Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Grat nektek ügyik voltatok, jó lesz nektek ez a Webb gyerek Favre-t meg kell tartani.....nyugi nem játékosként hanem mentorként. Megtanítja a srácot pontosan dobni, meg jól olvasni a játékot és máris rendben vagytok. Nem kell szélnek ereszteni a társaságot és szép éveknek néztek elébe, mert a játékosanyag jó D-benm sokkal jobb mint pl nálunk. Úgyhogy egy jó draft és jövőre ismét lehet PO. Még egyszer grat!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
BE-SZA-ROK... és nem szégyellem bevallani. Mindenki (ti is) azt állította, a játékosok nem tették oda magukat a Bears ellen se. Én meg azt mondtam, tepertek ott is becsülettel, csak ennyire volt elég. Mert azt el se lehet hinni, hogy a macik nyerjenek egy felkészült ellenfél ellen 26 ponttal.

Fraizer marad a HC. Uff

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Vikesnak. A hét upset W-je! Nem kell ide QB draft mikor itt van Webb 😀
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
grat srácok és ty for the second seed...Webb Peterson és Harvin nagyot játszottak...az a 3rd down pass Harvinnak eszméletlen volt...def nem kevésbé...jó meccs volt,szép győzelem,Frazier jó munkát végez...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
lehet a teljes 2011-es szezont a Gophers stadionjában játssza majd le a VikingsJJ Tiller
Végül is bejött a költözés.
Igaz nem LA,de nem rossz. 😀

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Baráti időpont megint a meccsre. Ez a szezon vége remekül zajlik. Kár, hogy ez az 50. év jegyében tellik.

Remélem a jövő évre rendet tesznek, és újra erős lesz a Sárkányhajó.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
lehet a teljes 2011-es szezont a Gophers stadionjában játssza majd le a Vikings


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Átrakták a meccset kedd 8:00-ra.Ez nekünk szerda hajnali 2.Időjárás miatt.Úgy látszik vonzzátok az ilyen helyzeteket. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Kurva jó megint arrébb rakták a meccsünket, tökéletesen jellemzi ez a szarsg az egész szezonunkat.
Meccs szerda hajnalban...
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Késve alárakhatnánk egy Phili skalpot a fa alá bár nehéz lesz.
Favre mentes meccset és tisztesebb helytállást várok.Toca
Összeszedett játéknak és szoros meccsnek is örülnék. Ha ez megvan az eredmény másodlagos, nyílván a győzelem az ami igazi lenne. Az is lesz 😊 Go Vikings!

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Kellemes ünnepeket mindenkinek.
Késve alárakhatnánk egy Phili skalpot a fa alá bár nehéz lesz.
Favre mentes meccset és tisztesebb helytállást várok.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Boldog karácsonyt minden Viking Fannak! Remélem, jövő ilyenkor már a PO esélyeinket latolgatjuk!

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nagyon boldog karácsonyt kívánok Viking barátaim! 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Ez a magasság kérdés nem számítana FS-ben. DB poszton nem kötelező magasnak lenni S-ben sem, sőt általában nem túl magas játékosok NFL szinten a Db-k. A fordulékonysága jobb az alacsonyabb súlypontú játéksoknak. A sebesség viszont elsődleges mind Cb-ben mind S-ben.
Valamint másféle zónában való mozgást kíván egy S tudása, mint egy CB-é és ez ennyi idősen nem tudom mennyire működne, de szerintem nincs is ilyen törekvés.
Paulus
Hát azért nem árt ha nem vagy túl alacsony 5,10 alatt azért nem nagyon van Safety ha megnézed persze 5,9el annyira nem gáz Winfield, szerintem zónázni jól zónázik és miután sebessége csökken ezért CB után mehetne szerintem safetybe Nickelben is főleg zónázik.
Safetyjeink szarok eddig is tudtuk ráadásul összevissza játszanak semmi összeszokás. De ezen szerintem rookie nem tudna segíteni főleg hogy aki normális lehetne S-nek az inkább CB lesz.
Valamit FA-ról kéne hozni és mondjuk ha Edwardsot elengedjük szerintem még pénz is lenne rá. Bár a felhozatalt nem ismerem.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d1ccf7/article/vikings-preparing-webb-to-start-vs-eagles-if-favre-cant-go?module=HP_headlines
Favre csak rájön hogy ha phili ellen játszik az ő D-faluk megint rommá töri. Bár szerintem Suh fogja az utolsó ütést bevinni a karrierjében.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Madieu Williams passz elleni statja: 3 PDEF és 1 INT

Henderson passz elleni statja: 7 PDEF és 3 INT

De még Leber statja is 5PDEF és 1 INT pedig ő még viszonylag keveset is van a pályán.

