Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na máááá, mi van mááá???? Frazier elvtárs, mi a fészkes franc folyik itt? Ez most eredmény-hajhász taktika, vagy csapatépítő taktika? Mert mind a kettőnek elég hitvány!!!! Derüljön már ki végre, mi a túrót akarunk idén!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Ideje elkezdeni gondolkodni hogy az OFalat és a secet hogy erősítsük meg a draftrol . Pondert a kövi meccsen kezdetnem GB ide vagy oda.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nekem továbbra sem McNabb a gond egyedül. Nem is kapnak el semmit a többiek sem, nem is védik meg. AP is hiába az egyik legjobb, egyedül nem lehet jó futójátékot felépíteni.

A védelemben Allen még csak csak odaér, de őt duplázzák és vége. az LB sor nulla, a DB sor nulla. Persze rosszak a playek is. Azért olyat nem jó látni ,hogy Cutler dob egy 4 yardost, és a világon sehol egy védő a célponton. Aztán megismétli kétszer. Azért bazzeg ilyen nincs, ez nem játékoshiba. Ennyi idő alatt nem lehet egyénileg mindenkinek mindig elrontani. Akkor az edző úr mondta, hogy menjetek hátrébb. De minek???
Vannak itt gondok bőven. Lassan én is azt mondom, hogy jöjjön Ponder, legalább gyakorol. Rosszabb hogy lehetne? Aztán el kell kezdeni szemezni a TOP5ös prospectekkel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
legalább Ponder végre játszott... :/
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igazából mi úgy voltunk partiban a meccsen a Lions ellen, hogy a védelem 0, az OL botrány, az elkapók szarok. Cutler sztem simán tud ugyan olyan jól játszani, mint múltkor. A Detroiti passrush nem érzem bármivel is gyengébb lenne a tieteknél. Ha meg igen az se oszt szoroz, mert ellenünk még a nudli DL is komoly nyomást tud gyakorolni. Mi is úgy vagyunk veletek ahogy ti velünk. Kit akarunk megverni, ha titeket nem. Ráadásul ált. otthon elkalapáljuk a Vikingst, még akkor is ha mi vagyunk lent és ti fent. Mi lent vagyunk, ép úgy ahogy ti is. Jó kis csoportderbi lesz, jókora nagy szerencsétlenkedésekkel, de otthon húzzuk.

Idén mindenki átfutott rajtunk, most jön az első meccs ahol nem történik meg. 😛 😛 😛
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A Bears elleni meccset - látva a Lions elleni MNF-et - azért előre nem temetném, ők sincsenek csúcsformában, sőt, ha az első félidős formánkat át tudnánk végre menteni legalább a 3. negyedre még meg is foghatjuk őket. Nyilván nagyon készülnek AP-re, és igyekeznek majd megvédeni Cutler-t, de illő lenne valamit nekünk is kitalálni. Sajnos vidéken leszek, és csak szerdán tudom megnézni, én szoros meccset várok és egy esetleges 1-2 td különbségű győzelmet vagy vereséget. Az szól igazán ellenünk hogy idegenben játszunk, a Chiefs ellen sajnos látszott hogy az nekünk idén nem fog menni. Azért mégis jó lenne meglepetést okozni 😊 A hangulat kedvéért még egy megjegyzés: a Lions ellen nekünk sokkal több esélyünk volt a győzelemre, mi azt a meccset kiadtuk a kezünkből, a Bears-t meg jól elverték..... tehát... Skol Vikings 😊 😊 😊vsanyi132
Ez "a Bearst meg jól elverték" azért nem igazán tükrözi az igazságot szerintem...pár playen ment el annak ellenére h katasztrofa volt az o-line,és messze nem volt passrush.Ha ezt nézzük ti sehol nem vagytok Lionshoz...de Cutler sem fog sztem megint ilyen nagyon jó teljesítményt hozni,ez kulcs lehet ahogy ti is írtátok.anfernee
Ezt kifejthetnéd, mert nem értek egyet a 2 meccs összehasonlításával ,de hogy mi közelebb voltunk a legyőzésükhöz mint ti az tuti.
Minden meccs pár playen megy el nem is értem mit akarsz mondani most.
