Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Úgy néz ki Webb-Ramsey duóból fog kezdeni valaki hétfőn. AP,Favre és Hutch se edzett a héten remélem azért AP játszik majd.
Egyre inkább azt érzem hogy hamarosan LA Vikings leszünk amit a stadion közüli mizéria még inkább elősegít. Ha a csapat mögé nem áll a város egy kis pénzzel egy felújításhoz vagy új stadionhoz akkor lehet hogy LA fog...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Megint beszakadt a tető. Nekem a tippem hogy az öreggel és simán nyer aa Lions. Lesz pick show... De addig még van pár loss.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Egyre nagyobb esélyt látok arra,hogy kipicsázzuk a vikingeket az utolsó fordulóban.
Nem is tudom mikor járunk jobban,ha játszik Favre vagy ha nem...Bazzani
Mindenképpen akkor van esélyetek ha az öreg nem játszik. Ez lesz valóban pályafutása utolsó meccse, biztos vagyok benne hogy nagy lesz a bizonyítási vágy benne, hogy emlékezetessé tegye, és persze nem negatív értelemben. Azon a meccsen ha játszhat tuti odateszi magát, és a csapat is mellé áll, szóval nem lesz esélyetek 😊 :cool:

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyre nagyobb esélyt látok arra,hogy kipicsázzuk a vikingeket az utolsó fordulóban.
Nem is tudom mikor járunk jobban,ha játszik Favre vagy ha nem...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tarvaris Jackson IR.
Mivel FA lesz, így várhatólag többet nem fog Vikes mezben pályára lépni (ez nem az én véleményem, külföldi oldalon írják)
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem meg nem a jövő évtől kellene a csodát várni. Igazából egy két olyan játékosunk van csak akik 1-2 éve van a ligában és meghatározóak. Ezt draftok alatt, vagy FA húzásokkal bőven lehet pótolni. Ezért én nem áldoznék túl nagyot jövőre irányítóra.
Ha össze lehet tartani a csapat fiatalabb lejáró szerződésű játékosait, akkor kevésbé jó irányítóval is jók lehetünk egy erős védelemmel, megbízhatóan működő fallal, és meghatározó RB-kel, Wr-kel akik vannak.

Én azt mondom tartsuk meg a lejáró szerződésű meghatározó játékosainkat, rakjuk rendbe az O-linet, és a védelem lyukas posztjait, és két év múlva áldozzunk egy nagyobbat QB-re. Illetve ha kisebb áron megszerezhető valaki a drafton, akkor elcsípni ha van értelme.

Addig meg nézzük meg Webbet idén a maradék találkozón, és a jövő évi meccseken. Látok benne fantáziát, csak ne SB reményeket tápláljon senki jövőre. (Ha lesz szezon.)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és olyan QB-t szerezni aki nem fossa le a bokáját egy komoly ütközetben.vsanyi132
meg is jött Ramsey 😛Höri
Ő hol nem volt még idén?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és olyan QB-t szerezni aki nem fossa le a bokáját egy komoly ütközetben.vsanyi132
meg is jött Ramsey 😛

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Tehát most elmondtad hogy nem érdemes draftolni, viszont FA piacon sincs semmi tehát akor most mivan? 😀
Ha ilyen fosul játszunk és kkapunk 3x Mallettet eltudjuk hozni drafton és ő jó lesz.
Webb meg kezdjen megnézzük hátha kisül valami kis csoda. 😀Toca
Igen, nem a megoldást hanem a problémát vázoltam, legalábbis ahogy én látom. Kénytelenek leszünk a drafton befektetni, hogy pár év múlva esélyünk legyen az SB-re, egyelőre csak álom marad hogy odaérhetünk. Sajnos ezt a piacképes játékosaink is észre fogják venni, sőt, szerintem Farve gyengeségével ez már év elején az öltözői hangulatot is megmérgezhette, hiszen ha tudod hogy az Offense gyakorlatilag képtelen megynyerni a meccset nagyon nehéz lehet végigkűzdeni a többi csapatrésznek. Azt gondolom ez nem tudatos viselkedés, de mindenképp benne lehet a fejekben hogy a keret néhány tagjának nem lesz gyűrűje, legalábbis Vikingként egyhamar nem. Ezzel el is indulhat a csapatkeresés, pusmogás, mi meg nézzük az ilyen vereségeket mint ami a Giants ellen volt.

