Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/29461/vikings-camp-few-mourn-mckinnies-exit

Bakker, 400 font súllyal jelent meg TC-n... Már nem hiszem, hogy érdekli a foci, valaha érdekelte, de tavaly már látszott rajta, csak nyűg a hátán az egész, Favre sokat szopott miatta...Go Vikings!
Kár,hogy nincs róla egy kép ebben az állapotban...

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Újra igazoltuk Ryan Cook-ot a falba. A jelenlegi helyzetben jó döntés volt. Bár nem kiemelkedő képességű, de több helyen is bevethető, viszonylag stabil pont.

Szerintem jó döntés volt egy bevethetetlen McKinnie elküldése. Majdnem 50 Fonttal volt a versenysúlya felett. Teljességgel használhatatlan állapotba hozta magát.
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/29461/vikings-camp-few-mourn-mckinnies-exit

Bakker, 400 font súllyal jelent meg TC-n... Már nem hiszem, hogy érdekli a foci, valaha érdekelte, de tavaly már látszott rajta, csak nyűg a hátán az egész, Favre sokat szopott miatta...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Az offense a kérdés mert a Falunk rommá lett zuzva tavaly Es most se ép sőt. Berriant mcnab bírni fogja de ő nálam max 3. WR . Sok TE illetve futó playt várok de ha a fal ilyen gyenge marad akkor sokat nem. Mondjuk fogunk okozni meglepetést Es senkinek se leszünk sima győzelem .
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
McKinnie out...
http://blogs.nfl.com/2011/08/02/vikings-release-longtime-lt-mckinnie/?module=HP11_headline_stack
A fentiekhez annyit, hogy idén csak akkor kerülhetjük el az utolsó helyet a csoportban ha a többiek betliznek. Kevés rá az esély, azért az 50%-os mérleget azért elvárom, hogy ne legyen szenvedés minden hétvége a bye week kivételével újévig 😊

több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Griffinre-bár szerintem is jobb Cb mint a nálunk lévő többi- pontosan azért nem dobálnak, mivel lehet könnyebb célpontot sebezhetőséget találni. Winfieldet imádom, mint játékos és mint embert is, de sajnos a kor pontosan a CB-k egyik legfontosabb tulajdonságát koptatja. Ennek ellenére a rutinja és a képességei miatt bevethető nálunk. Egyébként mindketten brutális ütközők, akik előtt nem túl nagy élmény labdát elkapni, és ez sem rossz eszköz az elkapók ellen.
Én leginkább abban bízok, hátha a többiek közül nő fel valaki a feladathoz. Mondjuk Cook is sérült volt sokat tavaly. Nekem mindegy hogyan, de valaki emelkedjen ki.
Safety poszton nagyobb bajok vannak, bár fiatalok a srácok, itt is fejlődhet valaki, de nyomás nélkül ez a secundery továbbra is sebezhető lesz. Ezért az igazi feladatot a nyomás felépítése jelenti, a DL sor felkészítése, a blitz séma jó megválasztása. Én több hiányosságot látok egyenlőre a D-ben mint az O-ban.

Az O-nál szerintem meg van a lehetőség, az emberállomány egy stabil játék felépítésére. Peterson előtt a futásblokkot fel kell pörgetni, de elméletileg ezen dolgoznak jelenleg. Tobyra is több terhet lehetne pakolni, elbír még bőven futást. Percy igazi playmaker elkapásban, de futásban is lehet rá számítani. Berrianből az erősségeire építva lehet többet kihozni, Favrenak messze nem ő volt a kedvenc célpontja, de van benne lehetőség. A TE poszton Shiancoe büntetéseit kell vissza szorítani, Rudolph jó felépítésű, jól szerepel eddig, persze élesben kell bizonyítania, de elméletileg van benne potenciál. Lehet veszélyes, kombinatív 2 TE-s felállásokat felrakni. A WR állományban még vannak olyanok akik solid teljesítményt hozhatnak.
A fal kérdéses, McKinnie használhatatlan állapotban jelent meg Mankatoban, nem kevés túlsúlyt rántott fel, Herrera pedig a térdével bajlódik. Így ezt az egység kényes pont lesz, de itt pont sok múlik, milyen rendszerben játszanak majd.
Donovan szerintem meg fogja tudni csinálni amit kell, én bízom benne. Remélem a fiatlok mögötte sokat tanulnak és fejlődnek. Pondernek dícsérik a pontosságát playezésben, persze a jelenlegi 7-7-es játékok messze nem azok amivel meccsen kell neki szembesülnie.

