Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Hát... O-line fos.
futójáték: fos: Henne a leading rusher?? WTF
Bush élénk, de nagyon túlhasználtuk első félidőben.
Bess-Marshall-Fasano hármas jó volt, remélem marshall lába rendben van.
Henne meg atomkirály volt. utolsó passzos int nem oszt nem szoroz, tipikus hail mary play volt. De 400 yard felett passzolt, futott vagy 60-at és végre valami olyasmit láttam mintha vezér lett volna. Mindezt futójáték nélkül.
A defensről nem mondok inkább semmit. TOP D my ass.
Playcalling so-so, alakulgat, de rövid és goal még mindig katasztrófa. Az meg hogy a mi játékosaink görcsölnek a pályán össze-vissza, egyszerűen röhej. nonszensz.
Na mindegy, nem volt ez túl rossz, ha lesz defensünk is meglehet az egál szezon, igaz az sparanonak kevés lesz
több mint 14 éve
hát sikeresen mi vagyunk a legutolsók. örümnek legyen annyi, hogy nekünk egy elit ellen kellett küzdenünk, de ezt a rangsorolásban leszarják. győztél vagy vesztettél. henne ritka jól játszott - a patriots ellen! hihetetlen módon int nem volt, bízhattunk benne. a támadófal sokszor nem tudta feltartóztatni a védőket. de volt rá példa hogy még így is complete passzunk lett - többször is. megemlítendő fasano teljesítménye. az elkapok csudajók voltak. 2 játékos a 100 elkapott yardtól viszonylag nem messze, marshall 140 yard. a két irányító összesített yardja: 933 (!) - nfl rekord.no meg ez az istenvert büntetések amiket kaptunk, eléggé hátrányba kerültünk ezek miatt.
a defense... a defenseről nem lehet mit mondani. nem voltak pályán. hologramok játszottak. pass rush nem volt. wake-t lényegében lefogták. bradynek egy csomo ideje volt, és még nem csak az, hogy sok, de még a passzok is complete-ek lettek sok-sok yardot szerezve.
bush új színt visz a futásba. nem olyan egysíkú, mint ronnie brown.
houston ellen: henne marad e ilyen stabil, lesz e defense, OL fel tudja e tartani az ellent.
szerk.: az utolsó 16 másodpercben egy int becsúszott, de szerintem felejthetős. a meccset nem befolyásolta.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Ez elment. 1 yardnál 1 és 10. Field go . Itt ment el
több mint 14 éve
lehet, hogy én is elnyalogatok egy sopronit. esetleg kettő vagy talán hármatHajrá Srácok 😊Helmut ZimmerKöszi! 😀
készen állok a szezonra új hűtőtáska, 5 sör, gamepass egész regular szezonra... Ha ezek után szarok leszünk idén valakit levadászok Davie-ben 😀 Elég pocsék lenne HD-ben nézni a zakókat -,-Csabee13
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Hajrá Srácok 😊Helmut Zimmerthx helmet, reméljük nem okozunk csalódást 😊
több mint 14 éve
Hajrá Srácok 😊Helmut ZimmerKöszi! 😀
készen állok a szezonra új hűtőtáska, 5 sör, gamepass egész regular szezonra... Ha ezek után szarok leszünk idén valakit levadászok Davie-ben 😀 Elég pocsék lenne HD-ben nézni a zakókat -,-
több mint 14 éve
ugyanez, ágyból nézem, max egy két tweet telefonrólKi marad nézni ?Csabee13én tuti nézem, de szerintem eredménykövetőt hanyagolom majd majális okok miattbriareos
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Hajrá Srácok 😊
több mint 14 éve
Ki marad nézni ?Csabee13amennyiben az internet nem buzul. nem hagyhatjuk magára a miamit még magyarországon sem.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Ki marad nézni ?Csabee13én tuti nézem, de szerintem eredménykövetőt hanyagolom majd majális okok miatt
több mint 14 éve
Ki marad nézni ?
több mint 14 éve
RB Daniel Thomas is inactive. So are Marlon Moore, Charles Clay, Ike Alama-Francis, Ryan Cook, Will Yeatman and Ryan Baker.
több mint 14 éve
Thomas állítólag pályára lép majd, remélhetőleg alkot is valamit
több mint 14 éve
erről van szó, patriotson aggódjon a pats fan.Hát ugye mi csak Miamiban gondolkodunk, talán elnézhető nekünk.DM13a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.briareosEzzel sikerült a saját gondolatod zsenialitásának, eredetiségének a szintjét is belőnöd. 😊 Tulajdonképpen Te voltál az első zseni, aki erre a tényre felhívta a figyelmet. (Ejj, de harapós kedvedben vagy!)tomi-tomi
ez a topik a miamiról szól
több mint 14 éve
Hát ugye mi csak Miamiban gondolkodunk, talán elnézhető nekünk.a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.briareosEzzel sikerült a saját gondolatod zsenialitásának, eredetiségének a szintjét is belőnöd. 😊 Tulajdonképpen Te voltál az első zseni, aki erre a tényre felhívta a figyelmet. (Ejj, de harapós kedvedben vagy!)tomi-tomi
több mint 14 éve
a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.briareosEzzel sikerült a saját gondolatod zsenialitásának, eredetiségének a szintjét is belőnöd. 😊 Tulajdonképpen Te voltál az első zseni, aki erre a tényre felhívta a figyelmet. (Ejj, de harapós kedvedben vagy!)
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.
több mint 14 éve
A pats is úgy van vele ha kikapnak akkor mindenki elötte lesz.de én optimista vagyok szoros meccsen nyerunk brady 2 int.
több mint 14 éve
Kövezz meg, de minket az annyira nem viselne meg ha ti lennétek 😀ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportbólbriareosUgyanez elmondható nálunk is 😀Joco
több mint 14 éve
ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportbólbriareosUgyanez elmondható nálunk is 😀
több mint 14 éve
személy szerint az OL-t mondom hunyónak ma este. thomas nem játszik ma akkor? mert a multkor úgy írták, hogy kérdéses.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportbólbriareosA fene, megijedtem a Billstől 😀
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportból