Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Örülök a jó teljesítményeknek, de AP súlyos sérülése minden sikert kicsit elront.

Nagyon bízom benne, hogy az amerikai orvostudomány a legjobb formáját hozza, és csak rajta fog múlni a regenerálódás. Mert ebben az esetben kétségem sincs, hogy fog még sok örömöt okozni nekünk, meg mindenkinek aki kicsit is szereti ezt a sportot. Ő egy igazi harcos, és fog még küzdenia pályán.
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
"A Saturday night MRI confirmed that Adrian Peterson tore both the ACL and MCL in his left knee."

Még pont ez hiányzott ebben a szezonban. Valószínű vissza se tud térni a szezon elejére, és általában az ilyen sérülések után már nem a régiek a játékosok.Pálca
Nincs semmi új hír?

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sajnos ez nagyon komoly sérülés. Gyakorlatilag minden tropára ment a térdében. Kívánom neki, hogy épüljön fel és játsszon hasonlóan jól.

Irányítót minek húznátok? Pondernek első éve, a fal sem a régi már, klasszikus No 1. WR nincs. Webb-en viszont vannak lehetőségek.tüsi91
tökéletesen egyetértek az egésszel. jobbulást neki

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sajnos ez nagyon komoly sérülés. Gyakorlatilag minden tropára ment a térdében. Kívánom neki, hogy épüljön fel és játsszon hasonlóan jól.

Irányítót minek húznátok? Pondernek első éve, a fal sem a régi már, klasszikus No 1. WR nincs. Webb-en viszont vannak lehetőségek.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bakker, szegény AP. A legjobb futó a ligában. Remélem nem veti vissza a karrierjét :/
Teljes felgyógyulást kívánok Adriannak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
"A Saturday night MRI confirmed that Adrian Peterson tore both the ACL and MCL in his left knee."

Még pont ez hiányzott ebben a szezonban. Valószínű vissza se tud térni a szezon elejére, és általában az ilyen sérülések után már nem a régiek a játékosok.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Webb nem alkalmas QBnak , ha 1/1 leszünk nem tudom Luckot mindenki isteníti, mi viszont egy letraddel húzhatnánk szerintem nagyobbat.Toca
Na ma aszem rádcáfolt a kisgyerek! Nagyon húzós lesz ez így Pondernek, ha Webb így játszik. Ha kellett futott (1 TD-t is), jól passzolt (5/4 84 yard 2 TD) de még blokkolt is nem egyszer, pl. Harvinnak. Érdekes lesz ez így jövőre. Mindenesetre én sem húznék QB-t, Luck ide vagy oda...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
A legnagyobb pazarlás lenne, megint első körben QB-t húzni. Igazi őrültség. Amikor az O-line jelenleg nem alkalmas a passzjáték biztosításához. Ráadásul van két fiatal QB aki igazából semmit nem bizonyíthatott, még átlagos körülmények közt sem. Nincs O-line és a Wr állomány is számos sebből vérzik jelenleg.

Remélem annyira nem őrült meg sneki, hogy újból QB-t húzzunk.Paulus
Azért a kettő enyhe túlzás. Webb nem alkalmas QBnak , ha 1/1 leszünk nem tudom Luckot mindenki isteníti, mi viszont egy letraddel húzhatnánk szerintem nagyobbat.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kedves viking barátaim! Békés, boldog karácsonyt mindenkinek!!!

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A legnagyobb pazarlás lenne, megint első körben QB-t húzni. Igazi őrültség. Amikor az O-line jelenleg nem alkalmas a passzjáték biztosításához. Ráadásul van két fiatal QB aki igazából semmit nem bizonyíthatott, még átlagos körülmények közt sem. Nincs O-line és a Wr állomány is számos sebből vérzik jelenleg.