Egy MLB ennyit ráver egy FS-re akinek az elsődleges feladata lenne a passzok elleni segítség. Legalább PDEF-ben kellene mutatni valamit. Szerintem ez beszédes dolog, és nem csak statot nézve.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Qb kérdés tényleg érdekes. Én csak a magam véleményét írtam, és a jelek alapján tényleg nem Webbel, vagy T-Jackel képzelik a jövőt. Paulus
Pedig mekkora sztori lenne ha Webb is 6/199el csinálna karriert 😀
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez a magasság kérdés nem számítana FS-ben. DB poszton nem kötelező magasnak lenni S-ben sem, sőt általában nem túl magas játékosok NFL szinten a Db-k. A fordulékonysága jobb az alacsonyabb súlypontú játéksoknak. A sebesség viszont elsődleges mind Cb-ben mind S-ben.
Valamint másféle zónában való mozgást kíván egy S tudása, mint egy CB-é és ez ennyi idősen nem tudom mennyire működne, de szerintem nincs is ilyen törekvés.

A Qb kérdés tényleg érdekes. Én csak a magam véleményét írtam, és a jelek alapján tényleg nem Webbel, vagy T-Jackel képzelik a jövőt. De én adnék egy évet valamelyiknek, és a többi helyet raknám rendbe. Ettől föggetlenül könnyen lehet, hogy QB beszerzés lesz. (sajnos)

Sajnos nálunk a passzok nagyrésze nem a rövid LB zónába megy, hanem a közepes, és hosszú zónákba, ami DB terület. Szóval az LB-k viszonylag liga szinten is jól zónáznak, és nagyot ütnek ami miatt nem is nagyon dobálnak eléjük. Ezzel nincs semmi gond.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.Gergőbácsi
Ez számomra is örök rejtély...Bear
Érezte hogy rápályáztok ezért 1 évig visszavonult mint a csapat hogy legyen kis öröme a divizió többi csapatának is 😀
Jövőre szétzúzunk mindenkit 😊Toca
Nah ez már hasonlít legalább rá😀

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nekem az fáj a legjobban,hogy Go Vikings abbahagyta a fórumozást.
Pedig most cseszegethetném kicsit. 😉Bazzani
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.Gergőbácsi
Ez számomra is örök rejtély...Bear
Érezte hogy rápályáztok ezért 1 évig visszavonult mint a csapat hogy legyen kis öröme a divizió többi csapatának is 😀
Jövőre szétzúzunk mindenkit 😊
több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem az fáj a legjobban,hogy Go Vikings abbahagyta a fórumozást.
Pedig most cseszegethetném kicsit. 😉Bazzani
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.Gergőbácsi
Ez számomra is örök rejtély...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nekem az fáj a legjobban,hogy Go Vikings abbahagyta a fórumozást.
Pedig most cseszegethetném kicsit. 😉Bazzani
Tényleg mi van vele?
Némiképp hasonló szándékkal... de most komolyan, jó oltogatások mennének
remélem nincs valami komoly baj.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én majdnem biztos vagyok benne hogy 1.körben CB-S/QB választás lesz.
QB kérdés nehéz , Webb kétlem hogy jövőre 1.számú QB lesz. Kezdjük ott hogy pl. kick returner volt nah most ha egy QBra számítasz mint jövőbeli reménység nem rakod be hogy összetörjék. 2.Most sincs felé bizalom ha látnának benne reményt akkor nem kezdett volna Favre és szerintem nem az utolsó meccse volt a papának nálunk...
Innen egyenesen következik hogy valahonnan QBt szerzünk draft/FA/csere.
Winfield safety pozíciója nem a sebessége miatt rossz ötlet így utólag hanem a magassága miatt,bár szívesebben nézném mint bármelyik jelenlegi safetynket.
Leberben egyetértünk.
LB sorral az a baj hogy hiba zónázik azért nem túl fürgék ha nincs a falon nyomás azért olyan marha sokat nem érnek. Viszont a futás védelmünk így darabokra zúzódott. Utóbbi 3 évben a ligalegjobb rush Dje voltunk most meg szarrá futnak...
Ez is vissza kell állítani mert ha már az se megy akkor tényleg újra kell gondolni az egész defenset.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Lebert szerintem meg kellene tartani, van elég hely ahova kellene szerezni játékost, ő pedig csendes igahordó jól és megbízhatóan teszi a dolgát, igaz nem ligaelit szinten. De én még pár évre megtartanám.

Winfield lassú lenne S-be, ráadásul nem most kellene ennyi év után átképezni, nickelbe még eljátszhat valamennyit, ott futás ellen és paszs ellen is tud tenni.

