Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 14 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Sajnos ez az idény eddig káosz és katasztrófa. Egy kicsivel jobbra számítottam. :rolleyes: Nem is kicsivel.
Most a Cleveland elleni meccsen W. Allen miss tackle-ei, S. Smith 1. TD KO-ja-lekésése ill. J. Wilson 2. TD mellényúlása. Csak így mellbe, elsőre. A secondary szar úgy ahogy van. Vannak kivételek de általánosan gyenge. J. Wilson lett volna a nap hőse ha (de ott a "ha" sajnos), Massaquoi elkapását leszedi. Mert előtte (1.negyed) 1 INT szép volt + 2 passes defensed. Alapjában jó volt a srác. Én látok benne jövőt.

De újra red zone és goal line szituációk elkúrva ill. rossz játék választva. Henne erőn felül teljesít : sok futás, meglátja a szitukat, de ha meglátja a pontot hozó zónát leblokkol v. rosszul passzol.
Marshall, Hartline, Fasano megint jó volt de, Fasano 1 kemény elkapást regisztrált, míg Marshall megint a rossz fiút játszotta. Az ilyenek nem kellenek.

A defense-ből R. Jones tudnám kiemelni eddig 22 tackle (tavaly össz. 21 volt ; de ott nem volt első számú a poszton) de csökken a szerelés mennyiség meccsről-meccsre.
D. Thomas megint jó nyomta, ő nagyon jó draft volt. Futott is szépen és az az egy elkapása is TD lett. Az nagyon szép kombináció volt.

Mi nem csináltunk egy db sack-et sem, míg a Browns nyomott 5-öt ellenünk. Ez már nem az első ilyen meccs, szar az OL-is. A zsebben nem bírjuk megvédeni a QB. Csak meg kell figyelni a Pats-nél mennyire odafigyelnek ilyenre, Brady-nek mennyi ideje van passzolni ill. megjátszani a labdát. Bár Henne fejlődött, ha látja, hogy nincs megjátszható ember előre fut. Ez is haladás, csak az a baj a többi egység ezzel szemben visszafelé fejlődik. Sajnos.

Félidőben kb. 21 percet birtokoltuk a labdát, jobban is játszottunk erre rendre kihagytuk a kínálkozó lehetőségeket. Itt a fejekben van nagy baj. Ott kellene először rendet tenni. Simán hozhattuk volna a mecceet erre lesűlyedtünk a Browns szintjére és felhoztuk őket. Ilyet nem szabad. Az egész meccset tekintve pedig majdnbem egy egész negyednyi idővel volt többet nálunk a labda. És ezt kihasználatlanul hagytuk.
+ jöttek megint sérültek dögivel, szóval sajnos 0-4-el vonulunk pihenőre, mert a SD ellen ez gyenge lesz. Sajnos.

Bye-week-en renélem brutál agymosás és edzés lesz a Dolphins-nál, hogy legalább a tavalyi eredmény hozni tudják, de az az eredmény se fog megmenti sok embert a csapatból és környékéről.

Én úgy gondolom ha normális csapatépítés folyna (mint mondjuk a Bills-nél, a Raiders-nél v. a Lions-nál) akkor talán 2013-2014 körül valahol lennénk. De ez már a jövő zenéje. Elszáguldnak mellettünk a csapatok. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
ez van srácok. majd 2072benbriareos
Olyan korán ? Akkor még csapatot építünk a tervek szerint..... 😉

Miami Dolphins head coach Tony Sparano's job appears to be safe for the moment despite an 0-3 start to the season, according to a team source.
Hát én nem rágnám el a ciánkapszulát, h ez sokáig így lesz.DM13
teljesen felesleges év közben kirakni.
nolan sem az a szuper HC ezt láttuk a múltban.
év végén a 2-14-es mérleggel majd megköszönik az FO munkáját, és kezdünk előről

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
ez van srácok. majd 2072benbriareos
Olyan korán ? Akkor még csapatot építünk a tervek szerint..... 😉

Miami Dolphins head coach Tony Sparano's job appears to be safe for the moment despite an 0-3 start to the season, according to a team source.
Hát én nem rágnám el a ciánkapszulát, h ez sokáig így lesz.DM13
teljesen felesleges év közben kirakni.
nolan sem az a szuper HC ezt láttuk a múltban.
év végén a 2-14-es mérleggel majd megköszönik az FO munkáját, és kezdünk előről

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
ez van srácok. majd 2072benbriareos
Olyan korán ? Akkor még csapatot építünk a tervek szerint..... 😉

Miami Dolphins head coach Tony Sparano's job appears to be safe for the moment despite an 0-3 start to the season, according to a team source.
Hát én nem rágnám el a ciánkapszulát, h ez sokáig így lesz.

