Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
http://bostonherald.com/sports/football/other_nfl/view/20110215board_votes_to_open_stadium_talks_with_vikings/

Indul a tárgyalás egy új stadionról.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lesz új tető metrodome-ra. http://www.startribune.com/politics/state/115733034.html
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Hír hogy számbavették az új stadiont is ott a hivatalba a gond hogy nem tudni még hogy lesz-e elég pénz rá mert elég sok rekonstrukció folyik ott és az állam sem áll túl jól anyagilag, de legalább hajlandóságot mutatnak 😊
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Csak hogy ne unatkozzunk: Everson Griffent 3 nap alatt kétszer kapták el a zsaruk. Második alkalommal benn is tartották, mert bántalmazta a rendőrt, óvadék ellenében kiengedték azóta. Kíváncsian várom a fejleményeket, mert Minnesotában nem szeretik a zűrös embereket.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kevin Williams lemondta a Pro Bowl-t.

Emmanuel Arceneaux elkapó érkezett egyenesen a CFL-ből, 3 évre, ennyiért: $330,000 (2011), $415,000 (2012), and $500,000 (2013), a total of $1.245 million.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ht jót tehet neki egy kis környezet változás én nem nagyon bízok benne,de én is olvastam már 1-2 helyen.
FS posztra Ahmad Blacket szívesen draftolnám ő remek megoldás lenne sokáig. 😊
Ha jön VY akkor érdeke lesz kit húzunk 1.körben ,bár szerintme QB draft lesz 😊
Egy Newton/Mallet 2.kör Black draft annyira szép lenne hogy megőrülnék. 😀Toca
Newton a gigantikus hypeja miatt top20,Mallett becsúszhat kis szerencsével
egyébként meg Mallett>Newton,csak futni nem tud 😀

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Ht jót tehet neki egy kis környezet változás én nem nagyon bízok benne,de én is olvastam már 1-2 helyen.
FS posztra Ahmad Blacket szívesen draftolnám ő remek megoldás lenne sokáig. 😊
Ha jön VY akkor érdeke lesz kit húzunk 1.körben ,bár szerintme QB draft lesz 😊
Egy Newton/Mallet 2.kör Black draft annyira szép lenne hogy megőrülnék. 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem csak én találtam ki VY hozzánk költözését, több helyen cikkeznek erről. Azt neki is tudni kell, hogy ha kap még egy esélyt azt nem kezdheti hisztivel vagy kamu sérüléssel. Bizonyítania kell, és pedig nagyon, ha meg akar maradni az nfl-ben. Nekünk pedig jól jönne egy bizonyítási vágytól fűtött tehetséges QB. Ráadásul ő fiatal is, tehát lehetne rá építeni, a Titans egész eddig ezt próbálta. Szóval, én látok benne fantáziát, szívesebben látnám mint mondjuk Kolb-ot, vagy akár McNabb-et. Utóbbi már véleményes, jó is lehetne, de fene tudja 😊

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
VY szerintem nem olyan rossz megodás. Ha jól gondolom nem kell draft picket áldozni rá, talán a fizetési igényei is elfogadhatóak a Titanses közjáték után. Mellesleg hasonló játékot játszhatnánk vele mint esetleg a csereként beállítható Webbel akit mindenképp meg kell tartani.
Youngot pedig meglátjuk mit bír mind mentálisan mind fizikálisan. Vagy bejön, amire azért lehet esély, vagy átmeneti megoldásnak egy évre jó lesz, esetleg válthatja Webb ha nem működik.

A csapat összeségében pedig még mindig tovább erősíthető mind Draftról, mind FA-ról.
Szerintem is a falak rendberakása lenne a legfontosabb és egy meghatározóan jó FS szerzése valamilyen csoda folytán.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Köszönöm szépen a rinyagépek maradjanak ott ahol vannak. VY szerintem nem megoldás ráadásul 90% ot adnék rá hogy hipp hopp lesérülne vagy hisztizne.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dce8db/article/vikings-add-two-more-veteran-assistants-in-davidson-johnson?module=HP_headlines

