Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Elég fontos lenne hogy az LB sort közelebb hozzák , illetve blitzelni. Rodgers ellen tipikusan semmi értelmét nem látom hogy ne blitzeljünk. Ha van ideje a mi coverünkkell illetve a GB elkapó gárdájával tuti elsz üres elkapó aki Rodgers megtalál. Egyedül azt a lehetőséget látom hogy sok blitzel csökkentsük az idejét és a rövid passzos játékokat levédjük.Toca
Ezt az UFO évét leszámítva is egy valamiben mindig vezette a ligát ez pedig a passer rating Blitz ellen. Rodgerst nagyon nehéz megzavarni, inkább az elkapókat lehet megverni. Brutális jammelés és szoros emberezés ami visszavetheti a GB passzt. Ehez durva cornerek kellenek ami most perpill nálatok nincsenek. Én az O-t nem féltem, fel fogják rakni azt a 30+ pontot a táblára ebben biztos vagyok. A labda másik oldalán kell/lehet megverni minket, Vikes szempontból fontos lenne hogy ne ti fussatok az eredmény után, így nem kéne Pondernek túlvállalnia magát. Kemény passzjáték (ehhez rendre minden lehetőséget meg is adunk) és turnoverek elkerülése, szerintem ez a kulcs a győzelemhez a ti részetekről.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Elég fontos lenne hogy az LB sort közelebb hozzák , illetve blitzelni. Rodgers ellen tipikusan semmi értelmét nem látom hogy ne blitzeljünk. Ha van ideje a mi coverünkkell illetve a GB elkapó gárdájával tuti elsz üres elkapó aki Rodgers megtalál. Egyedül azt a lehetőséget látom hogy sok blitzel csökkentsük az idejét és a rövid passzos játékokat levédjük.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Annak örülök hogy elkezdtek többen a 16-0-ás szezonról beszélni, és nem csak az újságírók hanem Green Bay-ben is, a játékosok között is akad akit ez foglalkoztat. Remélem sikerül belealudniuk ezekbe a gondolatokba, ha lebecsülnének minket legalább magukban akkor jó játékkal meglephetjük őket.
Ponder és az offense feladata hogy meccsben tartson minket az utolsó pillanatokig, ezt úgy értem hogy annyi pontot kell szerezni hogy ne mehessen el a meccs a kritikusnak számító 3. negyedben. A végén meg ahogy Carolina-ban láttuk bármi lehet. A defense-től azt várom hogy végre annyit javuljon a passz elleni védekezés hogy tudjuk tartani őket az előbbiek szerint, pár sack jól fog jönni Allen-nek, és az se baj ha Áront a hátán látom párszor 😊))

A hétfői sajtáldozat jó ötlet, én is megteszem amit lehet ebben a dologban 😊

több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Az igaz, hogy 5. a futás elleni védekezésünk, de az is igaz, hogy az LB-k nagyon hátul vannak, így nem tudják már az elején tömni a réseket a falon. Na mindegy a sajt mint áldozati préda megvásárolva kész a hétfő esti feláldozásra. 😀

