek nem az erejével, hanem az időzítésével van baj Wallace esetében. Nem egyszer adott hatalmas labdát, pl amikor a Ravens ellen azt hiszem futásból dobta fel Claynek.Geeri



Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Wallace nem tehet arról hogy nem kap rendes labdát, nem is értem... Azzal hogy elpasszoljuk kb beismerjuk hogy Tanny nem képes vele együtt dolgozni, ami nem vet rá túl jó fényt. Nem tudom az új OC mit szeretne, de nem,hiszem el hogy Wallace ennyire nem illik az elképzeléseibe. Kap érte egy második kört a csapat meg egy tonna DM-et, Utóbbit talán elbirná a cap, Előbbi pedig jó lehet arra, hogy első körben egy egész jó WR jöjjön, a második napon pedig befoltozzuk a falat. Meg talán még csurran cseppen egy hátsó körös pick.Geeri
Egyébként játékosok cseréje esetén is van Dead money ?DM13
Tudtommal a garantáltja itt marad.

Tannynek nem az erejével, hanem az időzítésével van baj Wallace esetében. Nem egyszer adott hatalmas labdát, pl amikor a Ravens ellen azt hiszem futásból dobta fel Claynek.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Wallace nem tehet arról hogy nem kap rendes labdát, nem is értem... Azzal hogy elpasszoljuk kb beismerjuk hogy Tanny nem képes vele együtt dolgozni, ami nem vet rá túl jó fényt. Nem tudom az új OC mit szeretne, de nem,hiszem el hogy Wallace ennyire nem illik az elképzeléseibe. Kap érte egy második kört a csapat meg egy tonna DM-et, Utóbbit talán elbirná a cap, Előbbi pedig jó lehet arra, hogy első körben egy egész jó WR jöjjön, a második napon pedig befoltozzuk a falat. Meg talán még csurran cseppen egy hátsó körös pick.Geeri
Egyébként játékosok cseréje esetén is van Dead money ?DM13
Igen van. Cap szempontjából kb. ugyanaz mintha cutolnánk. Szerk.: Browns pl. idén 6millát nyel le Richardson után.

2. Kört meg kb esélytelen. De én még mindig azt mondom smokescreen. 😊 Abból is pocsék.
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Wallace nem tehet arról hogy nem kap rendes labdát, nem is értem... Azzal hogy elpasszoljuk kb beismerjuk hogy Tanny nem képes vele együtt dolgozni, ami nem vet rá túl jó fényt. Nem tudom az új OC mit szeretne, de nem,hiszem el hogy Wallace ennyire nem illik az elképzeléseibe. Kap érte egy második kört a csapat meg egy tonna DM-et, Utóbbit talán elbirná a cap, Előbbi pedig jó lehet arra, hogy első körben egy egész jó WR jöjjön, a második napon pedig befoltozzuk a falat. Meg talán még csurran cseppen egy hátsó körös pick.Geeri
Egyébként játékosok cseréje esetén is van Dead money ?

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem is óriási nagy baromság lenne Wallace elpasszolása (főleg valami ergya kis pick-ért v. mit tudom miért). Anno Marshall alsó hangon való elpasszolása is marhaság volt.

Inkább Tanny-t kellene megtanítani pontosan és hosszan passzolni. Itt az új OC meg QB coach, tessék vele naphosszat gyakorolni. Nem hiszem el, hogy erre lehet erre megtanítani, legalább olyan szinten ami elfogadható. Mert az is benne van a pakliban, hogy ez nem nagyon menne Tanny-nek. Ebben sajnos limitált képességekkel v. karerővel rendelkezik. De ezen szerintem lehet finomhangolni. Nem egy tehetségtelen gyerek. Főleg úgy, hogy Tanny is elmondta (illetve mások is róla), hogy órák hosszat gyakorol, edz, hogy minél jobb legyen.

Szerintem most nagyon sok múlik az edzőkön (persze nem csak most, hanem úgy általában is). Mivel újak vannak, hátha visznek egy kis fantáziát is az edzésekben, taktikába.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Wallace nem tehet arról hogy nem kap rendes labdát, nem is értem... Azzal hogy elpasszoljuk kb beismerjuk hogy Tanny nem képes vele együtt dolgozni, ami nem vet rá túl jó fényt. Nem tudom az új OC mit szeretne, de nem,hiszem el hogy Wallace ennyire nem illik az elképzeléseibe. Kap érte egy második kört a csapat meg egy tonna DM-et, Utóbbit talán elbirná a cap, Előbbi pedig jó lehet arra, hogy első körben egy egész jó WR jöjjön, a második napon pedig befoltozzuk a falat. Meg talán még csurran cseppen egy hátsó körös pick.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Arrol nem is beszelve hogy nem gyenge dead money jarna vele.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
nfl.com is írta.
ha tényleg owner meetingen házaltunk vele, az gyönyörű

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Roton volt.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Wallace-t megpróbáljuk valakivel elboltolni....na erre kíváncsi leszek.DM13
lol. az komoly.
bár nekem amúgy jobban tetszett gibson, mint wallace, csk hát sajnos megreccsent időnap előtt.Ventura
Hm.. nem találtam sehol ilyet. Meg még FA előtt szóba hozták, hogy boltoljuk Waket, Wallacet de aztán ezt cáfolták. Hol olvastad ezt?
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Wallace-t megpróbáljuk valakivel elboltolni....na erre kíváncsi leszek.DM13
lol. az komoly.
bár nekem amúgy jobban tetszett gibson, mint wallace, csk hát sajnos megreccsent időnap előtt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Wallace-t megpróbáljuk valakivel elboltolni....na erre kíváncsi leszek.

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
MJD vagy Moreno még jöhet a draft előtt.DM13
Ha nem fizetjük túl akkor jöjjön. A futóknál tendencia most már, hogy évente produkál kiugrót harmadik napon draftolt játékos. Közben meg az öregek kopnak.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
2013 NFL szezon 6 percben.

Miami Dolphins Fan
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A zsebherkulesnek adnek itt meg egy- ket evet siman.
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
MJD vagy Moreno még jöhet a draft előtt.

több mint 10 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát én nem örülnék ha TE lenne az első választottunk. Persze kell még egy jó TE a csapatba, de ne első körben!

Miami Dolphins Fan