Nem temetem a csapatot, de a csoportunk nagyon kiegyenlített lesz, afféle halálcsoporttá fog válni, ott a Bears és a Packers akik egyre jobbak, sajnos már idén is, és a Lions jövőre már simán odaérhet ha ügyesen építgetik tovább a csapatot. A csoportmeccsek nagyon komolyak lesznek, erre kell készülni, és olyan QB-t szerezni aki nem fossa le a bokáját egy komoly ütközetben.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Valóban nem jó a tanítani szó, de vannak QB-k szerintem akik nem képesek egy nyár alatt felvenni az NFL ritmust, és egypár trükköt elleshetnek az idősebbektől, de az edzéseken szerzett rutin is sokat segíthet.
Én sem örülnék idősebb QB-nak, kellene végre egy franchise QB, mer jó ideje már csak öregek jönnek és 1-2 év után mennek(B. Johnson, Freerotte, Favre)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Luckot, Mallettet és Lockert is olyan QB-nak mondják, akit egyből be lehetne dobni a mélyvízbe. Aztán mögöttük jön Newton és Stanzi(tudásban nem tudom, hype alapján biztosan)
FA lesz vagy elképzelhető, hogy kivágják: A. Smith, V. Young, C. Palmer, M. Hasselbeck, Vick(de ő szerintem marad)-más nem jut eszembe.Pálca
Kolb?
Sztem ő jó választás lenne+ mellé egy project QB a drafton,pl Newton.Bazzani
Ő lejár, vagy csak felesleges Vick mellett?
Én őt szeretném legkevésbé. Akkor inkább egy idősebbet egy évig, amíg kitanítja a project QB-t.Pálca
Ez a tanítgatás az egyik legnagyobb marhaság. Ha ez így működne, akkor 32 kiváló irányító lenne ebben a ligában. Aki egész pályafutása alatt szar játékos volt, csak már meg is öregedett, az mi a tökömet tanítgasson? Vagy legalább a klasszis játékosok kinevelhettek volna mindig maguk után egy utódot, mint Sean Connery a Hegylakóban.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Luckot, Mallettet és Lockert is olyan QB-nak mondják, akit egyből be lehetne dobni a mélyvízbe. Aztán mögöttük jön Newton és Stanzi(tudásban nem tudom, hype alapján biztosan)
FA lesz vagy elképzelhető, hogy kivágják: A. Smith, V. Young, C. Palmer, M. Hasselbeck, Vick(de ő szerintem marad)-más nem jut eszembe.Pálca
Kolb?
Sztem ő jó választás lenne+ mellé egy project QB a drafton,pl Newton.Bazzani
Ő lejár, vagy csak felesleges Vick mellett?
Én őt szeretném legkevésbé. Akkor inkább egy idősebbet egy évig, amíg kitanítja a project QB-t.Pálca
Sztem felesleges lesz és ő sem akar 2.számú lenni, draftcetlire cserélhető.
Sztem sokkal jobb választás,mint a C. Palmer, M. Hasselbeck duó.
Young marad a Titansnél, Smith meg felejtős.
De Favre úgyis marad,meggyőzi az aranyhörcsöge vagy a szomszédnéni.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Luckot, Mallettet és Lockert is olyan QB-nak mondják, akit egyből be lehetne dobni a mélyvízbe. Aztán mögöttük jön Newton és Stanzi(tudásban nem tudom, hype alapján biztosan)
FA lesz vagy elképzelhető, hogy kivágják: A. Smith, V. Young, C. Palmer, M. Hasselbeck, Vick(de ő szerintem marad)-más nem jut eszembe.Pálca
Kolb?
Sztem ő jó választás lenne+ mellé egy project QB a drafton,pl Newton.Bazzani
Ő lejár, vagy csak felesleges Vick mellett?
Én őt szeretném legkevésbé. Akkor inkább egy idősebbet egy évig, amíg kitanítja a project QB-t.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Luckot, Mallettet és Lockert is olyan QB-nak mondják, akit egyből be lehetne dobni a mélyvízbe. Aztán mögöttük jön Newton és Stanzi(tudásban nem tudom, hype alapján biztosan)
FA lesz vagy elképzelhető, hogy kivágják: A. Smith, V. Young, C. Palmer, M. Hasselbeck, Vick(de ő szerintem marad)-más nem jut eszembe.Pálca
Kolb?
Sztem ő jó választás lenne+ mellé egy project QB a drafton,pl Newton.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Luckot, Mallettet és Lockert is olyan QB-nak mondják, akit egyből be lehetne dobni a mélyvízbe. Aztán mögöttük jön Newton és Stanzi(tudásban nem tudom, hype alapján biztosan)
FA lesz vagy elképzelhető, hogy kivágják: A. Smith, V. Young, C. Palmer, M. Hasselbeck, Vick(de ő szerintem marad)-más nem jut eszembe.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Tehát most elmondtad hogy nem érdemes draftolni, viszont FA piacon sincs semmi tehát akor most mivan? 😀
Ha ilyen fosul játszunk és kkapunk 3x Mallettet eltudjuk hozni drafton és ő jó lesz.
Webb meg kezdjen megnézzük hátha kisül valami kis csoda. 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Abban látom az igazi problémát, hogy mielőtt Farve idejött, T-Jack már adott volt és nem érekezett azóta olyan QB, aki igazi megoldást jelentett volna a Farve-éra után. Tisztán látszik hogy T-Jack-re nem építhetünk, sajnos nem olyan kiemelkedő képességű QB akire a jövőt alapozni lehetne, nekünk pedig arra lenne égető szükségünk. Webb-et még nem láttam játszani, de sajnos nincs ideje ennek a keretnek kivárni hogy belőle mi lesz, túl jók vagyunk most ahhoz hogy időt pazaroljunk egy majdnem rookie betanítására. A draft se megoldás a jövő szezonra nézve, hacsak nem tudunk fel trade-elni egy olyan QB-ra, aki az első évében jobb telejesítményre képes mintha T-Jack-et tolnánk. Nem tudom hány ilyen QB lesz most a drafton, kétlem hogy meg tudnánk szerezni egyet. FA piacon se látok megoldást, Kolb szerintem nem éri meg majd az árát, kétségtelenül tehetséges de biztosan az egekbe szökik az ára, nem hiszem hogy meg tudjuk fizetni. Talán ha Vince Young-ot el tudnánk valahogy csábítani a Titans-tól, de ezt is csak az mondatja velem, hogy ő épp nincs jóban a HC-val, egyiküknek jobb lenne a váltás, és hátha ő szeretne mozdulni. Az ára persze kérdéses neki is, de jó QB-t nem tudunk olcsón szerezni, ezt el kell fogadni.

