Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Pedzegették mindkettőt Fb-ként, de én is inkább Polite-ra szavazok 😀félelmetes páros, bár Lexet kedvelem futóként de FB?briareosnagyon remélem h tervben van...briareosVagy a Mastrud - Hiliard duóból lesz valaki a FB.DM13
több mint 14 éve
félelmetes páros, bár Lexet kedvelem futóként de FB?Vagy a Mastrud - Hiliard duóból lesz valaki a FB.DM13Amúgy is tervben volt.DM13nagyon remélem h tervben van...briareos
több mint 14 éve
Vagy a Mastrud - Hiliard duóból lesz valaki a FB.nagyon remélem h tervben van...briareosClay nem játszik hétfőn Thomas questionable.Amúgy is tervben volt.DM13
Bring back Politebriareos
több mint 14 éve
a lényeg h brady nincs rajta ergó IR lesz első meccsenAmúgy a Pats inj listája sokkal hosszabb, de még nem érdemes foglalkozni velük, majd meccsnapon .... A codein és egy kis drót csodákra képes.... 😊DM13Amúgy is tervben volt.DM13nagyon remélem h tervben van...briareos
több mint 14 éve
Amúgy a Pats inj listája sokkal hosszabb, de még nem érdemes foglalkozni velük, majd meccsnapon .... A codein és egy kis drót csodákra képes.... 😊nagyon remélem h tervben van...briareosClay nem játszik hétfőn Thomas questionable.Amúgy is tervben volt.DM13
Bring back Politebriareos
több mint 14 éve
lightból ki is nézem, emlékszem amikor crowder haját cibálta, miközben az röhögött 😀
több mint 14 éve
😂Dalnokit állítólag egy meccs szünetében rettentően szidta az edzője:Kopa semmiképp, Solder lesz az áldozat. 😊 Már ha egyáltalán.tomi-tomikemény matchup lesz a Wake-Solder. Light sem bír velebriareos
-Szedd már magad össze, Jenő! A szélsőd fel-alá rohangál, mint egy vasaló!
-Már nem fog.
-???
-Lerúgtam a folyosón.
Valamint az örökbecsű M.A.S.H.-ből is kiderült, hogy túlzottan ugrabugráló játékossal bármi megtörténhet play után a kupac alján. 😊tomi-tomi
több mint 14 éve
Dalnokit állítólag egy meccs szünetében rettentően szidta az edzője:kemény matchup lesz a Wake-Solder. Light sem bír velebriareostökmindegy ki lesz ott, wake megeszi és kiköpi a csontjaitbriareosKopa semmiképp, Solder lesz az áldozat. 😊 Már ha egyáltalán.tomi-tomi
-Szedd már magad össze, Jenő! A szélsőd fel-alá rohangál, mint egy vasaló!
-Már nem fog.
-???
-Lerúgtam a folyosón.
Valamint az örökbecsű M.A.S.H.-ből is kiderült, hogy túlzottan ugrabugráló játékossal bármi megtörténhet play után a kupac alján. 😊
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
azt ne, mert attól szorulása lesz. inkább csináljon nyakláncotNem , nem ledarálja és megeszi a csontokat is 😀DM13Akkor aktiválják Vollmer helyett.DM13tökmindegy ki lesz ott, wake megeszi és kiköpi a csontjaitbriareos
több mint 14 éve
Nem , nem ledarálja és megeszi a csontokat is 😀tökmindegy ki lesz ott, wake megeszi és kiköpi a csontjaitbriareostudomásom szerint már a NEP PS-ben vanmascheranoAkkor aktiválják Vollmer helyett.DM13
több mint 14 éve
nagyon remélem h tervben van...Clay nem játszik hétfőn Thomas questionable.Amúgy is tervben volt.DM13
Bring back Politebriareos
több mint 14 éve
Clay nem játszik hétfőn Thomas questionable.Amúgy is tervben volt.
Bring back Politebriareos
Előjött a beamenitis az újoncainknál?
több mint 14 éve
Clay nem játszik hétfőn Thomas questionable.Bring back Polite
több mint 14 éve
kemény matchup lesz a Wake-Solder. Light sem bír veleKopa semmiképp, Solder lesz az áldozat. 😊 Már ha egyáltalán.tomi-tomiAkkor aktiválják Vollmer helyett.DM13tökmindegy ki lesz ott, wake megeszi és kiköpi a csontjaitbriareos
több mint 14 éve
Kopa semmiképp, Solder lesz az áldozat. 😊 Már ha egyáltalán.tökmindegy ki lesz ott, wake megeszi és kiköpi a csontjaitbriareostudomásom szerint már a NEP PS-ben vanmascheranoAkkor aktiválják Vollmer helyett.DM13
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
tökmindegy ki lesz ott, wake megeszi és kiköpi a csontjaittudomásom szerint már a NEP PS-ben vanmascheranoAkkor aktiválják Vollmer helyett.DM13
több mint 14 éve
tudomásom szerint már a NEP PS-ben vanmascheranoAkkor aktiválják Vollmer helyett.
több mint 14 éve
tudomásom szerint már a NEP PS-ben van
:: HIBÁS KÉP ::
több mint 14 éve
The Miami Dolphins have signed OG Nate Garner and SS Tyrone Culver to one-year contract extensions, which means both players are signed through the 2012 season. Financial terms were not disclosed.Kopa is lehet, h megy Bostonba.
több mint 14 éve
Henne, Long, Dansby and Bell voted Team Captains for 2011!
több mint 14 éve
thomas meghúzta a combhajlítóját, ezért hoztuk vissza LJ-tbriareosNa akkor élesben aligha látjuk hétfőn...
több mint 14 éve
Az azért vigasztal, hogy nemcsak én értettem félre elsőre.Mi kidobjuk, Boston-ban meg kezdő lesz ... pl.: NinkovicDM13Itt nem erről van szó...DM13Valószínűleg nincs túl nagy jelentősége a dolognak, de itt miről van szó? (Tökéletesen nem értem, mit szeretnél mondani.)tomi-tomi
Ha hozzávesszük, hogy az új fiú is tud long snap-et, mint Ninko, akkor tuti kezdő a Pats-ben. 😊
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)