Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
több évre Ponderrel terveztek, hülyeség lett volna Kolbot eléhozni

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Csak kapkodom a fejem, elég szép lista a távozóké, érkezni viszont senki olyanról nem jön hír, aki miatt jövőre akár a csoport második helyet elcsíphetnénk. Rendben van hogy új csapatot építünk, de nem akarok pofozózsák csapatot jövőre... Ray Edwards Atlantában folytatja.......... McNabb helyett inkább Vince Young vagy Kolb érkezésének örültem volna, tudom drágák, de több évre lehetett volna tervezni velük. Mindegy, remélem jut azért nagy név nekünk is.

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Madieu Williams kivágva, ahogy korábban megjósoltam. Nem ment bele a fizetéscsökkentésbe, 3.5M szabadult fel a capből.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Longwellnek örülök hogy marad igaz Viking és biztoslábú. Kennedy gyenge volt semmi meglepő. PatWill meg már nem az igazi Ayodele érkezése is bizonyítja hogy már öreg,de azért örülnék ha maradna.
Jones kétlen hogy elmegy GB-ből ha igen akkor sem ide. Braylon meg ne jöjjön.
Floydnak viszont nagyon örülnék remélem összejön.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Vikings deal with nose tackle Remi Ayodele (Saints) is for three years and $9 million.

wr helyzet: Floyd, James Jones, vagy a már emlegetett Braylon Edwards érkezhet(utóbbinak örülnék a legkevésbé).

Longwell marad, Pat Williams gondolkodik, Jimmy Kennedy kivágva.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Rice megmutatta hogy egy pénzéhes kis geci. Nem jó hogy elment az meg pláne nem ha Braylo Edwardsot akarjuk hozni en mar nagyon keveset látok benne. Érdekes lesz a WR helyzet remelem Ars...ru jo lesz Es Harvin nem migrenezik annyit akkor nagy gond nem lehet.

Jobban átgondolva vagy nagyon nem fért bele a capbe vagy sérülése ennyire megbizhatatlanná teszi . Legalábbis remelem hogy nem spontán spurok voltunk...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nálunk Aro lett a vesztese Martz regnálásának. Cutler fél szezonon át könyörgött annak a retardált Turnernek, hogy játszassa, mert ő bízik benne. Utolsó 4-5 meccsen összehozott 4 TDt, meg kb 300 yardot.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Nah én is ráizzítom magam itt a Vikes hírekre ha nem lesz sok betelefonáló 😊
McNabb-et 2012es és 2013-as 1-1 6.körért simán hoztam volna. Ha nem lesz használható akkor is Ponder válláról sok terhet levehet illetve segíthet neki.
T-jack el is lett postázva Seahwkshoz.
Rice viszont nagyon úgy néz ki hogy nem marad, mi sérülése miatt teljesítmány alapú szerződést adntunk volna neki, ő inkább garantáltban gondolkodott. Úgy tünik most a Seahwakssal fogunk megküzdeni érte sajna ők kedvezőbben állnak pénzügyileg.
Remálem azért dűlőre jutunk, mondjuk a cap helyzetünk sem túl pozitív kíváncsi vagyok hogy sikerül a szerződések átstruktúrálása vagy esetleg cutok jönnek.
Leber,PatWill akit mnidenképpen megtartanék FA-k közül.
Illetve Bearstől elhoztuk a kimondhatatlan nevü Devin Aromashodu -t aki msotanában nem csinált osk mindent ellenünk volt egy nagy meccse talán még 2 éve kb. ennyit is tudok róla.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki, McNabb idejött két 6. körös (igen nem elírás) pickért cserébe tanítani(?) Pondert.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Csak, hogy legyen itt is valami:

Unrestricted: Baskett, Hank, WR; Cook, Ryan, G; Edwards, Ray, DE; Evans, Fred, NT; Favre, Brett, QB; Frampton, Eric, DB; Jackson, Tarvaris, QB; Leber, Ben, LB; Lewis, Greg, WR; Longwell, Ryan, K; Ramsey, Patrick, QB; Rice, Sidney, WR; Sheppard, Lito, DB; Tahi, Naufahu, RB; Walker, Frank, DB; Williams, Pat, NT.

Restricted: Abdullah, Husain, DB; Henderson, Erin, LB.

