Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
felemelő érzés számomra/unkra ez a Packs-Bears NFC konf döntő, remélem amelyik bejut meg is nyeri, csak hogy a Vikingek még jobban érezzék magukat... 😊

|
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Úgy tűnik nálunk megállt az élet, a draft közeledtéig biztosan nem lesz itt nagy forgalom. Arra azért felhívnám a figyelmet, hogy a csoportunk adja az egyik NFC döntőst, ez már biztos, és ha a macik ma hozzák a papírformát akkor csoportrangadó is lesz. Tavaly mi voltunk döntősök, idén akár mindkettő tőlünk kerülhet ki, erős csoport az NFC North. Jövőre tuti halálcsoport lesz, jön fel a Lions mint a talajvíz, nekünk meg kötelességünk újra elfoglalni a helyünket az elitben 😊 Go Vikes!

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Bevell és Murphy (ST edző) mehetnek amerre akarnak, Fraziernek nem kell egyik se 😊Pálca
Á megelőztél , öröm és bódotság itt még akár valami jó is kisülhet. 😀
Mindkét egység látványosan hanyatlott idén meglepődtem volna ha bármelyikük maradhat.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Bevell és Murphy (ST edző) mehetnek amerre akarnak, Fraziernek nem kell egyik se 😊
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
-Harvin nyáron a Packerses Woodsonnal fog gyakorolni
Pálca
Minek? Simán lefutja Woodsot 😊
Na most viccen kívül: ez valami WR-CB oktatás lesz Woodson részéről, olyan mint a Fitzgerald-féle WR "tanfolyam"?Gergőbácsi
"Percy Harvin plans to train in Florida with Packers CB Charles Woodson this offseason.
"He told me I was one of the best players he ever went against," Harvin said. "... We'll get together this offseason and work on some things and I'll address myself and some weaknesses." Woodson is one of the NFL's top slot corners, and Harvin is emerging as one of the top slot receivers. It's another step in the right direction after Harvin took a big leap forward in 2010"

Ami még kimaradt: Rice vagy Greenway megkapja a franchise taget, ha nem sikerül szerződést hosszabítani velük.Pálca
Aztán a meccseken egymást szivatják, mikor a másik előtt megcsinálják a playt 😊
"Most jól megszivattalak, kösz a leckét, öreg" és "Hehe, direkt a trükköt nem tanítottam meg fijjjjjam" 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
Asot behúzhatnánk Griff-Aso CB sor hmm egy értelmes safety és visszaállhatna a kirűály rush Dnk is 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan
NNAAA!!! Frazier for President! Erről beszéltem! (Asszem...) Csak jöjjön össze!

Más: Most, hogy Luck nem jön ki a drafton, a használható QB prospectek száma tulajdonképpen 2 maradt, így szerintem esélytelen nekünk idén franchise QB-t draftolni. Nagyon kíváncsi vagyok, ezt hogyan oldja majd meg a stáb.Szabolcs_76
Ha jön JMD, akkor Orton 2. körért?Spigo
Mossért mit adtunk, nem 2 kört? 3.? Na mindegy. Én Ortonnak nem örülnék, sosem bírtam a játékát, legalábbis amit a maciknál mutatott. Akkor inkább Kolb.Szabolcs_76
3.kör ment Mossértt (BC hogy rohadj meg még egyszer érte).
JMD azért OCnak jön ha Frazier nem akar új QBt vagy Ortont akkor nem jön.
Kolb érdekes kérdés nem tudom mért emlegetik ennyien eddig semmit nem tett le az asztalra őt felesleges idehozni. Ortonnak örülnék de 2.körért inkább hagyjuk Webb vagy rookie akire tovbb lehet építeni sokkal értelmesebb lépésnek tűnik és akkor ráadásul a jövő le lesz fektetve elég sokáig úgy hogy a jelenben is simán esélyesek lennénk bármire.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Ez nem túl gyakori dolog hogy egy veterán corner tanítgat egy divízió rivális fiatal elkapót, lehet Woodnak díler kell 😀 Vagy csak Percyt átszoktatja borra.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
-Harvin nyáron a Packerses Woodsonnal fog gyakorolni
Pálca
Minek? Simán lefutja Woodsot 😊
Na most viccen kívül: ez valami WR-CB oktatás lesz Woodson részéről, olyan mint a Fitzgerald-féle WR "tanfolyam"?Gergőbácsi
"Percy Harvin plans to train in Florida with Packers CB Charles Woodson this offseason.
"He told me I was one of the best players he ever went against," Harvin said. "... We'll get together this offseason and work on some things and I'll address myself and some weaknesses." Woodson is one of the NFL's top slot corners, and Harvin is emerging as one of the top slot receivers. It's another step in the right direction after Harvin took a big leap forward in 2010"

Ami még kimaradt: Rice vagy Greenway megkapja a franchise taget, ha nem sikerül szerződést hosszabítani velük.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
-Harvin nyáron a Packerses Woodsonnal fog gyakorolni
Pálca
Minek? Simán lefutja Woodsot 😊
Na most viccen kívül: ez valami WR-CB oktatás lesz Woodson részéről, olyan mint a Fitzgerald-féle WR "tanfolyam"?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Singletery "csak" LB edző lenne, nem DC. DC valószínű Fred Pagac lesz a jelenlegi LB edző. Sokkal bátrabban hívta a blitzeket, szerintem ő is jó lesz.
Mindenesetre Frazier azt mondta 10 napon belül minden elválik.

