Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
League considering Detroit for NYG vs Viks game

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerintem még upgrade is a Metro Domehoz képest 😛Newman
a metrodome akkora szar, hogy egy év alatt építettek két stadiont Twin Cityben hogy a Golden Gophers és a Twins is elmehessen onnan. Csak a legnagyobb biznisz Vikings szenved ott még.

De egyelőre áll a bál, mert a Giants nem vitt kinti meccsre való kellékeket. Szóval még nem biztos hogy a TCF Bank stadionban lesz. Illetve az csak 50 000res és nem mindenki fér be aki vett jegyet a meccsreharomt
0-3al a vendégeké a meccs,mint fociban.
😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem még upgrade is a Metro Domehoz képest 😛Newman
a metrodome akkora szar, hogy egy év alatt építettek két stadiont Twin Cityben hogy a Golden Gophers és a Twins is elmehessen onnan. Csak a legnagyobb biznisz Vikings szenved ott még.

De egyelőre áll a bál, mert a Giants nem vitt kinti meccsre való kellékeket. Szóval még nem biztos hogy a TCF Bank stadionban lesz. Illetve az csak 50 000res és nem mindenki fér be aki vett jegyet a meccsre
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Minek nektek dóm??? Ez is csak flancolás, meg nagyképűsködés. 😀
Kíváncsi vagyok Favre mással végeztette el a melót vagy ő maga vágott egy lyukat? 😀tüsi91
Csak küldött néhány fotót a megfelelő helyekre... azt az ügyet is megnyugtatóan lezárta a liga, mint mondjuk Cable testi sértését.

A Golden Gophersnek egyébként gyönyörű a stadionja, tavaly néztem NCAA meccsen, az öltöző mint egy ruszki milliárdos privát bordélyháza. Nem tudom, honnan kerítették rá a lóvét, de akkor nem kellene szarakodni a Vikings stadionjával se

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szerintem még upgrade is a Metro Domehoz képest 😛

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Anyááááád milyen sztááááádió!!!!
Gyönyörű.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most itt lesz a meccs. Hatalmas visszaesés
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ugyanmár, ezt is Favre intézte el, mert ma még nem tudott volna játszani, de holnapra már tökéletes állapotban lesz.Pálca
ja,ráadásul a hideg,havas trágya idő az ő igazi terepe
Wisconsinban edződhetett eleget 😛

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Minek nektek dóm??? Ez is csak flancolás, meg nagyképűsködés. 😀
Kíváncsi vagyok Favre mással végeztette el a melót vagy ő maga vágott egy lyukat? 😀
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Ugyanmár, ezt is Favre intézte el, mert ma még nem tudott volna játszani, de holnapra már tökéletes állapotban lesz.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
beszakadt a teteje a metrodome-nak így vsz napolják a meccset és talán átviszik a Golden Gophers tavaly épített nyitott stadionjábaharomt
hello LA.brk
LA Vikings mehehe.
Illik a lila szín a Lakers mellé.

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
beszakadt a teteje a metrodome-nak így vsz napolják a meccset és talán átviszik a Golden Gophers tavaly épített nyitott stadionjábaharomt
hello LA
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
beszakadt a teteje a metrodome-nak így vsz napolják a meccset és talán átviszik a Golden Gophers tavaly épített nyitott stadionjába
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Remek legalább megtudom nézni élőben. 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Állítólag most került áthelyezésre a meccs időpontja, a Giants nem fog odaérni, így hétfőn játszáttokdeny79
http://www.jsonline.com/blogs/sports/111734669.html