Ha a pass rushunk megint ász lesz ,lesz esélyünk ha nem akkor nem. Ennyiről szól kb. a meccs illetve hogy AP-t megtudjátok-e fogni (vagy mi megtudjuk-e fogni AP-t ...)Toca
Azt hogy volt 4 play ami erőssen befolyásolta a meccs végeredményét,a 4ből 3at mi basztunk el.Itt nem a Lionstól akarok elvenni bármit is,de volt esélyünk ellenük simán.Egy 41-3as meccs meg pl nem pár playen megy el,ha úgy megy ki egy csapat h lealázzák az elejétől fogva és esélye sincs,nah nálam az a "jól elverés" nem amit mi játszottunk az oroszlánokkal,ezt akartam mondani.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A Bears elleni meccset - látva a Lions elleni MNF-et - azért előre nem temetném, ők sincsenek csúcsformában, sőt, ha az első félidős formánkat át tudnánk végre menteni legalább a 3. negyedre még meg is foghatjuk őket. Nyilván nagyon készülnek AP-re, és igyekeznek majd megvédeni Cutler-t, de illő lenne valamit nekünk is kitalálni. Sajnos vidéken leszek, és csak szerdán tudom megnézni, én szoros meccset várok és egy esetleges 1-2 td különbségű győzelmet vagy vereséget. Az szól igazán ellenünk hogy idegenben játszunk, a Chiefs ellen sajnos látszott hogy az nekünk idén nem fog menni. Azért mégis jó lenne meglepetést okozni 😊 A hangulat kedvéért még egy megjegyzés: a Lions ellen nekünk sokkal több esélyünk volt a győzelemre, mi azt a meccset kiadtuk a kezünkből, a Bears-t meg jól elverték..... tehát... Skol Vikings 😊 😊 😊vsanyi132
Ez "a Bearst meg jól elverték" azért nem igazán tükrözi az igazságot szerintem...pár playen ment el annak ellenére h katasztrofa volt az o-line,és messze nem volt passrush.Ha ezt nézzük ti sehol nem vagytok Lionshoz...de Cutler sem fog sztem megint ilyen nagyon jó teljesítményt hozni,ez kulcs lehet ahogy ti is írtátok.anfernee
Az első félidőt uraltuk a Lions ellen, az eredmény is ezt tükrözte, a győzelemhez pedig igenis közel voltunk. Azt, hogy hol állunk most hozzájuk képest mutatja a mérleg, de remélem vasárnap hajnalban már a ti is 2-4-el fogtok állni akárcsak mi. Cutler már előre be lehet rosálva a D falunktól, AP pedig gondoskodik majd róla hogy emlékezetes legyen a meccs a ti Defense falatoknak is 😊 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
A Bears elleni meccset - látva a Lions elleni MNF-et - azért előre nem temetném, ők sincsenek csúcsformában, sőt, ha az első félidős formánkat át tudnánk végre menteni legalább a 3. negyedre még meg is foghatjuk őket. Nyilván nagyon készülnek AP-re, és igyekeznek majd megvédeni Cutler-t, de illő lenne valamit nekünk is kitalálni. Sajnos vidéken leszek, és csak szerdán tudom megnézni, én szoros meccset várok és egy esetleges 1-2 td különbségű győzelmet vagy vereséget. Az szól igazán ellenünk hogy idegenben játszunk, a Chiefs ellen sajnos látszott hogy az nekünk idén nem fog menni. Azért mégis jó lenne meglepetést okozni 😊 A hangulat kedvéért még egy megjegyzés: a Lions ellen nekünk sokkal több esélyünk volt a győzelemre, mi azt a meccset kiadtuk a kezünkből, a Bears-t meg jól elverték..... tehát... Skol Vikings 😊 😊 😊vsanyi132
Ez "a Bearst meg jól elverték" azért nem igazán tükrözi az igazságot szerintem...pár playen ment el annak ellenére h katasztrofa volt az o-line,és messze nem volt passrush.Ha ezt nézzük ti sehol nem vagytok Lionshoz...de Cutler sem fog sztem megint ilyen nagyon jó teljesítményt hozni,ez kulcs lehet ahogy ti is írtátok.anfernee
Ezt kifejthetnéd, mert nem értek egyet a 2 meccs összehasonlításával ,de hogy mi közelebb voltunk a legyőzésükhöz mint ti az tuti.
