Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.

Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha úgyis Orton a kezdőjük, hozzuk el Tebowt.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
kirakták
ha már vén RB kell, legyen ricky

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
tiki barber munkálkodikVentura
Erről lemaradtam, nem úgy volt, h a Giants-ben kezdi újra ?

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
tiki barber munkálkodik

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi a valaszt,kedves new englandi kagyló levesnek mondanám,egy éve nezem az nfl tavaly csak po lattam.de szerintem egy év alatt te se vágtad ki hol jatszik milyen poszton meg mit eszik reggelire.azert kérdezek mert nem tudok valamit,ez nallam van csak igy?:-P szerintem a saját forumodba kéne hozzászlogatnod.jah bocs nem igen vannak új szurkoloitok,mint pl nekünk😀. De az elsö MNF után mindenki delfin akar lenni.Miami
gúúúúúúúúúgli gyorsabb
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Omar Kelly
I'm being told the Dolphins just signed OT Micah Kia, who played at UCLA and is from Hawaii

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Köszi a valaszt,kedves new englandi kagyló levesnek mondanám,egy éve nezem az nfl tavaly csak po lattam.de szerintem egy év alatt te se vágtad ki hol jatszik milyen poszton meg mit eszik reggelire.azert kérdezek mert nem tudok valamit,ez nallam van csak igy?:-P szerintem a saját forumodba kéne hozzászlogatnod.jah bocs nem igen vannak új szurkoloitok,mint pl nekünk😀. De az elsö MNF után mindenki delfin akar lenni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Clausen kell ideDeny
Egyezzetek meg az Eagles FO-val, hogy szerezzék meg nektek ócsón.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Futas orientalt csapat jo de ha nem csalodom iden nem voltunk benne az elso 25 be futas szempontjabol. Csak tippelek.es akkor mi lesz ha besul a futás akkor a pass is be fog ilyen qb val.fincsi lesz .iden meccsenkent hany pass kiserletunk volt? Kb.Miami
Mert a támadófal belseje összeomlott, enélkül pedig nincs középső futójáték. Már pedig a legtöbb fiatal irányítónak kell a futójáték, amire tudhat támaszkodni, hogy ne neki kelljen egyedül meccset nyerni. Elég megnézni a Jetset.

Nem fogok Henne mellett kampányolni, mert az ebben a topikban öngyilkosság, de

Sanchez karrierátlag: 54%-os pontosság 6.6 yard dobásonként 29 TD 33 INT

Henne karrierátlag: 61.1%-os pontosság 6.6 yard dobásonként 27 TD 33 INT

A különbség? A működő futójáték, és bizonyára nem azért annyira sikeresek vele, mert rettegne a liga Sanchez karjától. Védő koordinátor és védelem terén meg elég közel vagytok a liga elitjéhez.

Ha az angol nem is megy annyira, a linkeket ebben a chatben átnézheted: http://www.coveritlive.com/index.php?option=com_altcaster&task=siteviewaltcast&altcast_code=69e5cdbd0b&height=550&width=470

Itt olvasható az is, hogy Ortont miért nem tartják megfelelőnek a ti rendszeretekben, valamint azt, hogy Daboll bármennyire is katasztrófa volt játékhívás terén Mangini alatt a Brownsnál, képes lehet annyit finomítani a támadójátékon, hogy jobban Henne kezére játszon. Nem vitás, hogy ha idén sem lesz kiegyensúlyozott, akkor végleg leírta magát a fél liga előtt.

Ami a falban folyik - nyilván Long sérülése miatt - kicsit vicces. 1/15 mégis kicsit korai lett volna centert választani? Jobb oldalon kiemelkedő OT húzása már akkor is logikusabbnak tűnt, eggyel beljebb húzódó Carey-val javult volna a futójáték is, és lett volna egy extra ember szükség esetén az irányító után a csapat második legfontosabb posztjára (LT).
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Clausen kell ide
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
The Broncos are not going to trade Kyle Orton and he will be their starting quarterback, according to ESPN's Adam Schefter.

+

Elvileg Bulger visszavonul.

=

Tehát elvileg se Orton, se Bulger.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Futas orientalt csapat jo de ha nem csalodom iden nem voltunk benne az elso 25 be futas szempontjabol. Csak tippelek.es akkor mi lesz ha besul a futás akkor a pass is be fog ilyen qb val.fincsi lesz .iden meccsenkent hany pass kiserletunk volt? Kb.Miami
Kedves Miami!
Itt egy csapatstatisztika:
http://www.nfl.com/teams/miamidolphins/statistics?team=MIA

Konkrétan nem tudom azt hol lehet megnézni, de egyéni játékosnál (pl: Henne), meg lehet kukkantani az évenkénti statisztikát. Amit linkelek, az a tavalyi. Ott van az "Att." - vagyis kísérlet, és ott van a "Comp." - ami sikeres. Tehát például volt olyan meccs ahol 45 kísérlet volt.
http://www.nfl.com/player/chadhenne/252/gamelogs

Remélem orrba szájba kielégítettelek 😀

Azt azért vágjátok ugye, hogy amíg mindent a szájába rágtok, folyamatosan lesznek ilyen kérdései 😊Wyatt
csak irigy vagy, hogy nektek nincs ilyen tudásszomjú szurkolótok 😛kristof
LOL! Gyönyörű válasz Krisztoforró 😀 Amúgy meg örülök, hogy legalább gyarapodunk.

mert murtha és colombo szar játékosokbriareos
4. éve van(vannak) hatalmon. OL edző (is) volt. Ki ő?
Ezek alapján elég sanyarú, hogy még mindig OL-el kell kílódni. Az is kellemes, hogy sorunkban 3 kezdő első körös van + a hadnagy a negyedik. Fogd a pénzt és fuss (magyarul viszik a dollárt dögivel). Nem tudom. Cseréket meg mégugysem tudom. Folyamatosan a kezdősort építjük, ezek szerint rosszul ha jerry sem vált be - amit nagyon nagyon sajnálok.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
vigyék nyugodtan

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt azért vágjátok ugye, hogy amíg mindent a szájába rágtok, folyamatosan lesznek ilyen kérdései 😊Wyatt
csak irigy vagy, hogy nektek nincs ilyen tudásszomjú szurkolótok 😛
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt azért vágjátok ugye, hogy amíg mindent a szájába rágtok, folyamatosan lesznek ilyen kérdései 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valaki leirná magyarul,hogy mért ie vagyunk bajbaMiami
mert Colombo és Murtha szar 😉
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
mert murtha és colombo szar játékosok

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Valaki leirná magyarul,hogy mért ie vagyunk bajba
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Ken LaVicka
Ok then. Carey officially a guard now says Sparano.
jerry project nem vált be

edit:
Sparano on what happens at RT: "We have Colombo and we have Murtha."

lefordítom:
szarban vagyunk

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kikel játszunk a preseasonban?Miami
http://lmgtfy.com/?q=Miami+Dolphins+2011+preseason
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Kikel játszunk a preseasonban?
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Futas orientalt csapat jo de ha nem csalodom iden nem voltunk benne az elso 25 be futas szempontjabol. Csak tippelek.es akkor mi lesz ha besul a futás akkor a pass is be fog ilyen qb val.fincsi lesz .iden meccsenkent hany pass kiserletunk volt? Kb.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Source: the #Dolphins and DE Kendall Langford are talking about a contract extension. KL is in the last year of his rookie deal

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Jeff Darlington
Vernon Carey: "I'm from here. I'm born and raised here. I love the Dolphins, and I want them to do well."