Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Végre volt élet itt a fórumunkon és minden apró hírről beszámolt,de amióta rá lett szólva el is tűnt,most keresgélhetjük a híreket más oldalon....én sajnálom de megértem őtPakoGabi
Sajnalni sajnalom , de kisse gyerekes gondolkodasnak tartom egy ember velemenyen besertodni foleg ha tobbi azt mondja hogy tok jó.
Sajnos nickjet es ossszes hszt torolte , de azert ha talalok valami kontaktot hozza irok neki mert eluldozni senkit nem akarok . Valaki tudja az oldal cimet sajna nekem nincs meg vagy azt is torolte ? Akkor viszont nem tudok vele mit csinalni .
Allen joval tobbet toltott fent mint mondjuk Suggs a palyan maximum ezert tudom elkepzelni hogy nem ő kapta.Toca
Itt az oldal amit gondolom ő csinál: http://vikingscountry.wordpress.com/
Jó lenne azért beszélni vele,én mindig elolvastam amiket betett :/

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy kis élvezet nektek :

http://www.youtube.com/watch?v=8ZMbVYbUROU&feature=g-all-u&context=G2cf1c53FAAAAAAAAAAA

😊 😊 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Végre volt élet itt a fórumunkon és minden apró hírről beszámolt,de amióta rá lett szólva el is tűnt,most keresgélhetjük a híreket más oldalon....én sajnálom de megértem őtPakoGabi
Sajnalni sajnalom , de kisse gyerekes gondolkodasnak tartom egy ember velemenyen besertodni foleg ha tobbi azt mondja hogy tok jó.
Sajnos nickjet es ossszes hszt torolte , de azert ha talalok valami kontaktot hozza irok neki mert eluldozni senkit nem akarok . Valaki tudja az oldal cimet sajna nekem nincs meg vagy azt is torolte ? Akkor viszont nem tudok vele mit csinalni .
Allen joval tobbet toltott fent mint mondjuk Suggs a palyan maximum ezert tudom elkepzelni hogy nem ő kapta.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Végre volt élet itt a fórumunkon és minden apró hírről beszámolt,de amióta rá lett szólva el is tűnt,most keresgélhetjük a híreket más oldalon....én sajnálom de megértem őtPakoGabi
Használd például ezt:
http://www.lockerpulse.com/NFL/Vikings/
Itt összegyűjtik a főbb oldalak híreit. Minden NFL+NCAA (NHL+NBA+MLB) csapatra lebontva.ulpianus
Köszi a linket,bár azért írtam hogy jobb volt úgy hogy lelkesen összeszedte és akinek volt véleménye az itt meg is oszthatta a többiekkel,na de ez van 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Végre volt élet itt a fórumunkon és minden apró hírről beszámolt,de amióta rá lett szólva el is tűnt,most keresgélhetjük a híreket más oldalon....én sajnálom de megértem őtPakoGabi
Használd például ezt:
http://www.lockerpulse.com/NFL/Vikings/
Itt összegyűjtik a főbb oldalak híreit. Minden NFL+NCAA (NHL+NBA+MLB) csapatra lebontva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Végre volt élet itt a fórumunkon és minden apró hírről beszámolt,de amióta rá lett szólva el is tűnt,most keresgélhetjük a híreket más oldalon....én sajnálom de megértem őt
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
De ha szerkeszted, akkor nem biztos, hogy mindenki elolvassa, mert nem jelez új hozzászólást. Szóval jöjjenek csak az infók, külön hozzászólásba is.

Szerintem az Év Védője cím nem csapat teljesítmény díjazása. Egyénileg idén Allen nyújtotta védőként a legjobbat, a kiváló és a klasszis teljesítmény között is van külömbség. Számos év volt, amikor rosszul teljeítő csapat védője lett a legjobb. Idén ez nem így volt, de reméljük jövőre Jared bebizonyítja megint, hogy ő az egyik legjobb, és a csapat is felnő mellé.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Szerintem elférnek ezek a dolgok a topicban. Az a jó minnél több mindent írunk a csapatról. Ha éppen VikingsHungary a legaktívabb akkor nyilván ő fog egymás után többször írni. Nem percenként van hozzászólás, úgy sem itt sajnos. 😊

Peterson lába egész szépen alakul, képeket is közöl a gyógyulásáról, szerintem nem lesz vele gond jövőre, még ha nem is feltétlen az első meccsen kezd.