Remélem annyira nem őrült meg sneki, hogy újból QB-t húzzunk.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Igen, előre kell néznünk, ebben a szezonban nem ez volt a nyerhető meccs, kikaptunk az egyik legjobbtól. Az elején a két labdaszerzés környékén még reménykedtem hogy partiban maradunk, viszont túl kevés volt most az offense is, a defense pedig hozta az idei megszokott formát.
Én is abban bízom hogy komoly sérülés nélkül lehozzuk a szezon végét, és tudatosan a hiányposztokra draftolva és FA piacról a csapatot megerősítve fogjuk átvészelni a foci mentes időszakot. Hosszú lesz 😊 Viszont a jó draft pozíció miatt a topik fog pörögni, mindenkit fog érdekelni vajon kiket húzunk, szóval izgalmas lesz. Ja, és igazán fog hiányozni a Moss-ért elherdált pick....vsanyi132
3 ember közül fogunk választani. Igazából ha okosan gondolkodik a vezetőség 2 logikus van 1 meg kitudja.
OT Kalil lesz szerintem a választás vagy Claiborne CB. Blackmont is kinézem sajna a vezetőségből.
Vaagy a Colts nyer kettőt és visszük Luckot 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vikings signed C John Sullivan to a five-year, $25 million contract extension.Newman
Vannak konkrétumok is a pénzről:
2012-ben 3 millió dollárt kap (garantált); 2013-ban 3.15 milliót (2 a garantált belőle), 2014-ben 3.65 milliót, utána pedig 4.65 millió 2015-re és 2016-ra is alapfizetése.
5 millió dollár az aláírás bónusza, 2013-tól pedig 100.000 dollárnyi workout bónusz is jár neki.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na, látom Mistral Raymond kezdő lett. 😛 Jólvan, tudom, hogy sérülések közjátéka során, de ez örömteli, tekintve arra, amin keresztül ment, ill. arra, hogy nálam van GM játékban. 😀
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
.... Ja, és igazán fog hiányozni a Moss-ért elherdált pick....vsanyi132
Az nem fog hiányozni, mert 2011-es 3.kör volt, és Mallettet húzták be rajta. Mcnabbes tradenél van egy feltételes pick, nálunk meg a Giantstől egy 5.kör(Reynaud+Rosenfels)Pálca
Ez jó hír, máris jobb a kedvem 😊 Mintha ma lett volna..... 😊

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
.... Ja, és igazán fog hiányozni a Moss-ért elherdált pick....vsanyi132
Az nem fog hiányozni, mert 2011-es 3.kör volt, és Mallettet húzták be rajta. Mcnabbes tradenél van egy feltételes pick, nálunk meg a Giantstől egy 5.kör(Reynaud+Rosenfels)
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Igen, előre kell néznünk, ebben a szezonban nem ez volt a nyerhető meccs, kikaptunk az egyik legjobbtól. Az elején a két labdaszerzés környékén még reménykedtem hogy partiban maradunk, viszont túl kevés volt most az offense is, a defense pedig hozta az idei megszokott formát.
Én is abban bízom hogy komoly sérülés nélkül lehozzuk a szezon végét, és tudatosan a hiányposztokra draftolva és FA piacról a csapatot megerősítve fogjuk átvészelni a foci mentes időszakot. Hosszú lesz 😊 Viszont a jó draft pozíció miatt a topik fog pörögni, mindenkit fog érdekelni vajon kiket húzunk, szóval izgalmas lesz. Ja, és igazán fog hiányozni a Moss-ért elherdált pick....

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért mert leiskolázott minket a Saints még ne tűnjön el mindenki. 😊

A meccs mondjuk tragédia volt, de még ha többen reménykedtünk is, ez várható volt sajnos. Brees szétszedte az igen gyenge zónázásunkat. Sajnos S poszton teljesen reménytelenek vagyunk, ileltve CB poszton sincs most egyetlen valamire való játékos sem a bevethetőek közt. Maximum kiegészítő képességűek.

Remélem a holtszezon nagyon okosn töltik el, és megfelelő húzásokkal sikerül az OL, és a DB sor égető problémáit megoldani. Ha ez sikerül, már jövőre bíztatóbb évünk lehet.

Ebben az évben én az egyéni eredméyneknek szurkolok tovább a csapatban. AP menjen 1000 yard fölé mindenképp, Allen zsákoljon minnél többet. Toby, Rudolph hozzon össze minnél több yardot és pontot, és Harvin villantson párat még a szezonban, a fiatal Pondert és Webbet ne törjék ketté miközben tapasztalatot gyűjtanénak. A többi már csak ráadás erre az évre.

Jövőre erősebb hajót kell ácsolni, amit nem tép szét minden vihar, és ismét didalamasan szólhat a szarvkürt az ellenfél partjainál.

SKOL VIKES!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vikings signed C John Sullivan to a five-year, $25 million contract extension.

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Lécci nyomjátok le a Szenteket! Szoritunk Nektek az öböl partról 😉 !diverdoc
Ha 2 TD-n belül maradunk az is csoda lesz.Toca
Otthon azért csak nem kapunk akkora verést. Én szoros, izgalmas meccsre számítok, 10 pont különbségen belüli végeredménnyel. Hogy hova? 😊 meglátjuk 😛

egyébként ez sok mindent megmagyaráz, már ami a sokszor pocsék védekezést illeti:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8251ca2e/article/vikings-players-reportedly-brushed-off-defensive-playcalling?module=HP11_headline_stack

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Lécci nyomjátok le a Szenteket! Szoritunk Nektek az öböl partról 😉 !diverdoc
Ha 2 TD-n belül maradunk az is csoda lesz.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lécci nyomjátok le a Szenteket! Szoritunk Nektek az öböl partról 😉 !


