Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
az nfl.com szerint még meg akarjuk szerezni McNabb-et. Nem tudom mit is mondjak, elsőkörös QB pick után valahogy dejavu-m van... hozunk egy öreget aki majd kitanítja a tehetséget... de hogy lesz ebből SB... vagy akár PO.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én ezzel nem értek egyet. Pondernek igen is hoznia kell majd bizonyos meccseket. .Toca
Persze, hogy hoznia kell néhány meccset, vagy utolsó driveos fordítást, ez elengedhetetlen, de nem kell 40-50-t passzolnia egy meccsen, elég ha odaadja a labdát AP-nek, Gerhartnak, vagy akárkinek.Pálca
Hát ez triviális Favre faszsága volt csak az 😀
Mondjuk biztos lesz meccs ahol szükség lesz rá és én nem egy game manager szerepet várok tőle.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Én ezzel nem értek egyet. Pondernek igen is hoznia kell majd bizonyos meccseket. .Toca
Persze, hogy hoznia kell néhány meccset, vagy utolsó driveos fordítást, ez elengedhetetlen, de nem kell 40-50-t passzolnia egy meccsen, elég ha odaadja a labdát AP-nek, Gerhartnak, vagy akárkinek.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem neki kell megnyernie a meccseket, AP köré lehet építeni a csapatot, ő pedig rövid passzokkal hozza a first downokat. Pálca
Szóval akkor vissza oda, ahonnan x+1 évvel ezelőtt elindult a vikings........füligjimmy
Én ezzel nem értek egyet. Pondernek igen is hoznia kell majd bizonyos meccseket. AP erős és kurva jó, de egyedül egy futó manapság már nem fog semmit nyerni a csapatával. 1 kérdés van számomra a 2 fal . Ha olyanok lesznek mint tavaly tökmindegy ki az RB és ki a QB mert hát rommá ütik. A D-Fal meg fos volt tavaly idén majd kiderül.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Nem neki kell megnyernie a meccseket, AP köré lehet építeni a csapatot, ő pedig rövid passzokkal hozza a first downokat. Pálca
Szóval akkor vissza oda, ahonnan x+1 évvel ezelőtt elindult a vikings........füligjimmy
Azért TJack nem a pontosságáról volt ismert. Favre meg más tészta.
Mivel nincs 32 Manning szintű QB(de még Cutler szintű sincs), ezért abból kell győztes csapatot csinálni, ami adott. Nem nagyon tudok olyan elérhető QB-t, aki nagyot lendítene a csapaton hosszútávra. Ettől még nem zárom ki valamelyik rutinosabb QB leigazolását, mert a jelenlegi QB-k közül Webbnek van a legnagyobb meccsrutinja (kétszer kezdett)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem neki kell megnyernie a meccseket, AP köré lehet építeni a csapatot, ő pedig rövid passzokkal hozza a first downokat. Pálca
Szóval akkor vissza oda, ahonnan x+1 évvel ezelőtt elindult a vikings........

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Pondert tartják a legpontosabban passzolónak a classból, remélem ezt be is bizonyítja majd. Nem neki kell megnyernie a meccseket, AP köré lehet építeni a csapatot, ő pedig rövid passzokkal hozza a first downokat. Én még bízok az új OC-ben is, remélem nem hiába volt eddig Ryan QB edzője. Amúgy azt olvastam, hogy a Washington vitte volna 1/16-ra Pondert, úgyhogy valószínű nem maradt volna benn a 2. körig, persze ezt már sose fogjuk megtudni.

