Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag áruljátok az 1/3-mat

több mint 12 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Mark Dayton Minnesota állam kormányzója kedden kijelentette, hogy a csapat új stadionját a Metrodome helyén kell építeni -amelyik a legkevésbé vonzó a csapat számára- különben ebben az évben nem számíthatnak állami támogatásra.
A Vikingek az 1.1 mrd $ -os stadion projektet preferálják, aminek értelmében, St. Paul északi részén Ramsey County-ban épülne meg a stadion, illetve a szomszédságában rendelkezésre állna terület a csapat egyéb létesítményeinek fejlesztésére.
Szerdán Dayton és Zigy Wilf újabb találkozót tartanak...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
Ezzel nem vállaltál túl nagy kockázatot 😂empty taxi
Picket akartam írni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Vikings have named Alan Williams as Defensive Coordinator and Brendan Daly as defensive line coach. Williams comes to the Vikings after 10 seasons with Indianapolis, where he coached defensive backs and Daly returns to the Vikings where he coached from 2006-08 before moving to St. Louis as the Rams defensive line coach from 2009-11.

Remélem ők acélosabbá teszik a védelmet...
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
Semmi szükség QB-re csak a poén kedvéért írtuk mivel még nem igazán nőtt fel a Ponder fiú,sokkal fontosabb posztokat kell erősetni és azt is fogják tenni..PakoGabi
Akinek én örülnék: Kalil vagy letrade, esetleg Claiborne.
Szerintem Kalilka overrated... lehet, hogy a USC ellenszenvem mondatja, de még mindig a legjobb LT prospect. Claiborne nem ér 1/3-at, de nem lenne túl nagy reach, tekintve, hogy mennyire nincs cornerünk, talán a semmiből visszahozott Sapp és Allen voltak a legjobbak ezen a poszton. Ők jók 3-4. számú CB-nek.
Örülnék Blackmonnak is, de a WR-nél sokkal nagyobb needünk is van.
QB pick felesleges, viccnek is rossz 😀 Nekem tetszett Ponder játéka, voltak faszságai, de ezeken lehet javítani idővel.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀Toca
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
Elso ket korben van pickunk rá.
Rams nem fog QBt draftolni , de amugy nem hiszem hogy a Harmadik kellene .
Kalil nagy need ha bent van es nem visszuk el nagyon csalodott leszek. Claiborne tunik top CBnek , de ez meg valtozhat . Messze meg a draft.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ponder és Webb párosa elég jól kiegészíti egymást, mindkettő sokat fejlődött és van még potenciál bennük, szó sincs QB húzásról. Nem vagyok otthon az egyetemi bajnokságban, ezért nem tudok véleményt mondani arról ki lenne jó, de bízom benne hogy Frazier-ék tudják mit csinálnak. Lassan az edzői stáb összeáll, szerintem a defense jó kezekbe kerül, az hogy melyik csapatrészt erősítjük meg majd csak eldől. Egy év alatt biztosan nem lehet az offense és a defense is bomba erős, úgyhogy idén egyik, jövőre másik lehet az erősítés tárgya, azzal hogy a legszükségesebbet azért mindkét helyen meg kell húzni. A cél az új stadion avatójára egy beton védelem és egy kérlelhetetlen támadógép, playoff és a végén superbowl. Addig meg jövünk fel mint a talajvíz 😊 Skol Vikings 😊 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀Toca
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
Semmi szükség QB-re csak a poén kedvéért írtuk mivel még nem igazán nőtt fel a Ponder fiú,sokkal fontosabb posztokat kell erősetni és azt is fogják tenni..
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀Toca
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
hülyeség is lenne Ponder-t 1 év után szélnek ereszteni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀Toca
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)Bazzani
Ezzel nem vállaltál túl nagy kockázatot 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀Toca
Egyetértek nem rossz ötlet 😀PakoGabi
És ki az az irányító akit 3.pickel elvinnétek?
(Luck és Griffin alighanem kimegy az első két körben.)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀Toca
Egyetértek nem rossz ötlet 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Szerintem is jó lenne az OL-t rendbe rakni, de kiváncsi lesezk a Rams húzására, ileltve náluk is lehetséges a lefele Trade. Nyilván akkor a QB éhes csapatok jöhetnek be elénk. Szóval az OL még mindig építhető.
(Azért Blackmoon adottságai igen sokat lendíthetnek az offensen, csak, kár hogy nálunk a passzoláshoz adott idő alatt közepes routot se lehet lefutni a mostani fal mögött.)

Ha kapunk 3-ik és 4-ik körös kompenzációs picket is, azért lehet egy okos draftot csinálni idén.Paulus
Ó lesznek QB éhes csapatok akik többet is fognak adni mnit 4.pick. Vagy adjuk el Pondert és vigyük a Harmadikat 😀
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem is jó lenne az OL-t rendbe rakni, de kiváncsi lesezk a Rams húzására, ileltve náluk is lehetséges a lefele Trade. Nyilván akkor a QB éhes csapatok jöhetnek be elénk. Szóval az OL még mindig építhető.
(Azért Blackmoon adottságai igen sokat lendíthetnek az offensen, csak, kár hogy nálunk a passzoláshoz adott idő alatt közepes routot se lehet lefutni a mostani fal mögött.)

