Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Basszus, végignéztem vagy 10 mock draft listát, és akárhova is várnak minket, a 2. helytől a 17.-ig, ha jól emlékszem, mindenki OT picket jósol. Nem D line, nem sec, OT. Ez lenne a legnagyobb "need" jelenleg? Most vagy az amcsik észjárását nem vágom egészen, vagy magát a focit!
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na ja, a D tényleg nem túl acélos. De mi mégsem Fairley-t húztuk be első körben, hanem Pondert. Nyilván azért, mert terveink voltak vele. Aztán hoztuk McNabbet, hogy ne kelljen a "mély vízbe dobni". Őszintén szólva én már itt elvesztettem a fonalat. Miért ne lehetne egy rookie QB kezdő? És ne jöjjön nekem senki Rodgers példájával megint, neki pechjére olyan embert kellett volna kiszorítania,aki 40 éves koráig jobb volt nála, így aztán évekig tartott a dolog. Na szóval itt ez a Ponder gyerek, és nem tudunk róla sokat, bár lehet, hogy a stáb már igen, és azért nem játszik.
Amúgy teljesen igazad van, nem hibás Donovan a vereségekért, de ha a jövő csapatát akarod építeni, akkor ahhoz iszonyúan tudatos draft és FA terv kell, másképp nem fog menni. És ahhoz, hogy kiderüljön mennyit ér egy QB, ahhoz jó néhány éles meccset adni kellene neki. Nem azt várom Pondertől, hogy nyerje meg nekünk a meccseket, és vigyen be a PO-ba (bár nem is lenne rossz), hanem hogy kiderüljön: ki tudjuk pipálni a posztját évekre, vagy sem.
Luck pedig csak azért került ide, mert tényleg nagyon nagy tehetség a srác, és az ember ugye kombinál...
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tudom hogy mindenki Ponder-t akarja, de változatlanul az a véleményem hogy az idei 4 vereséget nem feltétlenül McNabb nyakába kell varrni. Egy stabil, kemény védelemmel a szerzett pontok akár mind a 4 meccsen elegendőek lettek volna, nem egy meccset láttunk már ahol 20 megszerzett pontnak is örült volna bármelyik csapat a védelmek brillírozása mellett. Ugye a közhelyes mondás szerint a Super Bowl-t a védelmek nyerik meg, ez a védelem pedig egyszerűen gyenge. Van klasszis játékos a defense-ben, de a második félidőre átlátnak rajtunk, kiismerik és szétdobálják, átmennek a pályán és ki is kaptunk. Nézzétek meg a meccseket, szinte kivétel nélkül igaz ez az idei évre. Természetesen az offense is kivette a részét a verésekből, de nem kizárólag a QB hibája ha nem védik meg, kiejtik a passzt, nem azt az útvonalat futják ami a play lenne, és a playhívás sem az ők sara, lásd mindenki egyértelműen kevesli AP játékát. Nem vagyok McNabb fan, sőt amíg az Eagles-nél volt kifejezetten utáltam, de a fenti problémák nélküle is állnak, Ponder ezeken keveset lendíthet. Az idő múlása azért látszik az offense-en, én javulást láttam az első 3 meccsen, a Chiefs ellen ez megtorpanni látszott, a defense viszont egyenletesen fos volt. Ne tévesszen meg senkit a 0-ára hozott két első félidő, az ellenfél se volt jó, és a szünetben a videók alapján lemosták őket, ez pedig óriási hiba. A következő draft 1/1-ét pedig el kéne felejteni, ebből a szezonból még sok van hátra, remélem összeáll azért a csapat hogy ne az NFC pofozózsákja legyen, főleg hazai pályán. Luck nem lesz a miénk, elviszi más mert nem leszünk 0-16-os csapat. Azt nem zárom ki hogy 0-8-nál Frazier-t elzavarják, de arra még várni kell.....