itt az van, hogy a Dome tetején levő hó miatt

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag most került áthelyezésre a meccs időpontja, a Giants nem fog odaérni, így hétfőn játszáttok
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Kolb traddel a Phily járna a legjobban, már a körökkel amit érte kapnak. Engem nem vert földhöz amit mutatott. Nem érzem kész megoldásnak őt sem.Paulus
Hát ez az, 1-2 év ugyanúgy neki is kell még, bár sztem ettől függetlenül nem lenne rossz megoldás nektek.
Egyébként ez a trade valóban felmerült nálatok vagy csak találgattok?Szesze
Hát hivatalosan nem jelentették be, de 1-2 belső forrás szerint fel. Szeruntem nem lesz a mienk mert több csapat is menni fog érte és szerintem kicsit/nagyon túl lesz árazva.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Kolb traddel a Phily járna a legjobban, már a körökkel amit érte kapnak. Engem nem vert földhöz amit mutatott. Nem érzem kész megoldásnak őt sem.Paulus
Hát ez az, 1-2 év ugyanúgy neki is kell még, bár sztem ettől függetlenül nem lenne rossz megoldás nektek.
Egyébként ez a trade valóban felmerült nálatok vagy csak találgattok?
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Kolb traddel a Phily járna a legjobban, már a körökkel amit érte kapnak. Engem nem vert földhöz amit mutatott. Nem érzem kész megoldásnak őt sem.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Igen csak egy probléma van ezzel. Ez a keret most hihetetlen erős. Kétleem hogy bárki is csapatot akar építeni. Van jópár emberünk aki kezd kiöregedni és max 1 vagy 2 éve van. Ezért érzem nagyobb esély Kolb-ra mert ennek a csapatnak ha van egy jó edzője és egy time managment vagy néha picit jobb QBja akkor bármire képes lehet jövőre.
Persze neki állhatunk 1-2 évet adni a QBnak csak akkor egy pár fontos játékosunk kifog öregedni.
De én Tjacket megnézném idén és utána mondanék bármit a QB posztra.
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Szerintem meg csak meg kellene tudni, mire képes T-Jack ha nem beugróként kezd, illetve ha rá van bízva pár meccs.
Nem mint ha nem bíznék a róla kialakult kezdetektől fogva táplált "bizalomban", de mégis jobb szeretném látni a saját szememmel. Én azt láttam, hogy amikor az utóbbi meccsken lehetőséget kapott, akkor haladt vele az offense, és bár a 3 INT-et soknak tartom, de mégis elég sok pontot összeraktak a srácok. Védelemmel, spec teammel, és O-val együtt.

Sancho-t az első év után szintén lehetett volna vágni a kukába, a teljesítménye alapján, amikor a csapat úgy vitte, hogy bármit, csak ne kelljen passzolnia, aztán mégis számoltak vele tovább. Idén pedig már "csak" meg kell védeni, hogy tudjon passzolni. Ki tudja mi lesz vele jövőre?

Staffordot szana széjjel törték azóta sem tud szegény rendbe jönni, bár tény, hogy ha tud játszani nem mutat rosz dolgokat.

Bradford pedig stabil 1/1-ként lehetett húzni, és mivel Soonerses elég elfogult vagyok vele, de tényleg megállja ahelyét. Mondjuk a csoport is aszisztál a fejlődésében.

Én inkább Freemant hoznám fel példaként akit be lehetett húzni hátul is, igaz ő is kapott egy év teljes bizalmat, hogy most már tudjon mutatni is stabilan dolgokat.

Szóval lehet QB-t húzni, de ha az az elvárás vele szemben, hogy SB-t nyerjen, ami nálunk van pár éve, az könnyen megroppant karriereket. Tehetségként is.