A Cb poszton meglátjuk a fiatalok fejlődését, de azért Allenre nem egy meccsen hívták a passzjátékot, és elég csúnyán ette is őket. Mondjuk Cook is járt így. Viszont nincsen S segítségük, Madieu max csak szerelni ér oda a játékokra, és ennél többet kellene tenni, főleg a fent vázolt pánzekért. Abdullah szerintem is sokat fejlődött, de extrát nem tud nyújtani.
Egyébként a S poszt már csak azért is sarokkérdés, mert nálunk alig van blitzelés, és az LB-k gyakran zónáznak viszonylag nem is rosszul. A cb-k, és a S-k pedig így sem tudják fogni a mély és közepes játékokat ami nonszensz. Nem csak akkor nem, ha nincs nyomás a QB-n. (Sajnos azért voltak ilyen meccseink is.)

Én bírom Edwardsot, és remélem megtartjuk, de ha mégsem, és szerintem lehet idén el lesz engedve mert spórolni akrnak a gázsiján, akkor Robison már el tud játszani a helyén.

DT posztra akkor húznék embert, ha valaki igazán jó képességű srácra lenne esélyünk, az első 10-be szerintem még van erre mód. De nem tudom FA piacon mi lesz a helyzet DT poszton, mert ott akárcsak Allennél egy olyan embert szerezhetnénk aki nem zsákbamacska. Egy nagyágyú jól jönne ide. HA ez meglenne FA-ból akkor jöhetne egy top CB jelőlt.

Második körben S-t hoznék. CB-t itt már nem.

Hátrébb meg jöhetne OL. (Azért nagy kár az idei 3.körért,a semmibe kivágtuk ezt a picket.)

Én a QB-t még hagynám. Mint írtam lehet nem Webb váltja meg a világot, de egy rendbetett csapat mögött, jó playhívással egy évet megérdemelne. Aztán ha nem megy neki, akkor utána húzhatnánk QB-t.

Persze ha QB-t szerzünk, akkor az áthúzza az egész fent írtakat, akkor érdemes lenne OL-re erősíteni minnél jobban. Meg bízni abban, hogy a D-t fejben helyre lehet rakni. Főleg a DL-t, mert az sokat segíthet a DB-knek.
WR, TE, RB posztra ha megtartjuk az embereket nem kellene senki idén.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem az fáj a legjobban,hogy Go Vikings abbahagyta a fórumozást.
Pedig most cseszegethetném kicsit. 😉

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
...Toca
Pár dolog, amivel nem értek egyet: Az hülyeség, hogy egy mobilis QB-val jobb lenne a fal. Webbnél és T-Jacknél nem hiszem, hogy sok mobilisabb QB van a ligában. Arra sincs idejük, hogy körbenézzenek. Egyszerűen a bal oldal(Hutch, McKinnie) megöregedett, lelassult, a fiatalok meg nem tudnak NFL szinten produkálni. Cooper? Sullivan amikor sérült volt úgy várták mint a Messiást. Kinti fórumon nagyon sokan akarják, hogy cutolják/cseréljék el Hutchot és McKinnie-t.
Secondary: A. Allen valóban jól játszott a Bears ellen, de a Giants ellen meg csak rá dobáltak, elég nagy sikerrel. Én sokat szidtam Abdullahot, de szerintem nagyon sokat fejlődött. Madieut viszont ki kell vágni, ilyen teljesítményhez ekkora fizetést nem érdemel.
Itt van M. Williams szerződése(brutális): 2/29/2008: Signed a six-year, $33.75 million contract. The deal includes $13 million guaranteed. 2010: $2.975 million, 2011: $5.4 million, 2012: $5.4 million, 2013: $5.4 million, 2014: Free AgentPálca
McKinnievel vannak bajok idén, de idén kivel nincs ? Tjack meg Webb egy percet nem játszott Hutchinson mögött mert sérült volt Hutch. Egyet nem hajlandóak felfogni sokan a mi csapatunk nem passzoló csapat, futó csapat ez a fal a liga legjobb futófala volt 1-2 éve és most is közel elit. Ha nincs sérülés passz ellen sem rossz de ligaelit nem lesz soha ezért kell egy mobilisabb QB mint Favre . Webb meg már bocs nem releváns szegény legtöbbször azt se tudta hol van ráadásul nem volt 2 guardunk, TJacknél is ugyanez már ami a falat illeti.
Cooper egy rookie aki messiásként tekint rá mikor beugrik az ... Szerintem jobb lesz mint Sullivan majd kiderül.
CB poszton: Allen egyenlőre nem kezdő szint ahogy Cook sem nálam, de Griff mellé szerintem valamelyik jó lesz jövőre azért mindkettő fiatal még én látom a fejlődést. Abdullah fejlődik dehát onnan visszaesni nehéz 😀
Defben annyira nem vagyok még otthon de azért közel sem árt ha egy secondary ugyanazokkal az emberekkel áll fel a legtöbb meccsen. Nálunk ez idén egyáltalán nem valósult meg.
Williamst nem tudjuk cutolni vagyis nem érdemes, kivásárolni meg nem fogjuk szóval bízzunk benne hogy fejlődik majd(nem fog 😕 )
Én így látom