Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
na, hát ugy alakult a meccs végeredmény ahogy gondoltuk. továbbra is versenyben vagyunk luckért.matt moore debütálása nem éppen gyönyörfakasztó. henne-vel jobban jártunk volna.
a meccs elejét uraltuk - de inkább a jets offense volt híg fos, mint később kiderült. mindent elmond hogy a 2. negyed 5 és fél percénél sikerült először first downt szerezniük (ekkor már nekünk 9 first downunk volt). ezután vizont beindult a szekér a jetsnél.
-egyenesen megtiszteltetés, hogy 2007 óta marshallnak van a legtöbb dropja (azthiszem 55 körül)
-2000 óta nálunk kezdett a legtöbb irányító (16). mögöttünk a cleveland 15-el.
habár thomas nem szerzett 70 yardot, de szerintem az az 50 yard is jó (ne feledjük, hogy mellette bush-nak 70 yardja van)
fajinul meg találja a lukakat, küzd minden yardért. a los mögött már rajta lógtak a védők, de még így is is sikerült 3-4 yardot bevinni. nagyon tetszett amikor 3&10-re futójátékot hívtak. thomas megfutotta, és nagyon fajin cseleket alkalmazott.
nagyon jó játékos válhat belőlle.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
ideje volt már, hogy legyen valami és nem csak azt hallani hogy "látható a fejlődés"
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
mit írnak a cikkben? :oVenturaRoss jövőre elit Qb-t és top edzőt akar a csapatnál. Nyáron ő lőtte le az Orton tradet, mert ő nem frencsájz Qb, neki pedig az kell. Továbbá a GM helye is megkérdőjeleződött.
több mint 14 éve
mit írnak a cikkben? :o
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823349c9/article/report-dolphins-owner-has-eye-on-substantial-rebuilding-effortRemélem nem csak süket duma!
De ez így durva hogy közölte Sparano meg Henne is le van írva!
Jövőre franchise qb meg top edző.. Érdekes ígéret.. Kérdés mennyi pénzt szán rá..
Szóval suck for Luck lesz és a vicc az, hogy ez már nem csak vicc, ha ilyet nyilatkozik a tulaj..
több mint 14 éve
az lesz a legjobb, ha senki nem fűz reményeket, magyarul vegyük tudomásul, hogy veszítünk. így könnyebb lesz 😀ha meg véletlen nyerünk, akkor meg jöhet a nyáladzás 😀 : "suck ryan, suck" 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Clemons, Merling, Yeatman már biztos nem játszik ma (vagyis holnap 😀 ).Thomas meg game-time decision ...
több mint 14 éve
2 hazai vereség és 1 csoportbeli vereség. gondolom a jets ellen sem lesz másként, ugyhogy 2 csoportbeli vereség lesz. ürüm az ürümben, hogy a buffalo is komoly ellenfél lett...valóban kuka az idei év.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Ez az év úgyis kuka már
több mint 14 éve
az odáig nagyon jó, de ha visszaújul a sérülés sokat nem érünk vele...Épp ellenkezőleg, elrepült, és valószínűleg játszik, Vontea-val egyetemben!Geerigyerekek, beszarok daniel thomasnak... nem olvastam, hogy sérülékeny játékos. inkább hiányozzon több meccsről, de nme az legyen hogy vissza újuljon a sérülés.VenturaHát többet sérült már mint a főiskolán összesen....
Valószínű, h a repcsisek ellen sem játszik.DM13
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Épp ellenkezőleg, elrepült, és valószínűleg játszik, Vontea-val egyetemben!gyerekek, beszarok daniel thomasnak... nem olvastam, hogy sérülékeny játékos. inkább hiányozzon több meccsről, de nme az legyen hogy vissza újuljon a sérülés.VenturaHát többet sérült már mint a főiskolán összesen....
Valószínű, h a repcsisek ellen sem játszik.DM13
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
gyerekek, beszarok daniel thomasnak... nem olvastam, hogy sérülékeny játékos. inkább hiányozzon több meccsről, de nme az legyen hogy vissza újuljon a sérülés.VenturaHát többet sérült már mint a főiskolán összesen....
Valószínű, h a repcsisek ellen sem játszik.
több mint 14 éve
Inkább nem írok semmit... Rosszat tudnék de már nincs kedvem.. jót meg...
több mint 14 éve
bye week van itt is. majd kedd-től lesznek hangok megint 😊
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
csend és hullaszag van :/ Marshall interjút olvastam phinsidersen keresztül már fogalamam sincs hol, hogy elege lett abból, hogy a meccseken azzal foglalkozik, hogy hogyan legyen valaki, aki nem önmaga, ezért mostantól szabadon ereszti magát, és megnézi mi lesz.
Mondjuk inkább küldjék le a pályáról, minthogy Ginn szellemét idézve őrületbe droppoljon 😛
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
gyerekek, beszarok daniel thomasnak... nem olvastam, hogy sérülékeny játékos. inkább hiányozzon több meccsről, de nme az legyen hogy vissza újuljon a sérülés.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
most látom, hogy mnf-en fogunk égni. minek kell minket berakni oda...VenturaMert offseason alapján ***** jónak kellenne lennünk xD
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
most látom, hogy mnf-en fogunk égni. minek kell minket berakni oda...
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
ne törődj semmivel, igyál kólát whiskeyvel
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Szerintem Bria sokkot kapott a 0-4 -től.... 😊 De lesz ez rosszabb is...
több mint 14 éve
Tebow fog a 7. héten kezdeni elennünk, ennyit a we want Ortonról. Nem lepődnék meg, ha győzelemmel kezdené karrierjét 😛GeeriTavaly már kezdett 3 meccsen...
több mint 14 éve
Tebow fog a 7. héten kezdeni elennünk, ennyit a we want Ortonról. Nem lepődnék meg, ha győzelemmel kezdené karrierjét 😛
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Mekkorát blokkolt a fumble után! 😀0:28-nál van az egyik kedvenc jelenetem tőle. 😀 Szerencsétlen védő 😛
http://www.youtube.com/watch?v=cqUH_GMSGIs
Bár azt is látni, hogy amikor passzol 10m-es körzetében sehol egy védő! na ezt kellene elérni a mi O-line-unknak is!! mert hiába draftoljuk le ha aztán a fűben fog hemperegni!RunRickyRun
A Jégember győz, nem beszél.
több mint 14 éve
behúznánk luckot mikro henne jó teljesítményt nyújtott? 😀 amúgy szeritnem sparanoék megtartják állásukat idén. legfeljebb ha jövőre is szar lesz a dolog... ez csak ilyen saját vélemény/érzet
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Mekkorát blokkolt a fumble után! 😀http://www.youtube.com/watch?v=cqUH_GMSGIs
Bár azt is látni, hogy amikor passzol 10m-es körzetében sehol egy védő! na ezt kellene elérni a mi O-line-unknak is!! mert hiába draftoljuk le ha aztán a fűben fog hemperegni!
Miami Dolphins Fan