Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Találtam egy két érdekes statisztikát (persze nem ezen múlik, hogy mi lesz de egy kis iránymutatónak jó).Henne a red zone-ban 9/23 (jó passz/kísérlet), 58 y, 4 TD ; 34 játék volt elindítva red zone-ban ebből 11 futás, 23 passz játék. Én ezt inkább megfordítva tenném. Nagyon rámentünk a passz játék erőltetésére, pedig arról volt itt szó, hogy marad a régi bevált séma, hogy futás orientált marad a csapat. Ez eddig nem úgy tűnik. Lehet, hogy nem olyan szép a sok futásos és sokat erőltetett futásjáték, de sok esetben az beváltabb és jobb módszer.
Visszatérve a red zone játékra (vagy inkább szar játékra), TE és WR felé 5/19 (elkapott/felé passzolt), 40 y, 2 TD. Tehát így kijön, hogy RB-k felé 4/4 a mutató.
Továbbá 5 yardon belül 9 játék ebből 8(!) passz. Az az egy szerencsétlen futás Hilliard nevéhez fűződik ami kemény -1 yard lett. :mad:
Marshall felé red zone-ban 7 passz ment, ebből 1 elkapás sikeres (ez volt a 12 yardos TD elkapása a Texans ellen).
D. Thomas-nak a goal line és 7 yardos terület között nem volt futása. Azért ez is árulkodó adat.
A Chargers ellen pedig nagyon is kellene erőltetni a futásokat mert a futás elleni védekezésük csak 19. a ligában. Persze nem csak ez miatt. A passz elleni védekezésük 9. a ligában. Ha passz játékot erőltetjük nagyon, sok INT lesz szerintem. Ha már passz akkor inkább Fasano és Hartline-ra tenném a voksot, mert szerintem Marshall-t és Bess-t azért keményem fogják majd. Persze nem mintha az előző két játékost nem fognák, de lehet kicsit meglepnénk őket.
Bár Marshall nagy méretét ki tudja használni a kisebb CB ellen + egy kis erőt benyom még és egy-két + yard is megvan. A Chargers-nél max. Jammer (ő játéka kérdéses ; jó erős testfelépítésű játékos) és Cason aki fel tudja vele venni a versenyt ilyen szinten.
Ha Hartline nem fogják szorosan frankóul meg tud indulni előre, csak kicsit lassú a kezdősebessége.
D. Bess-nél pedig a biztos kéz és a gyorsasága lehet a nyerő + ő figyeli az üres réseket, lyukakat a védelembe hol tud megindulni, tovább menni.
Egy kis szó az ellenről : Liguet szerintem játszani fog, bár bajlódik egy kisebb bokasérüléssel. Bár érdekesség, hogy a másik bal oldali DE is sérült (Cesaire). Bár forgathatók az oldalakon v. akár posztokon, úgyhogy ezt biztos megoldják.
A két 1. számú elkapójuk is sérüléssel bajlódik : Floyd (ágyék) és V. Jackson (has,hasfal). Kicsit megdolgozzuk ott őket és elmegy a kedvük a játéktól, mert szerintem játszani fognak ők is, nem olyan komolyak ezek a sérülések szerintem. 😊
Na és ne felejtsük el a másodéves R. Mathews-t sem aki lábsérüléssel bajlódik. Én úgy láttam most, hogy kihagyta az edzést és kérdéses a játéka, de szerintem őt is összefoltozzák.
És A. Gates is lábsérüléssel bajlódik de szerintem McMichael jobb formában van nála az ő posztján és ő is fog kezdeni.
Tolbert-re nagyon figyelni kell mert RB de inkább kisebb elkapásokba alkalmazzák jobban és rendre megfutja az ő kis útját és szépen araszolnak előre a rövid elkapásaival. És szintén ezt alkalmazzák Mathews-nál is.
A defense-ben az "öreg" Spikes alkot még (pedig már a 14. idényét tapossa), továbbá érdemes odafigyelni Weddle, Butler és Garay-ra is, ha támadunk.
+ Barnes (LB) se felejtsük el mert floridai gyerek (de persze nem ez a lényeg), és 3 tackle, ebből 2 sack + 1 fumble. Nem az első számú a posztján de nagyon nyomul a srác. Veszélyes.
