Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FSVentura
És ami a legszebb: Delmas max 3.5M dolcsit fog kapni. Egy évre jött, sérülésből, bizonyítani. Tetszik!
Clemons meg... Mire megtanultam tisztelni integethetek utánna.Geeri
Még egy raszta...
Remélem nem úgy járunk mint a másik kettő úriemberrel.

Igen sok csapat mellett talán figyelgetjük DT Earl Mitchell-t is. A két FA DT-ből úgy sem tarthatjuk meg mindkettőt így talán nem lenne hülyeség + még melléjük a draftról Will Sutton. Szép is lenne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FSVentura
És ami a legszebb: Delmas max 3.5M dolcsit fog kapni. Egy évre jött, sérülésből, bizonyítani. Tetszik!
Clemons meg... Mire megtanultam tisztelni integethetek utánna.Geeri
örülhetünk e még ma brandon albertnek? 😊
a mockokat is át lehet írni. RT? bár a pro football statistikái szerint clabo a szezon második felére jelentősen javult.Ventura
Valahol már azt írják, hogy alá is írt hozzánk. 9 millió $/ ? évre (ezek csak találgatások). Szerintem pár óra és hivatalosan is bejelentik. De nem szeretnék úgy járni, mint Winston esetében (akkor is kész tényként kezelték, hogy aláírt hozzánk, aztán meg...).
Még Monroe-nak örültem volna, de a Baltimore-al már szinte mindenben megegyezett (+ még Collins lett volna jó, de ő állítólag a Tampa-val kacérkodik).
De persze én nagyon örülnék Albert-nek, van még benne 3-4 jó év és KC egyáltalán nem marasztalja, mivel már a tudomására hozták (ilyen-olyan formában).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FSVentura
És ami a legszebb: Delmas max 3.5M dolcsit fog kapni. Egy évre jött, sérülésből, bizonyítani. Tetszik!
Clemons meg... Mire megtanultam tisztelni integethetek utánna.Geeri
örülhetünk e még ma brandon albertnek? 😊Ventura
legutóbbi 3 követése twitteren:


choose life
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FSVentura
És ami a legszebb: Delmas max 3.5M dolcsit fog kapni. Egy évre jött, sérülésből, bizonyítani. Tetszik!
Clemons meg... Mire megtanultam tisztelni integethetek utánna.Geeri
örülhetünk e még ma brandon albertnek? 😊
a mockokat is át lehet írni. RT? bár a pro football statistikái szerint clabo a szezon második felére jelentősen javult.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A stadionrekonstrukciós hírek meg smafu, mi? 😊baggio
A mienkre gondolsz (náluk tegnap kezdtek igazán neki a felújításokhoz plusz a világ legnagyobb eredményjelzőinek a megépítéséhez)? 😀iktriad
Nem, erre
 deadspin.com/dolphins-offer-to-pay-majority-of-sun-life-stadium-upgr-1540748237


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FSVentura
És ami a legszebb: Delmas max 3.5M dolcsit fog kapni. Egy évre jött, sérülésből, bizonyítani. Tetszik!
Clemons meg... Mire megtanultam tisztelni integethetek utánna.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A stadionrekonstrukciós hírek meg smafu, mi? 😊baggio
A mienkre gondolsz (náluk tegnap kezdtek igazán neki a felújításokhoz plusz a világ legnagyobb eredményjelzőinek a megépítéséhez)? 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A stadionrekonstrukciós hírek meg smafu, mi? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FS

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Branden Albert - T - Chiefs
The Miami Herald's Armando Salguero is hearing free agent LT Branden Albert's deal with the Dolphins is "almost done."
Salguero says the contract isn't "100 percent done" -- it can't be until Tuesday at 4PM ET, anyway -- but Albert "will be a Dolphin." We're just awaiting contract details at this point. Albert is entering his age-30 season. Reports indicate he'll command north of $9 million annually as the market's top-paid tackle.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De Albert legalabb eddig jonak tunik...
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Állítólag... 😊 Geeri
Állítólag Byrd-re is rámozdultunk.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Állítólag... 😊

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mivel nem marasztaljak a DT-ket. A ket rasztaval sem elegedettek, valamint O fal kompletten nincs, a prioritas erosen ezek fele mehet. Az RB gond normalis fallal nem biztos hogy olyan egeto lesz mint gondoljuk, plane hogy huztunk egyet az elmult idenyben is, egy TE azert meg jol jonne.

Az FA is nagyon fontos lesz en a falat inkabb onnan renovalnam, Albert, Asamoah, hat lehet neveket sorolni.
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Grimes marad. Yeahh. Már csak Fuller kell hozzá a draftról, és egy brutál CB párosunk lesz.danyly
Nem hinném, h húzunk corner-t ... hacsak nem
az alján.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Grimes marad. Yeahh. Már csak Fuller kell hozzá a draftról, és egy brutál CB párosunk lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen.

Nagyon is vallalhato elso lepes.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m
Dolphins gave Pro-Bowl CB Brent Grimes a four-year, $32 million deal that includes $16 million guaranteed, per ESPN source.Rolni
És még olcsón is adta magát! Érzesem szerint a cap megemelésével a piacon simán kapott volna top10 fizetést. Hickey jól indított. 😊

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉Paradoxon_MIA
Inkabb a harmadik.
Ket kirugas azert volt aminek orultunk.Delonso_
Rendben.
De nekem az már a régi rendszer volt. Ireland és Sherman kirúgása után kezdődött az új időszámítás, annak pedig ez az első jó híre 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉Paradoxon_MIA
Inkabb a harmadik.
Ket kirugas azert volt aminek orultunk.Delonso_
Ennek örömére pisszentek egy sört 😀

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉Paradoxon_MIA
Inkabb a harmadik.
Ket kirugas azert volt aminek orultunk.
több mint 10 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
Grimes újraigazolva.vassadi
Az első jó hír idén 😉

Believe In Your 'Fins!
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2m
Dolphins gave Pro-Bowl CB Brent Grimes a four-year, $32 million deal that includes $16 million guaranteed, per ESPN source.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Grimes újraigazolva.
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Just announced: Joe Philbin has named John Benton as the team's new OL coach & Jack Bicknell Jr. as the new assistant OL coach! Benton joins the staff after 8 seasons as the Texans OL coach while Bicknell joins the staff after stints in Pittsburgh & Kansas City.