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
ez van srácok. majd 2072ben

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Meglepetésre számítottunk a szezon előtt...ez összejött...bár nem pont így gondoltuk.... :o

több mint 14 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
De tényleg elkeserítő, hogy jövőre építünk, aztán várakozunk, aztán pofára esünk MEGINT és megint, utánnaolvasva kb 2000óta...Geeri
Pontosan. És ugye mindig bízik az ember hogy na majd a köv szezonra összállunk aztán csak nem akar sikerülni a csoda. dehát a remény hal meg utoljára!!

Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
komolyan ezen mérkőzés értékelése, komoly önértékelési feladatba fordult... miért reménykedek hétről hétre?
Ha lesz egy kis időm leírom az egészet amire jutottam.
De tényleg elkeserítő, hogy jövőre építünk, aztán várakozunk, aztán pofára esünk MEGINT és megint, utánnaolvasva kb 2000óta...

Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Te ki vagy itt isten? Briareos!minden eggyes irásomba bele tudsz kötni ,nem tudtam hogy azt két meccset ajánlották mikor irtam meg ez a lenézö irás ,haggyad ningy értelme,szerintem nem csak én vagyok felháborodva attol hogy más nem irja le.de látom itt van egy 4-5 ember szolhat hozzá ugy hogy ne legyen az hogy ez hülye. Haggyad.szoval nem tudom mit kéozelsz magadrol.És most szolhatsz valakinek hogy tiltsanak le gyorsan egy hétre mert nem birod a kritikát.Miami
Mi azért nem háborgunk, mert netről bármikor nézhetjük.
Én pl kedvelem a kommentátorok közül Kovács Sanyit eléggé, mégsem néztem két éve magyar közvetítést. Az amerikai színvonalát lehetetlen behozni. Mióta van netes meccsnézés leértékelődött a közvetítés jelentősége.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Te ki vagy itt isten? Briareos!minden eggyes irásomba bele tudsz kötni ,nem tudtam hogy azt két meccset ajánlották mikor irtam meg ez a lenézö irás ,haggyad ningy értelme,szerintem nem csak én vagyok felháborodva attol hogy más nem irja le.de látom itt van egy 4-5 ember szolhat hozzá ugy hogy ne legyen az hogy ez hülye. Haggyad.szoval nem tudom mit kéozelsz magadrol.És most szolhatsz valakinek hogy tiltsanak le gyorsan egy hétre mert nem birod a kritikát.Miami
magadat kritizálod itt, nem engem, ez egyáltalán nem zavar.

több mint 14 éve
Miami Miami Dolphins 970
Te ki vagy itt isten? Briareos!minden eggyes irásomba bele tudsz kötni ,nem tudtam hogy azt két meccset ajánlották mikor irtam meg ez a lenézö irás ,haggyad ningy értelme,szerintem nem csak én vagyok felháborodva attol hogy más nem irja le.de látom itt van egy 4-5 ember szolhat hozzá ugy hogy ne legyen az hogy ez hülye. Haggyad.szoval nem tudom mit kéozelsz magadrol.És most szolhatsz valakinek hogy tiltsanak le gyorsan egy hétre mert nem birod a kritikát.
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
A New England - Oakland és a Green Bay - Denver meccset kínálták fel közvetítésre. A Pats és a Green Bay is 2-2 alkalommal volt képernyőn, és várhatóan az Oakland talán komolyabb ellenfél lesz, mint a Denver.

Ettől még lehet összeesküvés-elméleteket gyártani, csak felesleges.somoskovig
hagyjad, nincs értelmebriareos
Az Udvardi Gyulás topicban ki is egészítettem a hsz-em. 😊

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
A New England - Oakland és a Green Bay - Denver meccset kínálták fel közvetítésre. A Pats és a Green Bay is 2-2 alkalommal volt képernyőn, és várhatóan az Oakland talán komolyabb ellenfél lesz, mint a Denver.

