Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ezt nagyon,de nagyon nem érdemeltük meg.Bazzani
ha bementek a po-ba ezért kutya kötelességetek legalább egy kört nyerni a csoportnak 😊

és örüljetek, mert egyhamar remélem nem lesz 2 lions win ellenünk a csoportban 😊

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
lúzerek vagyunk, de jövőre ezeket behúzzuk 😊
8. 7 vagy kevesebb pontos zakó idén
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt nagyon,de nagyon nem érdemeltük meg.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Mán nem azért de ahogy elnézegettem Pondert simán francsh QB kaliber nyilván még fejlődnie kell de van benne potenciál (vagy az én szemem rossz 😛 ). A jövőt tekintve simán szívesebben nézegetném őt mint Vicket vagy Youngot szerencsétlenkedni. Persze lehet, hogy nálunk Kafka sem lenne rossz csak még nem volt igazán esélye bizonyítani, bár lehet az sem véletlen. Úgyhogy tessék nyugodtan AP meg Ponder köré csapatot építeni aztán olyan brutál lesz ez a csoport, hogy mindenki 13-3-l fog végezni a 3 verség egy-egy csoporton belüli. 😀dande
Nekem is tökéletesen megfelel Ponder ahogy írtam egy jó edzővel 5x jobb lehet ,hátha még egy jó elkapót is kap. Sokak szerint nem clutch szerintem ezt még korai megmondani,főleg ilyen védelemmel.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mán nem azért de ahogy elnézegettem Pondert simán francsh QB kaliber nyilván még fejlődnie kell de van benne potenciál (vagy az én szemem rossz 😛 ). A jövőt tekintve simán szívesebben nézegetném őt mint Vicket vagy Youngot szerencsétlenkedni. Persze lehet, hogy nálunk Kafka sem lenne rossz csak még nem volt igazán esélye bizonyítani, bár lehet az sem véletlen. Úgyhogy tessék nyugodtan AP meg Ponder köré csapatot építeni aztán olyan brutál lesz ez a csoport, hogy mindenki 13-3-l fog végezni a 3 verség egy-egy csoporton belüli. 😀
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Mivel mi már úgyis offseasonben vagyunk gondolkodtam ,hogy mi a helyzet.
Ponder jónak tűnik,bár nem tűnik franchise QB alkatnak sokak szerint, de egy értelmes edzővel. (Mondjuk aki nem TE nélkül áll fel goal lineon ...) sokkal jobb lenne. Kéne egy klasszis WR, nem lepődnék meg ha esetleg behúznák Blackmont bár inkább CB-t húznék. Kéne még OT de nagyon ezt viszont inkább FA piacról képzelem.
Első pickünkkel én CB-t húznék legtöbb helyen Clainbornet írják nekünk, én Kirkpatrick hívő vagyok 😀 Aztán a végén lehet Kalil lesz OTnak.
Safetybe pedig rámennék Landryre, mert ő jó lenne a háznál 😀
Szóval egy Clainborne/Kalil/Kirpatrick draft, Landry és Grimes/Carr/McKenzie trióból 1 FA és olyan boldog lennék. 😀
és most visszahuppanunk a realitások talajára. 😀Toca
Zygi Wilf ezen a héten kijelentette, hogy Frazier marad jövőre is a HC. Korábbi defensive játékosként nem ő hívja az O playeket, ez Musgrave feladata.

Draftról: Valószínű 3-nak választhat a csapat, én jobban örülnék egy letradenek, valami QB-t kereső csapat bejelentkezhetne, egy későbbi 1. körrel+ vmi OT vagy CB-vel 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Mivel mi már úgyis offseasonben vagyunk gondolkodtam ,hogy mi a helyzet.
Ponder jónak tűnik,bár nem tűnik franchise QB alkatnak sokak szerint, de egy értelmes edzővel. (Mondjuk aki nem TE nélkül áll fel goal lineon ...) sokkal jobb lenne. Kéne egy klasszis WR, nem lepődnék meg ha esetleg behúznák Blackmont bár inkább CB-t húznék. Kéne még OT de nagyon ezt viszont inkább FA piacról képzelem.
Első pickünkkel én CB-t húznék legtöbb helyen Clainbornet írják nekünk, én Kirkpatrick hívő vagyok 😀 Aztán a végén lehet Kalil lesz OTnak.
Safetybe pedig rámennék Landryre, mert ő jó lenne a háznál 😀
Szóval egy Clainborne/Kalil/Kirpatrick draft, Landry és Grimes/Carr/McKenzie trióból 1 FA és olyan boldog lennék. 😀
és most visszahuppanunk a realitások talajára. 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
pedig még én is drukkoltamSzobi22
Féltek Tibótól még ti is playoffban biztos azért 😊 😀
Ez egy ilyen év ahogy két éve minden majdnem összejött , most döntő helyzetben mindig szívunk. Mondanám hogy majd jövőre , de az Eagles szurkolók örökbecsű jelmondatát nem lopom inkább el.
Kell Pondernek egy fal meg kene egy secondary nem tudom hogy hozzuk össze ezt egy offseason alatt, de csak össze kéne 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pedig még én is drukkoltam

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ponder nem volt túl clutch a végén, de kit érdekel. Nem idén kell meccseket nyerni. Ebből legalább tanul.