Rice sérülékenységéről: 4 szezonjából 1 szezont tudott végigjátszani, a 2008-asban és a 2010-esben szinte végig sérült volt.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Érdekes felemás érzések kavarognak benne. Workout óta ahol szerintem a legjobb volt Ponder gondolkoztam rajta hogy jó lenne-e ide, mondjuk inkább 2.pickre. Fairleyt benthagyni számomra nagyobb csalódás mint akamurat. Rice azért nem olyan sérülékeny mint leírtak itt egyesek ha marad akkor az elkapó gárdával nem lesz gond. OL Ben lesznek gondok mondjuk Suh-fairley duó erős , de futásban meg lehet őket lepni. Ponder reményeim szerint jó lesz Es remelem a fal összeszedi magát . Igazából kevesebb busz lehetőséget látok benne mint bármelyik másik idei qb-ban aztán az idő majd eldönti.Toca
Egyetértek, bár én a workout-ból alig láttam valamit. Lehet, hogy ezért nem gondolkodtam Ponderben. Fairleyt bent hagyni lehet hogy bűn, de szerintem kényszerpályán voltak. Nyilván mi nem tudunk sok mindent, amit ők igen, de nekem ebből a pickből az jön le, hogy a QB kérdést FA-val nem tudjuk, vagy nem akarjuk megoldani. Ha viszont így van, akkor nem nagyon volt más választás.
Ellenben ha ezek után hoznak egy kezdő QB-t az FA piacról, akkor moderáljanak ki előre, mert nagyon csúnyákat fogok írni!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Érdekes felemás érzések kavarognak benne. Workout óta ahol szerintem a legjobb volt Ponder gondolkoztam rajta hogy jó lenne-e ide, mondjuk inkább 2.pickre. Fairleyt benthagyni számomra nagyobb csalódás mint akamurat. Rice azért nem olyan sérülékeny mint leírtak itt egyesek ha marad akkor az elkapó gárdával nem lesz gond. OL Ben lesznek gondok mondjuk Suh-fairley duó erős , de futásban meg lehet őket lepni. Ponder reményeim szerint jó lesz Es remelem a fal összeszedi magát . Igazából kevesebb busz lehetőséget látok benne mint bármelyik másik idei qb-ban aztán az idő majd eldönti.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Hááát...
Reggel óta gondolkodom ezen a pick-en. QB kellett, ez okés. Fogytak is rendesen, nem elég, hogy 3 is kiment az első 10 húzásra, de azzal is számolni kellett, hogy ha így megy tovább, a második körre nem is marad bent egy értelmes QB sem. Ha draftról akartak megoldást, lépni kellett. Hogy aztán Ponder lett... hát ők biztos tudják, hogy miért. Tény hogy rajta kívül már csak Mallett, esetleg Kaepernick vagy Stanzi merülhetett fel, elég sovány választék.
Nagyon várom a következő köröket! OL, DL mindenképpen need, ezen felül jó lenne egy jó Safety, WR-ből meg sosem elég. Arról nem is beszélve, hogy Shiancoe mögé is tényleg kellene valaki. Szóval van itt még tennivaló bőven!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Mikey: az a baj, hogy az a 4 nagyszerű elkapó az másfél: Harvin, és egy fél Shiancoe(az előző szezonja valóban kiváló volt, de aa mostaniban néha elég halovány volt. Rice sérülékeny és nem biztos, hogy marad, más nincs aki minőségi lenne. A fal az tavaly nagyon gyenge volt passprotectionben.Pálca
Ja hogy Rice FA? Így annyira már nem örülök.

Na majd meglátjuk. Mindenesetre mától fél szemem a Vikingson.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ma éjjel draft, itt a lista kik voltak privát workouton:http://www.vikingsgab.com/2011/04/17/4898/
Az utóbbi 4 választáskor 2-szer volt első körös Vikings pick, mindkétszer OROY lett. Most egy QB jöhetne a sorban 😊Pálca
Hát nem pont ő rá gondoltam... Hatalmas reach, sztem még a 2. körben is elérhető lett volna. Főleg azért fájó, mert Fairley ás Amukamara is benn volt még...
Azért annyira nem írom le Pondert, majd az idő eldönti, hogy jó választás volt-e.Pálca
Ne szomorkodj,évente kétszer azért láthatjátok Fairleyt. 😀 😉Bazzani
Inkább nézem Fairleyt szemből(bár biztos ijesztő lehet), mint AP hátát 😛
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Kezdek beletörődni a pickbe az első túlzott reakciók után. Igazából le akartak tradelni, de nem érkezett normális ajánlat. Majd az idő eldönti, hogy ő volt-e a legjobb QB az elérhetőek közül.
Mikey: az a baj, hogy az a 4 nagyszerű elkapó az másfél: Harvin, és egy fél Shiancoe(az előző szezonja valóban kiváló volt, de aa mostaniban néha elég halovány volt. Rice sérülékeny és nem biztos, hogy marad, más nincs aki minőségi lenne. A fal az tavaly nagyon gyenge volt passprotectionben.