Egyébként én kiváncsi lennék Webbre is, de elég gyilkos dolog lenne a Giants ellen próbára tenni, aztán van még idén pár meccsünk amikor nem éppen egy újoncnak kellene helyt állnia NFL meccsrutin nélkül.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Jake Lockert írják legtöbben hozzánk, megmondom őszintén Huskies meccset nem láttam de majd a Bowl meccsüket megnézem. Én Newtonba is látok fantáziát és a futós QBkat jobban is szeretem szerintem a mi falunk mögé jobban is illenek, de őt 1/10el badarság lenne elhozni.
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nem tudom a kezdő rookie Qb nehéz kérdés.Bradford és Sanchez összejött. Clausent nem tudom mért írtad ő katasztrófa mondjuk olyan csapatban... De nem véletlen fogják draftolni valszeg Luckot (jó mondjuk őt hiba bent hagyni). Glassford meg hát lehet jobb lett volna neki ha nem kezd és törik rommá 6x 😀
Luck és Mallet tuti kifog menni ha QB-t draftolunk akkor valszeg Locker lesz ha még bent van esetleg Newtont mondjuk ő már érdekes kérdés megéri-e. Ha feltudnánk tradelni Malletért én aláírnám 😊
Kolbról nincs semmi biztos ,rengeteg csapattal hozzák hírbe. Olvastam olyat hogy már ajánlottunk is valamit a philinek meg olyat is hogy szóba sem jött még... Majd kiderül nagy rá a kereslet
Igazából hogy a rookie QB kezdhet-e vagy nem az majd a preseason legkésőbb eldönti az meg még messze van 😊Toca
Na igen. Az idei draft alatt nyafogtam, hogy miért nem húzunk QB-t, és akkor valaki az írta, hogy nyugi, a jővő évi class QB vonalon jóval erősebb lesz. Hát, nem tom... Luck és Mallett, akikért talán megéri egy feltrade, esetleg Cam Newton-t tudom még elképzelni az NFL-ben első évben, de ez már nagyon merész.
Amúgy ha a Panthers behúzza Luck-ot, szegény Jimmy megszívja (megint). 😛
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem tudom a kezdő rookie Qb nehéz kérdés.Bradford és Sanchez összejött. Clausent nem tudom mért írtad ő katasztrófa mondjuk olyan csapatban... De nem véletlen fogják draftolni valszeg Luckot (jó mondjuk őt hiba bent hagyni). Glassford meg hát lehet jobb lett volna neki ha nem kezd és törik rommá 6x 😀
Luck és Mallet tuti kifog menni ha QB-t draftolunk akkor valszeg Locker lesz ha még bent van esetleg Newtont mondjuk ő már érdekes kérdés megéri-e. Ha feltudnánk tradelni Malletért én aláírnám 😊
Kolbról nincs semmi biztos ,rengeteg csapattal hozzák hírbe. Olvastam olyat hogy már ajánlottunk is valamit a philinek meg olyat is hogy szóba sem jött még... Majd kiderül nagy rá a kereslet
Igazából hogy a rookie QB kezdhet-e vagy nem az majd a preseason legkésőbb eldönti az meg még messze van 😊
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
1.Én nem Tjack-kel tervezném a jövőt,de a drafton kéne egy feltrade hogy tényleg franchise qbt húzhassunk. Bár szerintem Kolb trade lesz.
2.Senki nem alázta Favre-ot de már öreg, a bokája sincs rendben és oké futott egy 10 yardot egy meccsen ,de ettől még nem lesz mozgékonyabb. Védjék meg... hát jah a híres pass protectionünk a 2 kezdő Guard nélkül a liga egyik legdominánsabb pass protection-je ellen. Könnyű leírni hogy hát védjék meg, de még a Bills ellen is a papóval 2-3 sackket nyeltünk volna Tjack meg futott belőle 5-10 yardot átlagban.
3.Webb előző meccsen visszahordott, nah most ebből nekem nem az jön le hogy nagyon QBnak akarják...
4.Egyébként ha megnézed ez a meccset és a régi Tjack meccseket látszik a jelentős javulás. Sokkal de sokkal precízebbek a passzai és fejben is úgy tűnt jobban ott van. Ha a maradék meccsen hozza ezt a játékot kevesebb int-tel és a Giants-Bears-Eagles trióból megfogunk mondjuk kettőt akkor boldog leszek.
Ha meg QB-t draftolunk akkor nem érdemes első meccsen bevágni mély vízbe pár meccset játszik T-Jack a rookiet meg lehet fejlesztgetni addig.Toca
Alapvetően egyetértünk. Ahogy a művelt vasutas mondja: Egy vágányon vagyunk, csak nem egy irányba megyünk!
A megvédést egyébként úgy értettem, hogy nyilván nem is volt elvárás az öregtől soha, hogy körbetáncolja a blitzeket, meg futkosson first down-okat, amikor ide jött tudtuk, hogy őt muszáj lesz majd jobban védeni. A sérülésekkel igazad van, így azért nehezebb.
Viszont azt nem osztom, hogy egy jó rookie QB-t ne lehetne azonnal kezdetni. Persze ehhez olyan képességek kellenek, de ha csak a közelmúltat nézed, Sanchez, Stafford vagy Bradford egészen jól beváltak. (Sőt még Clausen is, pedig 2. körös volt, igaz ő nem az első héttől kezdő. Mondjuk 1-11 nem túl hízelgő, de szerintem ez nem az ő sara.)
A Kolb dolog amúgy nekem tetszene, van erre valami infód, vagy csak megérzés?