Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 415 — Bowl Winner
Ponder... Végülis két éve jól tolta, élmény volt nézni, tavaly nem követtem annyira a focit, de idén biztosan belenézek majd pár Vikings meccsbe, és meglátjuk, hogy muzsikál CP7 a profik között. Annyira nem izgat, hogy reach vagy nem reach, láttuk, mire vitték agyonajnározott, 1/1-es szupertehetségek, mint Jamarcus Russell... Kellett egy QB, olyan, akiben van potenciál, és Ponder-ben van. Az meg akkora ökörség, hogy az OL vacak, ez egyáltalán nem igaz, csak tavaly szarul játszottak... De a tavalyi év minden téren vacak volt, benne volt a vesztett konf. döntő miatti csalódottság, a sok sérülés, Favre huza-vona, szóval egy off-év volt, a csapatnak is, meg nekem is.😊 Ha Ponder kezdő lesz, tuti ott leszek eredménykövetőben és lesem a meccseket élőben, én kíváncsi vagyok rá... az egész idei QB-class legtökösebb csávója Stanzi mellett, szóval részemről oké, hogy ő jött.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Edwards a tavalyi teljesítménye után nem tudom mit várt. Egy olyan falban ahol kb ő rá figyelnek legutoljára volt 1 kiemelkedő éve. Tavaly ahogy Allen visszaesettt ő is fos volt. Ha valaki ad nekünk 1.kört érte éljen vigye.Toca
Mármint Edwardsért első kört?ulpianus
Így van
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Edwards a tavalyi teljesítménye után nem tudom mit várt. Egy olyan falban ahol kb ő rá figyelnek legutoljára volt 1 kiemelkedő éve. Tavaly ahogy Allen visszaesettt ő is fos volt. Ha valaki ad nekünk 1.kört érte éljen vigye.Toca
Mármint Edwardsért első kört?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Edwards a tavalyi teljesítménye után nem tudom mit várt. Egy olyan falban ahol kb ő rá figyelnek legutoljára volt 1 kiemelkedő éve. Tavaly ahogy Allen visszaesettt ő is fos volt. Ha valaki ad nekünk 1.kört érte éljen vigye.
több mint 12 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Tegnap este láttam az ESPN csatornán az NFL Draft Special című műsorban Ponder-t, aki iszonyatosan pontosan dobált. Ha jól emlékszem 100%-os teljesítményt zárt. 😀
Remélem lesz idény és akkor elválik, hogy mérkőzésen is ezt tudja hozni, mert akkor nagyon zsír lesz az offens. A fiatal kora ami gáz lehet, de ha elég agilis és határozott, akkor akár egy jó vezére is lehet majd a csapatnak. McNabb-ről már írtam, hogy láttam a neten vikes mezt róla, de nagyon nem kéne..... :mad:
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
R. Edwards május 20-án boxolni fog...
További hír, hogy nem akar Minnesotában maradni, mert Robison kapott új szerződést, ő meg csak egy elsőkörös tendert. Az Atlanta vinné is, de ha RFA marad az új CBA szerint (vagy ha maradnak a tavalyi szabályok), akkor kérdés, hogy mivel fizet a Falcons, mert nekik nincs meg a jövőévi 1.körük (talán az utána lévővel, de szerintem az meg nem túl korrekt).
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
én DeGeare-ben nagyon bízok guardként, Mistral Raymond történetének meg minden Vikings drukker olvasson utána, érdemesJJ
Tavaly amikor az év végén beugrott a megsérült Herrera helyére, egyáltalán nem vallott szégyent. Reménykedem, hogy egy stabil kezdőjátékos válik belőle.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Mire gondolsz pontosan ?Toca
http://www.twincities.com/sports/ci_17966730?source=rssJJ
Köszi. Én is megtaláltam végül, durva egyébként. Én látok potenciált a srácban .
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mire gondolsz pontosan ?Toca
http://www.twincities.com/sports/ci_17966730?source=rss