Minden meccs pár playen megy el nem is értem mit akarsz mondani most.
Ha a pass rushunk megint ász lesz ,lesz esélyünk ha nem akkor nem. Ennyiről szól kb. a meccs illetve hogy AP-t megtudjátok-e fogni (vagy mi megtudjuk-e fogni AP-t ...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
A Bears elleni meccset - látva a Lions elleni MNF-et - azért előre nem temetném, ők sincsenek csúcsformában, sőt, ha az első félidős formánkat át tudnánk végre menteni legalább a 3. negyedre még meg is foghatjuk őket. Nyilván nagyon készülnek AP-re, és igyekeznek majd megvédeni Cutler-t, de illő lenne valamit nekünk is kitalálni. Sajnos vidéken leszek, és csak szerdán tudom megnézni, én szoros meccset várok és egy esetleges 1-2 td különbségű győzelmet vagy vereséget. Az szól igazán ellenünk hogy idegenben játszunk, a Chiefs ellen sajnos látszott hogy az nekünk idén nem fog menni. Azért mégis jó lenne meglepetést okozni 😊 A hangulat kedvéért még egy megjegyzés: a Lions ellen nekünk sokkal több esélyünk volt a győzelemre, mi azt a meccset kiadtuk a kezünkből, a Bears-t meg jól elverték..... tehát... Skol Vikings 😊 😊 😊vsanyi132
Ez "a Bearst meg jól elverték" azért nem igazán tükrözi az igazságot szerintem...pár playen ment el annak ellenére h katasztrofa volt az o-line,és messze nem volt passrush.Ha ezt nézzük ti sehol nem vagytok Lionshoz...de Cutler sem fog sztem megint ilyen nagyon jó teljesítményt hozni,ez kulcs lehet ahogy ti is írtátok.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Bearst szerintem vernénk csak ahhoz normális QB teljesítmény kell. A falunk rommá kapja a Bears Ofalát az tuti. Mondjuk ha Cutler ennek ellenére olyanokat dob mint múltkor akkor a CB-ink nyalni fognak és itt mehet el a meccs.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A Bears elleni meccset - látva a Lions elleni MNF-et - azért előre nem temetném, ők sincsenek csúcsformában, sőt, ha az első félidős formánkat át tudnánk végre menteni legalább a 3. negyedre még meg is foghatjuk őket. Nyilván nagyon készülnek AP-re, és igyekeznek majd megvédeni Cutler-t, de illő lenne valamit nekünk is kitalálni. Sajnos vidéken leszek, és csak szerdán tudom megnézni, én szoros meccset várok és egy esetleges 1-2 td különbségű győzelmet vagy vereséget. Az szól igazán ellenünk hogy idegenben játszunk, a Chiefs ellen sajnos látszott hogy az nekünk idén nem fog menni. Azért mégis jó lenne meglepetést okozni 😊 A hangulat kedvéért még egy megjegyzés: a Lions ellen nekünk sokkal több esélyünk volt a győzelemre, mi azt a meccset kiadtuk a kezünkből, a Bears-t meg jól elverték..... tehát... Skol Vikings 😊 😊 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
AP-t tőlünk kétlem hogy elfogják vinni ,iletve hogy HOFba ne kerülne be gyűrűtól függetlenül. Fogalmam sincs kitartja bent McNabet de mióta Tebow lett kezdő QBnak kinevezve azóta látok rá esély hogy itt is változni fog valami.
Macik és GB ellen is gyenge lesz, az első a kérdés a GB ellen tuti fos lesz én várom hogy padozzon, de hogy 2 éve arra várunk hogy egy öreget leültessenek végre hihetetlen...
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Őszintén akinek nem hiányzik Ponder mnodja már el nekem mit lát McNabben hogy ne kéne lecserélni ?
McNabb feltud mutatni 170 yardot meccsenként lehet itt falazni emg hogy elemnt Rice, de elég erős elkapó gárdája van 2-3 WR és 2 TE. És így van 4 TD-2INTje úgy hogy első 4 meccsen kb AP nem is futott a második játékrészekben. 80 QB rate...
Jöjjön Ponder nem mondom hogy rögtön jobb lesz (de igen az lesz) viszont legalább meccs rutinja lesz, szokja a falat az elkapóit . Totál semmi értelme jegelni egy ilyen fos QB mögött.