A Spec team talán a legbiztosabb pontunk jelenleg.

A másik két teamben nagy kérdés mit hoznak ki belőlük az edzők, az idei rövidebb lehetőségből.

Én mint modtam az idei évtől bíztató jeleket és épülő elképzaléseket várok, nagy eredményhez csoda kellene.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bocs, hogy közbe kotnyeleskedek.

Én pont az offensetől nem félek. Illetve félek, csak tőlük várok egy standard teljesítményt. Erős, stabil futójátékra simán képesek vagytok, McNabb meg öreges, de nem nyeretlen 2 éves. Harvin, Rudolph, Schiancoe (így kell írni? 😀), + Berrian mélységi célpont sem rossz. Az OL meg nem annyira domináns, mint 2 éve, de még mindig a jobb egységek közé tartozik.

A D#-ben nektek is van egy kalaplengető secondary, az LB sor közepes. A DL kulcs. Tavaly megdőlt a Williams wall. Robisont nem ismerem jól, de ekkora potenciált láttok benne?
ST meg nem rossz.
Látatlanban én azt mondom, hogy jelen pillanatban csoport utolsónak tűntök egy 7-9 mérleggel vagy annak környékén. Aztán ebből még bármi lehet. Brutál az NFC North.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Ha egészségesek a srácok, a tavalyi teljesítmény szerint akkor is bármelyik cb-nkre lehet simán playt hívnia az ellenfél támadó gépezetének. Persze remélem a fiatalok némi rutint és tapasztatlatot szerezve fejlődnek, de ha nem lesz nyomás mint tavaly, akkor csodákra nem nagyon számíthatunk tőlük. A S poszt pedig sokat nem tett hozzá eddig sem a passz levédekezéséhez, maximum a szerelést csinálták meg. Szóval DB posztra bárhova lehetne embert rántani, de gyanítom idén ez nem fog megtörténni.

Ez az év tényleg egy új csapat építésének kezdete, de remélem nem tart majd hosszú évekig, és AP-vel küzdhetünk még valamikor az esetleges SB címért. Addig meg a tavalyi szenvedés ne ismétlődjön meg, valami előrelépés, tervszerűség látszódjon, és elégedett leszek.Paulus
Griffre továbbra sem fognak dobálni mert azért elég jó CB ő ha nem sérült. Winfield már inkább nickelben lesz valszeg. Burton-től sokat várok mégha rookie is az alul méretezett Allen meg Cook hátha fejlődnek, de nem értem mért nem mozdultunk valami CB-re.
Safetyjeink hihetetlen fosok nem lepődnék meg ha Winfield néha itt is felütné fejét a vén fejével. Viszont azért a pass-rushunktól többet várok idén. Allen mellett K.Will-Ayodele duó is jó lehet meg néha a vén Pat ha újraigazoljuk. Igazából Allennek nem lesz még egy olyan gyenge éve mint tegnap és a túloldalt Robinsontól is kiemelkedőt várok.
Összeségében erős pass rush-sal ami elvárható ez a védelem annyira nem borzasztó , én támadó oldal miatt jobban aggódom.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igazoltunk egy ex-Colts O-Tacklet Charlie Jhonsont. Nem rendelkezik ideális Tackle méretekkel, de Herrera térde kérdéses, így muszály volt valakit hozni. Ráadásul 26 éves, így ha nem muzsikál rosszul viszonylag hosszú távon is használható. Bevethető egyébként Guardként is.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ha egészségesek a srácok, a tavalyi teljesítmény szerint akkor is bármelyik cb-nkre lehet simán playt hívnia az ellenfél támadó gépezetének. Persze remélem a fiatalok némi rutint és tapasztatlatot szerezve fejlődnek, de ha nem lesz nyomás mint tavaly, akkor csodákra nem nagyon számíthatunk tőlük. A S poszt pedig sokat nem tett hozzá eddig sem a passz levédekezéséhez, maximum a szerelést csinálták meg. Szóval DB posztra bárhova lehetne embert rántani, de gyanítom idén ez nem fog megtörténni.

Ez az év tényleg egy új csapat építésének kezdete, de remélem nem tart majd hosszú évekig, és AP-vel küzdhetünk még valamikor az esetleges SB címért. Addig meg a tavalyi szenvedés ne ismétlődjön meg, valami előrelépés, tervszerűség látszódjon, és elégedett leszek.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Hát azért ha egészséges marad a CB sorunk nincs akkora probléma, viszont safetyben vicces lesz. Ha a pass rush nincs meg gyanítom szétdobálnak ne legyen igazam. Cap miatt sajna elég szűkösen tudtunk igazolni. Ha Ponder-Mcnab duóból valamelyik nagyon bejön akkor lehet egy szolid épülgetős évünk,viszont ebben a brutál csoprotban azért csoda lenne ha playoff környékén lennénk.
több mint 12 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Most már némi figyelmet kéne fordítani a DB állományra is, mert ott lesznek problémák megint. Nem hiszem, hogy Főnixként feltámadva hozni tudnánk a két évvel ezelőtti nyomást az irányítókra. Akkor meg mindenki végig dobál minket idén is.

