Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Jó, lehet hogy túloztam, és igazatok van, a távozók és/vagy kiöregedettek jobbak voltak az érkezőknél, na de ennyivel? Kicsit az elkeseredés is szólt belőlem, de ha már csapatépítés - merthogy ez az év mindenképpen erről szól, vagy kellene hogy szóljon - akkor minek nekünk McNabb? Vagy tényleg akkora gáz lenne Pondert meg néha esetleg Webbet játszatni?
Mindenesetre több bátorságot vártam volna az új stábtól, néha kicsit érthetetlen, amit csinálnak, persze nyilván sokkal jobban értenek hozzá, meg nyilván több infójuk is van, mint nekem, de hát akkor is...
Na sebaj, elején vagyunk még, GO VIKES!!!
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A jó draft pozíció csak a fájdalomdíj lesz az idei szenvedés után, de kell a jó a rossz után, ez az nfl egyik nagy találmánya. Nincs illúzióm, a csoportunk 4. helye ki van bérelve, és szerintem a negatív mérleg is garancia. Szóval ha nem arra játszunk, akkor is meglesz....
A hétvégi Lions meccs miatt pl kifejezetten aggódom, az egyetlen komoly fegyverünk AP nehogy megsérüljön... komoly lendületben van máris a Lions, és van miért törleszteniük az elmúlt évek után 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tyrell Johnson, S le lett tartoztatva. http://www.1500espn.com/sportswire/Vikings_safety_Tyrell_Johnson_arrested_on_fourthdegree_DWI_charge092011
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Most akkor mi a minél jobb draft position-ra játszunk? Mert ha igen, akkor minek nekünk McNabb?
A viccet félretéve érdekes látni, hogyan válik egy SB aspiráns csapatból 2 év alatt pofozógép, úgy, hogy közben az érkező és távozó meghatározó játékosok aránya sem igazán rossz.
Én nagyon bíztam Frazier-ben, és nem akarom elveszíteni a hitemet, de ez idáig alulról közelíti a nullát!Szabolcs_76
Ebben szerintem marhára nincs igazad.Bazzani
Szerintem se. Annak a cspatnak volt egy nem mindennapi QBja. Favreot lehet szeretni,nem szeretni de abban az évben gyönyörűen játszott. A fal baloldalt Mckinnievel hihetetlen erős volt és volt egy top WRünk Rice akit nagyon érzett a QB. Támadósorból kb most ez a 3 ember hiányzik. Éss mivel a hihetetlen baloldali falunk ami ligalegjobbja volt megbomlott már a futás sem tud annyira jól menni (nem mintha annyira rossz lenne) . Edwards elment Brian Robinson egyenlőre mgé messze van attól (egyébknét túlértékelt Edwardstól). A védelem meg öregszik, Winfield lassul Grff sérült volt ata se találja magát. Leber is elment idén és nem túl jól pótoljuk eddig szóval de kurvasokan elmentek.
McNabb-Johnson-Arshmodru trió meg jelenelgi játékuk alapján 10 rosszabbak mint az akkoriak és már rég nem arra a csapatra kéne építeni hanem lassan megnézni Pondert mit tud mert ha betli akkor lehet menni Luckért simán esélyesek vagyunk.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most akkor mi a minél jobb draft position-ra játszunk? Mert ha igen, akkor minek nekünk McNabb?
A viccet félretéve érdekes látni, hogyan válik egy SB aspiráns csapatból 2 év alatt pofozógép, úgy, hogy közben az érkező és távozó meghatározó játékosok aránya sem igazán rossz.
Én nagyon bíztam Frazier-ben, és nem akarom elveszíteni a hitemet, de ez idáig alulról közelíti a nullát!Szabolcs_76
Ebben szerintem marhára nincs igazad.

