Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
A próféta szóljon belóled 😊
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én az első félidőt néztem meg. A többit nem erőltettem. Olyan szinten keveset mutattunk, hogy még játékosok elemzésére is kevés volt a dolog.
Az eredmény egyébként teljesen mindegy, az előszezon nem erről szól. Én abban bízom, hogy az edzői stáb többet tudott meg arról amit akart, mint amit kívülállóként látni lehetett. Mert a látszólag egy káosz volt. Ha azonban pont azért nem állt össze adolog, mert egymástól független részletekre voltak kiváncsiak, és nem az eredményre akkor mindegy.

Majd meglátjuk úgy is nemsokára. A második meccsen mit mutatnak, az eredménytől függetlenül.
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Nos Én is láttam a meccset és felettébb idegesen feküdtem le. Egyoldalú play hívások voltak. Szinte mindig középső futás. 3 alkalommal értük el a vörös zónát, elsőnél Webb futotta le szinte az egész távot, majd Ponder, de utóbbi 2 alkalomnál 4/1 és 4/2-nél nem tudtunk tovább menni. Szinte nem is értettem, mi az amit a csapat gyakorolni akar, mert teljesen fantáziátlan volt a játékuk. McNabb nem volt olyan rossz, de csak rövid passzok mentek neki, mert a fal hozta a tavalyi szar formáját. Webb-et elkapóként kéne használni, mert amikor dobott, abból is Int. lett. A Titans ellen 3-14-et játszani, szánalmas, még akkor is, ha a tartalékok álltak pályára, viszont a Titans-nál sem az "A" csapat nyomta. Azért Locker a másik oldalon nem igazán volt annyira megilletődve mint Ponder, főleg hogy 14 pontot hozott a csapatuk az irányítása alatt. Elgondolkodtató mi vár ránk a szezon alatt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már ennyien láttátok, Byron Isom (OG) mutatott valamit?

tavaly ő volt a kedvenc OLinemanem az NCAA-ben 😊

több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na, megnéztem! Egy-két dolog, de csak fenntartással, mert előszezon van:

1.: Who the fuck is Booker (Lorenzo)? Ettől csak jobban futhatunk (AP, Toby).

2.: Szidhatjátok a secondary-t, de nem szarabb, mint volt. Ez persze nem dicséret, de romlani nem romlott, sőt! Ráadásul a szezonban ettől csak jobb lehet. Remélem.

3.: Joe Webb nagyon jó srác, kiváló RB/WR lenne belőle, csak passzolni ne kellene! Miért nem tesszük oda Percy mellett vagy helyett az offense-be? Meghálálná.

4.: Ponder még akár jó is lehet. Jól mozog, és a védőkkel a nyakán is jó passzokat adott. (Egy-két kivétellel).

5.: Frazier kib@szott jó pókeres lenne! Vagy nagyon tud valamit a csávó, és sz@rik mindenre, vagy annyira gyökér, hogy fel sem fogja, mi a szar van körülötte. Remélem előbbi!

Érdekes szezon lesz ez! Nagyon várom már!
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Preseason, és a kezdők nem vagy csak 1-2 snap-et játszottak, kivéve az offense, ott pár drive erejéig fenn tébláboltak.😊 Én is csak összefoglalót láttam/olvastam, ezekből messzemenő következtetéseket nem lehet/illik levonni. Ponder gyámoltalan volt, rajta van még a tojáshéj.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
A meccsről: McNabb jó lesz, csak adjon neki időt az O-fal(és ha már a kivánságoknál tartunk, akkor nyissák jól AP-nek az utat).
Webb kb nem is akart passzolni, csak futott, Ponder elég megilletődött volt, nem úgy, mint a másik oldalon Locker.
Secondary továbbra is pocsék. Burtonnek volt pár jó megmozdulása.Pálca
nem láttam csak némi rövid összefoglalót, ami igazán felbosszantott az a két 0:0-ás negyed, és az hogy gyakorlatilag turnover-ekből kaptunk ki

ezzel a secondary-vel szét fognak minket dobálni, és ha nem szerzünk pontot akkor egyenlő a vereséggel

szóval inkább 7:7 vagy 14:14 mint 0:0 negyedek, mert a védelem elfárad a végére és simán kikapunk