Az idei évre már korábban azt mondtam hogy a két csopotrangadót ha megnyernénk már elégedett lennék, most azt mondom hogy csak ki ne kapjunk nagyon mindkettőn. Majd meglátjuk.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Valószínű, hogy se T-Jack, se Favre nem tud játszani. Webb kezd, vagy Patrick Ramsey nevét olvasni, akit esetleg leigazolhatunk. Én Webbnek jobban örülnék (a szezonnak már úgyis mind1, egy kis rutint hadd szerezzen)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nincs PO, lerokkan, megszakadt a nagy sorozat. Brett papának ezt a szezont már nem kellett volna vállalnia. :/ Pont.vassadi27
Thank you mr.obvious...Toca
De azt, hogy 297 meccsnél megáll a sorozata, csak most lehetett tényként leírni. 😊vassadi27
Igen de ez valószínűleg nem volt nyilvánvaló senki számára ezért muszáj volt leírni...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Dettó. Nem tudom mikor hagytam félbe meccset ,de ez szánalom volt. Őszintén most ott tartok ha már bukunk szóljon nagyot.
Igazából most ot t vagyunk ha AP hozz 120 -140 yardot akkor van esélyünk nyerni. Örülnék ha a Cards megelőzne minket és előttük draftolnánk. Azon se lepődnék meg ha a Lions megelőzne és div utolsók lennénk. Amit idén produkálunk nem érdemlünk többet...
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ez volt az első meccs amineka nézését félbehagytam. Mondjuk ha nem megyek dolgozni reggel, akkor vagyok olyan mazochista, hogy végigszenvedjem, de így inkább aludtam még indulás előtt.

Sajnos a teljes O csődöt mondott.

Na mindegy. Egy PO-ra törő Giantset aki jó formában is van nem tudtunk a jelen körülmények között megállítani. Gyanítom a Philly is hasonló lesz. Viszont a két csoportrangadón nem mutathatunk be ilyen játékot. Ha ez sikerül erre az évre már jó lezárás lesz.

Aztán kiváncsian várom a jövőt. Sok minden van félben, vagy kibontakozóban csapatnál. Remélem sikerül rendet tenni, és a fontos játékosokat megtartva, tovább erősíteni a keretet.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
ha nem tudják hétvégéig rendbe hozni a tetőszerkezetet, akkor a Gophers stadionjában lesz a MNF


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Nincs PO, lerokkan, megszakadt a nagy sorozat. Brett papának ezt a szezont már nem kellett volna vállalnia. :/ Pont.vassadi27
Thank you mr.obvious...Toca
De azt, hogy 297 meccsnél megáll a sorozata, csak most lehetett tényként leírni. 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nincs PO, lerokkan, megszakadt a nagy sorozat. Brett papának ezt a szezont már nem kellett volna vállalnia. :/ Pont.vassadi27
Thank you mr.obvious...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
Nincs PO, lerokkan, megszakadt a nagy sorozat. Brett papának ezt a szezont már nem kellett volna vállalnia. :/ Pont.