több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Most akkor mi a minél jobb draft position-ra játszunk? Mert ha igen, akkor minek nekünk McNabb?
A viccet félretéve érdekes látni, hogyan válik egy SB aspiráns csapatból 2 év alatt pofozógép, úgy, hogy közben az érkező és távozó meghatározó játékosok aránya sem igazán rossz.
Én nagyon bíztam Frazier-ben, és nem akarom elveszíteni a hitemet, de ez idáig alulról közelíti a nullát!
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Végignéztem, az első félidő biztató játéka után jött a már szokásosnak mondható visszaesés. A saját gyengeségeinken túl azt azért meg kell mondani hogy egy jó csapat volt aki felismerte hogy mit kell ellenünk játszani és a második félidőben meg is csinálták. A szünetben kielemezték a D-t és az O-t is megfogták az elemzések után. A csapat alakulóban van, az első meccshez képest mindenképpen előreléptünk, a vereség ennek ellenére fájó. Főleg azért mert majdnem végig vezettünk, és ott volt a lehetőség a győzelemre. Ez az év erről fog szólni, a lényeg hogy a komoly sérülést a meghatározó és jó játékosok elkerüljék, aztán jövőre jöhet egy jó draft pozíció és akkor nagyon ésszel ki kell egészíteni a csapatot.
Rice-t nem bánom hogy elengedtük, sérült és idén se játszik túl sokat....

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogy állt fel a DLine?Bazzani
mint múlt héten.

Robison - Guion - Ayodele - Allen

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy állt fel a DLine?

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Olyan mintha lett volna mar idén olyan meccsunk ahol 2 negyed alatt szetfutjuk az ellenfelet majd 2 negyed utan visszafogjuk a futást es kikapunk passzolgatás miatt...
Nem láttam végig a meccset de vagy a falban vagy a QB személyében érik egy csere . A védelem meg döntő esetben Foleg ha egész meccsen fentvannak szétesik . Látszik rajtuk az akarat de ők nem tudnak meccset nyerni , perpillant mondjuk az O se.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos a második félidőben az eredmény minket tett görcsössé, éa playhívás is igen gyenge lett. Sajnos szerintem az O-line a futás blokkolásban sem volt valami erős, AP kirobbanó formája ellenére alig alig kapottt területet. Amikor sikerült lyukat nyitni akkor át is ment rendesen, de a fal vonalánál sokszor csak védővel találkozott.

A Wild-cat játékok erőtlenre sikerültek, pedig lenne benne lehetőség. MInd az 5 elkapós Webb irányításban, Mind a Harvin, Webb, AP backfieldnek. De most a két próbálkozás besült, csak el ne dobjuk túl hamar az ötletet.

Mindegy nézzünk tovább, mert tengeri ütközet várható, és a Kalózok is jó erőkből állnak, de hazai erőd mellett lesz a harc, ahol jobban kellene forgatni a csatabárdokat.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Sziasztok!

Sajnos nagyon szakadozott a streamem, és sok mindenről lemaradtam (persze, nagyon sokat nem vesztettem 😕 ), így lenne pár kérdésem. Lett hívva passz első vagy második kísérletre? Amit én láttam, úgy nézett ki, hogy 1., 2. down futás (vagy elsőre megvolt a 10 yard, vagy másodikra is csak maximum 5), majd harmadikra shotgunból passz, és mivel mindenki tudta, hogy az jön, olyan nyomás volt, hogy esélytelen volt megcsinálni. Az előszezon 2., 3. meccsén ötletesnek tartottam a playhívást, itt meg olyan kiszámítható volt, hogy én lehettem volna a Bolts DC-a. Nektek mi a véleményetek?ddman18
Hát a 3. negyedben én pont a futásokat hiányoltam. AP ment 5 yardot majd két fos előredobom passz. Volt hogy AP hozott egy FD-t majd 3 hülye passz. Passznál az OLINE tragikus volt de hogy a rengeteg TE-nket mért nem lehet használni ? Vagy hogy Gerhartot, AP-t akik mindaketten kitűnő elkapók is mért nem vagyunk képesek erre használni ? Nem nagyon értem.
több mint 12 éve
ddman18 7
Sziasztok!