UDFA-k:
Chris Adingupu, CB, Prairie View A&M
Conan Amituanai, OG, Arizona
Matt Asiata, RB, Utah
Andre Holmes, WR, Hillsdale
Byron Isom, OG, Auburn
Devon Torrence, CB, Ohio State
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820b74dc/article/bears-might-make-play-for-rice-pack-faces-crucial-jenkins-call?module=HP_cp2

ha Rice elmegy az magában is elég nagy baj, de ha marad a csoportban a Bears-nél, az nagyon nem kívánatos...

ébresztő vikingek 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Sajnálom de ahonnan Favre egyszer visszavonul oda nem jön többet ez Favre 1. alaptétele úgyhogy már csak 29 csapatban játszhat.Toca
De tőletek most vonul vissza másodszor.tenorx
Jo de idén nem lesz az a hülye aki visszahívja .
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnálom de ahonnan Favre egyszer visszavonul oda nem jön többet ez Favre 1. alaptétele úgyhogy már csak 29 csapatban játszhat.Toca
De tőletek most vonul vissza másodszor.tenorx
Csak tavaly vagy 3szor vonult vissza.
Gondolom idénre is készül valami showműsorral.
Favre story nélkül unalmas az offseason.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sajnálom de ahonnan Favre egyszer visszavonul oda nem jön többet ez Favre 1. alaptétele úgyhogy már csak 29 csapatban játszhat.Toca
De tőletek most vonul vissza másodszor.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Sajnálom de ahonnan Favre egyszer visszavonul oda nem jön többet ez Favre 1. alaptétele úgyhogy már csak 29 csapatban játszhat.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem nem, hozzátok akarjuk Favre-ot 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Tudom hogy Brady nem a régi már de azert azt hittem jó még. De ha nagyon kell vigyétek a papót nem sertődünk meg 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
We want Favre 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Azért Ponder szempontjából nem jön jól ez a ramazuri. Minnél később indul a szezon annál kevésbé esélyes hogy ő fog kezdeni. Frazier erősen gondolkozik hogy egy veterán QBt hozzon a szezon elejére vagy esetleg Webbel kezdjen.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ponder ezen a héten Harvinnak és Ricenak dobálgat Floridában. Remélem ez Rice Minnesotaban maradását is előrevetíti.
több mint 12 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Bocs fiúk hogy betolakodom, de nagy Ponder rajongóként kíváncsi voltam a véleményekre.
Nagyon jó kezű és jó fejű srácnak tartottam az NCAA-ban, és ha megfelelő védelmet kap fantasztikusan irányít akár hosszú akár rövid passzokkal. Tudom más az NFL, de Sanchez is fel tudta venni a ritmust elég hamar, ezért remélem a képességeit meg fogja mutatni. Sokan legyintenek rá, hogy sérülékeny, de ezért mondtam, hogy meg kell védeni. Szerintem jó vásárt csinált vele a Vikings, fele szívem a következő idényben veletek van, azt még nem tudom kinek fogok szurkolni a Vikings-Cardinals meccsen. (Titokban vágytam egy Ponder-Fitz párosra, de csak álom marad, remélem nálunk is elő tudnak kaparni egy normális QB-t) Ja, és nekem is labradorom van.😊😊😊


GO CARDINALS!!!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Kösz skacok!😊

Ponder-nek van egy labradorja (nekem is az van), szóval Ponder >>>> Vick!

😊Go Vikings!
Jobban jár ha a kutyájával játszik,mint ha ellenünk.
Suh meg Fairley széttépi.
(Csakhogy legyen egy kis tras-talk is a sok jókívánság mellé. 😀 )Bazzani
Az lehet ,de hogy AP már 15 yardra lesz akkor a labdával az is biztos. Jónak tünik a duótok de majd akkor tudom komolyan venni ezeket a fenyegetéseket mikor együtt látom őket értelmesen játszani.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kösz skacok!😊

Ponder-nek van egy labradorja (nekem is az van), szóval Ponder >>>> Vick!

😊Go Vikings!
Jobban jár ha a kutyájával játszik,mint ha ellenünk.
Suh meg Fairley széttépi.
(Csakhogy legyen egy kis tras-talk is a sok jókívánság mellé. 😀 )

több mint 12 éve
gsn 3 548
A blogban írtam kicsit a potenciális új Vikes stadionról. 12 nap van arra, hogy az állam áldását adja a tervekre/megegyezzenek a felek az állammal, ezzel már idén beindulhatna a projekt, és biztossá válna a csapat maradása Minnesota államban.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Kösz skacok!😊

Ponder-nek van egy labradorja (nekem is az van), szóval Ponder >>>> Vick!

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0