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Még egy kicsit várnunk kell Ponderre... 😕

http://www.startribune.com/sports/vikings/130998978.html
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Szegény Ponder! Még egy percet nem játszott, de már Luck-al van tele a Vikings topic. És nem csak itt, amerikai fórumokon is láttam a nevét. Na - többek között - ezért kellene már pályára tenni végre!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Rodgersnél is jobb? csak mert finoman szólva sem tetszene ha a csoport riválisok QB-jai ilyen sorrendben lennének: Luck, Rodgers, Stafford... :mad:davemayer
Nem jobb, mert még nem is igazolta le senki. De jobb prospect, mint Rodgers volt? Igen. Jobb lesz-e valaha? Nem tudja senki. Ez nagyon bonyolult kérdés, és nincs rá válasz, csak vélemény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Rodgersnél nincs jobb QB jelenleg az NFL-ben, nem is nagyon lesz egy ideig 😛 .MarioAna
na persze 😛 😛 😛davemayer
Most tényleg, elfogultság nélkül, Brady esetleg Manning lehet jobb tőle, de ha megnézel egy meccset, hogy Rodgers mennyi szituációt old meg lábból.... Engem pl zavar Pats meccs nézés közben, hogy Brady milyen nyugodtan állhat a zsebben passznál 😛 .MarioAna
jó persze, óriási játékos, ezt kár tagadni, jelenleg ő van a legjobb formában, ebben is igazad van, már csak arra lennék kiváncsi mit tudna például a mostani bears kerettel kezdeni... Tavaly vitathatatlanul ő volt a legjobb, de csak ha a PO-ot nézem.

de ez itt már OFF

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Rodgersnél is jobb? csak mert finoman szólva sem tetszene ha a csoport riválisok QB-jai ilyen sorrendben lennének: Luck, Rodgers, Stafford... :mad:davemayer
Rodgersnél nincs jobb QB jelenleg az NFL-ben, nem is nagyon lesz egy ideig 😛 .MarioAna
na persze 😛 😛 😛davemayer
Most tényleg, elfogultság nélkül, Brady esetleg Manning lehet jobb tőle, de ha megnézel egy meccset, hogy Rodgers mennyi szituációt old meg lábból.... Engem pl zavar Pats meccs nézés közben, hogy Brady milyen nyugodtan állhat a zsebben passznál 😛 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Rodgersnél is jobb? csak mert finoman szólva sem tetszene ha a csoport riválisok QB-jai ilyen sorrendben lennének: Luck, Rodgers, Stafford... :mad:davemayer
Rodgersnél nincs jobb QB jelenleg az NFL-ben, nem is nagyon lesz egy ideig 😛 .MarioAna
na persze 😛 😛 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Rodgersnél is jobb? csak mert finoman szólva sem tetszene ha a csoport riválisok QB-jai ilyen sorrendben lennének: Luck, Rodgers, Stafford... :mad:davemayer
Rodgersnél nincs jobb QB jelenleg az NFL-ben, nem is nagyon lesz egy ideig 😛 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Rodgersnél is jobb? csak mert finoman szólva sem tetszene ha a csoport riválisok QB-jai ilyen sorrendben lennének: Luck, Rodgers, Stafford... :mad:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezért kene megnézni mit tud én bízom benne. Ha jó akkor Valszeg nem is lesz esélyünk Luckra . De ha besül amit nem kívánok akkor b opcionak hozhatjuk luckot.Toca
Ezt a "B Opció" dolgot azért én zárójelbe tenném. Luck már tavaly is egyértelműen a legjobb QB volt a college-ban, és ha nem megy vissza a senior évére, akkor tuti 1/1, legalábbis 10 mockból 9-ben őt várták. Nem csak Pondernél, de Cam Newtonnál, és az összes újoncnál jobb irányítónak tartják, úgyhogy ha megcsípnénk, szerintem Ponder lenne a "B Opció".Szabolcs_76
Egyetértek. Ha Luck ide kerül (második kedvencemhez) vagy a Chiefshez (bár run heavybe nem feltétlen kell elit QB), akkor örömtánc hajnalig. A többi draft pick lehet szar mind, nem érdekel.
Nagyon durván tehetséges az a gyerek, ha kell méltatom majd. De a lényeg, hogy valóban messze több, mint bárki az elmúlt 10 évben. És most nem Ponderről, hanem Ryanről, Staffordról, Bradfordról beszélünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ezért kene megnézni mit tud én bízom benne. Ha jó akkor Valszeg nem is lesz esélyünk Luckra . De ha besül amit nem kívánok akkor b opcionak hozhatjuk luckot.Toca
Ezt a "B Opció" dolgot azért én zárójelbe tenném. Luck már tavaly is egyértelműen a legjobb QB volt a college-ban, és ha nem megy vissza a senior évére, akkor tuti 1/1, legalábbis 10 mockból 9-ben őt várták. Nem csak Pondernél, de Cam Newtonnál, és az összes újoncnál jobb irányítónak tartják, úgyhogy ha megcsípnénk, szerintem Ponder lenne a "B Opció".
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Ezért kene megnézni mit tud én bízom benne. Ha jó akkor Valszeg nem is lesz esélyünk Luckra . De ha besül amit nem kívánok akkor b opcionak hozhatjuk luckot.
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
És nagy hibát sem követett el Donovan. Volt pickje, de az sem a gáz kategória. pontossággal sem volt gond. 65% a cél pocket QB esetén, neki lett 60%. Elfogadható.ulpianus
Nem is azért "Ponderezünk" - én legalábbis - mert annyira utálnám McNabb-et, csak ugye 0-4 után már bolond az, aki "nem a következő évre fejleszt" (F1-esen szólva). Derüljön már ki, mit várhatunk Pondertől, lehetőleg még idén. Ugyanis nagyon kinéz nekünk egy jó kis draft pozíció, és nem mindegy, hogy tisztáztuk-e a hiányposztokat. Ha meg beválik, akkor mit veszítettünk?
Őszintén kíváncsi leszek, mit lép a stáb, a nyilatkozataikból soha nem derül ki semmi, teljesen közhelyesek általában. Pedig sokszor annyira érdekelne mi jár a fejükben...Szabolcs_76
Így van. Van egy közepesen teljesító QB-nk aki vén mint az országút javulni nem fog. Javítani a játékon sem javít, sőt szerintem azért ront . Szép ez a TD csak Lions ellen mondjuk 5x tisztább helyzetben dobtam túl az emberét.
És hát Pondert megkéne nézni mert ha 1/1esek lennék esetleg ami ugye benne van a kalapba lehet el kell gondolkozni Luckon.Toca
persze el lehet gondolkozni Luckon, de akkor minek hoztuk Ponder? mikor jó páran bent voltak még...de ez már megint egy másik kérdés... 😊