Sajnos nagyon szakadozott a streamem, és sok mindenről lemaradtam (persze, nagyon sokat nem vesztettem 😕 ), így lenne pár kérdésem. Lett hívva passz első vagy második kísérletre? Amit én láttam, úgy nézett ki, hogy 1., 2. down futás (vagy elsőre megvolt a 10 yard, vagy másodikra is csak maximum 5), majd harmadikra shotgunból passz, és mivel mindenki tudta, hogy az jön, olyan nyomás volt, hogy esélytelen volt megcsinálni. Az előszezon 2., 3. meccsén ötletesnek tartottam a playhívást, itt meg olyan kiszámítható volt, hogy én lehettem volna a Bolts DC-a. Nektek mi a véleményetek?
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az Offense kutya rossz volt. Szerencsétlen D az egész második félidőt pályán töltötte. Remélem ez egy kisiklás volt, mert ez több mint kevés.

Most mást nem írok, mert túl sok bennem az ideg.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Megünnepelhetné egy újabb 296 yardos meccsel a Chargers ellen. 😀JohnKerla
YESSSSS!!!! A lelkesedés a szerződésnek szól, a 100+ yard nekem megtenné ünneplésnek ha nyerünk 😀vsanyi132
Nem APn múlt.
Nem tudom felfogni ha APnek megy egész 3.negyedben kb mrét 2 labdát kapott össz-vissz. Utolsó SD driveban ikerült 3 DLline flaget gyűjteni Guion 2x Evans 1x ne mtudott a seggén maradni grat nekik.
39 passolt yard gyász,nem értem mért nem lehet TEket használni ha már draftoltunk is egyet. McNabb feldobálja cucc néha jó néha nem de erre nem lehet alapozni...
Dline DT poszt nélkül is jó volt.Robinson állat 😊
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megünnepelhetné egy újabb 296 yardos meccsel a Chargers ellen. 😀JohnKerla
YESSSSS!!!! A lelkesedés a szerződésnek szól, a 100+ yard nekem megtenné ünneplésnek ha nyerünk 😀

több mint 12 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Megünnepelhetné egy újabb 296 yardos meccsel a Chargers ellen. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egészen fincsi, egy gond legalább megoldva 😊

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
AP 7 év / 100 millió dollárért hosszabbított. Na, ki az a Chris Johnson??😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Itt a PS:
Fullbacks Matt Asiata and Ryan D'Imperio, running back Caleb King, wide receivers Emmanuel Arceneaux and Stephen Burton, offensive lineman Chris DeGeare, defensive tackle Cedric McKinley.Deny
Kingnek nagyon örülök, engem meggyőzött egyetlen meccs alatt, hogy jó játékos.Pálca
Ahhoz képest, hogy DeGeare a kezdőért volt harcban, nem kellett senkinek, hanem befért a PS-be.
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Greenway-jel megszületett a hosszútávú szerződés. Elvileg 5 év és 41 millió dollár, ebből 20 garantált.Deny
Jó kis pénz az egy LB-nek, bár Greenway nagyon jó és a legjobb korban van... Túlfizettük, de jó helyre ment a pénz. Én nagyon kedvelem a játékát, és emberileg is rendben van, a D egyik vezére.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Greenway-jel megszületett a hosszútávú szerződés. Elvileg 5 év és 41 millió dollár, ebből 20 garantált.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Itt a PS:
Fullbacks Matt Asiata and Ryan D'Imperio, running back Caleb King, wide receivers Emmanuel Arceneaux and Stephen Burton, offensive lineman Chris DeGeare, defensive tackle Cedric McKinley.Deny
Kingnek nagyon örülök, engem meggyőzött egyetlen meccs alatt, hogy jó játékos.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt a PS:
Fullbacks Matt Asiata and Ryan D'Imperio, running back Caleb King, wide receivers Emmanuel Arceneaux and Stephen Burton, offensive lineman Chris DeGeare, defensive tackle Cedric McKinley.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Sziasztok!
Csatlakozom a viking szurkolókhoz idén, mint megrögzött McNabb fan. Remélem, azért nem fogtok kinézni, mert személy miatt szurkolok nektek, és nem mint a csapat iránt elkötelezett! 😊 Azt meg tudjátok nekem mondani, hogy Charlie Johnson tavaly is vak oldalt védett a Coltsban, vagy nálunk debütál LT-ként?
Kösziddman18
Üdv a hajón, szükség van mindenkire 😊