Közben sajtótájékoztatót tart Frazier és Spielman: kifütyülte a közönség őket, Amukamarát akarták. Dicsérték Ponder játékintelligenciáját, és azt mondták, hogy beleillik a rendszerbe. Az offseasonban megteremtik a versenylehetőséget Webb, Bomar és Ponder között.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma éjjel draft, itt a lista kik voltak privát workouton:http://www.vikingsgab.com/2011/04/17/4898/
Az utóbbi 4 választáskor 2-szer volt első körös Vikings pick, mindkétszer OROY lett. Most egy QB jöhetne a sorban 😊Pálca
Hát nem pont ő rá gondoltam... Hatalmas reach, sztem még a 2. körben is elérhető lett volna. Főleg azért fájó, mert Fairley ás Amukamara is benn volt még...
Azért annyira nem írom le Pondert, majd az idő eldönti, hogy jó választás volt-e.Pálca
Ne szomorkodj,évente kétszer azért láthatjátok Fairleyt. 😀 😉

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Azért hatalmasnak nem hatalmas reach. Legkésőbb 25. pick körül tuti kiment volna.

Ha egészséges tud maradni, akkor tuti, hogy jó választás lesz.
Illik a rendszerbe, és Peterson mellett senki nem fogja tőle várni a megváltást egyből.
Ráadásul lesz 4 nagyszerű elkapója/tight endje is.

Ebből a szempontból örülök, hogy Minnesotába került.
A fal az mondjuk nem tudom milyen, de ha nem bűnszar, akkor az már jó, mert kellően mobilis CP7.

Csak aztán ésszel játszassák.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ma éjjel draft, itt a lista kik voltak privát workouton:http://www.vikingsgab.com/2011/04/17/4898/
Az utóbbi 4 választáskor 2-szer volt első körös Vikings pick, mindkétszer OROY lett. Most egy QB jöhetne a sorban 😊Pálca
Hát nem pont ő rá gondoltam... Hatalmas reach, sztem még a 2. körben is elérhető lett volna. Főleg azért fájó, mert Fairley ás Amukamara is benn volt még...
Azért annyira nem írom le Pondert, majd az idő eldönti, hogy jó választás volt-e.
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nagyon remélem hogy jól dönt Frazier, egy bust végzetes lenne a csoport többi tagját elnézve. Kezdődjön a szezon 😊

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ma éjjel draft, itt a lista kik voltak privát workouton:http://www.vikingsgab.com/2011/04/17/4898/
Az utóbbi 4 választáskor 2-szer volt első körös Vikings pick, mindkétszer OROY lett. Most egy QB jöhetne a sorban 😊
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Köszi 😀
Skol Vikes
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ha valaki tud pontos infót nyugtasson meg, mert tegnap mikor épp mezeket nézegettem a neten láttam Donovan Mcnabb #5 (vikings mezt). Na erre kivert a víz. Remélem nem igaz, mert a Redskins-ben sem ment neki tavaly, és szerintem egy fiatal agilis irányítóra lenne szükség, aki nem csak egy-két évre jönne játszani, de ez már fenn ki lett tárgyalva.sithmaster
Mivel nincs CBA, ezért nem is lehetnek játékosmozgások. McNabbnek pedig szerződése van a Redskinsel.
Szerintem nagy esély van rá, hogy a drafton az első körben QB-t húzunk, de jelenleg Webb az első számú irányító.
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Ha valaki tud pontos infót nyugtasson meg, mert tegnap mikor épp mezeket nézegettem a neten láttam Donovan Mcnabb #5 (vikings mezt). Na erre kivert a víz. Remélem nem igaz, mert a Redskins-ben sem ment neki tavaly, és szerintem egy fiatal agilis irányítóra lenne szükség, aki nem csak egy-két évre jönne játszani, de ez már fenn ki lett tárgyalva.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Minnesota Vikings offensive tackle Bryant McKinnie credits tennis star Venus Williams for helping him get in better shape. McKinnie says he has slimmed down to 355 pounds by working out with Williams, and plans on dropping to 340 pounds.

http://aol.sportingnews.com/nfl/story/2011-04-22/vikings-ot-bryant-mckinnie-says-venus-williams-helped-him-lose-weight
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hát jah elég kihalt lett a topic , csak sajna semmi időm mostanság.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Go Vikings!
Kérlek térj vissza. Akár álnéven akár a régin!
Az se érdekel ha napi 20órában a Lionst szidod.Bazzani
+1
Hallgass rá, térj vissza. Remélem minden rendben van.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Go Vikings!
Kérlek térj vissza. Akár álnéven akár a régin!
Az se érdekel ha napi 20órában a Lionst szidod.