Remélem legkésőbb 8.hétre megérkezik Carolina jó kezdés lenne neki és talán a GB le is aláz annyira minket hogy megunják mcnabbet.Toca
Nem McNabb-et tartom nagyra, de a jelen szituációban csak egy minőségi QB jelentene pozitív változást, Ponder szerintem még nem az. A szezon első felében nem is fog játszani, hacsak McNabb meg nem sérül, a szurkolói türelmetlenség persze előre hozhatja a kezdést de szerintem ezt úgyis az élet meg persze az edzői stáb dönti el. Az elkapókkal azért én nem vagyok annyira megelégedve, volt néhány olyan drop amit igenis el kellett volna kapni, és McNabb statjai is jobbak lennének. Nem állt össze a csapat még, nekünk nagyon hiányzik a lockout miatt kieső idő, ez a D-re is igaz, látszik ahogy meccsről meccsre jobbak lesznek, kár hogy közben a szezon elúszik. Az O esetében nagyjából azt látjuk amit előre lehetett tudni, McNabb nem azért jött ide hogy ebben az évben SB-t játszunk, és Pondertől se várja ezt senki, előre lehetett látni hogy a csoportból akkor is nagy lenne a tülekedés a továbbjutó helyekért ha a Farve éra első évében tapasztalt formát hoznánk. Tehát egyfajta türlemetlen és a szurkoló számára frusztráló év közepén vagyunk, ahol kis szerencsével akár 1-4 helyett állhatnánk 3-2-vel is, mégsem lenne több esélyünk a PO-ra. Lesz ideje Pondernek nagyot alkotni, de nem idén, én ezt fogadtam el, és ha eljön az ideje nagyon fogok szorítani neki.vsanyi132
Ezzel annyi a baj ha viszont Ponder nem jön be ahelyett hogy most kiderülne vesztünk mégegy évet ami hát khm. AP így is kérdés hogy meddig fogja bírni 5.szezonja lesz várhatóan 1200 yard felett kb 7000 yard lesz a lábában szezon végén azért ő se fogja ezt a terhelést túl sokáig bírni ezért kéne Pondert mindenképpen idén jó sok meccsel mély vízbe dobni hogy lássuk mit tud lehet-e építeni rá meg hagy szokja.
Nincs értelme McNabb játszatásának max annyi hogy rá lehet fogni a szar meccseket.Toca
Idehozni is kár volt, hiszen láthattuk hogy a Redskins-nél mire volt képes, mégis valamiért itt van. Az a valami tartja őt pályán, illetve valaki, aki idehozta. Szerintem nehéz lesz meggyőzni, engem sikerülne 😉 , az AP-vel kapcsolatos érveléseddel maximálisan egyetértek, vagy megsérül vagy elviszi valaki mert ő SB-t érdemel, a liga legjobb RB-je. Igaz igyekeztünk megtömni a zsebét, de a pénz nem minden, HOF tag akkor lesz valaki ha gyűrűket tud felmutatni nem pedig tömött buxát 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Őszintén akinek nem hiányzik Ponder mnodja már el nekem mit lát McNabben hogy ne kéne lecserélni ?
McNabb feltud mutatni 170 yardot meccsenként lehet itt falazni emg hogy elemnt Rice, de elég erős elkapó gárdája van 2-3 WR és 2 TE. És így van 4 TD-2INTje úgy hogy első 4 meccsen kb AP nem is futott a második játékrészekben. 80 QB rate...
Jöjjön Ponder nem mondom hogy rögtön jobb lesz (de igen az lesz) viszont legalább meccs rutinja lesz, szokja a falat az elkapóit . Totál semmi értelme jegelni egy ilyen fos QB mögött.
