Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
The Kyle Orton trade to Miami isn't dead yet, confirms the Miami Herald.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
mikor sokat buzult henne jött volna pennington, de 2 play múlva megsérült így nem volt más csak henne.
az a baj bulgerre se lehetne támaszkodni sokáig mint cserejátékosra. 34 éves.

tartok az idei szezontól, ugyanis nincs megfelelő felkészülés mint eddig. nem hiszem, hogy idén visszük sokra.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
kyle ortonékkal mi a péló van már?


ha nem akkor jöjjön valaki - pl. bulger - mert henne átráltatja a csapat fejlődését. lesem bulger statisztikáit, nem tudom tudna e még nagyot dobni. bár kétséget majdnem kizáróan azért már a nevek alapján van fal nálunk és elkapó gárda is.
long, incognito, pouncey, jerry, carey... marshall, bess, hartline.

tavaly a csatorba állított moore és wallace is tetszett, de inkább moore. hajlékony, agilis a srác, csak fejlődnie kellene.Ventura
Egyetértek, Henne hátráltat, bármennyire is megfogadtam, hogy bízom benne még egy kicsit. Kell valaki mellé/mögé, aki bármikor odaállhat, ha Henne esetleg szerencsétlenkedik. Erre pedig Bulger tökéletes.
Azonban attól nagyon félek, hogy idehozzuk Ortont. Ő sem vezéregyéniség, és bambaságban is versenyezhetne lufifejhenne-vel.Nem hiszem, hogy megoldás lenne, inkább csak egy újjabb probléma a kezdő irányító kérdésben.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
kyle ortonékkal mi a péló van már?


ha nem akkor jöjjön valaki - pl. bulger - mert henne átráltatja a csapat fejlődését. lesem bulger statisztikáit, nem tudom tudna e még nagyot dobni. bár kétséget majdnem kizáróan azért már a nevek alapján van fal nálunk és elkapó gárda is.
long, incognito, pouncey, jerry, carey... marshall, bess, hartline.

tavaly a csatorba állított moore és wallace is tetszett, de inkább moore. hajlékony, agilis a srác, csak fejlődnie kellene.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
.
Jelenleg sokkal jobb csapat, mint a Pats.Helmut Zimmer
A Jets-ről áradozik mindenki, pedig egyelőre sehol nincsenek a tavalyi csapathoz képest.
Az O-ban RT Woody visszavonult, RG Moore még mindig sérült a februári(!) csípőműtétje után és nem tudja mikorra lesz rendben. Ducasse lesz az új RT, de még nem tudni milyen. Egy ilyen futásorientált csapatban a fal teljes jobb oldala egy kérdőjel? Hmmm…
WR-ben Edwards-ot elvesztik valszeg, ki jön? Moss? Csak pletyka eddig, és én már nem hiszek a feltámadásában. 2 slot WR jött drafton. Ez kevés. (Brad Smith is elment, de ő nem oszt, nem szoroz)
A D-ben is csak a kérdőjelek gyűlnek. Shaun Ellis megy valszeg, Jenkins visszavonult 😕 , jött Wilkerson, de ő rookie rövid offseasonnal és jött Kenrick Ellis NT-nek, aki amellett, h ő is rookie, egyelőre csak november 28-ig érezheti biztonságban magát, mert akkor lesz a meghallgatása a bíróságon és ha bűnösnek találják és nem köt egyezséget, akkor kitoloncolják (mert Jamaikai)!
OLB továbbra sincs, még Jason Taylor is elment (valszeg visszajön), blitz nélkül megint nem lesz passrush. De ezt a DB sor kompenzálta eddig, de ott Cromartie, Pool, Smith és Coleman FA és még nincs új szerződésük. Utóbbiak is nagyon fontos láncszemek a gépezetben, de senki sem beszél róluk.
Ha jön, akkor sztem Asomughával sem fog olyan sokat javulni a helyzet, mint sokan várják, ha az FA-k távoznak. A Jets sec ereje az volt, hogy a 6-7 DB EGYÜTT egy jó egységet alkotott. Dime felállásoknál sem volt gyenge láncszem, ennek is volt köszönhető a PO győzelmük a Pats-Colt páros ellen.Robilluma
sztem ez egy nagyon jó megközelítése a Jetsnek


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valahogy még a cornereink se alkotnak túl sokat.
Itt sem ártana változás még, erősítés.Delonso_
elhozzuk a jest elől asot 😛
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kiváncsi vagyok Bulgler-t elhozzuk-e, ha senki más nem marad.
SS szerintem draftból fog jönni jövőre, FS-re meg elképzelni se tudom kit hozhatnánk. Talán Abdullah, ő nem is öreg, meg nem is annyira rosz. Babineux, meg Sharper már fél lábbal a sírban van,Gibril Wilson detto. Más meg nem nagyon van.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hali kicsit lemaradtam.valaki összefoglalná ,hogy ki jött,honnan ki ment hová?és ki jöhet?young tênyleg sas lett? Szerintem nem jön qb😕penningtonnal mi a helyzet?Miami
Penni elkosarazta a vállát, és ezzel együt további játékoskarierjét is, bár mondogatja, hogy még egy évre visszatér. Ebben a szezonban szakkomentálni fog, csak nem emlékszem már hol :rolleyes:
Young tényleg sas lett, de korábban is jöttek hírek, hogy nem érdeklődünk utánna.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Hali kicsit lemaradtam.valaki összefoglalná ,hogy ki jött,honnan ki ment hová?és ki jöhet?young tênyleg sas lett? Szerintem nem jön qb😕penningtonnal mi a helyzet?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Amúgy nézegetve a csapatot.. a seconderynk nem túl acélos még mindig.
FS nagyon gyenge az SS meg már lassan nagypapi.

