Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A 3. negyedben az egész csapat betlizett, ez ragadhatott át Ponder-re is, még nem bírta el a nyomást, hogy egyedül átlendítse a csapatot ezen, ezért volt a 2 int, és hozzájárult még hogy az edzői stáb is benne volt a kakiban rendesen, betojtak és belehajszolták a rookie-t a hibába. Kategóriákkal jobb az Offense így, itt is visszavonom a türelemre intő, túlzottan óvatos álláspontomat Ponder-rel kapcsolatban. Jó a srác, vele ha elkerülik a sérülések hosszú távra megoldódhat végre a QB kérdés Minnesotában. Ezt leírni is jó volt, meg is kell emészteni, és lehet tovább lépni. Kell még pár biztos kezű WR, sürgős a fal megerősítése mind offense mind defense oldalon, és kell csinálni valamit a passz elleni védekezéssel mert szánalmas ami ott történik. A legfontosabb hogy építsük a csapatot, ezek az 1 TD-n belüli vereségek nem akkora tragédiák, persze gutaütés kerülget ha arra gondolok hogy ismét vezettünk félidőben...
Gondoljátok végig: a csoport mind a 4 csapata elit QB-val, zúzós kemény védelemmel.... Nagyon izgalmas évek elé nézünk, remélhetőleg ebből a csoportból tartósan kikerülhet az NFC döntős csapat, sőt, akár SB is lehet éveken keresztül. Mielőtt felhördülnének egyesek, nem kizárólag a Vikings-ra gondoltam, hanem a csoport összes csapatára 😊 azér jusson ám nekünk is ebből bőségesen 😊 😊

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Megfogadtam, hogy nem nagyon írkálók ebbe a topikba, de most mégis be kell szúrnom amit eredménykövetőbe is, hogy Ponder ezen a meccsen nagyon hasonlított Daltonra, ami bíztató...magabiztosan dobál, csinál rookie hibákat, de összességében tetszet még nekem is a játéka 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Egy meccsből nem szeretek nagy következtetéseket kijelenteni, de nekem is nagyon tetszett Kriszcsön játéka.
SECONDARY!! Rakás fos. Egy elit safety nagyon hiányzik a védelembe, ezért szerettem volna, ha lecsapunk az offseasonben Atogwe-re. Ő sem egy szupersztár, de annyit ér, mint két Abdullah. Mióta itt van a srác, csak szidjuk szegényt, pedig eddig csak a ST-ben játszott 😀 Sanford jövőre jobb lesz (mondjuk van hova fejlődnie), de most is megmutatta Tyrell Johnson, hogy miért nem ő kezd. Cook meg jobban tenné, ha nem keverné a szart, mert eléggé megtetszett a játéka az utóbbi meccseken. Sec-OLine-LB erősítés a következő években, 2-3 (inkább 4-5) év és újra PO esélyesek leszünk. Csak addigra kiöregszik AP, van gond mindig.. 😊
Azt akarom kihozni, hogy úgy néz ki, Ponder köré lehet építeni. A két INT az övé volt, de ezek a hibák elmúlnak majd, minél többet játszik. A Panthers ellen nyerhetünk, ránk férne a W. No meg a pekörsznek a pass D a gyenge pontja, várom már a következő fordulót! 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Nekem tetszett Ponder, 3.negyedben elfáradt elvitte a hév ezért volt a 2 gyors intje. Meg az első int már annyira várható volt kb ötödjére próbálták ezt a palyt és kb harmadjára volt esély rá hogy lehúzza a CB túl átlátszó ,most kicsit alá is dobta belefér.
Volt QB játék, AP szenzációs volt megint. Az a cutbacke amit tolt beszarás. Allen is szenzációs ,de mivel fal többi része fos így csak 1-1 villanása van,azért így is állított meg egyedül GB drivot. Idióta felesleges földön rugás, QB late hittel meg nem értem mti akarnak elérni max annyit hogy kapunk 30 yard büntit rá juhu. Edzői stáb még ratyi bár fejlődnek. A sec ulra fos. Abdullahn néha már sírtam majdnem hogy mit csinál. 2-3 m-es üres helyeik voltak a WReknek , Rodgersnek megerőltetnie sem kellett magát legtöbbször hogy elkapót találjon. LB sor is beszürkült.
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Örülök hogy láttam a meccset, és persze Ponder játékát, ami remélem nektek is tetszett. Még nem tud 4 negyedet játszani a gyerek, a harmadikban kissé kipurcant, de szerintem sokkal kevesebb hibát csinált mint mondjuk McNabb tett volna. Ha a hosszú passzokat kicsit rövidíti egyelőre, még biztosabb lesz a keze. Az a legelső drive-ban megmutatta mit tud, még ha nem is lett belőle TD. Van még egy-két futó trükkje, a Vikings-nál még szerintem nem volt elég ideje begyakorolni, de ha hozza az FSU színvonalat még sok örömetek lesz benne!


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
CB sor nélkül is varázsol majd nekünk Ponder mindenki meglássa 😊
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8235bcb2/article/vikings-cb-cook-arrested-on-domestic-battery-charges?module=HP11_headline_stack
úgy látszik a passz elleni védekezésünk túl erős volt, most már ki vannak egyenlítve az esélyek.....

mekkora barom ez az ember, remélem a csapat megbünteti

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Továbbra is a D-falunkon múlik a legtöbb . Most volt egy gyengébb meccsük , otthon mindig erősebbek . Ha Ponder hoz egy stabil alapot a Dnek is könyebb lesz. Annyira mint a Bearstol tuti nem kapunk ki.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Szerintem meg nagy verést kapunk, a Bears ellen több esélyünk lett volna, legalábbis papíron, mégis simán elvertek minket. A hazai pálya az egyetlen ami mellettünk szólna, de otthon még fájóbb lesz kikapni. Ponder igazi mély vízbe kerül, meglátjuk mit hoz ki belőle, de óvakodnék attól hogy egy meccs alapján megítéljük. Az első teljes szezon után már igen.