Remélem legkésőbb 8.hétre megérkezik Carolina jó kezdés lenne neki és talán a GB le is aláz annyira minket hogy megunják mcnabbet.Toca
Nem McNabb-et tartom nagyra, de a jelen szituációban csak egy minőségi QB jelentene pozitív változást, Ponder szerintem még nem az. A szezon első felében nem is fog játszani, hacsak McNabb meg nem sérül, a szurkolói türelmetlenség persze előre hozhatja a kezdést de szerintem ezt úgyis az élet meg persze az edzői stáb dönti el. Az elkapókkal azért én nem vagyok annyira megelégedve, volt néhány olyan drop amit igenis el kellett volna kapni, és McNabb statjai is jobbak lennének. Nem állt össze a csapat még, nekünk nagyon hiányzik a lockout miatt kieső idő, ez a D-re is igaz, látszik ahogy meccsről meccsre jobbak lesznek, kár hogy közben a szezon elúszik. Az O esetében nagyjából azt látjuk amit előre lehetett tudni, McNabb nem azért jött ide hogy ebben az évben SB-t játszunk, és Pondertől se várja ezt senki, előre lehetett látni hogy a csoportból akkor is nagy lenne a tülekedés a továbbjutó helyekért ha a Farve éra első évében tapasztalt formát hoznánk. Tehát egyfajta türlemetlen és a szurkoló számára frusztráló év közepén vagyunk, ahol kis szerencsével akár 1-4 helyett állhatnánk 3-2-vel is, mégsem lenne több esélyünk a PO-ra. Lesz ideje Pondernek nagyot alkotni, de nem idén, én ezt fogadtam el, és ha eljön az ideje nagyon fogok szorítani neki.vsanyi132
Ezzel annyi a baj ha viszont Ponder nem jön be ahelyett hogy most kiderülne vesztünk mégegy évet ami hát khm. AP így is kérdés hogy meddig fogja bírni 5.szezonja lesz várhatóan 1200 yard felett kb 7000 yard lesz a lábában szezon végén azért ő se fogja ezt a terhelést túl sokáig bírni ezért kéne Pondert mindenképpen idén jó sok meccsel mély vízbe dobni hogy lássuk mit tud lehet-e építeni rá meg hagy szokja.
Nincs értelme McNabb játszatásának max annyi hogy rá lehet fogni a szar meccseket.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Őszintén ez a szezon már totál elment. Akkor meg nem lenne több értelme játszatni Pondert és megnézni mire képes? McNabb lehet, hogy nem játszik annyira szarul, de akkor is ő a múlt míg Ponder a jövő.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Őszintén akinek nem hiányzik Ponder mnodja már el nekem mit lát McNabben hogy ne kéne lecserélni ?
McNabb feltud mutatni 170 yardot meccsenként lehet itt falazni emg hogy elemnt Rice, de elég erős elkapó gárdája van 2-3 WR és 2 TE. És így van 4 TD-2INTje úgy hogy első 4 meccsen kb AP nem is futott a második játékrészekben. 80 QB rate...
Jöjjön Ponder nem mondom hogy rögtön jobb lesz (de igen az lesz) viszont legalább meccs rutinja lesz, szokja a falat az elkapóit . Totál semmi értelme jegelni egy ilyen fos QB mögött.
Remélem legkésőbb 8.hétre megérkezik Carolina jó kezdés lenne neki és talán a GB le is aláz annyira minket hogy megunják mcnabbet.Toca
Nem McNabb-et tartom nagyra, de a jelen szituációban csak egy minőségi QB jelentene pozitív változást, Ponder szerintem még nem az. A szezon első felében nem is fog játszani, hacsak McNabb meg nem sérül, a szurkolói türelmetlenség persze előre hozhatja a kezdést de szerintem ezt úgyis az élet meg persze az edzői stáb dönti el. Az elkapókkal azért én nem vagyok annyira megelégedve, volt néhány olyan drop amit igenis el kellett volna kapni, és McNabb statjai is jobbak lennének. Nem állt össze a csapat még, nekünk nagyon hiányzik a lockout miatt kieső idő, ez a D-re is igaz, látszik ahogy meccsről meccsre jobbak lesznek, kár hogy közben a szezon elúszik. Az O esetében nagyjából azt látjuk amit előre lehetett tudni, McNabb nem azért jött ide hogy ebben az évben SB-t játszunk, és Pondertől se várja ezt senki, előre lehetett látni hogy a csoportból akkor is nagy lenne a tülekedés a továbbjutó helyekért ha a Farve éra első évében tapasztalt formát hoznánk. Tehát egyfajta türlemetlen és a szurkoló számára frusztráló év közepén vagyunk, ahol kis szerencsével akár 1-4 helyett állhatnánk 3-2-vel is, mégsem lenne több esélyünk a PO-ra. Lesz ideje Pondernek nagyot alkotni, de nem idén, én ezt fogadtam el, és ha eljön az ideje nagyon fogok szorítani neki.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Őszintén akinek nem hiányzik Ponder mnodja már el nekem mit lát McNabben hogy ne kéne lecserélni ?