ALL DAY AP!Paulus
Hozzászólást szerkeszteni is lehet ha tied az utolsó szerintem jobban elfér. És nyugodtan írjon nem zavar, csak ha az utolsó HSZ az övét volt akkor szerkessze bele a következő linket igazából ennyi a problámám.
Allen igazán megérdemelte volna, csak hát szar volt az egész csapat. Mondjuk így is neki adtam volna de nyílván elfogult vagyok.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Allen lemaradt 😕JoeyPorter
Mert szar volt a Vikings.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Allen lemaradt 😕

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem elférnek ezek a dolgok a topicban. Az a jó minnél több mindent írunk a csapatról. Ha éppen VikingsHungary a legaktívabb akkor nyilván ő fog egymás után többször írni. Nem percenként van hozzászólás, úgy sem itt sajnos. 😊

Peterson lába egész szépen alakul, képeket is közöl a gyógyulásáról, szerintem nem lesz vele gond jövőre, még ha nem is feltétlen az első meccsen kezd.

ALL DAY AP!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Statisztika alapján lesimmelni egy meccset mennyi értelme van ? Semmi. NFC döntős elég durva csapat aki csak a bajnoktól kapott ki elvert volna egy bottom3 csapatot nagyon ? Igen .
Tök érdekes cikkeket írsz bizonyos témákban (sok viszont nagyon nem jön be),de örülök hogy ennyit foglalkozol a csapattal, viszont engem kicsit zavar hogy spammeled a topicot, főleg mikor az utolsó 8 bejegyzésben 6 a tied.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Érkezhet Peyton Manning??Nem kis igazolás lenne 😊PakoGabi
Nem hiszek benne, a mi csapatunkon nem segítene sokat, rengeteg a teendő csapatépítés terén, és neki kellene fizetni egy valag pénzt is, ami miatt FA piacon meg lennénk lőve... szóval nem ésszerű, és valószínűtlen. Brett apó annak idején egy SB képes csapathoz érkezett, ő hiányzott és majdnem meglett, a mai helyzet más, nagyon más.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Érkezhet Peyton Manning??Nem kis igazolás lenne 😊
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Próbálkozásnak nem rossz. Hátha sikerül javítani az LB helyzetet viszonylag olcsón. Sajnos valószínű, hogy EJ-t nem fogjuk megtartani, de lehet Erint sem. meglátjuk mit produkál NFL szinten a srác.

A fizetési sapkát is rendbe kell rakni, nem csak a hiányposztokat.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Engem teljes mértékben meggyőzött,örülök hogy nálunk folytatja!
http://www.youtube.com/watch?v=yQ9OtEizjP8PakoGabi
Mehehe B.C. LIONS. 😀

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Engem teljes mértékben meggyőzött,örülök hogy nálunk folytatja!
http://www.youtube.com/watch?v=yQ9OtEizjP8PakoGabi
Azért ilyen videót bárkiről össze lehet állítani(még talán a secondarynkről is). Eddig akiket más ligákból hoztunk(Booker-UFL, Arceneaux-CFL) nem váltották meg a világot. Nyári TC-k során megmutathatja, hogy hol a helye.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Engem teljes mértékben meggyőzött,örülök hogy nálunk folytatja!
http://www.youtube.com/watch?v=yQ9OtEizjP8
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Állítólag áruljátok az 1/3-matStez
Jó döntés, az ofal is lyukas, a secondary meg botrány. Remélem Griffin III-t többen is akarják és nagyon jól jövünk ki a tradeből.Pálca
Ha Kalil kimegy elég triviális hogy ezt kell. Claiborne vagy van még 1-2 jó CB kicist hátrébb is viehető és a plusz draftjoggal lehet lyukat tömni.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Állítólag áruljátok az 1/3-matStez
Jó döntés, az ofal is lyukas, a secondary meg botrány. Remélem Griffin III-t többen is akarják és nagyon jól jövünk ki a tradeből.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Állítólag áruljátok az 1/3-matStez
Ha Luck és Kalil az első 2 pick, akkor lesz is rá vevő.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag áruljátok az 1/3-mat

több mint 12 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Mark Dayton Minnesota állam kormányzója kedden kijelentette, hogy a csapat új stadionját a Metrodome helyén kell építeni -amelyik a legkevésbé vonzó a csapat számára- különben ebben az évben nem számíthatnak állami támogatásra.
A Vikingek az 1.1 mrd $ -os stadion projektet preferálják, aminek értelmében, St. Paul északi részén Ramsey County-ban épülne meg a stadion, illetve a szomszédságában rendelkezésre állna terület a csapat egyéb létesítményeinek fejlesztésére.
Szerdán Dayton és Zigy Wilf újabb találkozót tartanak...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
Ezzel nem vállaltál túl nagy kockázatot 😂empty taxi
Picket akartam írni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Vikings have named Alan Williams as Defensive Coordinator and Brendan Daly as defensive line coach. Williams comes to the Vikings after 10 seasons with Indianapolis, where he coached defensive backs and Daly returns to the Vikings where he coached from 2006-08 before moving to St. Louis as the Rams defensive line coach from 2009-11.

Remélem ők acélosabbá teszik a védelmet...