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
Mire gondolsz pontosan ?
Már megvan
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
én DeGeare-ben nagyon bízok guardként, Mistral Raymond történetének meg minden Vikings drukker olvasson utána, érdemes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 645 — Vikings fan
1/12 Minnesota Vikings: Christian Ponder, QB (Florida State)
Megmondom őszintén én látok potenciált a srácban. Ha nem jön McNab(ne jöjjön) bekellett húzni a legjbob QBt és ő volt az. A class legpontosabb QBja jól fog feküdni a sémákban viszont a karja közepes a mély labdákkal gondja lesz.. Ha Rice-Harvin duó marad Schianco akár csak fel annyira hatékony lesz mnit két éve és Rudolph jó lesz szerintem nem fogunk csalódni. Csak ki védi meg?
2/11 Minnesota Vikings: KyleRudolph, TE (Notre Dame)
Schianco megbízhatatlan volt tavaly, Pondernek kell egy biztos pont. Oké . Ha a 2 fal normálisan fog működni rendben ,de én inkább Ponder előtti közvetlen egységbe hoztam volna embert , vagy a D-falat erősítettem volna. De még érthető döntés
4/9 Minnesota Vikings: Christian Ballard, DT (Iowa)
Őt én hamarabb vártam hogy kimegy. Szerintem 4.körben elég jó pick. Nem egy tipikus Pat Williams utód de futás ellen elég jó. Passz ellen vannak problémái és nem egy nagy sackgyár. Viszont jó prospect ha nem is azonnal 1-2 éven belül jó lehet.
5/8 Minnesota Vikings: Brandon Burton, CB (Utah)
Szerintem óriási steal az 5.körben. Legtöbb helyern 2.végén-3 elején láttam. Én nem tudom hogy csúszott eddig.
6/3 Minnesota Vikings (from Browns, from Broncos): Demarcus Love, OT/OG (Arkansas)
Szerintem ő is steal. Én inkább OG-nak tudom elképzelni sebessége miatt. Ugyan sokan lehúzzák de szerintem jó lehet és tökéletes pick főleg a 6.körben
6/5 Minnesota Vikings (from Browns): Mistral Raymond, DB (USF)
Róla nem sokat tudok. Állítólag covargeben erős ami a mi védelmünkről korántsem mondható el.
6/7 Minnesota Vikings: Brandon Fusco, C (Slippery Rock)
Használható prospect. Inkább passz blockban jó. Kell rátenni még egy kis izmot és jó lehet egyenlőre depth.
6/35 Minnesota Vikings (compensatory pick): Ross Homan, LB (Ohio State)
Atletikus,gyors LB. Futás ellen elég hasznos , őt sem teljesen értem hogy csúszott le ide szerintem ő is hasznos lehet.
7/12 MInnesota VIkings: D'Aundre Reed, DE (Arizona)
Gondoltam hogy nem a DE lesz az a poszt amit be akarnak tömni akárhogy írták mock-okban. Neve nincs ember depthbe.
7/33 Minnesota Vikings (compensatory pick): Stephen Burton, WR (West Texas A&M)
Nem sokat tudok róla se. Nálunk akár még el is férhet, majd kiderült.

Összességében szerintem egy elég jó draft volt. Az első körben draftolt QB-nk eddig 2 volt,mindkettő pro-bowler lett 😀
Igazából FA nélkül nehéz megítélni hogy ennyire bíznak a 2 falban vagy FAról még terveznek erősítést. Ha a 2 fal masszív lesz szerintem ütős csapatunk lehet.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
DeMarcus Love pedig a draft egyik legnagyobb stealje.adam8
nézd már meg mit művelt a Senior Bowlon... az ok, hogy passzokra építkező Arkansasban elvolt, de az NFL-ben nagyjából használhatatlan, annyira lassú és körülményes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
DeMarcus Love pedig a draft egyik legnagyobb stealje.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Burton is jó pick nagyon az 5.körben
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ballardból jó kis playert lehet akár faragni.
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
WR,OLine,DT,CB
Ezek mind fontosabbak mint a TE.
Mondjuk Rudi tényleg jó,láttam a Wolverines ellen.Bazzani
Persze, hogy fontosabbak, de kit húztál volna be, aki egyből kezdő lehetett volna ezeken a posztokon(és megfelelő teljesítményt is nyújtott volna)?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR,OLine,DT,CB
Ezek mind fontosabbak mint a TE.
Mondjuk Rudi tényleg jó,láttam a Wolverines ellen.

több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Rudolph megjött Pondernek 😀szaba
jó lesz, én örülök nekiPálca
Legkisebb bajotok volt a TE...Bazzani
Igazából szerintem maximum DT jöhettett volna a TE előtt, de az is csak azért, mert a Williams fal az első 4 meccsen nem léphet pályára. Guion állítólag jó lehet Pat helyett. DE: sztem Allen mellett Griffen lehet a kezdő( hacsak nem lesz további rendőrségi ügye).
Secondary-be is jöhetett volna erősítés, de safety nem volt normális, CB-ből pedig az utóbbi időben annyi jött 2-3. körökben(és egyik sem vált be eddig), hogy nem akartak megint befürödni ezzel. Ezt az egységet meg kell erősíteni FA-ról, az biztos.

Rudolphot a posztján a legtehetségesebbnek tartják, azonnal bevethető és véleményem szerint nagy upgrade lehet. Shiancoe maximum egy közepes TE, egy jó éve volt, előtte és utána is sokat droppolt. Ettől függetlenül még szükség lesz rá, azt olvastam, hogy az új OC, Musgrave sok 2 TE-s felállást akar. Ez blokkolás szempontjából mindenképp előnyös lesz AP-nek.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Igen, de ezekben a körökben már lutri, hogy találsz-e olyan játékost, aki nyerő. Bár én Bears drukkerként Angelo GM munkásságát ismerem úgy ahogy. Neki még nem sikerült ilyet találni, szóval ez nem zárja ki a lehetőségét annak, hogy nektek igen. De egy DT, talán LB és a secondary megerősítése már erősen necces is. OLről ne is beszéljek. Létszámot növelni lehet, a mínőséget nem biztos. Persze ott lesz a free agency ha elindul végre valahára.
több mint 12 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Basszus, tegnap még gondolkodtam is, hogy írjam-e a nevét. Egy újabb érdekes pick, jó játékos, de volt nagtobb need is. Én azért örülök. Isten hozott Rudy! 😀
Amúgy a hátralévö 4 körben még 7 pickünk van.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rudolph megjött Pondernek 😀szaba
jó lesz, én örülök nekiPálca
Legkisebb bajotok volt a TE...

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Alakul az a 4 nagyszerű elkapó, amit írtam. 😛
több mint 12 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Rudolph megjött Pondernek 😀szaba
jó lesz, én örülök neki
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rudolph megjött Pondernek 😀