Más.
Van egy segédedzői és egy rajongói ingem amik eladók. Hímzett mind a kettő, akit érdekel írjon PM-et. Aki megveszi mind a kettőt annak ajándékba adok egy replica Sharper mezt.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Bár Jared Allen tavalyi játéka hagyott kivetnivalót, de idén nagyon odateszi magát.
Legalábbis szerintem. Sajnos a Def.-ből másról ez nem mondható el. Windfield nagyon hiányzik a sec-ből, Ő még egy kiegyensúlyozott jó teljesítményt produkáló játékos a védelemben, oszt ennyi. Ja a linebackerek még jók szoktak lenni, bár futás ellen idén elég gyengék. Azért és akkor is Skol Vikes 😀sithmaster
Jared Allen DPOY évet fut kár hogy mivel end nem kapja meg de hátha 😊 . Azért az a futás D annyira nem rossz ligaszinten 5. úgy hogy mivel secünk nincs az LB sornak figyelnie kell hátra is erősen. Egyébknét ha nem ennyire hátra lennének húzva sokkal eredményesebbek lennének. Nem nagyon értem mrét nem blitzelünk többet ilyne szar cover mellett aztán túl sokat nem veszhetnénk...
Drafton OLine-SEC-MLB-NT/DT poszt megerősítése lesz a prior, de egyenlőre figyeljünk a GB meccsre. Ponderre ha értelmes palyeket és nem fos séma playeket hívnak jó lehet mert a GB passz védelme majdnem olyan fos mint a mienk. AP-Schianco-Rudolph triónak a rövidpasszos játékok feküdnének. GB defnek meg a Jenkins féle hosszúak 😊
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Bár Jared Allen tavalyi játéka hagyott kivetnivalót, de idén nagyon odateszi magát.
Legalábbis szerintem. Sajnos a Def.-ből másról ez nem mondható el. Windfield nagyon hiányzik a sec-ből, Ő még egy kiegyensúlyozott jó teljesítményt produkáló játékos a védelemben, oszt ennyi. Ja a linebackerek még jók szoktak lenni, bár futás ellen idén elég gyengék. Azért és akkor is Skol Vikes 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Def játékában lesz szep dolog Jared Allenek hívják . Én egy kiegyensúlyozott tamadojatekot szeretnek látni ahol Ponder odajutattja a GB védelmet ahova mar varjak régóta a 32. Helyre. 😊
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
sanyi Én hétfőn sajtot fogok áldozni az ebédlő asztalnál.
😀 😂 😉
A győzelem...Hümm, hát szép lenne, de megelégednék egy szép játékkal is. Főleg a Def. részéről.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ránk vár a feladat hogy megállítsuk a trappistákat 😊 Ez lehetőség arra, hogy ez a szezon is szóljon valamiről.... nagyon szép lenne 😊 😊 😊

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Annál az Allen sprintnél érdemes megnézni, hogy Allent a futó megveri, elfut mellette. De Allen ahelyett ,hogy birkózna feleslegesen az OL-el, KAPÁSBÓL indul a lehető legjobb szögben hátra! Ez nagyon sokat csinálja egyébként. Többnyire nem ér vele semmit ,mert nem neki kell ott lenni, játékon kívül marad. De néha pont ezzel ment TD ellen. Erre mondtam még jóóóó régen a Chiefsben, hogy Allen ezért a hozzáállásért, és mert kőkeményen ütközi le a futókat rendre, egyáltalán nem az az egysíkú pass rusher, aki csak előre tud nézni és haladni. Nagyon komplett 4-3-as DE. Más kérdés, hogy valóban a pass rush képességeit könnyebb kiszúrni, mert kiüti a szemed.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Szép win. Ponder-AP és a védelemben Allen jó volt , de kb ennyi. Allen DPoY évet fut viszont borzasztó hogy mennyire nincs segítsége . Amikor 20-30 yardot kell visszasprintelnie a falból mert a bámészkodó safety nem képes az oldalvonalon táncoló futot 1cm-rel kijebb lökni az mar vérlázító . Mondanám hogy feljavult a D mert voltak 3 and out ok de inkább a Panthers kurta el mint mi dominaltunk. HCnk meg megint ott volt 3.negyed legelején bedobja egy full ártalmatlan helyzetben tok feleslegesen a pirosat hat Grat. Ponder meg nagy király lesz 😊
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Megvan Ponder vezetésével az első win, ráadásul idegenben, ez szép. A meccs az összes gyengeségünket és lehetőségünket megmutatta, remélem látják az illetékesek merre kell fejleszteni a csapatot. Nagyon izgalmas volt, ezek után hazai pályán remélem sikerül behúzni a hátralevő meccseinket. Tudom, lesznek még erős ellenfelek, de abból indulok ki hogy szépen fejlődik a csapat, az O már képes lehet annyi pontot termelni hogy meccsben maradjunk a végéig, és valaki csak megtanítja a CB-ket meg a Safety-ket valamivel hatékonyabb munkára. Ilyen szoros és jó meccsek kellenek, csapategységet kovácsolhat és jövőre már pozitív lehet a mérleg. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
No, mi ez a csend emberek? 😀 Egy elég jó meccset húztunk be. :cool:
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Remélem Newtont valaki hasonlóan fogja védeni, mint tavaly Vicket Winfield(kár, hogy ő az ő játéka még mindig kétséges).
Bár jelenleg nem látok olyan játékost a secondaryből, aki játékintelligenciában megközelítené Winfieldet, és pótolni tudná őt.Pálca
Jelenleg nem látok olyan játékost a secben akinek közelebb lenne a jatekinteligenciaja Winfieldhez mint a 0-hoz . Viszont Newton 1-2x elfogja hagyni a labdát ez kell majd kihasználni akkor talán nyerhetünk hogyha APnek közepesen blokkolnak legalább.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Remélem Newtont valaki hasonlóan fogja védeni, mint tavaly Vicket Winfield(kár, hogy ő az ő játéka még mindig kétséges).
Bár jelenleg nem látok olyan játékost a secondaryből, aki játékintelligenciában megközelítené Winfieldet, és pótolni tudná őt.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Kíváncsi vagyok mit gondoltok a Panthers elleni meccsről. Én pesszimista vagyok, egész meccsen a D eddig sosem tudott koncentrálni, legkésőbb a második félidőben szétszedtek minket. Cam Newton hozni fogja a 400 yardot ellenünk is, a kérdés hogy az O tudja e tartani a lépést, és sok pontos izgalmas meccs marad-e, vagy simán kikapunk. Az hogy kimozdulunk a Metrodome-ból szintén nem nekünk kedvez, idegenben még Kansas-ben sem tudtunk nyerni... Remélem AP és Ponder jó meccset produkál, akkor lehet értelme végignézni... Skol Vikings!!!!