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
És nagy hibát sem követett el Donovan. Volt pickje, de az sem a gáz kategória. pontossággal sem volt gond. 65% a cél pocket QB esetén, neki lett 60%. Elfogadható.ulpianus
Nem is azért "Ponderezünk" - én legalábbis - mert annyira utálnám McNabb-et, csak ugye 0-4 után már bolond az, aki "nem a következő évre fejleszt" (F1-esen szólva). Derüljön már ki, mit várhatunk Pondertől, lehetőleg még idén. Ugyanis nagyon kinéz nekünk egy jó kis draft pozíció, és nem mindegy, hogy tisztáztuk-e a hiányposztokat. Ha meg beválik, akkor mit veszítettünk?
Őszintén kíváncsi leszek, mit lép a stáb, a nyilatkozataikból soha nem derül ki semmi, teljesen közhelyesek általában. Pedig sokszor annyira érdekelne mi jár a fejükben...Szabolcs_76
Így van. Van egy közepesen teljesító QB-nk aki vén mint az országút javulni nem fog. Javítani a játékon sem javít, sőt szerintem azért ront . Szép ez a TD csak Lions ellen mondjuk 5x tisztább helyzetben dobtam túl az emberét.
És hát Pondert megkéne nézni mert ha 1/1esek lennék esetleg ami ugye benne van a kalapba lehet el kell gondolkozni Luckon.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
És nagy hibát sem követett el Donovan. Volt pickje, de az sem a gáz kategória. pontossággal sem volt gond. 65% a cél pocket QB esetén, neki lett 60%. Elfogadható.ulpianus
Nem is azért "Ponderezünk" - én legalábbis - mert annyira utálnám McNabb-et, csak ugye 0-4 után már bolond az, aki "nem a következő évre fejleszt" (F1-esen szólva). Derüljön már ki, mit várhatunk Pondertől, lehetőleg még idén. Ugyanis nagyon kinéz nekünk egy jó kis draft pozíció, és nem mindegy, hogy tisztáztuk-e a hiányposztokat. Ha meg beválik, akkor mit veszítettünk?
Őszintén kíváncsi leszek, mit lép a stáb, a nyilatkozataikból soha nem derül ki semmi, teljesen közhelyesek általában. Pedig sokszor annyira érdekelne mi jár a fejükben...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Konklúzió : Innentől nem tudom kit verünk el ha a KCt nem tudjuk? Talán a Broncost bár amilyen mákunk van akkor jön a Tebow éra ott.
McNabbet felesleges erőltetni ki kell próbálni Pondert. Már jövőhéten jó lenne ha játszana de ettől a tehetségtelen edzői gárdától max 10. Hét környékén várom .Toca
Tebow egy messiás, aki nem jött el. Az a fő gond vele, hogy pont ugyanazt tudja, mint a draftolása pillanatában. Nem hülye Elway a QBkhez, nem ezért nem játszik. Szóval ha jön, akkor van annyi kérdőjel (ha nem több) nála, mint Pondernél.

