Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, en is nagyon orulok annak amit latok.
Igy kell kezdeni valahogy.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Shelley Smith fog vizitalni nalunk. Richine bejott a Ramsbol eddig az idenyig. (bar volt a Billsnel is)Delonso_
Smith futás blokkolásban nagyon jó + még az évjárat is jó. Ha jól tudom RFA, így akkor a Rams nem nagyon ragaszkodik hozzá, hogy megtartsa (persze ez relatív).
Az én számításaimban is benne volt Smith.
Az új GM jól gondolkozik (persze nem azért mert én nekem is tetszik). Először is a legégetőbb problémákat kell orvosolni. De szépen logikusan, szisztematikusan. Ez azért sokszor hiányzott Ireland-nál.danyly
Passz blokkolásban ha már Jerry szint akkor erősödött a fal. Dallas Thomasra leszek nagyon kíváncsi, meg Brennere. Vagyis hogy házon belülről valaki előre tud-e lépni kihasználva a nem mindennapi lehetőséget hogy nulláról kezdünk.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan

Tetszik ez a kép.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Shelley Smith fog vizitalni nalunk. Richine bejott a Ramsbol eddig az idenyig. (bar volt a Billsnel is)Delonso_
Smith futás blokkolásban nagyon jó + még az évjárat is jó. Ha jól tudom RFA, így akkor a Rams nem nagyon ragaszkodik hozzá, hogy megtartsa (persze ez relatív).
Az én számításaimban is benne volt Smith.
Az új GM jól gondolkozik (persze nem azért mert én nekem is tetszik). Először is a legégetőbb problémákat kell orvosolni. De szépen logikusan, szisztematikusan. Ez azért sokszor hiányzott Ireland-nál.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Shelley Smith fog vizitalni nalunk. Richine bejott a Ramsbol eddig az idenyig. (bar volt a Billsnel is)
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nolan Carroll Eagle lett. Róla mit kell tudni? Minőségi csere?Bébé
Idén brakeout szezonja volt szerintem. Eddig utáltam a pályán látni, de most hiányzik. PFF szerint jobb mint a kezdő CB-k közül az alja. Minőségi csereként tökéletes, ésha úgyhozza a sors akkor kezdőként sem biztos hogy felsül. Vannak korlátai: a gyors irányváltásokat még mindig van hogy benézi.
Mennyit kap?Geeri
Köszönöm a válaszokat.

Nolan Carroll's deal with the Eagles: two years, $5.2m with more in incentives, per source.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nolan Carroll Eagle lett. Róla mit kell tudni? Minőségi csere?Bébé
Idén brakeout szezonja volt szerintem. Eddig utáltam a pályán látni, de most hiányzik. PFF szerint jobb mint a kezdő CB-k közül az alja. Minőségi csereként tökéletes, ésha úgyhozza a sors akkor kezdőként sem biztos hogy felsül. Vannak korlátai: a gyors irányváltásokat még mindig van hogy benézi.
Mennyit kap?

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nolan Carroll Eagle lett. Róla mit kell tudni? Minőségi csere?Bébé
Vannak érdekes pillanatai: volt, hogy jó nyomta, volt hogy szarul. Nagyon változékony képet mutat a játéka. Sokszor rajta mentek el a play-ek. Talán erős közepes?
Ha így van ahogy mondod (mármint Sas lett), akkor 2 db CB mínusz nálunk, így Fuller nálam nagyon nyerő lenne a drafton.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon tetszik az offseason.
Dt-t nem igazan kell mar draftolni max a hatso korokben, van ember rotaciohoz is es minosegi.
Albert nagyon jo talalat, en orulok Delmasnak is, jo kis jatekos o.