Ha kapunk 3-ik és 4-ik körös kompenzációs picket is, azért lehet egy okos draftot csinálni idén.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Vikings named former Colts DBs coach Alan Williams as defensive coordinator and Brendan Daly defensive line coach.
Mike Singletary is being retained as "special assistant" to the head coach.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát igen Pondert nem véletlenül hagytam ki 😊 Sérülés ide vagy oda ez nagyon kevés volt ,de bízok benne hogy most már felnő a feladathoz ,de ez majd a Training campon és a pre-be kiderül ... 😊PakoGabi
Hát egy ilyen fal mögött, totál 0ról, WR-ek nélkül nehéz.Bár néha voltak mozzanatai jövőre remélem jobb lesz.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én is Kalilnak örülnék a legjobban. Ha a Rams behúzza, akkor remélem letrade lesz, valaki akinek kell Griffin III adhatna egy jó ajánlatot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
The Vikings have signed tight end Daniel Hardy and offensive lineman Jose Valdez to futures contracts.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát igen Pondert nem véletlenül hagytam ki 😊 Sérülés ide vagy oda ez nagyon kevés volt ,de bízok benne hogy most már felnő a feladathoz ,de ez majd a Training campon és a pre-be kiderül ... 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
és még nem esett szó a secondaryról ahol is lenne mit javítani,de mindent csak szép sorban.. kell Kalil és utána majd gondolkodhatunk mi a következő lépés de kell a levegő Webbnek és AP-nek 😊PakoGabi
Hát még Pondernek 😀
Secbe elég jó emberek vannak most a drafton 2.körben is lehet értelmeset húzni, csak nem ilyen Cook -okat kéne...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és még nem esett szó a secondaryról ahol is lenne mit javítani,de mindent csak szép sorban.. kell Kalil és utána majd gondolkodhatunk mi a következő lépés de kell a levegő Webbnek és AP-nek 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Allen lett az Év NFC védője. Gratulálunk neki.

Remélem motíválni tudja a többieket egy jövő évi harapósabb védelem újraépítéséhez. Mondjuk kiváncsian várom kikből fog állni ez a védelem. A csapatban lévő lyukaknál, csak aszabadügynökké váló játékosok vannak többen.

Az első körben ha a Rams kihúzza előlünk Khalilt, szerintem Blackmoont fogjuk húzni,(egyébként nem biztos, hogy rossz húzás lenne) és nem CB-t. A második körös DB-kel pedig nem szoktunk az utóbbi időben jól járni. Az esetleges WR húzással pedig még mindig problémák lennének az OL-ben és a DB állományban is.Paulus
Nagy szükségünk lenne Kalilra és szerintem ő is lesz az első draftunk,ezzel sokat javulna az offense....ha mégsem akkor szerintem inkább Morris Claiborne-t kellene hozni az LSU-ról.
Ja és persze grat. Jarednek igazán megérdemli!!!PakoGabi
Blackmoonnal nem járnák rosszul csak hát Kalilt vagy Claiborn helyett őt húzni hogy giga luk van a falunkon és még nagyobb DB sorban butaság lenne... Remélem nem viszi el Kalilt a Rams és akkor mindenképpen ő kell. Meg mellé egy guard és AP máris rohangálhat mint a hülye 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Allen lett az Év NFC védője. Gratulálunk neki.

Remélem motíválni tudja a többieket egy jövő évi harapósabb védelem újraépítéséhez. Mondjuk kiváncsian várom kikből fog állni ez a védelem. A csapatban lévő lyukaknál, csak aszabadügynökké váló játékosok vannak többen.

Az első körben ha a Rams kihúzza előlünk Khalilt, szerintem Blackmoont fogjuk húzni,(egyébként nem biztos, hogy rossz húzás lenne) és nem CB-t. A második körös DB-kel pedig nem szoktunk az utóbbi időben jól járni. Az esetleges WR húzással pedig még mindig problémák lennének az OL-ben és a DB állományban is.Paulus
Nagy szükségünk lenne Kalilra és szerintem ő is lesz az első draftunk,ezzel sokat javulna az offense....ha mégsem akkor szerintem inkább Morris Claiborne-t kellene hozni az LSU-ról.
Ja és persze grat. Jarednek igazán megérdemli!!!
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Allen lett az Év NFC védője. Gratulálunk neki.

Remélem motíválni tudja a többieket egy jövő évi harapósabb védelem újraépítéséhez. Mondjuk kiváncsian várom kikből fog állni ez a védelem. A csapatban lévő lyukaknál, csak aszabadügynökké váló játékosok vannak többen.

Az első körben ha a Rams kihúzza előlünk Khalilt, szerintem Blackmoont fogjuk húzni,(egyébként nem biztos, hogy rossz húzás lenne) és nem CB-t. A második körös DB-kel pedig nem szoktunk az utóbbi időben jól járni. Az esetleges WR húzással pedig még mindig problémák lennének az OL-ben és a DB állományban is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
McLeod Bethel-Thompson QB

Nem tudom mi szükség rá,de biztos volt értelme szerződtetni.... 😊