És végül ne feledjük : 100. meccsét játssza a Chargers ellen Denney a Dolphins színeiben!
Gratulálunk.
Remélem a meccs végén is gratulálni tudunk a csapatnak, mert nyertünk.
Go Dolphins!
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
amig egészségesek voltak, se agódtam, hogy nyernénk, ugyanis a cleveland elleni küzdelem előtt a védelmünk total yardja a kőkemény 31. helyen volt. cleveland után az előkelő 30. helyen áll. ha isten adja hogy nyerünk. csoda, szerencs, vagy tudás, teljesítmény alapaján, akkor ez bizony LOL leszVenturaHát a pass defense nagyon lehúzza a teljesítmányt, abban mindenképp fejlődni kellene, de már évek óta nem megy és nem tudom miért! 😕
Run defense 16. helyen állunk.
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
-black out lesz san diego-ban-jó, hogy gyakori a sérülés hullám is
Daniel Thomas was added to the Dolphins' injury list as limited with a hamstring ailment.
It's presumably the same hamstring that nagged Thomas entering the season. The Dolphins may be just giving him some extra rest if it cramped up in practice. Thomas is not believed to be in any danger of missing Sunday's game against the Chargers.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
amig egészségesek voltak, se agódtam, hogy nyernénk, ugyanis a cleveland elleni küzdelem előtt a védelmünk total yardja a kőkemény 31. helyen volt. cleveland után az előkelő 30. helyen áll. ha isten adja hogy nyerünk. csoda, szerencs, vagy tudás, teljesítmény alapaján, akkor ez bizony LOL lesz
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Na sérülések vannak bőven (nagyrészt defense) és pont egy olyan csapat következik (San Diego) akik azért toppon vannak támadásban (yardban 4. , passzolt yardban 6. ).Y. Bell remélem felépül, mert igazi minőségi cseréje nincs bár ő sincs a legjobb formában. Culver meg messze áll a jó cserétől.
J. Taylor már nem bírja a strapát egy nap szabadnapot kapott Sparano-tól, a Cleveland ellen is inkább lehozták és nem játszatták tovább nehogy lesérüljön. Nem fiatal már na. Én tisztelem Taylor-t de helyette inkább egy életerős fiatal, brutál LB kellett volna. De hát a pénz és ki jön ide...
W. Allen és Carey is sérültek voltak de ők már edzettek a csapattal végig.
Sajnos ezer sebből vérzünk defense-ben. Remélem azért nagyon nem vernek el. :mad:
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
várom is a szezon végét/offseason-t és nem is.Steve Slaton érkezett. Korábbi houstoni 1000 yardos RB.shawnkaHát az már régen volt 😀 Ilyen cserénk már van... Falember kellene, h működjön az offense , na de pont egy volt OL edző ne tudná ezt ????DM13
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Most nézem, h R. Baker helyét kapta meg. Mondjuk az tény , h sokan lettek a DL-ben az ukrán érkezésével.
több mint 14 éve
Steve Slaton érkezett. Korábbi houstoni 1000 yardos RB.shawnkaHát az már régen volt 😀 Ilyen cserénk már van... Falember kellene, h működjön az offense , na de pont egy volt OL edző ne tudná ezt ????
több mint 14 éve
kár, hogy nincs olyan nap amikor online-on lehetne kérdezni az edzőktől, játékosoktól.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
hm. minek?briareoshogy meglegyen a heti cut sign mizéria azért... amúgy nem egy reménytelen backup.. olyan van mint hiliard.
meg szerintem sanszos, hogy megnő a futójátékok száma az eddigiekhez képest. Mert azért az még valahogy működik.
több mint 14 éve
Steve Slaton érkezett. Korábbi houstoni 1000 yardos RB.
több mint 14 éve
Aki a Miamitól ment a NE-ba az mindenki k jó vétel volt nekik! 😕
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Javaslom álljunk pesszimistán a dolgokhoz, feltételezzük mindenkitől a legrosszabbat a hétvégére , és csak pozitívan csalódhatunk.A speciális csapatokat kihagytad például...😀
Pl: Bush megsérül;Henne meghülyül;Carpenter rossz irányba rúgja a labdát; Marshall-t egész szezonra eltiltják Incognitoval szimultán elkövetett sportszerűtlenségért; Sparano rosz játékot hív kickoffnál; a támadófal minden snapnél leül a földre dominózni; a Defense nem csak sackelni felejt el, hanem már a stadionba vezető út is homályba vész, ezért inkább milliós károkat dropolnak össze a legközelebbi Herendi porcelán viszonteladóhelyen.