Uraim, én ebből a hírből azt olvasom ki hogy érkezőben lehet Vince Young.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
...Toca
Szerintem, ha láttad a hétvégén a meccseket,belátod hogy igenis kell franchise QB. Mindegyik csapatnak kiváló védelme van, és mellé egy olyan QB, akiben meg lehet bízni, meg tudja nyerni a kiélezett meccseket.Pálca
Nem igazán jól fejeztem ki magam. Nem arról beszélek hogy nem kell egy jó qb. De nem szeretném azt látni hogy elpazarlunk embereket arra hogy valami sztÁr qbt hozzunk.
Mondjuk qb draft lesz valszeg én Newtonnak aki azért busz is lehet könnyen vagy Malletnek örűlnék. De a csapat profilja egyenlőre a futás , fal tekintetében. Megbízható scrambling qb kellene.Toca
Így már érthető, és teljesen egyetértek, hogy nem szabad pazarolni (azt már megvolt a Moss cserével). Mivel Frazier AP köré szeretné építené az offenset, nem hiszem, hogy valami nagy hülyeséget csinálna.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Mert bírom Malletet 😀 annak ellenére hogy egy scrambling qb jobb lene szerintem
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
...Toca
Szerintem, ha láttad a hétvégén a meccseket,belátod hogy igenis kell franchise QB. Mindegyik csapatnak kiváló védelme van, és mellé egy olyan QB, akiben meg lehet bízni, meg tudja nyerni a kiélezett meccseket.Pálca
Nem igazán jól fejeztem ki magam. Nem arról beszélek hogy nem kell egy jó qb. De nem szeretném azt látni hogy elpazarlunk embereket arra hogy valami sztÁr qbt hozzunk.
Mondjuk qb draft lesz valszeg én Newtonnak aki azért busz is lehet könnyen vagy Malletnek örűlnék. De a csapat profilja egyenlőre a futás , fal tekintetében. Megbízható scrambling qb kellene.Toca
Ha scrambling qb kéne miért örülnél Mallettnek?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
...Toca
Szerintem, ha láttad a hétvégén a meccseket,belátod hogy igenis kell franchise QB. Mindegyik csapatnak kiváló védelme van, és mellé egy olyan QB, akiben meg lehet bízni, meg tudja nyerni a kiélezett meccseket.Pálca
Nem igazán jól fejeztem ki magam. Nem arról beszélek hogy nem kell egy jó qb. De nem szeretném azt látni hogy elpazarlunk embereket arra hogy valami sztÁr qbt hozzunk.
Mondjuk qb draft lesz valszeg én Newtonnak aki azért busz is lehet könnyen vagy Malletnek örűlnék. De a csapat profilja egyenlőre a futás , fal tekintetében. Megbízható scrambling qb kellene.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Chris Mortensen
Filed to ESPN: Bill Musgrave has agreed to become to next offensive coordinator of the Minnesota Vikings
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
...Toca
Szerintem, ha láttad a hétvégén a meccseket,belátod hogy igenis kell franchise QB. Mindegyik csapatnak kiváló védelme van, és mellé egy olyan QB, akiben meg lehet bízni, meg tudja nyerni a kiélezett meccseket.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Sajna mostanában egy percem sincs szabadon , de egyenlőre kiváncsisággal és kis kétkedéssel fogadom Frazier mit akar. Singnek örülök meg morálisan nagyon feltudja spanolni a csapatot ez a front 7nek jót fog tenni.
McD is jó lenne ő legalább értelmes playeket hív.
Viszont ez a franchise QB számomra érdekes kérdés. Ha nem a drafton akarjuk megszerezni(pedig ott kéne szerintem) akkor nem örülnék ha túl sokat áldoznánk rá. Ráadásul nekünk van egy franchise RBnk köré kéne építeni egy csapatot persze egy normális QB is elengedhetetlen de ne irnyítóra építsük már a csapatot...
Ha valami érdekes hírt olvastok belinkelhetnétek ide vagy nekem átdoni PMbe mert rohadtul nincs időm semmire 😊
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Singletary Says He Is A Viking
“I will be in Minnesota with Les,” Singletary told ESPN 1000. “I will be a linebackers coach/assistant head coach.”

- a Colts eddigi RB edzője Gene Huey lehet Frazier egyik segítője
- McDaniels és a Rams közötti tárgyalás megszakadt, ezzel nőttek az esélyek, hogy Minnesotaban legyen OC
- A Rams pedig Bevellt hívta interjúraPálca
Azt hiszem ezek jó hírek, csak legyen szezon 😊 Frazier nyilatkozta hogy fanchise-QB-t kell szereznünk, aki köré csapatot lehet építeni... nem tudom mire gondolt, de nyilván vannak tervei. Kíváncsian várom.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Singletary Says He Is A Viking
“I will be in Minnesota with Les,” Singletary told ESPN 1000. “I will be a linebackers coach/assistant head coach.”

- a Colts eddigi RB edzője Gene Huey lehet Frazier egyik segítője
- McDaniels és a Rams közötti tárgyalás megszakadt, ezzel nőttek az esélyek, hogy Minnesotaban legyen OC
- A Rams pedig Bevellt hívta interjúra
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
brühühü
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6030210Hurka
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
brühühü
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6030210
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én is sokat olvasgatom a hírforrásokat, de a kollektív szerződés hiányában inkább csak találgatások vanak, mint hogy kiderülne miylen irányt vesz a frissítés.
A saját FA-k közül se lehet értelem szerűen tudni kit akarunk megtartani, és kit engedünk, esetleg csarélnénk el.

Berrian, és Madieu szénája viszont eléggé kifele áll szinte minden találgatásban. Talán ha kialakul a szakmai stáb, többet lehet megtudni az újáépítés irányáról.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon úgy néz ki, hogy Mike "Szamuráj" Singletary lesz a LB sor edzője nálatok. Még nem hivatalos, de nagyon hajlik. Előny, hogy Frazier anno 1981-ben szobatársa volt, amikor mindkettek újoncok voltak a Bears színeiben.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Én speciel Bearsnek tudnék örülni . GBvel szemben különösen őket pártolom, remélem valaki végre lenyomja rendesen Aaront.
Meg hát Jets-Steelers-Packers-Bears trióból messze a legszimpatikusabbak 😊