A meccsről. Sok mindenen múlt. Bárki nyerhetett volna, kiegyenlített volt.
McNabb pedig azt a TD-t gyönyörűen dobta. Carr (aki sztem a legjobb CB2 a ligában, csak van Flowersnk, ezért nem CB1) mindent megtett, hogy Harvint (asszem ő volt) levédje, és közel is volt. Egy ilyen hosszú (vagy 40+ yardos) passznál igen nehéz így megdobni a célpontot, ha ennyire tapadnak rá. Sok hely ott nem volt.
És nagy hibát sem követett el Donovan. Volt pickje, de az sem a gáz kategória. pontossággal sem volt gond. 65% a cél pocket QB esetén, neki lett 60%. Elfogadható.
A fal nem védte meg, legalább 5 olyan esetre emlékszem ,amikor dobás után egy tizedmásodperccel ott volt a védő. De eldobta, és talált többnyire ezekből is. Nagyon is bosszantott a dolog, ezért emlékszem rá. 😀

Ami sztem minket segített, az a sok fölösleges penalty. Már a legelső is. Girffin volt asszem. Ment blitzre, 3rd&sok. És el is érte majdnem Casselt, Allen is jött keményen. Általában ilyenkor Cassel mindig bepánikol és eldobja a nagy sehova. Erre facemask, csak a vak nem látta, hogy kinyújtott kézzel mit csinál, akkorát rántott rajta. Szte ez sack a bírók szerint penalty (és automatikus 1st). Földre vihette volna talán ha még egy lépést meg tud tenni. Bár blokkolták. De Allen is jött, talán ő. Vagy ha nem, akkor is a nyomás önmagában megvolt.
És ilyen büntiből volt vagy 3-4, aminek semmi értelme nem volt, de mi nyertünk vele yardokat, 1st downt. Más kérdés, hogy mi meg Red zoneban toltuk magunkat állandóan 1&25ig vissza. Ne véletlen rúgtunk annyi FGt. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most már én is megnézném Pondert... :cool:
több mint 12 éve
Inez 9
Sajnáltam a srácokat, komolyan.. Ugyan 19 éves rekordot döntöttek meg ezzel a vereséggel, de akkor is. Le vannak merülve, nem tudnak passzolni, és elkapni sem nagyon.
Valaki javítson ki, ha tévedek..
Nem én vagyok a családban a Vikings drukker, de szimpatikus a csapat akkor is, ha most nem sikerült nekik sok minden.

