Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Várható kezdőket tud valaki írni? Csak a könnyebb tájékozódás kedvéért.

Már régóta figyelem a csapatot, meg előbb hallottam Marinoról mint láttam NFL meccset (Ace Ventura ugye 😀 ), és az Eagles mellett a Dolphins a kedvencem, csak hát ide a topikba nem írtam túl sűrűn. Mostantól aktívabban szeretnék részt venni az itteni társalgásban is. Ha nem gond.Shawn84
Welcome, de itt nagy örömre ne számíts idén, majd jövőre.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
viselkedés szerintem, de telejesítmény is benne lehet a dolgoban

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Várható kezdőket tud valaki írni? Csak a könnyebb tájékozódás kedvéért.

Már régóta figyelem a csapatot, meg előbb hallottam Marinoról mint láttam NFL meccset (Ace Ventura ugye 😀 ), és az Eagles mellett a Dolphins a kedvencem, csak hát ide a topikba nem írtam túl sűrűn. Mostantól aktívabban szeretnék részt venni az itteni társalgásban is. Ha nem gond.Shawn84
miért lenne gond? 😀 én is sokszor megfogadtam hogy aktivabb leszek a philadelphiát illetően (ugyanis az lenne a másik kedvenc csapatom, csak ahhoz képest hogy "kedvenc" eléggé elhanyagolom - szóval az én szintemen inkább nevezném szimpatizánsnak mint kedvencnek 😊

hát van egy két fantázia DC már, de hivatalos oldalon azt írják, hogy 2011 preseason... szóval íme egy fantázia DC:
http://www.thephinsider.com/2011/8/3/2340715/2011-miami-dolphins-depth-chart-bubble-watch-1

részemről qb sorban: henne, moore, devlin
rb: bush, thomas, (pluszs ezek mellé a hilliard, cobbs páros?)
fb: poite
ol: long, incignito, pouncey, jerry (őt szerettem volna), carey
wr: marshall, hartline, bess, edmond gates, marlon moore
te: fasano, clay (nem tudom milyen, de hibrid játékos)

cb: smith, davis
s: bell, clemons
olb: wake, misi (egyébként taylorunk bizotsna az 53ban lesz, d enem lezs kezdő)
ilb: aj edds, dansby (vagy edds helyére burnett)
nt: soliai
de: egyik oldalon langford, a másikon kérdéses, mert visszatér odrick is, de nincs tapasztalata, úgyhogy starks vagy mcdaniel.

p: fields
k: carpanterVentura
Az LB sor összeállni látszik, de Dl az elég káosz. Merling ennyire szar lett hogy esélye sincs a kezdőbe kerülni?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
eléggé fantázia, szó mi szó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Várható kezdőket tud valaki írni? Csak a könnyebb tájékozódás kedvéért.

Már régóta figyelem a csapatot, meg előbb hallottam Marinoról mint láttam NFL meccset (Ace Ventura ugye 😀 ), és az Eagles mellett a Dolphins a kedvencem, csak hát ide a topikba nem írtam túl sűrűn. Mostantól aktívabban szeretnék részt venni az itteni társalgásban is. Ha nem gond.Shawn84
miért lenne gond? 😀 én is sokszor megfogadtam hogy aktivabb leszek a philadelphiát illetően (ugyanis az lenne a másik kedvenc csapatom, csak ahhoz képest hogy "kedvenc" eléggé elhanyagolom - szóval az én szintemen inkább nevezném szimpatizánsnak mint kedvencnek 😊

hát van egy két fantázia DC már, de hivatalos oldalon azt írják, hogy 2011 preseason... szóval íme egy fantázia DC:
http://www.thephinsider.com/2011/8/3/2340715/2011-miami-dolphins-depth-chart-bubble-watch-1

részemről qb sorban: henne, moore, devlin
rb: bush, thomas, (pluszs ezek mellé a hilliard, cobbs páros?)
fb: poite
ol: long, incignito, pouncey, jerry (őt szerettem volna), carey
wr: marshall, hartline, bess, edmond gates, marlon moore
te: fasano, clay (nem tudom milyen, de hibrid játékos)

cb: smith, davis
s: bell, clemons
olb: wake, misi (egyébként taylorunk bizotsna az 53ban lesz, d enem lezs kezdő)
ilb: aj edds, dansby (vagy edds helyére burnett)
nt: soliai
de: egyik oldalon langford, a másikon kérdéses, mert visszatér odrick is, de nincs tapasztalata, úgyhogy starks vagy mcdaniel.

p: fields
k: carpanter

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Akkor inkább Clowns szurkoló leszek!Csabee13
Még Randy Moss is ott van... 😀superbrutal88
Lehet valamit nem értek a poénból , de Moss nem vonult vissza?Geeri
De igen, de az Eagles ajánlatot tett neki, és még nem biztos hogy nem fogadja el. De nagyobb az esély arra, hogy végleg szögre akasztja a football cipőket.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
T.O.Amadeus91
Akkor inkább Clowns szurkoló leszek!Csabee13
Még Randy Moss is ott van... 😀superbrutal88
Lehet valamit nem értek a poénból , de Moss nem vonult vissza?

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.

Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀Csabee13
T.O.Amadeus91
Akkor inkább Clowns szurkoló leszek!Csabee13
Még Randy Moss is ott van... 😀
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Most olvasom, hogy hétfőn We want Orton-t zúgott a közönség a nyílt edzésen...
Henne reakciói: Sparano mögötte áll; Miami szurkolónak lenni a legjobb a világon, de légyszives tessék annak szurkolni aki a csapatban van; Lelki sebeket nem okozott neki a dolog, öltözőben elintézték; Marshall szerinte nagyon keményen dolgozik, igazi példakép; Moore-t nem emeli ki, Mat-el ugyanúgy versenyben van vele minta többiekkel (Pat,Tom); Úgy érzi legtöbbet dolgoznia az új támadási rendszer memorizálásában kell, ami nagyon odabaszós lesz(perszepersze); Aztán bevallja, hogy bármennyire nem veszi fel a kritikáinkat, a lelke mélyén megérinti a dolog, de ő természetesen motivációt merít belőle és keményen edz, mert a tavalyi 7-9 után ez egy 0-0 szezon még, és van benne hova fejlődni, meg mindent megtesz ezért.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.

Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀Csabee13
T.O.Amadeus91
Akkor inkább Clowns szurkoló leszek!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Favre 😀 😀Helmut Zimmer
😂 kurvára megmondtam 😂 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Várható kezdőket tud valaki írni? Csak a könnyebb tájékozódás kedvéért.

Már régóta figyelem a csapatot, meg előbb hallottam Marinoról mint láttam NFL meccset (Ace Ventura ugye 😀 ), és az Eagles mellett a Dolphins a kedvencem, csak hát ide a topikba nem írtam túl sűrűn. Mostantól aktívabban szeretnék részt venni az itteni társalgásban is. Ha nem gond.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.

Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
ilyet megemlítnei is bűn, hogy siper bowl esélyek 😀 (egyenlőre)Ventura
Nálunk most mindenki elkezdte, én meg babonás vagyok és tuti hogy emiatt fog az Eagles beszopni 😕
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.

Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
ilyet megemlítnei is bűn, hogy siper bowl esélyek 😀 (egyenlőre)Ventura
igen, olyanok max a Maddenben vannak 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.

Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
ilyet megemlítnei is bűn, hogy siper bowl esélyek 😀 (egyenlőre)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
If Brett Favre is serious about continuing his career the Dolphins are serious about making Miami his next NFL team. Via omar kelly SS.

Igen, elvégre minden évben kell egyet rúgni a Qb posztba 😛Geeri
The agent for retired QB Brett Favre addressed rumors his client might come out of retirement in a statement on Thursday.
The South Florida Sun-Sentinel is irresponsibly spreading info that Favre could end up quarterbacking the Dolphins this season. "Brett Favre's retired, that's all I can say," said agent Bus Cook. "He's like Elvis now. People just won't let go." We're confident Favre won't be playing in the NFL this season.
Ámen, testvéreim.... Legalább is reméljük.

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.

Marshallal mi van? Egészséges?Shawn84
Egészségesebb mint valaha, miután kezelni kezdték a pszichés problémáit is, ami felelős volt több balhéjáért is állítólag. Személy szerint úgy hiszem, hogy már a válla is ok.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most komolyan. Super Bowl esélyei a Dolphinsnak idén még a legvérmesebb szurkolók szerint sincs. Henne meg valamilyen szinten el tudja navigálni a csapatot, még ha nem is annyira jól. Jövőre meg a drafton lehetne hozni első körökben jó irányítót, ha már idén egyenlőre nem sikerül. Azért Orton nem lett volna rossz nektek.

Marshallal mi van? Egészséges?
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
If Brett Favre is serious about continuing his career the Dolphins are serious about making Miami his next NFL team. Via omar kelly SS.

Igen, elvégre minden évben kell egyet rúgni a Qb posztba 😛Geeri
Annál talán még hennével is jobban jártok szvsz.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Komolyan mondom, ha Favre-t leigazoljátok, Patriots-drukker leszek, és megjelenek az összes meccsnézéseteken... 😛

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
If Brett Favre is serious about continuing his career the Dolphins are serious about making Miami his next NFL team. Via omar kelly SS.

Igen, elvégre minden évben kell egyet rúgni a Qb posztba 😛

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Kac kac
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Favre,egy évre jo lenne ha megserül akkor ott lenne henne favre nyeri a meccseket,es egy 8 at megnyerne ,henne meg 2 legLabb.es go p off:-P szép is lenne.Miami
😂

kell nekünk is egy ilyen szurkolo a topicba! 😊
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Favre,egy évre jo lenne ha megserül akkor ott lenne henne favre nyeri a meccseket,es egy 8 at megnyerne ,henne meg 2 legLabb.es go p off:-P szép is lenne.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Szerintem meg késő bánat jelenleg. Kénytelenek vagyunk Henne-re építeni idén. Olyan kaliberű irányítót nem szerzünk aki egyrészt magáévá teszi a PB-t és összeszokik a csapattal. Akiknek meg menne illetve enélkül is beválnának elérhetetlenek.

Nah sign Tiki aztán Favre és kész az old boyz JT-vel karöltve... Esetleg még Mason-t is hozzuk ide bár ő még jó is lenne... Egyébb javaslat 35+ playerre? 😀Csabee13
T.O.

criminal lawyer or criminal lawyer?