McNabb feltud mutatni 170 yardot meccsenként lehet itt falazni emg hogy elemnt Rice, de elég erős elkapó gárdája van 2-3 WR és 2 TE. És így van 4 TD-2INTje úgy hogy első 4 meccsen kb AP nem is futott a második játékrészekben. 80 QB rate...
Jöjjön Ponder nem mondom hogy rögtön jobb lesz (de igen az lesz) viszont legalább meccs rutinja lesz, szokja a falat az elkapóit . Totál semmi értelme jegelni egy ilyen fos QB mögött.
Remélem legkésőbb 8.hétre megérkezik Carolina jó kezdés lenne neki és talán a GB le is aláz annyira minket hogy megunják mcnabbet.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Ezen a meccsen a győzelmen kívül egy fontos dolog volt, hogy AP végre kitombolhatta magát, neki nagyon nagy szüksége van a sikerre, és meg is érdemli. A sec nem volt próbára téve, szerencsére most a Cards nem tudta azt a passzjátékot amivel meg lehetett volna minket alázni, egy közepesen jó passzokkal sokat operáló offense már elver minket mint jég a határt. Ennek ellenére nekem nem hiányzik Ponder, ez az év így fog elmúlni, majd valamikor talán az év vége felé fogjuk őt pályán látni hacsak McNabb meg nem sérül. Addig meg futunk versenyt a Bears-el a 3 helyért, PO már rég ugrott. Azt nagyon sajnálom hogy a Lions-t itthon nem vertük meg, főleg látva a tegnapi macik elleni diadalukat. Idegenben már nem fogjuk meg őket.

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Azért amikor McNabb hibázott, egyből megtalálta a közönség... A kommentátor is csak röhögött mikor neki álltak fújolni, holott már mentünk 21 ponttal. 😀Daunte21
Ez a csapatnak nem jelent biztos előnyt, mint ahogy idén párszor már megtapasztaltuk 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azért amikor McNabb hibázott, egyből megtalálta a közönség... A kommentátor is csak röhögött mikor neki álltak fújolni, holott már mentünk 21 ponttal. 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
AP szenzációs a D-fal szenzációs . A többiben meg tok mindegy mi volt mert az Arizona alulmúlt minket mindenben. Flagek idegesitoek mégha utána az ellenfél vissza adja őket.
Pondert akarom meg mindig.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
A győzelemnek lehet örülni, de egy erősebb csapat ellen esély sincs, mert McNabb megint pontatlan volt.
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Ponder fun-ként fél szemem ezen a fórumon, lesem mikor dobják mélyvízbe, de most imádkozom hogy ne ma, mert ez a McNabb-Peterson duó már egy negyed alatt szarrá vert bennünket, ha még villámkezű Ponder is beszáll már miénk a draft első helye!


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jól bekezdtünk: 14-0, AP 2 TD. :cool:
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Rendben nincs elit Dnk. De McNabb az üres lassulhat is fontos helyzetekben elfossa. Lions ellen megvédik Berrian 2mrel a védő mögött a Lions drukkerek mar agratulaciot mormogjak de ő vagy 5 m-rel túl dobja. És nézd meg a 2.félidőben extra szar pont amikor kene. 39 yardot csinált első meccsen az 1.TDjet asszem a 3.meccsen dobta azóta összesen tan van vagy 3. Ezt Ponder is tudna. Ponder is jól mozog a zsebben szóval azzal se lenne gond és ő vele több FDt erhetnenk el.
Persze fos a fal és a wr is néha droppolnak de be kell látni annyit segít nekünk McNabb mint tavaly Favre semmit.
OT Pick ha nem Luckot visszük felesleges a QB viszont az OTk terén valszeg erős lesz a class. Loanholdt fos, Johnson nem életbiztosítás . Fal külső része fos emiatt AP sem tud többet futni és a QBnak is nehezebb én egyértelműen idegoznek embert elsőre . Utána jöhet a D. Fos a sec de mikor Saints elvert sem volt jobb erős fal kell melle egy jó offense.