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
A meccsről: McNabb jó lesz, csak adjon neki időt az O-fal(és ha már a kivánságoknál tartunk, akkor nyissák jól AP-nek az utat).
Webb kb nem is akart passzolni, csak futott, Ponder elég megilletődött volt, nem úgy, mint a másik oldalon Locker.
Secondary továbbra is pocsék. Burtonnek volt pár jó megmozdulása.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Tényleg nem valószínű, hogy idén a csoport első helyéért partyba legyünk, de az O-line teljes szétesése súlyos következményekkel járhat a QB, RB állomány egészségügyi állapotára. Ami a jövőben gondolkodva sem lenne bíztató. Ezért figyelem jobban ennek az egységnek az alakulását, mert ha nem is idén lesz az újáépítésnek még tényleges számszerű, pontokban, yardokban mérhető eredménye, azért itt egy elvárható szintet hozni kellene. Remélem valamit ki tudnak hozni a gárdából.

Azért vannak bíztató jelek is, ami a jövőre nézve bizakodásra adhatnak okot. Várom a szombati mozgást a Titans ellen, mert a kiegészítő emberek teljesítménye is érdekes lesz idén. Ráadásul Webbet és Pondert is jó lesz látni.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Közhely, de a védelem nyeri a bajnokságot ugye, és ha az rendben van akkor az O ráér akár a PO-ra kiforrni. Csakhogy a PO-ba én nem várom a csapatot, ebből a csoportból idén a 3. helyet is jónak fogom tartani, negatív mérleg mellett. Szóval az építkezés ideje van, az O majd jövőre, idén a D kell hogy összeálljon és vigye a hátán a csapatot. Az O feladata hogy hazai pályán azért senkinek se adjuk a bőrünket könnyen, és a csoportrangadókon legalább otthon nyerjünk. 3-ból kettő és egy idegenben már siker lenne 😊

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én bírom T-Jacket, és remélem Seattle-ben megkapja a bizonyítási lehetőséget, és él is vele. Szerintem egyébként igaza van, és tényleg nem kepott komoly bizonyítási lehetőséget, bizalmat, mind a mellett, hogy visszatekintve abszolút nem bánom a 4-es kipróbálását. Köszönhetünk jó pár szép meccset neki.
Szóval T-Jacknek sok sikert, és sérülésmentes szezont, Rice-al együtt. (Bár Rice azért bőven kapott bizalmat, és az ő távozása hagy némi hiányérzetet bennem, de ha egészséges nagyon jó játékos.)

De a lényeg, hogy a Viking hajó ismét kihajózzon a csaták tengerére, és ott ne megtépázott evezőkkel kelljen elcsónakázni.

Kiváncsi vagyok nagyon az új D-Line teljesítményére, szerintem van bennük kapacítás. Ha jól teszik a dolgukat a D nem lesz tavalyihoz hasonlóan gyenge, és lélektelen. A hiányosságai ellenére sem.

Az O-line viszont nagy kétségeket kelt bennem az eddig a hírek alapján. Nélkülük viszont az egész O szenvedni fog sajnos. Meg mi is.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tarvaris kritikái:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8285/vadak_a_minnesotai_franchise_ellenSonics
Azért előbb bizonyítson Seattle-ben - amihez tényleg sok szerencsét kívánok neki - aztán lehet halkan kritizálni. Azt hiszem kevesen hoznák ki egy T-Jack vs Brett Farve összehasonlításból őt győztesnek, még a 40 éves Farve-ot nézve is. Amúgy meg....

több mint 12 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Tarvaris kritikái:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8285/vadak_a_minnesotai_franchise_ellen