Ettől még lehet összeesküvés-elméleteket gyártani, csak felesleges.somoskovig
hagyjad, nincs értelme

több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 564 — Chiefs GM
A New England - Oakland és a Green Bay - Denver meccset kínálták fel közvetítésre. A Pats és a Green Bay is 2-2 alkalommal volt képernyőn, és várhatóan az Oakland talán komolyabb ellenfél lesz, mint a Denver.

Ettől még lehet összeesküvés-elméleteket gyártani, csak felesleges.

több mint 14 éve
Miami Miami Dolphins 970
Jövöhéten. Megint new e mecs.hihetetlen.4 ford 3 pats mecs.mennyire majmolják ezeket.ehez már pofa kell.
több mint 14 éve
Miami Miami Dolphins 970
Nem hiszem el jövöhéten san diego.kurvára elegem van mindig vàrom a vnapot azt ez lesz a vége.habár még lehet 13;3😀
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Még úgy 2-4 meccsig Sparano. aztán M. Nolan szezon végéig, míg végül az egész FO az utolsó vízhordó fiúig lapátra kerül. Jövőre meg ... valami balfasz akit felsztárolnak egyetemről..
Jelenleg ilyen gondolataim vannak... holnaputánra talán enyhébb leszek.Csabee13
"But, everything will be focused this week on even louder calls for Tony Sparano's head. While I personally feel that would be a mistake, because, other than Jason Garrett improving the Cowboys, mid-season coaching changes don't work in the NFL, I can't argue against it any more. This team has too many issues to be able to explain, and the coach needs to be accountable."

innentől kb Henne is hiába játszik átlagosan, nem lesz itt jövőre.
kb 30 másik playerrel együttbriareos
ez a baj, hogy megint átalakítások, új játékosok, új edzők és megint "újjáépítés". nem hiszem, hogy sikeresen szerepelnénk annyira, bár legyen példa a 2008/2009-es szezon.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
na? ki lesz az új edzőnk?briareos
Urban Meyer 😀DM13
lol 😀

tebow to miami

több mint 14 éve
Miami Miami Dolphins 970
4 &10. Nél a végén rákellett volna menni a field golra.63 yardos lett volna vagy bemegy vagy nem.de ha az elején bemegy a fg akkor na mindegy.de milyen szar a red zonos statisztikánk.kész káosz van.edzöcsere
több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
na? ki lesz az új edzőnk?briareos
Urban Meyer 😀

több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
henne jól játszik. az incompletok többsége a red zone-ban történt. az interception 4&10-re jött, de ha nem lett volna meg, akkor sem hiszem, hogy first down-t csináltunk volna. szerintem jobb lett volna ha beküldjük carpantert oszt had szóljon - ami szólt volna.
thomas-nak csak 5 yard kellett volna, hogy ő legyen az első dolphins rookie rb, aki egymás után 100 yardot csinál

az első negyedben azthittem, ezt hozzuk ezt a meccset, aztán a cleveland jól kezdett játszani, majd a végén a hajrában megküldte. ha carpanter nem hagyta volna ki akkor nem nyerték volna meg.

a szezon a tekintetben nincs elúszva, hogy hozhatunk győzelmeket, de playoffról ne álmodozzon senki. inkább csak arról, hogy minél több győzelmünk legyen. legyen üröm az ürömben, hogy a következő ellenfél a san diego. semmi biztató nincs, úgyhogy valószínűleg 0-4 -el fogunk sziesztázni az 5. héten.

hölgyek és urak! átvettük volna a bills helyét a csoportban?
(mindenesetre legalább annak örülhetünk, hogy a mumus patriots-t legyőzték)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
innentől kb Henne is hiába játszik átlagosan, nem lesz itt jövőre.
kb 30 másik playerrel együtt

több mint 14 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Az tuti, h a törpe kinyírta magát...
Uraim, a 2012-es szezon ( -ra való felkészülés ) elkezdődött nálunk . 😕

több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Még úgy 2-4 meccsig Sparano. aztán M. Nolan szezon végéig, míg végül az egész FO az utolsó vízhordó fiúig lapátra kerül.

Jövőre meg ... valami balfasz akit felsztárolnak egyetemről..

Jelenleg ilyen gondolataim vannak... holnaputánra talán enyhébb leszek.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Persze, én is írtam hogy esélytelen.
De attól még örülnék neki.