"...Harcolok foggal, körömmel. Az Élettel, a Halállal..."
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Pozitívum: nem kaptunk ki +30ról
Negatívum: sose voltunk ekkora előnyben sőt előnybe se nagyon
QB döntő szituban 0.
Ofal fosfos de szerintem egy értelmesebb QBval nem tűnne ennyire gáznak.
D ennyit tud ha végig foglalkoztatva vannak közepes offenssel átlag feketéknek tűnnének

Konklúzió : Innentől nem tudom kit verünk el ha a KCt nem tudjuk? Talán a Broncost bár amilyen mákunk van akkor jön a Tebow éra ott.
McNabbet felesleges erőltetni ki kell próbálni Pondert. Már jövőhéten jó lenne ha játszana de ettől a tehetségtelen edzői gárdától max 10. Hét környékén várom .
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ejnye no! Most erre megint mit lehet mondani? Voltak biztató jelek? Állítom, gyengébb csapatoktól kapunk ki sorra, bár 0-4 nél röhejes egyetlen csapatot is gyengébbnek nevezni. Na mindegy, próbáljuk ki Pondert, és ha nem működik, irány az 1/1 és jöhet Luck.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én az erdménytől, és játéktól függetlenül mindig nézek Viking meccset. eddig is, meg ezután is. A három vereség csak azért ilyen fájó, mert félidei egyre nagyobb vezetéseket buktunk el. Egyébként egy ilyen rövid felkészülés után, új koncepció, új irányító, új edzői gárdával nem is működnek olyan szarul a dolgok. Vannak bíztató jelek.

Eddig három olyan vereségünk van, ahol nem írhattak le minket az ellenfelek, sőt inkább a cspatnak kell megtalálni, miért nem sikerült ezeket megnyerni. Én inkább ilyen vereségeket akarok látni, mint sima alázásokat. Ha már választani kell.

Mindenképp a playhívásban kell megtalálnia megoldást, hogy ekkora vezetésnél mit játszon a csapat. azért az látszik, hogy a sikertelen passzokkal és 3 and outtal végződött drive-ok nem megfelelők vezetés esetén. Inkább futnánk. Három futást, mert három olyan drive még first down nélkül is pusztítja az időt rendesen. De nem hiszem, hogy a futóink, Harvin, vagy akár Mc Nabb nem tudna összeszedni ilyenkor egy egy első kísérletet. Ha eldobáljuk a labdát, még az idő sem pörög lefele.

Továbbra is SKOL Vikes!
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Az az igazság, hogy én személy szerint nem vártam sokat az idei szezontól, de ugye a remény hal meg utoljára. Csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz. 3 ilyen remek első félidő után beragadni az öltözőbe......
Persze, hogy a Def. kifárad ha folyton ők vannak a pályán, mert az Off. 1 perc alatt csődöt mond a hülye hívásokkal. McNabb nekem sem a kedvencem, Favre még reumásan fél lábbal is külömbül játszana. Én reménykedem a 6. hétig még meggondolhatja magát és visszajöhet 😀
Ponderbe kell gondolkodni ez nem vitás, aki meg azt mondja, hogy draftolt kezdő irányító nem tud teljesíteni, az nézze meg mit művel Carolina Panters-ben Cam Newton. Ráadásúl Ponder az egyik legpontosabb irányítók közé tartozott az egyetemi ligában. Szóval..... Akkor miért eröltetjük a senior irányítót.....
Ha a kansas is megver minket nem nézek ebben az évben több vikings meccset. Igy is felb.sz az eredmény, de akkor nem látom a szenvedést, pedig eddig mindegyiket megnéztem.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Nem tudom ki hívja a playeket vagy ki találja ki hogyha már ráülünk az eredményre ne az óra futattásaval tegyük de az mondjon le.
Ez a kiismerhetoseg meg azért vicces mert 20 x szarabb ppayek lettek hivva. Harvinra , AP ,Webbre is lehetne trükkös playeket hívni de mi nem tesszük . Gerhart alig fut amikor szegénynek meg odaadják fuss bele a falba feelinggel akkor mit csináljon ...
Nem hiszem hogy 20-0 után bárkinek is LA vagy a stadion jut eszébe egyszerűen 3.negyed katasztrofális hivasai lendületbe hozzak az ellenfeleket onnan meg nincs visszaút.