Idén vagy nagy csodát kell a szinte új coach állománynak véghez vinni, vagy nem sok előrelépésre lesz mód.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Michael Jenkins (ex-Falcons WR) a fedélzeten.Newman
Jó húzás. Nem egy szupersztár,de hozni fogja a yardokat.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Michael Jenkins (ex-Falcons WR) a fedélzeten.

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Azt hiszem Rice jó lesz Seattle-ben, sőt ha játéklehetőséget kap T-Jack is bizonyíthat. Az, hogy ők ismerik egymást még előny is lehet 😊 Szorítok mindkettőnek, és sajnálom hogy nem nálunk folytatják.

Várom már a szezont, egy-két zúzós meccs már ránk férne 😊

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ja Mike Wiilliams is hogy meghalt Seattleben 😛 😂Helmut Zimmer
de ő már halottan érkezett 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
ja Mike Wiilliams is hogy meghalt Seattleben 😛 😂
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
McNabb idehozatala ilyen 6. körös pickért jó döntés, ne dobjuk Ponder-t egyből a mélyvízbe. Hogy milyen fal lesz előtte, majd kiderül, ezek a srácok tudnak parádésan és elképesztően borzalmasan is játszani, elvileg most nekik kedvező OL-sémát fogunk használni, szóval reménykedek - nagyjából együtt marad az OL, max Ryan Cook-nak mondunk búcsút, szóval itt nagy változások nincsenek. AP és Gerhart marad a futópárosunk, és most a blokkoló TE-k mellé jött egy igen jó elkapó célpont is Rudolph személyében, Shiancoe végre kap egy ösztönző konkurenciaharcot, kellett ez már, TE poszton nagyon jól állunk. A WR brigád sem olyan rossz - Harvin, Berrian (valszeg marad), Camarillo és számos fiatal - de még egy klasszis elkapó jól jönne, bár nekem Floyd a Chargers-ből lenne a legszimpatikusabb, sőt a sajtfejű Jones is jó szerződtetés lenne, szóval van még kikből választani. Rice elment, sok sikert neki a WR-temető Seattle-ben, gyanítom Houshmanzadeh 2. lesz belőle sajnos...

A védelem magja is együtt maradt, nem tudom ez jó vagy rossz.😊 DE posztra szerintem szerzünk még egy olcsójános beugrót tartaléknak, de a snap-ek javát úgyis Jared Allen - B. Robison - Everson Griffen trió tölti majd a pályán. Ray Edwards elment, nem volt rá annyi pénzünk, mint a Falcons-nak, de hiánya nem hagy űrt maga után. A DT poszt sem gázos, így hogy Ayodele jött, remélem Pat Williams még egy évet marad run stopper-nek, és a fiatalok is szépen fejlődnek majd (Guion már most nem rossz, Ballard-tól meg sokat várok a profik között). Az LB-sorunk is ugyanaz marad, feltéve ha Leber hosszabbít, ha elmegy szerintem házon belül pótoljuk, LB posztra van bőven emberanyag. A gond évek óta ugyanaz - a secondary. Winfield-en kívül nincs klasszis játékosunk ott, rengeteg a fiatal, egy-kettő felnőhetne már hozzá, és akkor nem kellene keresgélni... Kíváncsi leszek kik lesznek végül a befutók, hogy egy egészséges Cook ki tudja-e szorítani a szintén felépült Cedric Griffin-t, hogy Tyrell Johnson magára talál-e és a többi... Madieu Williams nálunk nem váltotta meg a világot, remélem máshol ő is magára talál.

A special team-ben minden kulcsjátékos visszatér (Kluwe, Longwell + az ST ász Farwell és Onatolu), ha Percy továbbra is vállalja a kickoff visszahordásokat, még faszák is lehetnek.

