Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Ha valaki tud pontos infót nyugtasson meg, mert tegnap mikor épp mezeket nézegettem a neten láttam Donovan Mcnabb #5 (vikings mezt). Na erre kivert a víz. Remélem nem igaz, mert a Redskins-ben sem ment neki tavaly, és szerintem egy fiatal agilis irányítóra lenne szükség, aki nem csak egy-két évre jönne játszani, de ez már fenn ki lett tárgyalva.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Minnesota Vikings offensive tackle Bryant McKinnie credits tennis star Venus Williams for helping him get in better shape. McKinnie says he has slimmed down to 355 pounds by working out with Williams, and plans on dropping to 340 pounds.

http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2011-04-22/vikings-ot-bryant-mckinnie-says-venus-williams-helped-him-lose-weight
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Hát jah elég kihalt lett a topic , csak sajna semmi időm mostanság.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Go Vikings!
Kérlek térj vissza. Akár álnéven akár a régin!
Az se érdekel ha napi 20órában a Lionst szidod.Bazzani
+1
Hallgass rá, térj vissza. Remélem minden rendben van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Go Vikings!
Kérlek térj vissza. Akár álnéven akár a régin!
Az se érdekel ha napi 20órában a Lionst szidod.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem rég néztem 04-es Eagles-Vikes alapszakasz meccset, erről készült egy írás Eagles blogra, ha esetleg valakit érdekel a meccs, vagy Randy Moss szövegelése, itt olvashatja: http://philly.blog.hu/2011/03/15/regi_meccsek_eagles_vikes_04
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Nah tegnapi mock drafton én húzogattam az embereket. Rendre 2-3 emberrel előttem vitték el akit akartam így közepes lett
1/12 Minnesota Vikings: Jake Locker, QB (Washington) nem bírom a Gabbert hypeot meg őt se, de lehet inkább őt fogjuk irl húzni
2/11 Minnesota Vikings: Jarvis Jenkins, DT (Clemson) Wilkersont benéztem őt húztam volna, de Jenkins i jó lenne szerintem Williams mellett , bár itt korai lehet CB kellett volna
4/9 Minnesota Vikings: Curtis Marsh, CB (Utah State) Itt elérhető legjobb CB volt szerintem
5/8 Minnesota Vikings: Chris Conte, FS (California) Jó pár helyen olvastam hozzánk 4.körbe , itt simán jó
5/19 Minnesota Vikings: Derek Newton, OT (Arkansas State) Benéztem hogy én jövök így gyorsan stoppotam a legjobb bentlévő tacklet
6/7 Minnesota Vikings: Jordan Cameron, TE (Southern California) Schianco szar volt idén 6.körben simán jó
7/13 Minnesota Vikings: Jeff Maehl, WR (Oregon) Berrian elment 7.körre simán jó

A legtöbb lyukat úgy érzem betoldottam egyedük OLB-End poszton jöhetett volna pick de akit kinéztem elvitték többihez nem értettem. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chris Cook-ot a minap őrizetbe vették, Virginia-ban. Pisztollyal hadonászott valaki másra, asszem.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Én a draft mellett vagyok, hiába a jó futás és védelem ez a csapat jelenleg igényli azt a vezér személyiséget, aki arca is lehet a franchise-nak, persze AP és a többiek mellett. Láthattuk mennyire próbáltunk Farve-ra is építeni, toltuk magunk előtt, én örülnék ha az öreg után egy fiatal tehetség miatt figyelne ránk mindenki. Szóljon a következő év még másról, de 2-3 év alatt odaérhetünk a PO-ba és ebből a csoportból akár az SB-re is.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön workoutra egy QB aki 2 év alatt 2 bajnokságot nyert. Cam Newton

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Orton nem rossz irányító. Nyerő alkatnak lenni a 2010es Denverben azért nem lett volna egyszerű feladat senkinek. Vagy előtte a Bearsben. Mert Chicagoban a SB év ugye Sexy Rexy, utána nyerő alkattá válni meg messze nem volt kézenfekvő opció. Odament Cutler, és ő sem vált nyerőemberré.
Franchise QBket, meg olyat, aki évek óta folyton kimagasló, ember el nem enged. Arra kár is várni. Vagy hullámzó teljesítményű zseniket vagy megbízható jómunkásembereket (vagy rossz irányítókat) szokás elengedni.

A vikingeknek most kell valaki, mert ez egy sokkal jobb csapat, mint a 2010es teljesítménye. Jó futójáték és védelem adott, nem kell sztár QB. Elég, ha nem dobál pickeket valaki, és bíznak benne a többiek, mert vezér alkat. Akár egy Gradkowki (Raiders) is jöhet back up szinten, és akkor lehet kockáztatni valaki mással, ha nem jön be, akkor Grad megbízható, profi játékos. Vagy más, de a lényeg, hogy draftolni vagy igazolni kétesélyes embert csak jó back up esetén érdemes szerintem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Van egy másik lehetőség is draftolni 1 qbt mondjuk idén ez elég putri . Orton mondjuk jó csapatban még sose játszott, de szerintem idén nem akarják még eladni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Toca jól fogalmazott, Orton nem nyerő alkat. Ha az lenne már kiderült volna, nem hiába cserélték el a macik. Olyan irányítót szeretnék aki a csapat vezére, igazi győztes hadvezér lehet, ne legyen már zs kategóriás QB-nk végre.vsanyi132
nyerő alkat...
Rodgers meg Roethlisberger nem fog ide igazolni.
Az elérhető QB-k közül, ki számít nyerő alkatnak? Senki, ezért eladók.
Valakit mégis le kell szerződtetni, mert QB nélkül nehéz lesz eredményessé válni.

