Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Agnew és DJ Jones to PS .The other five practice squad additions today are QB Pat Devlin, RB Nic Grigsby, OL Garrett Chisolm, TE Brett Brackett, and WR Julius Pruitt.
több mint 14 éve
The Cincinnati Bengals have claimed free-agent TE Mickey Shuler (Dolphins)The New York Jets have claimed free-agent QB Kevin O'Connell (Dolphins)
The Miami Dolphins have claimed free-agent TE Will Yeatman (Patriots)
The Miami Dolphins could consider releasing LB Austin Spitler, LB Marvin Mitchell or Ikaika Alama-Francis if they decide to sign an offensive player.
The Miami Dolphins may consider re-sign free-agent FB Lousaka Polite if he is still available after Week 1. If the team did sign Polite after Week 1, his salary would not be guaranteed.
The Miami Dolphins are currently looking for add a No. 3 quarterback but may decide to sign one to their practice squad to the third quarterback.
több mint 14 éve
bush barátunk
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Ki lesz a kezdő RB Thomas vagy a Bokor?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 14 éve
persze. két meccsen csudajó volt. ez azt bizonyítja, hogy van benne lehetőség.Lehet, h passz orientált csapat leszünk?és kiraktuk politeot... fenébe 😕 😕 😕briareosEz azért abszurd, az egyik legjobb játékosunk.Delonso_
Henne-vel ?????
:oDM13
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
A PS nálam egyenlőre csak saját playákból :QB Pat Devlin
RB Nic Grigsby
DE Rob Rose
WR Phillip LIvas
OLB Quinton Spears
TE Dedrick Epps
CB Nate Ness
S Mark Restelli
több mint 14 éve
Lehet, h passz orientált csapat leszünk?és kiraktuk politeot... fenébe 😕 😕 😕briareosEz azért abszurd, az egyik legjobb játékosunk.Delonso_
Henne-vel ?????
:o
több mint 14 éve
és kiraktuk politeot... fenébe 😕 😕 😕briareosEz azért abszurd, az egyik legjobb játékosunk.
több mint 14 éve
egysíkú játékos, nem volt szerepe daboll playbookjában.Azért sokszok kihúzott minket a xarból 3-dik és 1-re :cool:
pedig mennyire mondta tony h marad...briareos
több mint 14 éve
egysíkú játékos, nem volt szerepe daboll playbookjában.Azért kissé luxusnak érzem, valami bizniszben kaphattunk volna érte valamit ( pick/ playa ) .... bár lehet, h megpróbálták :o
pedig mennyire mondta tony h marad...briareos
Kíváncsi vagyok Clay-re vagy alig használunk majd FB -es felállásokat ?
Merling-el próbálkoztak, csak nem jött össze.
Remélem az OL-be még jön valaki a munkanélküliből ( ha lehet, akkor ne töltelék...) .
több mint 14 éve
egysíkú játékos, nem volt szerepe daboll playbookjában.pedig mennyire mondta tony h marad...
több mint 14 éve
óóóó 😕 mi lehetett az indok?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Murtha---> IRez szívás, ennyit a fasza tervemről 😕
több mint 14 éve
akkor wallace. beszarok ha hoznak valami wr-t. (lásd larry johnson, aztán pár nap múlva pápá)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
ness is kirakva, elvileg vissza akarjuk hozni ps-be..
több mint 14 éve
Amúgy már pár nagy név új munkáltatót keres:Gurode jöhetne
Meriweather, Olshansky....DM13
több mint 14 éve
kibasztuk Larry johnsont 😂DM13: figyelembe véve h évek óta nincs jó visszahordónk, cserébe van erős lábu rugónk nem vesztünk annyit szvsz. pláne ha belegondolok a kr coverage teamünkbe
több mint 14 éve
Amúgy már pár nagy név új munkáltatót keres:Meriweather, Olshansky....
több mint 14 éve
hát KR visszahordások idény alatt nem lesznek jelentősek szvsz, PR-re meg ott van Bush, Bess, talán GatesbriareosHülye új szabályok....
Bush - nem erőltetném, örüljünk egészséges marad
Bess - nem mutatott semmit + fontos láncszem
Gates - esetleg...
több mint 14 éve
hát KR visszahordások idény alatt nem lesznek jelentősek szvsz, PR-re meg ott van Bush, Bess, talán Gates
több mint 14 éve
livas nehéz helyzetben van, WRként semmit nem mutatott, kérdéses h csak a PR kvalitásai miatt rosteren tartjuk-e.Jaja... és ott sem mutatott az egy villanáson kivül sokat ... viszont jó visszahordónk egyáltalán nincs. PS az tuti meglesz neki.
állítólag utolsó pillanatban fogunk kiszórni mindenkitbriareos