Kivancsian varom a folytatast.
Azert a ket uberbena rasztaval kene valamit csinalni, LB nelkul ez a jatek nehezen jatszhato, plane ekkora szerzodesekkel.Delonso_
D'Qwell Jackson is járt nálunk viziten (állítólag; persze tudom, hogy Indy lett). Tehát keresünk LB mindenképpen úgy tűnik, és ez nekem is a rákfeném, hogy a két raszta gyenge volt és kellene ezzel valamit kezdeni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nolan Carroll Eagle lett. Róla mit kell tudni? Minőségi csere?
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon tetszik az offseason.
Dt-t nem igazan kell mar draftolni max a hatso korokben, van ember rotaciohoz is es minosegi.
Albert nagyon jo talalat, en orulok Delmasnak is, jo kis jatekos o.

Kivancsian varom a folytatast.
Azert a ket uberbena rasztaval kene valamit csinalni, LB nelkul ez a jatek nehezen jatszhato, plane ekkora szerzodesekkel.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Suttont ne! Valahogy nem szimpi a srác. Kicsi, meg állítólag a kondija sem a legjobb. Nem hiányzik még valaki akinek felvillanásai vannak csak.Geeri
Azért nem félek, hogy Suttont formába hozzuk és lefogyasszuk valamint brutál gépet csinálunk belőle, mert nálunk van a liga legjobb Head Strength and Conditioning coach Krein személyében. Mivel ő lett az előző idény coach of the year ebben a kategóriában. Brutál kis DT volt fiatalkorában, bár az NFL-ben nem futott be nagy karriert sorozatos térd sérülései miatt. Szerintem ő + a defense edzői stáb rendbe tenné. Mondjuk a combine-on sajnos nem teljesített valami jól, de szerintem nem temethető a srác. Egy megfelelő edzői stáb ki tudja belőle hozni az „állatot”.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jó látni hogy máris épülget a csapat, ez a Hickey jó választásnak tűnik! Soliai távozása rosszul érintett személy szerint, dehát valamit valamiért! Várom a draftot de még inkább örülök a FA jövevényeknek akik azonnal bevethetők és már bizonyítottak máshol. Csak így tovább!

Miami Dolphins Fan
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Én még mindig nem látok első kört erő guardot. Maximum Zach Marti, mert ő talán képes RT poszton is játszani. Szerintem inkább BPA alapon kell az első körben húzni, mert a támadóknál sosem árt ha több lehetőséged van.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Starks maradasaval (+DT draft) brutal kis DL soraink lesznek. Nem mintha ez a reszleg olyan gyenge lett volna, de igy igen pofas eddig. En meg varnek egy jo kis OG-t az FA-n (Colon, Nwaneri esetleg Joseph vagy S. Smith), + persze meg majd a draftrol is egyet. Most, hogy lett egy franchise LT-nk, mar az sem elkepzelhetetlen, hogy OG lesz az 1. koros valasztottunk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
eddig fasza!

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Starks 6M 😮 Jó olcsón marad. Hickey eddig zseniális.

Odrick nem véletlenül lett top10 védőjátékos a PFF szerint. Szerintem jól játszik, átlag DT-nél atletikusabb, erejét jól használja ezzel a kettővel pedig kompenzálja a tömegét. Szerintem értéke a csapatnak, eddig bármit kértek tőle viszonylag jól megoldotta. Munkamorálja jeles. Nekem egyik kedvenc játékosom a csapatból.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
"...Mitchell should be an upgrade over Soliai, but keeping Starks was the key here. Dolphins general manager Dennis Hickey was wise not to let an in-house impact player get away."

Legyen ez az első a sok pozitív feedback sorában 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 10 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Byrd legalább az NFC-be igazolt, vitte a Saints

Believe In Your 'Fins!
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
mit gondoltok jared odrick-ról?Ventura
3-4 -ben DE -nek jobb volt és hogy idén is meg kell küzdenie a kezdőért.

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
mit gondoltok jared odrick-ról?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Starks meglepetésemre marad és Martin-ért egy max. 7. kör :.-)

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez mar igen regi hir iktriad. Tessek olvasni lentebb is.
Starks pedig nagyon remelem marad.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Earl Mitchell a fedélzeten.
Dolphins, DT Earl Mitchell agree to four-year, $16 million contract
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Starks-szal közel a megegyezés, 6misi körül kereshet évente állítólag:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/03/12/dolphins-close-to-keeping-randy-starks/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...