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
HurkákWyatt
az NFC North en bloc?
szvsz az elmúlt 5 évben például összességében erősebb, mint az AFC East.Gergőbácsi
Ja én csak a tavalyi nullázásra értettem 😀 Az East többi csapata nem igazán érdekel 😀 Amúgy tényleg kurva erős csoport, nem arról van szó 😊Wyatt
akkor én meg félreértettem 😊
lesz még itt kemény verseny

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
HurkákWyatt
az NFC North en bloc?
szvsz az elmúlt 5 évben például összességében erősebb, mint az AFC East.Gergőbácsi
Ja én csak a tavalyi nullázásra értettem 😀 Az East többi csapata nem igazán érdekel 😀 Amúgy tényleg kurva erős csoport, nem arról van szó 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hogy lehetne minőségi csere ha kezdő is fotaliga? Nem tudom van-e gyengébb sec mint a miénk.
Azért vicces hogy vezetjük a ligát sackben ennek ellenére minden passz védelmi statban top3 legszarabbak vagyunk. Kell egy minőségi safety és CB mostmár nem vitás.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
http://www.nationalfootballpost.com/Vikings-suspend-Chris-Cook-without-pay.html

nem tudom Cook-ot mikor látjuk legközelebb játszani, kár érte..... viszont az általam várt büntetés megérkezett, kár hogy üres a kispad és nincs minőségi csere.....

több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
HurkákWyatt
az NFC North en bloc?
szvsz az elmúlt 5 évben például összességében erősebb, mint az AFC East.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Panthers lesz az ellenfelünk eléggé tartok tőlük . Rookie QB párharc lesz keményen . Kiváncsi vagyok Cam ellen is ilyen hátul tartják-e az LB sorunkat (amit továbbra se értek mi értelme passz ellen ugyanolyan fos a D , de legalább futnak is sokat...)
ha igen akkor Newton választhat is hogy szétfut vagy szétdobál minket. AP viszont megint taposhat keményen mert a rush D-jük elég gyengécske. Pontgazdag meccsre számítok remélem behuzzuk .
Berriant mar tavaly ki kellett volna tenni vagy eladni egy zsák szotyiért.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Vikings waived WR Bernard Berrian.- Megértem az utóbbi időben már nem sok hasznosat produkált.

http://www.youtube.com/watch?v=LJLYkdilUm4
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hurkák

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gondoljátok végig: a csoport mind a 4 csapata elit QB-val, zúzós kemény védelemmel.... Nagyon izgalmas évek elé nézünk, remélhetőleg ebből a csoportból tartósan kikerülhet az NFC döntős csapat, sőt, akár SB is lehet éveken keresztül. Mielőtt felhördülnének egyesek, nem kizárólag a Vikings-ra gondoltam, hanem a csoport összes csapatára 😊 azér jusson ám nekünk is ebből bőségesen 😊 😊vsanyi132
soha nem is volt kérdés, hogy ez a királycsoport 😀