Vikings rookie rekord a 381 yard, és még csak normális no1 WR sincs, mert Harvin nem az. Csak a számai azok 😊

Arra viszont sose fogok rájönni, hogy az 1. félidő végén a gólvonalon miért nem volt fent se Rudolph, se Harvin. Csak Webb ment elkapónak...

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Egy régi ismerős, Rosenfels jött 3. QB-nak McNabb helyett.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Peterson officially out for DEN game. Harvin has an illness but expected to play.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
"igazán nem kívánok neki semmit, de a legjobbakat a jövőbeli törekvéseihez"-I wish him nothing, but the best? 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
McNabb NEWS!!

http://minnesotavikingshungary.wordpress.com/2011/12/01/mcnabb-es-a-vikings-kulonvaltak/VikingsHungary
tükörfordítás?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kíváncsi vagyok, hogy hol fog kikötni.Amadeus91
Ortonra 3 csapat licitált.
Ebből a KC már nem fog, maradt a Cowboys és a Bears.

A Boys 21., a Bears 24. a waiveren.Höri
Jax szerinted? Szöszit tanítani.Amadeus91
nem hiszem hogy McNabbet motiválná egy olyan csapat, ami nem playoffos

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Szívében mindig is sas maradt. 😕szaba
kíváncsi vagyok, hogy hol fog kikötni.Amadeus91
Ortonra 3 csapat licitált.
Ebből a KC már nem fog, maradt a Cowboys és a Bears.

A Boys 21., a Bears 24. a waiveren.Höri
Jax szerinted? Szöszit tanítani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McNabb ma repülHöri
Szívében mindig is sas maradt. 😕szaba
kíváncsi vagyok, hogy hol fog kikötni.Amadeus91
Ortonra 3 csapat licitált.
Ebből a KC már nem fog, maradt a Cowboys és a Bears.

A Boys 21., a Bears 24. a waiveren.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
McNabb ma repülHöri
Szívében mindig is sas maradt. 😕szaba
kíváncsi vagyok, hogy hol fog kikötni.Amadeus91
Sehol. Max leszállni. 😊
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
McNabb ma repülHöri
Szívében mindig is sas maradt. 😕szaba
kíváncsi vagyok, hogy hol fog kikötni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
McNabb ma repülHöri
Szívében mindig is sas maradt. 😕
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McNabb ma repül

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/30/vikings-agree-to-consider-staying-in-minneapolis/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Igen, csak a kérdés AP milyen állapotban van/játszhat-e. Ponder és az Ofal Doom és Von rommáfogja gyalázni őket.
Mondjuk Tebow 1-2 m-rel mellé szokta lőni a labdákat ami nekünk jó,mert olyan távolságból szoktuk nézni az elkapókat 😀
Ez az a meccs amin ha kikapunk nem zavar, ha playoffba kerültök így, csak ne törjétek rommá Ponderinhot.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Abdullah IR 😕Newman
Az a legnagyobb gond már ha elgondolkozok azon hogy Abdullah nélkül mennyivel lesz szarabb lesz a D. De 1. nem lesz , 2.nem lehet
Allen lehet LS lesz muhahaha 😀
Egyébként APvel még esélyt is látnék a Broncok ellen. Passzban egyenlőre fosok (csak nem ellenünk villan az isteni TT ). Futást meg ha az LB sort feljebb hozzuk mert levegőben annyira nem erős a Denver akkor foghatjuk elég jól. Falnak még nagyobb szerepe lesz. Tebownak nem kell sok időt hagyni , Von és Doom viszont Pondert ripityára töri ha nem védik meg.
Ha AP lesz izgi meccset várok és az első (és utolsó) meccs ahol nyerhetünk idén.Toca
Ha sokat hibáztok, mint rendesen (földbe rúg a kicker, TD helyett INT-et ad Ponder, stb...), akkor kikaptok mint rendesen. Ha ezek nem lesznek, márpedig miért lennének minden meccsen, akkor ez még nagyon szoros meccs is lehet.
Broncosnál olyan amúgy sincs olyan h sima győzelem, (nem azt a játékfilozófiát követjük, a denveri népnek 4th quarter comeback kell! 😊 ), ezen a meccsen meg talán a matchup se nekünk fekszik, szóval bizakodhattok. Én viszont ettől függetlenül csalódott lennék, ha pont ellenetek menne el a PO.

Ja, ez a LB sor megfogja a futást, meg nyomás alatt tartani TT-t az így túl sok egy csapatnak. Újabban úgy csinálják, h szinte teljesen feladják a passrusht, hogy megállítsák valahogy a futást. Megtehetik, mert Tebow, akkor se életveszélyes, ha nincs rajta nyomás. //Mondjuk ellenetek szeretnék passoptiont is látni. De ilyen gondolatmenetbe inkább nem itt megyek bele...

Röviden: Szvsz van okotok bizakodni, de mi is azt tesszük.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Korház csapat 😀. Safetynek van egy Sanford,Frampton , Raymond (R) triónk remek 😀 Hátha kiderül hogy Mistrall Raymond az új Polemalu 😀. És Camarillo újra főszerepbe kerülhet 😊