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Toca jól fogalmazott, Orton nem nyerő alkat. Ha az lenne már kiderült volna, nem hiába cserélték el a macik. Olyan irányítót szeretnék aki a csapat vezére, igazi győztes hadvezér lehet, ne legyen már zs kategóriás QB-nk végre.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ortonnal egy bajom van, nem nyerő alkat. Jó game manager ,de szoros végjátékban én még nem nagyon láttam jól játszani. Mondjuk Kolbnál és McNabnél jobban örülnék neki meg ilyen elkapó gárdával jó lehetne .
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Agybajt kapok, állítólag bejelentkeztünk Orton-ért... szerencsére Denverben is benne látják a jövőt, ezért állítólag nem adják... én kifejezetten nem bírom az ürgét, nem való nekünk, nem nem nem nem nemvsanyi132
Pedig nagyon szolíd game manager QB, nem ad el 3-4 labdát meccsenként, egy AP-vel támogatott futójátékkal meg jó lehetne a Vikes akár...

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Agybajt kapok, állítólag bejelentkeztünk Orton-ért... szerencsére Denverben is benne látják a jövőt, ezért állítólag nem adják... én kifejezetten nem bírom az ürgét, nem való nekünk, nem nem nem nem nem

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Robinson 3 évvel hosszabbított, 14 millióért, amiből 6.5 az aláírási pénze.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Adam Schefter
More potential cuts this week: Az QB Derek Anderson, LB Joey Porter, 49ers CB Nate Clements, Pitt OT Flozell Adams, Minn WR Bernard Berrain.

Rice megnézi milyen ajánlatokat kap más csapatoktól.

Brian Robisont valószínűleg újraigazoljuk, míg Edwardsot nem.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Falat kaparom amikor McNabbel vagy Palmerrel jönnek. Minek??? Elmúlt 2 évbe eljátszottuk az utolsó nagy esélyt. Itt van egy Packers aki kb fiatalokkal van tele mi a ráákot érünk megint egy vénnel? Itt hosszútávra kell tervezni ennek reális esélyét meg egy draftban látom. VY és Kolb-bal szerintem sokkal előrébb nem lennénk.Toca
Egyet kell értenem, hosszú távon nagyon kemény lesz a csoportunk, a Lionst is bele kell vennünk a pakliba, jövőre már élet-halál harc lesz minden csoportmeccsünk. A csoport második helye is kihívásnak ígérkezik, nyerni pedig már most is rang, ugye 2 év alatt 3 nfc döntős a csoportól, és idén SB 😊
Tényleg jó lenne egy jó drafttal megalapozni egy masszív fiatal csapatot, ami ha bejut a PO-ba 2-3 éven belül már elgyalogol az SB-ig. (tudom ez túlzás, de kicsit le van ülve a topic, hátha valaki ráugrik 😊 😊 )

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Falat kaparom amikor McNabbel vagy Palmerrel jönnek. Minek??? Elmúlt 2 évbe eljátszottuk az utolsó nagy esélyt. Itt van egy Packers aki kb fiatalokkal van tele mi a ráákot érünk megint egy vénnel? Itt hosszútávra kell tervezni ennek reális esélyét meg egy draftban látom. VY és Kolb-bal szerintem sokkal előrébb nem lennénk.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én Gabbertet látnám szívesen:
http://www.youtube.com/watch?v=naqxF7TlQWc

😀

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Mint Packers szurkoló ritkán írok ide, pont hogy ne csináljam a feszültséged, de én személy szerint nem szeretném látni nálatok Kolbot, pont azért mert szerintem nem lenne előrelépés, ha már "használt" QB akkor inkább McNabb, vagy Palmer (bár érte irreálisan sokat kérnének, mint ahogy Kolbért is).

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Nincs 3. körünk úgyhogy win. 😀
Toca
Spielman, a GM azt nyilatkozta, hogy szeretné visszaszerezni azt a 3. körös picket (nem konkrétan azt, ami a Patsnél van)- mondjuk én nem szeretném ha az 1.köröst letradelnénk.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Greenwayt tagelitek.tenorx
Én örülök neki. Szerintem R. Edwardsot elengedik, Rice meg remélem kap egy hosszútávút.

A Vikings is érdeklődik Bob Sanders után. Hatalmas upgrade lenne, csak ki tudja meddig bírná.

McKinnienek sikerült szerveznie egy $100k-s partit. Gratulálok neki.

Kolbért már 1+3-t kérnek. Nagyon remélem, hogy eszébe se jut a stábnak megszerezni.Pálca
Nincs 3. körünk úgyhogy win. 😀
Sanders upgrade lenne csak hny meccsig többet volt sérült mint Glassford pedig az már egy teljesítmény.
Edwards menni fog ,Rice remélem marad igazából sérülése miatt nem fog tudni sokkal több pénzt kicsikarni senkiből hogy ne maradjon.