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Remélem 30 alatt megússzuk és Ponder szerez legalább egy TD-t. 😊Daunte21
És ha még AP-t is hozzászámolod akár szoros is lehet 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem 30 alatt megússzuk és Ponder szerez legalább egy TD-t. 😊
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Igen. 😂
Végre Ponder kezd. Gondolkoztam mit tippeljek a vasárnapi meccsre, de így átértékelem... 😀
Nem várom a 7-estől, hogy megnyerje a mérkőzést nekünk, de szerintem többet tudunk tőle látni mint Mcbénától. Ráadásúl most tényleg kiderül, hogy bevállhat-e mint QB. Webb-et én simán alkalmaznám WR-nek, mert csak futni tud, de azt nagyon.
Nem hiszem, hogy a Rams sorsára jutunk, én egy kiegyensúlyozottabb mérkőzésre számítok.
SKOL VIKES
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ideje volt már nem is értem mért vártak eddig. McNabb tanítgathatja másra úgyse jó. Jelentősen növeli a meccsnézési kedvemet a hír.
Az hogy az edzői stáb mnért van még a helyén senki nem érti, akkora bakikat csinálnak hogy hihetetlen.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 578
Ponder kezdHöri
Heti +2 óra elfoglaltság, éljen.
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
megnéztem a Ponderről készült videót, örülök hogy az FSU-nál látott formáját nem veszítette el, és Jenkins-szel egész jól összejöttek. Ha meg tudja védeni a fal előtte és nem szakad le megint a válla meglátjátok nagy hasznára lesz a csapatnak mert fejben is és karban is nagyon jó a srác.Tudom hogy még nagyon messze van Favre-tól, de jó lesz vele a Vikes.


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ponder kezdHöri
nagyon helyes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ponder kezd

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 426 — Bowl Winner
0-4 után négy olyan vereséggel, ami asszem sosem volt látható azelőtt (így zsinórban), SIMÁN a kirúgás szélén kellene állnia BÁRMELYIK edzőnek. Erre egy olyan meccs most ahol azt kell mondjam MEGVETTÉK kilóra az edzői stábunkat, hááááát... nálam már LAPÁT!!! Ha ezek után nem Ponder kezd, akkor szart sem ér már ez a szezon.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.startribune.com/sports/vikings/131968533.html

ennyi... egyre többen állnak Ponder mellé. :cool:
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ponderrel jobbak voltatok, bár addigra már a D-ünk kicsit alábbhagyott. Ponder nagyon jól mozgott vsz, volt hogy hárman üldözték és nem esett kétségbe, várt amíg tudott, aztán ha nem volt elkapója eldobta oldalra. Jó lesz szerintem, kell neki még idő, (a ti szempontotokból... 😀 ) kár hogy nincs most előtte egy Favre-szerű QB aki taníthatná még 1-2 évig.davemayer
Ponder jó volt. Bár akkor már spread szerű offense volt a pályán. Kijött vagy 5-7 olyan esetből, ami McNabbnél tuti sack. Ügyes fiú, egész meccsen azonban sztem lesznek gondjai, mint minden rookienak. A GB ellen még nem kezdetném.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Ponderrel jobbak voltatok, bár addigra már a D-ünk kicsit alábbhagyott. Ponder nagyon jól mozgott vsz, volt hogy hárman üldözték és nem esett kétségbe, várt amíg tudott, aztán ha nem volt elkapója eldobta oldalra. Jó lesz szerintem, kell neki még idő, (a ti szempontotokból... 😀 ) kár hogy nincs most előtte egy Favre-szerű QB aki taníthatná még 1-2 évig.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Erőtlen az egész csapat. Most a D-fal is vérszegény volt. Az a gond ha ők nem hozzák 200%on a meccset akkor annyira rommá dobálnak hogy sirvatudnék fakadni néha. Ofal botrány, McNabb fos (és ne mondja nekem senki hogy közepes mert lófaszt nem csinál eldobálgat,nem kockáztatt egy rakás kaki)
Megnézem majd pontosan a meccset mert Ponderrel kíváncsi vagyok
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Bár azt mondtam nem nézek több Vikings meccset idén, de nem bírtam ki. 22-3 ig bírtam nézni, utánna kikapcsoltam mert nem bírtam idegekkel. McNabb egy rakás szar, de az elkapók sem segítík igazán, mert több olyan elkapás volt ami sima liba lett volna, de kiejtették. Sajnálom, hogy nem láttam Pondert játszani, de már a családdal kezdtem morogni, és ennyit nem ér az egész. Egyetértek azzal, hogy játszatni kell Pondert,mert akkor mi a francért Draft-oltuk ha nem azért, mert kell egy pontos kezü irányító. Most őszintén mi is az amit McNabb-től tanúlni tudna. Hogyan veszítsünk nyert meccseket. Kösz... megvolt... Bye Donovan vissza se gyere 😀
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na máááá, mi van mááá???? Frazier elvtárs, mi a fészkes franc folyik itt? Ez most eredmény-hajhász taktika, vagy csapatépítő taktika? Mert mind a kettőnek elég hitvány!!!! Derüljön már ki végre, mi a túrót akarunk idén!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ideje elkezdeni gondolkodni hogy az OFalat és a secet hogy erősítsük meg a draftrol . Pondert a kövi meccsen kezdetnem GB ide vagy oda.