Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Martinért kapunk valami jó 5.kört maximum. De több mint a semmi. Soliainak további sok sikert, remélem már idén látom valamikor január elején ellenünk. 😀

Pénzel még mindig egész jól állunk, számításaim szerint kb 20-22M a cap space. Csak nem nagyon van mire költeni, úgy hogy az meg is érje. Caroll resign olcsóért jöhetne még.Geeri
Szerintem jó lesz ha a TC után rosteren lesz még. Számolj inkább 7. körrel. Jim bácsi felkarolta a régi diákját semmi több. És nem azért írom ezt, mert nem csípem Martint (mert nem csípem), hanem mert szerintem ezek a realitások.Csabee13
Azért írtam hogy max. 5. Valószínűleg attól függ az érték, hogy rosteren lesz-e, kezd-e, ilyesmik. Innentől szurkolni kell neki, meg amúgy is a közeg miatt volt pocsék mint tudjuk.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
En kevesebbert is odaadtam volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Martinért kapunk valami jó 5.kört maximum. De több mint a semmi. Soliainak további sok sikert, remélem már idén látom valamikor január elején ellenünk. 😀

Pénzel még mindig egész jól állunk, számításaim szerint kb 20-22M a cap space. Csak nem nagyon van mire költeni, úgy hogy az meg is érje. Caroll resign olcsóért jöhetne még.Geeri
Szerintem jó lesz ha a TC után rosteren lesz még. Számolj inkább 7. körrel. Jim bácsi felkarolta a régi diákját semmi több. És nem azért írom ezt, mert nem csípem Martint (mert nem csípem), hanem mert szerintem ezek a realitások.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Martinért kapunk valami jó 5.kört maximum. De több mint a semmi. Soliainak további sok sikert, remélem már idén látom valamikor január elején ellenünk. 😀

Pénzel még mindig egész jól állunk, számításaim szerint kb 20-22M a cap space. Csak nem nagyon van mire költeni, úgy hogy az meg is érje. Caroll resign olcsóért jöhetne még.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Johnatan Martin megy Friscoba, hozzátok meg jön egy pick a Ninerstől. Gabbert után újabb Frisco cetli jön Floridába.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De azért Wallace rendes volt:
Mike Wallace ✔ @Wallace17_daKid

Congrats to my homie Big Paul!! Great dude

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
Várható volt, hogy egyikük elmegy. Starks még kérdéses, mert ugye jött Mitchell, de nekem így is kevésnek tűnik (mármint ha Starks is elmegy).danyly
Azért Odrick sem sz@r na. Jön a draft.. stb.. stb..Csabee13
Nem is úgy értettem, hogy Odrick szar, csak kevés. Mert szinte egyedül van /ha Starks elmegy/ (Aaitui és Francis van még per pillanat a keretben). De lesz még draft, azt meg korábban írtam.danyly
"Earl Mitchell DT is érkezett 4 évre, 16 millióért (9 garantált)" 😊 Meg ő is ha igaz a hír.Csabee13
Őt én már belekalkuláltam, mert olvastam a szerződtetését. Csak maradjon Starks + DT draft 2. v. 3. körben, és akkor így rendben leszünk. Csak jönnének már azok a sack-ek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
Várható volt, hogy egyikük elmegy. Starks még kérdéses, mert ugye jött Mitchell, de nekem így is kevésnek tűnik (mármint ha Starks is elmegy).danyly
Azért Odrick sem sz@r na. Jön a draft.. stb.. stb..Csabee13
Nem is úgy értettem, hogy Odrick szar, csak kevés. Mert szinte egyedül van /ha Starks elmegy/ (Aaitui és Francis van még per pillanat a keretben). De lesz még draft, azt meg korábban írtam.danyly
"Earl Mitchell DT is érkezett 4 évre, 16 millióért (9 garantált)" 😊 Meg ő is ha igaz a hír.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
Várható volt, hogy egyikük elmegy. Starks még kérdéses, mert ugye jött Mitchell, de nekem így is kevésnek tűnik (mármint ha Starks is elmegy).danyly
Azért Odrick sem sz@r na. Jön a draft.. stb.. stb..Csabee13
Nem is úgy értettem, hogy Odrick szar, csak kevés. Mert szinte egyedül van /ha Starks elmegy/ (Aaitui és Francis van még per pillanat a keretben). De lesz még draft, azt meg korábban írtam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
Várható volt, hogy egyikük elmegy. Starks még kérdéses, mert ugye jött Mitchell, de nekem így is kevésnek tűnik (mármint ha Starks is elmegy).danyly
Azért Odrick sem sz@r na. Jön a draft.. stb.. stb..Csabee13
Staks maradhatna, de szerintem nem fog.

több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
Várható volt, hogy egyikük elmegy. Starks még kérdéses, mert ugye jött Mitchell, de nekem így is kevésnek tűnik (mármint ha Starks is elmegy).danyly
Azért Odrick sem sz@r na. Jön a draft.. stb.. stb..
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
Várható volt, hogy egyikük elmegy. Starks még kérdéses, mert ugye jött Mitchell, de nekem így is kevésnek tűnik (mármint ha Starks is elmegy).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.DM13
"Kár érte, kiváló ügynök volt!" 😊
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Közben Soliai aláírt Atlantába.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Keith Sims ‏@ksims69 2 min

@B_Albert76 welcome to Miami.. Great tradition of great OL here in #MiamiDolphins welcome to the family

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Idén a delfinek is feltörnek !!!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tetszik! Mitchell nem illet a 3-4-be, de viszont pakolt magára tömeget rendesen az évek során. Ha minden jól megy itt megjátsza Starks szintjét. Szükség is van erre, Odrick egymaga kétséges hogy ki tudna emelkedni ennyire a mezőnyből. Kell mellé egy buldózer.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Tanni biztonságban? Branden Albert, Miami Dolphins set to sign

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Öröm-öröm. Két fontos posztot gyorsan rendeztünk. És a szerződések sem túlzóak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Earl Mitchell DT is érkezett 4 évre, 16 millióért (9 garantált)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 14 s

Former Chiefs OT Branden Albert reached agreement on a 5-yr, $46M deal including $25M GTD with the Miami Dolphins.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Suttont ne! Valahogy nem szimpi a srác. Kicsi, meg állítólag a kondija sem a legjobb. Nem hiányzik még valaki akinek felvillanásai vannak csak.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
első áldozat:
dimitri patterson

jövevény:
louis delmas, FSVentura
És ami a legszebb: Delmas max 3.5M dolcsit fog kapni. Egy évre jött, sérülésből, bizonyítani. Tetszik!
Clemons meg... Mire megtanultam tisztelni integethetek utánna.Geeri
Még egy raszta...
Remélem nem úgy járunk mint a másik kettő úriemberrel.

Igen sok csapat mellett talán figyelgetjük DT Earl Mitchell-t is. A két FA DT-ből úgy sem tarthatjuk meg mindkettőt így talán nem lenne hülyeség + még melléjük a draftról Will Sutton. Szép is lenne.danyly
Azért a Madár-nak jobban örültem volna ...
Alulméretezett + sérülés után, hát mondjuk, ha annyira bejön mint Grimes akkor elégedett leszek.
Köszi mindent Clemons és sok sikert valahol messze az AFC east-től!

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már csak az orvosi van hátra Albert-nél, ha ott is minden OK, akkor welcome.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Brandon Albert 1 év késéssel csak ki fog kötni Miamiban, és nem csak azért, hogy hazaugorjon.
Another hot name to come off the board quick: Branden Albert and the Dolphins. Bonus: He lives in Miami. Likely just drive over.(Ian Rapoport)