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Nem közvetíti tévé, kérdés, hogy az ilyen meccsekről lesz-e stream.vassadi
Én tavaly az összes Lions előszezon meccshez találtam streamet.Bazzani
Szokott lenni preseason meccsekhez is. Javaslom kövesd majd az eredménykövető topikot.tüsi91
Kösz az infót, akkor rendben van.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A neten minden meccsről találtam tavaly divx-et,de jó lenne élőben nézni.sithmaster
tüsi is arról beszél.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
A neten minden meccsről találtam tavaly divx-et,de jó lenne élőben nézni.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sziasztok. Szombaton lesz az első előszezon meccse a vikings-nak. Hol lehetne látni? Elöre is kösz.sithmaster
Nem közvetíti tévé, kérdés, hogy az ilyen meccsekről lesz-e stream.vassadi
Én tavaly az összes Lions előszezon meccshez találtam streamet.Bazzani
Szokott lenni preseason meccsekhez is. Javaslom kövesd majd az eredménykövető topikot.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok. Szombaton lesz az első előszezon meccse a vikings-nak. Hol lehetne látni? Elöre is kösz.sithmaster
Nem közvetíti tévé, kérdés, hogy az ilyen meccsekről lesz-e stream.vassadi
Én tavaly az összes Lions előszezon meccshez találtam streamet.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Sziasztok. Szombaton lesz az első előszezon meccse a vikings-nak. Hol lehetne látni? Elöre is kösz.sithmaster
Nem közvetíti tévé, kérdés, hogy az ilyen meccsekről lesz-e stream.
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Sziasztok. Szombaton lesz az első előszezon meccse a vikings-nak. Hol lehetne látni? Elöre is kösz.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Volt hajnalban élő adás róla. De mivel 1-kor még nem kezdődött, és ma reggel melóztam, így nem tudtam megnézni sajnos.

A leírtak alapján jó sok blitzet nyomott a védelem, ami nem rossz hír, ha más irányítóra is tudunk nyomást rakni a Db-k dolga jelentősen könnyebb lesz.
Mivel nem láttam, ezért nem tudom az O-line és a passz védés teljesen reménytelen volt-e, vagy csak a védlelem csinálta faszán. Biztos, hogy van mit dolgozni az Offensen, és ez a kevés idő nem nekik kedvezett. Új elképzelések, új falséma, új kordinátor, új Qb, és sok új szereplő a támadó alakulatnál. Nehéz lesz szeptemberig összekalapálni.

Így Ulpianus, kérdésedre egynlőre én nem tudok válaszolni. 😊 de kösz a linket.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Újabb fejezet a McKinnie aktában:

Free agent LT Bryant McKinnie reported to Vikings' training camp at 386 pounds before his release.
Not quite the 400 pounds he was rumored to be at, but still an unacceptably high number. The National Football Post's Dan Pompei reports McKinnie is "so grossly out of shape that he would endanger his health by suiting up." Unless he suddenly develops an affinity for fitness he has lacked his entire career, his playing days may be over.
______________________________________________________________________

Defense dominates Vikings night practice. Ez jó hír vagy rossz? 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Donovan McNabb’s contract with the Vikings. It’s a one-year deal that will pay the quarterback a base salary of $5.05 million with incentives that could push the total value to $7.25 million.
http://thevikingage.com/2011/08/06/donovan-mcnabbs-contract-details-revealed/


The Vikings signed both of their restricted free agents, Erin Henderson and Husain Abdullah, and no one else’s restricted free agents, following the pattern of the league. The restricted free-agent market never even got warm this year.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Itt a cikk amit olvastam egyébként, nem titok, bár nagy dolgok nincs benne. Csak ha már szóba került:
http://www.timesonline.com/sports/steelers/winfield-coaches-had-to-cut-mckinnie/article_f3304f51-87c6-57e5-83ed-3211ad6bc77a.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szerk. ő meg charlie johnson 😛braxa88
Ja, jól sikerült. Olvastam a cikket és másikat linkeltem. De ezért javítottam, mert tudom.

Bár kösz, csak mondjad mondjad. Imádom az ilyen embereket.ulpianus
hát szivesen