Valahogy még a cornereink se alkotnak túl sokat.
Itt sem ártana változás még, erősítés.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Irányítani 😊
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Jaaa.
Minek?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Matt Moore Panthers
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
milyen Moore-t?

Youngnak ezek szerint nem ajánlottunk semmit, különben nem ment volna tuti backupnak a philibe

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez nagyon meglepett, hogy Youngot hagytuk elmenni...
Hm... most Mooret rebesgetik
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
igazából jó helyzetben vagyunk.

broncosnak ma éjjel kell perkálnia ortonnak ha rosteren lesz még.
Ha orton kiesik a pixisből, könnyen lehet rámozdolunk youngra. ha ő sem jön össze nem fog kockáztatni ireland és sparano, hoznak valami féllábú veteránt, a sorsukat Henne kezeibe helyezik és kialakítanak egy run heavy taktikát.

Kiváncsi vagyok h Bush-al a keretben életre tér-e majd a redzone offensebriareos
Pont ezen gondolkodtam én is. Nem az a work horse de 20yardon belül életveszélyes és ezt mi megtanultuk rendesen.Csabee13
A legszebb számomra... meg mindennek a teteje volt akkor.
http://www.youtube.com/watch?v=6cMHr8goUgU
(Ha jól emlékszem a több meccs óta veretleneket verhettük volna meg)

Ez a Haynesworth cuccos is meglepett, csak 5. kör?
Kolb érték is szép, de szurkolok a Cardinalsnak, hogy legyen szerencséjük vele! Van pár név ami meglepett, Heap, Olsen...
Na gyüjjön már irányító...



Fölösleges lenne tartani egy ilyen kaliberű játékost részben padon koptatni.
V. Young expected to sign with Eagles

Clark Judge of CBSSports.com reports the Eagles are "expected" to sign free agent QB Vince Young as Michael Vick's backup.
Judge insists we can "bank on it" but falls shy of calling it a done deal. Assuming the deal goes through, the Eagles will have two quarterbacks better than any on the roster of their division rival Redskins. Backing up Vick will theoretically allow V.Y. to rehabilitate his image while learning from two of the best in the business in Andy Reid and Marty Mornhinweg.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Az első se lesz pite...Delonso_
sima L
nem azért mert Pats, hanem mert nem emlékszem mikor nyertünk utoljára első hétenbriareos
ellenünk tavalyHelmut Zimmer
tényleg.
de előtte évekig nem.
az de csúnya meccs volt

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😊
Ortonban mindig van egy üveg bourbon.

De Bria megoldása sem rossz.
Mondjuk Brady is copfos....Merlingnek tuti folyik rá a nyála.Delonso_
Tévedés, már rövidebb séróval tolja, szal ebben sem reménykedhettek 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Az első se lesz pite...Delonso_
sima L
nem azért mert Pats, hanem mert nem emlékszem mikor nyertünk utoljára első hétenbriareos
ellenünk tavaly
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
amúgy tippek, hogy milyen számban fog Bush játszani? 😊briareos
szerintem gátfutás, padkoptarás 😊

Az alsó házról azt gondolom, hogy, egy picit most mi vagyunk előrébb.
Ez lehet, hogy idén még számszerűen nem jön ki, de...

Sajnos nálatok az nem változott, aminek igazán kellett volna, ez padig Bors örmester, és a szakembergárda. Nálunk ezen a téren szembeötlő a javulás.
Nálatok ugyanaz az OP rendszer fut évek óta és a drafton játékosbörzén próbáltok jobb és erősebb komponenseket beszerezni ugyanazon logika mögé. Mi kidobtuk a saját OP rendszerünket és már tavaly teszteltük az újat. Sajnos hiába ígéretes az op rendszer, az architektúra körülötte gyenge (sokkal gyengébb, mint nálatok). Mi elindultunk az úton, már csak egy tényezőt kéne kikapcsolnunk, de érte megszakadna a szívünk, mert RWjr. mégiscsak szeretett kisöregünk. Sajnos ő a látványos ugrás utolsó kerékkötője. ?(

Valójában az első meccsünkön tavaly nagyon rosszak voltunk mind a ketten... 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊
Ortonban mindig van egy üveg bourbon.

De Bria megoldása sem rossz.
Mondjuk Brady is copfos....Merlingnek tuti folyik rá a nyála.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Rossz is lenne a szám íze erősen....

Most megszakad a sorozat.
Henne megiszik nyolc redbullt.Delonso_
majd inkább Orton 8 whiskeyt 😊Newman
francokat. Marshall és Merling együtt felpofoznak 16 ribancot és egész meccsen pörögnek majd a sok endorfintól

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rossz is lenne a szám íze erősen....

Most megszakad a sorozat.
Henne megiszik nyolc redbullt.Delonso_
majd inkább Orton 8 whiskeyt 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rossz is lenne a szám íze erősen....

Most megszakad a sorozat.
Henne megiszik nyolc redbullt.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Az első se lesz pite...Delonso_
sima L
nem azért mert Pats, hanem mert nem emlékszem mikor nyertünk utoljára első héten