Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nem vennék mérget rá h Merlingnek annyi.

odrick/merling rotáció egyik oldalon
starks/Langford a másikon
McDaniels Sok DL-esnél bejön még
Plusz Soliai/fields/baker NT-re

nem kevés név, ez igaz, de nem lepődnék meg ha ennyit vinnénk, aztán rotálnánk folyamatosan h mindenki friss legyenbriareos
Jelenleg 12 (!) DL-es van a csapatnál és ebből 8-9 marad a szűk keretben ( + a PS projectek )
valamint Merling fizetése és teljesítménye nincs arányban egymással . Valamint a viselkedése is hagy némi kívánnivalót.
Nem biztos, h ő megy , de az újak közül 1-2 biztos megragad nálunk és akkor valakinek menni kell.
Merling, Baker, Baker, Rose - közülük lesz az a valaki.DM13
tény h sokan vannak, én most csak azokra a nevekre koncentráltam akik esélyesek az 53-asra

más:
http://www.miamidolphins.com/video
itt a teljes videó a marshall pressconfról

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha megy is Merling, remélhetőleg pickért.
Azért nem kutyaütő csak Langford megeszi reggelire.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Nem vennék mérget rá h Merlingnek annyi.

odrick/merling rotáció egyik oldalon
starks/Langford a másikon
McDaniels Sok DL-esnél bejön még
Plusz Soliai/fields/baker NT-re

nem kevés név, ez igaz, de nem lepődnék meg ha ennyit vinnénk, aztán rotálnánk folyamatosan h mindenki friss legyenbriareos
Jelenleg 12 (!) DL-es van a csapatnál és ebből 8-9 marad a szűk keretben ( + a PS projectek )
valamint Merling fizetése és teljesítménye nincs arányban egymással . Valamint a viselkedése is hagy némi kívánnivalót.
Nem biztos, h ő megy , de az újak közül 1-2 biztos megragad nálunk és akkor valakinek menni kell.
Merling, Baker, Baker, Rose - közülük lesz az a valaki.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Úgy tűnik Incon is upgradelni akarunk.
A center Punci lesz várhatóan.Delonso_
sztem inkább a másik OG possztall nincsenek megelégedve

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Szerintem OG-nek akarnánkbriareos
a legnagyobb baj vele, hogy a Dolphinstól sokat kérne (szvsz a Giantshez olcsóbban aláírna) és 16 meccset kezdőként tuti nem bír ki.kristof
a giants kirakta, nem fog visszamenni. vagy tévedek.
amikor idekerült sparano volt a position coacha

depthnek jönne úgyis szerintem

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Úgy tűnik Incon is upgradelni akarunk.
A center Punci lesz várhatóan.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem OG-nek akarnánkbriareos
a legnagyobb baj vele, hogy a Dolphinstól sokat kérne (szvsz a Giantshez olcsóbban aláírna) és 16 meccset kezdőként tuti nem bír ki.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
I can confirm that former #Giants Pro Bowl center Shaun O'Hara is flying to Miami to meet with the #Dolphins today and tomorrow
Ben Volin tweetjebriareos
Nem rossz, csak kissé korosodó és mintha sérült is lett volna tavaly. De ha Bergernél jobb lesz, akkor jöhet 😀DM13
Szerintem OG-nek akarnánk

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
I can confirm that former #Giants Pro Bowl center Shaun O'Hara is flying to Miami to meet with the #Dolphins today and tomorrow
Ben Volin tweetjebriareos
Nem rossz, csak kissé korosodó és mintha sérült is lett volna tavaly. De ha Bergernél jobb lesz, akkor jöhet 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nem vennék mérget rá h Merlingnek annyi.

odrick/merling rotáció egyik oldalon
starks/Langford a másikon
McDaniels Sok DL-esnél bejön még
Plusz Soliai/fields/baker NT-re

nem kevés név, ez igaz, de nem lepődnék meg ha ennyit vinnénk, aztán rotálnánk folyamatosan h mindenki friss legyen

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Szerintem Merling alatt rezeg léc...
Ahogy az eddigi igazolásokat elnézem.
Az UDFA társulatból sokan jó ST playák és sok oldalúak. Mondjuk ráfér egy kis erősítés ezekre a csapategységekre.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
I can confirm that former #Giants Pro Bowl center Shaun O'Hara is flying to Miami to meet with the #Dolphins today and tomorrow
Ben Volin tweetje

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát csak hogy miken ment keresztül hány ember szenved ebben, milyen volt az élete régen (nem kötődött senkihez, semmihez) mennyire más amióta kezelik pár hónapja.
kiderült hogy volt pár összezördülése csapattagokkal tavaly meetingeken (ez sosem került nyilvánosságra) ekkor gondolkodott el komolyan azon, hogy valami nincs rendben vele.

amúgy saját gondolat, abból ahogy beszélt, egyáltalán nem lepődnék meg ha az a bizonyos kés annak idején saját keze által került a testébe.briareos
Hmm, az nem hangzik túl jól, de talán most már rendben lesz
Köszi 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Benjamin Volin
Sparano confirms that Jake Long was put on PUP list but isn't worried about him being ready for regular season

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
hát csak hogy miken ment keresztül hány ember szenved ebben, milyen volt az élete régen (nem kötődött senkihez, semmihez) mennyire más amióta kezelik pár hónapja.
kiderült hogy volt pár összezördülése csapattagokkal tavaly meetingeken (ez sosem került nyilvánosságra) ekkor gondolkodott el komolyan azon, hogy valami nincs rendben vele.

amúgy saját gondolat, abból ahogy beszélt, egyáltalán nem lepődnék meg ha az a bizonyos kés annak idején saját keze által került a testébe.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lényeget összefoglalnád? Most egy darabig nem nagyon lesz időm meglesni

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
marshall press conf a hivatalos oldalon, főleg a Borderlineról. Eléggé megkapóbriareos
nagyon kemény press conf volt, sok mindent másképp fognak most sokan látni szerintem

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
marshall press conf a hivatalos oldalon, főleg a Borderlineról. Eléggé megkapó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
mai edzés recap
http://www.sun-sentinel.com/sports/sfl-miami-dolphins-traning-camp-report-073111,0,5108594.story

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
The Dolphins have landed a Broncos player. Just not the one you're thinking. DT Ronald Fields, a seven-year vet, will sign with Miami.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Soliai állítólag nagyon állatkodik ma edzésen pouncey kapott egy két üdvözlést 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Igazolni kell egy jó térdet veteránminimumért, és kész.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
no para, kap majd egy százas szöget a térdébe és végigtolja az idényt.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Oohhh jajj.....

Ez nagyon nem kellett...
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Jake Long being on the PUP list now is no big deal. But if he's on it for the start of the regular season, he has to miss the first 6 games. But it does show that Long is not close to being healthy, and the coaching staff has considered the possibility he won't be ready for Week 1

az baszna be