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/
Így Ponderinhonak is nehéz.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Először is tényleg van potenciál a csapatban. Szerintem nem csak AP, de Allen, Harvin is nagyon nagyra hivatott az NFl történetében, valamint Kevin Williamset is vissza lehetne pörgetni egykori önmagához, mert ha elkapja a fonalat tud karcolni még mindig. Csak mostanában inkább eltűnik legtöbbször. ennyi meghatározó képességre már bőven fel lehet húzni egy sikeres franchise-t. valamint vannak akik szintén jó játékosk, vagy lehetnek jó játékosok.

Idén jó párszor nem jön össze semmi, de ennek az évnek sajnos anyni. Pár jó húzással ismét top közelbe kerülhetnánk.

Rudolph, Ponder, Toby jó képességű fiatalok. Ha Gerhardot jöbban használjuk AP mellett félelmetes dolgokat csinálhatnak még, megfűszerezve egy két Harvin varázslattal. ez pedig csak segítség lehet egy fiatal QB-nak. Ponder jó lesz megfelelő rutinnal, meg a karján kellene erősíteni, de Webb játékát is élmény volt nézni, igaz másért mint egy dobálós QB-t. A Webb, Harvin, Toby backfield ütős volt. Ap-vel tivább spékelve egy rémálom lehet belőle, mindez jó játékokkal, jó hívásokkal kihasználva természetesen.


Az OL-t kell stabilizálni, és a sec-be meghatározó játéksot játékosokat találni, mert a jelenelgi védelem tud nyomást rakni a passzjátékra, csak néha kellene pár levadászott labda is, labdaszerzés, ami karcsú idén. Valamint az Lb sort is kicsit mentesíteni kellene a mélységi zónától, ezt pedig egy biztos sec tudná megtenni.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én Griffint sehol se tartanám meg. Idén nagyon gyenge teljesítményt nyújt (biztos van köze hozzá a 2 ACL szakadásnak is). A Lions ellen le is cserélték az 1. negyedben. Kövezzetek meg, de az utóbbi meccseken Benny Sapp az, aki elfogadható teljesítményt nyújt 😀 Winfieldet én is kipróbálnám safetynek, neki megvan a játékintelligenciája, hogy a lassulást ellensúlyozza, és a szerződése is lecsökken 3m-ra(7-ről)

A secondary teljesítményről mindent elmond, hogy az 5. hét óta nincs interception.

Jared Allen pedig 5 sackre van Strahan szezonrekordjától.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami látható, hogy ebben a csapatban igenis van potenciál, lehet nincsenek korszakalkotó zsenik a csapatban AP-n kívül, de a nagyja igenis jó játékos. Ponder, Webb, Rudolph kiforratlanok, de a munkamorál megvan, a tehetség dettó, ha kell dolgoznak mint egy igásló, de ez mit sem ér jó edzők nélkül... Olyan kell ide, aki kihozza a maximumot ezekből a fiatalokból, mert most még az 50% se nagyon van meg... 1 azaz 1 ember kell az OL-be, az a fickó akivel klikkelne a fal, mert néha körülményesek, egymás hibáit próbálják javítgatni (főleg Hutch), ha jönne egy jó tackle merem állítani, hogy rendben lenne a fal. Szóval egy új OC és OL coach meredeken javítana jövő évi esélyeinken. A védelemről sokat nem lehet mondani, kell egy új secondary, Winfield-et és Griffin-t meghagyni, de mind2 legyen safety (backupnak maradhat Jamarca és Mistral), komplett CB-sor csere, draftról, vagy trade-ből nekem mindegy, de leginkább a cover a védelem gyengesége. LB-sorban el kell gondolkodni EJ utódjáról, már nem bír végig egy teljes meccset, mindig visszaesik a meccs végére (persze azért megtartanám), Brinkley ha visszatér lehet képes váltótársnak, majd meglátjuk... Kicsi Henderson nem egy tragédia, de oda se ártana vki aki váltogatná, jelenleg az LB-sor vékonysága jól megmutatkozik minden meccsen... Singletary-t kinevezném DC-nek, a mostani nem egy tökös csávó, nem megyünk vele sokra.Go Vikings!
Épp meg akartam kérdezni,hogy hova draftolnátok erre beírtad kérdés nélkül. 😀
Jöhetnél gyakrabban.