További hírek az elmúlt időszakból:
-Nem kizárt, hogy Webb lesz a kezdő irányító jövőre, legalábbis Frazier szerint. Én nem látom sok esélyét annak, hogy TJacket újraigazoljuk, Bomarral is hosszabbtávú szerződés van, valamint kivágták a QB edzőt, aki TJ-ben bízott.
-A Bears PS-ből korábban leigazolt Iglesiassal hosszabb távra tervez a csapat, mert többéves szerződést írt alá
-Harvin nyáron a Packerses Woodsonnal fog gyakorolni
-2 O-fal edzőt is kivágtak, nem csodálom ilyen rossz szezon után. A rossz blokkolási sémát kritizálta Frazier
-Mckinnie le akar fogyni 25 fontot, szerintem ha sikerül neki, akkor nem vágják ki. Neki amúgyis a szorgalmával vannak gondok, ezzel bizonyíthatna
-K. Williams szerint nem fog visszatérni Pat.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
NNAAA!!! Frazier for President! Erről beszéltem! (Asszem...) Csak jöjjön össze!

Más: Most, hogy Luck nem jön ki a drafton, a használható QB prospectek száma tulajdonképpen 2 maradt, így szerintem esélytelen nekünk idén franchise QB-t draftolni. Nagyon kíváncsi vagyok, ezt hogyan oldja majd meg a stáb.Szabolcs_76
Ha jön JMD, akkor Orton 2. körért?Spigo
Mossért mit adtunk, nem 2 kört? 3.? Na mindegy. Én Ortonnak nem örülnék, sosem bírtam a játékát, legalábbis amit a maciknál mutatott. Akkor inkább Kolb.
több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
NNAAA!!! Frazier for President! Erről beszéltem! (Asszem...) Csak jöjjön össze!

Más: Most, hogy Luck nem jön ki a drafton, a használható QB prospectek száma tulajdonképpen 2 maradt, így szerintem esélytelen nekünk idén franchise QB-t draftolni. Nagyon kíváncsi vagyok, ezt hogyan oldja majd meg a stáb.Szabolcs_76
Ha jön JMD, akkor Orton 2. körért?
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Singletary mint LB edző menne. Védelemhez nem ért. Offensehez sem.

több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
NNAAA!!! Frazier for President! Erről beszéltem! (Asszem...) Csak jöjjön össze!

Más: Most, hogy Luck nem jön ki a drafton, a használható QB prospectek száma tulajdonképpen 2 maradt, így szerintem esélytelen nekünk idén franchise QB-t draftolni. Nagyon kíváncsi vagyok, ezt hogyan oldja majd meg a stáb.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért a szakmai stábra vonatkozó eképzelések elég jól alakulnak. JMD klasszisokkal jobb és ötletesebb mint Bevell, és Mike is ért "valamicskét" a D-hez, érdems lenne szerződtetni őt is...

Remélem a játékos állomány megtartása, és erősítése is hasonlóan jó irányba mozdul a holtszezonban.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Huhh.
Azért egy
Frazier HC
JMD OC
Singletary DC trió nagyon ütős lenne.
Nem túlságosan örülnék neki.

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
jobbnál jobb lehetőségek. 😊Divat
JMD azért elég jó OC
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
jobbnál jobb lehetőségek. 😊

|
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
JMD nálatok interviewzik, mint OC jelölt:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d82d81/article/bevell-still-with-vikings-but-team-interested-in-mcdaniels-as-oc?module=HP_headlines

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Mike Singletary to interview with Vikings

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/01/06/mike-singletary-to-interview-with-vikings/

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1919 jöhet a savkonqueror
Allenről nem találtatok jobb képet? 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1919 jöhet a sav
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 637 — Vikings fan

NFC North 4.hely történelmi ilyen még sosem fordult elő velünk... Utoljára születésemkor voltunk divizió utolsók (90 ) és addig visszamenőleg csak a 2001 és 2002es szezon volt ilyen fos vagy fosabb...
Toca
2006-ban is 6-10 volt.
Nyert a Seattle, így a 12. helyen draftolhatunk, plusz kiesett egy csapat előlünk, aki QB-t is húzhatott volna akár.

Az ellenfelek: In their home games, the Vikings will face: Chicago, Detroit, Green Bay, New Orleans, Tampa Bay, Denver, Oakland, and Arizona.

They will have to travel to play: Chicago, Detroit, Green Bay, Atlanta, Carolina, San Diego, Kansas City, and WashingtonPálca
Persze tudom hogy volt,de csoport utolsók még sose voltunk mióta North div van.
A sorsolásunk meg hát nem kicsit rázós,úgyis mondhatnám hogy rábaszós rendesen. Nem elég hogy a saját divünk rohadt brutál lesz kikaptunk az idén majdnem 3 csapatot szerepeltető Southot illetve az AFC westet ahol KC és a SD tuti jó lesz Tebow mint tudjuk egy isten, az Oaklend meg bárkit megverhet. Washington,Carolina,Arizona max ennyi könnyűnek tünő meccsünk lesz
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan

NFC North 4.hely történelmi ilyen még sosem fordult elő velünk... Utoljára születésemkor voltunk divizió utolsók (90 ) és addig visszamenőleg csak a 2001 és 2002es szezon volt ilyen fos vagy fosabb...
Toca
2006-ban is 6-10 volt.
Nyert a Seattle, így a 12. helyen draftolhatunk, plusz kiesett egy csapat előlünk, aki QB-t is húzhatott volna akár.

Az ellenfelek: In their home games, the Vikings will face: Chicago, Detroit, Green Bay, New Orleans, Tampa Bay, Denver, Oakland, and Arizona.

They will have to travel to play: Chicago, Detroit, Green Bay, Atlanta, Carolina, San Diego, Kansas City, and Washington