Hagytam még okot bizakodásra?Geeri
több mint 14 éve
Javaslom álljunk pesszimistán a dolgokhoz, feltételezzük mindenkitől a legrosszabbat a hétvégére , és csak pozitívan csalódhatunk.Pl: Bush megsérül;Henne meghülyül;Carpenter rossz irányba rúgja a labdát; Marshall-t egész szezonra eltiltják Incognitoval szimultán elkövetett sportszerűtlenségért; Sparano rosz játékot hív kickoffnál; a támadófal minden snapnél leül a földre dominózni; a Defense nem csak sackelni felejt el, hanem már a stadionba vezető út is homályba vész, ezért inkább milliós károkat dropolnak össze a legközelebbi Herendi porcelán viszonteladóhelyen.
Hagytam még okot bizakodásra?
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
milyen más értékes játékost draftolhattunk volna a 2. körben... bár annyira azért nem vagyunk menők a draft-ban. reménykedem benne, hogy thomas durrani fog...Pedig mekkora reménység volt, hogy a következő Vick, dehát nem Vick hanem Vicc.A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??RunRickyRunElment alacsonyabb ligába baseballozni, egy év után cut. Elment UFLbe, cut. És terjed a vicc, hogy elmegy mekibe dolgozni és egy év után cut 😀
Csőd a srác!Geeri
Mondjuk a wildcat miatt draftoltuk ami azóta meg már amúgy is kuka.RunRickyRun
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Pedig mekkora reménység volt, hogy a következő Vick, dehát nem Vick hanem Vicc.A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??RunRickyRunElment alacsonyabb ligába baseballozni, egy év után cut. Elment UFLbe, cut. És terjed a vicc, hogy elmegy mekibe dolgozni és egy év után cut 😀
Csőd a srác!Geeri
Mondjuk a wildcat miatt draftoltuk ami azóta meg már amúgy is kuka.
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??RunRickyRunElment alacsonyabb ligába baseballozni, egy év után cut. Elment UFLbe, cut. És terjed a vicc, hogy elmegy mekibe dolgozni és egy év után cut 😀
Csőd a srác!
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
mindenesetre ha henne idén továbbra is jól játszik, nőhet a trade értékeVenturaMég ha lenne is neki olyan, FA lesz.
több mint 14 éve
A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
mindenesetre ha henne idén továbbra is jól játszik, nőhet a trade értéke
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Csak ebben az a vicc, hogy Henning az idióta passzorientált NFL hülyeségével szétverte az anno futásra nagyon is jó falunkat.Csakhogy azóta már se futni nem lehet, se passzolni.
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
Igen én is ezt akartam írni hogy az OL nagyon gyenge, pedig az új edző team jól látta annó hogy azt kellene erősíteni de ezekszerint még mindig nem sikerült. 😕 Folyton beomlott a zseb Henne-nek meg több idő kellene hogy jól passzoljon.Az volt még ami idegesített a Browns ellen, hogy rendre 9 yardos passzokat csinált henne aztán lehetett küzdeni azért a szaros 1 yardért, ugye volt olyan is hogy 4. downt bevállalva és persze kockáztatva.Miért nem lehet akkor már 11 yardokat dobni ha mindenáron rövid passzra megy. Na mindegy, ez csak egy dolog volt az ezerből ami miatt nem nyertünk.
A Wr részlegünk nagyon is jó lenne ha lenne egy Tom Bradynk, bár e mellett az OLine mellett lehet ő is a fűben fetrengene és ugye tudjuk hogy fekve nehéz passzolni! 😉 Thomas tényleg jó draft volt de Busht továbbra sem tudjuk kihasználni!
Miami Dolphins Fan