Szerencsére nincs sok lyukas poszt amit be kellene foldozni, egyedül Rice-t kell pótolni valakivel, aki nem kér annyit.😊 A csereposztok nagy része is házon belül fog eldőlni, sok igazolásra már nem számítok.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Csak kapkodom a fejem, elég szép lista a távozóké, érkezni viszont senki olyanról nem jön hír, aki miatt jövőre akár a csoport második helyet elcsíphetnénk. Rendben van hogy új csapatot építünk, de nem akarok pofozózsák csapatot jövőre... Ray Edwards Atlantában folytatja.......... McNabb helyett inkább Vince Young vagy Kolb érkezésének örültem volna, tudom drágák, de több évre lehetett volna tervezni velük. Mindegy, remélem jut azért nagy név nekünk is.vsanyi132
Az a baj, hogy nem nagyon érkezhetnek nagy nevek, mert elég rosszul áll a csapat a salary cap terén. Edwardsot én nem tartom nagyon nagy játékosnak, sokat javított a teljesítményén a másik 3 falember. McNabb még nem írt alá, még a fizetésében nem egyeztek meg. Ne feledd, hogy van egy Ponderünk, jövőre már mindenképp neki kellene kezdenie.Pálca
Mára McNabb hivatalosan is viking. 1 évre hoztuk ide, és igen, van egy Ponder-ünk, aki vitatott mennyire kezdő szintű QB egyelőre. Tegyük fel hogy McNabb produkál egy olyan szezont mint a legszebb idejében - akár csak Farve 😊 - és lejár az 1 év, ha akar még egy évet sokkal többet fog kérni. Ponder a padon marad, és nem derül ki megérte-e az idei első kört. Ha McNabb betlizik, akkor meg kár volt idehozni.... Szóval ezek az aggályaim. A pozitív az első eset lenne, legyen két jó QB a csapatban, és legyen versenyhelyzet, de őszintén erre kb 30% esélyt látok.

A többi csapatrészt tekintve a távozókat évek óta viking mezben szoktam meg, talán ezért sajnálom hogy elmennek. A csapat szempontjából remélem tudatos az építkezés, az elmúlt években nem volt nagy bukásunk a FA piacon, remélem most is így lesz. Azért remélem nem McNabb lesz a legnagyobb név...

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Csak kapkodom a fejem, elég szép lista a távozóké, érkezni viszont senki olyanról nem jön hír, aki miatt jövőre akár a csoport második helyet elcsíphetnénk. Rendben van hogy új csapatot építünk, de nem akarok pofozózsák csapatot jövőre... Ray Edwards Atlantában folytatja.......... McNabb helyett inkább Vince Young vagy Kolb érkezésének örültem volna, tudom drágák, de több évre lehetett volna tervezni velük. Mindegy, remélem jut azért nagy név nekünk is.vsanyi132
Az a baj, hogy nem nagyon érkezhetnek nagy nevek, mert elég rosszul áll a csapat a salary cap terén. Edwardsot én nem tartom nagyon nagy játékosnak, sokat javított a teljesítményén a másik 3 falember. McNabb még nem írt alá, még a fizetésében nem egyeztek meg. Ne feledd, hogy van egy Ponderünk, jövőre már mindenképp neki kellene kezdenie.
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
több évre Ponderrel terveztek, hülyeség lett volna Kolbot eléhozni

több mint 12 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Csak kapkodom a fejem, elég szép lista a távozóké, érkezni viszont senki olyanról nem jön hír, aki miatt jövőre akár a csoport második helyet elcsíphetnénk. Rendben van hogy új csapatot építünk, de nem akarok pofozózsák csapatot jövőre... Ray Edwards Atlantában folytatja.......... McNabb helyett inkább Vince Young vagy Kolb érkezésének örültem volna, tudom drágák, de több évre lehetett volna tervezni velük. Mindegy, remélem jut azért nagy név nekünk is.

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Madieu Williams kivágva, ahogy korábban megjósoltam. Nem ment bele a fizetéscsökkentésbe, 3.5M szabadult fel a capből.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 630 — Vikings fan
Longwellnek örülök hogy marad igaz Viking és biztoslábú. Kennedy gyenge volt semmi meglepő. PatWill meg már nem az igazi Ayodele érkezése is bizonyítja hogy már öreg,de azért örülnék ha maradna.
Jones kétlen hogy elmegy GB-ből ha igen akkor sem ide. Braylon meg ne jöjjön.
Floydnak viszont nagyon örülnék remélem összejön.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Vikings deal with nose tackle Remi Ayodele (Saints) is for three years and $9 million.

wr helyzet: Floyd, James Jones, vagy a már emlegetett Braylon Edwards érkezhet(utóbbinak örülnék a legkevésbé).

Longwell marad, Pat Williams gondolkodik, Jimmy Kennedy kivágva.