Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Végre elkezdődik majd "valami." Nagyon várjuk már!

SKOL VIKES!
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ezt a szezont csak akkor nem fogom sajnálni, ha ennek köszönhetően sok évre nyerünk (Frazier személyében) egy igazi, eredményes franchise HC-t. De ez nem mostanában fog kiderülni.
Most már csak két cél van idén: Bebetonozni Fraziert a HC poszton, és méltó búcsút összehozni az öregnek. Mindkettőhöz jó játék kell.
Lehet, hogy idén már elment a hajó, de annak a hajónak a vitorláján egy nagy kövér 50-es szám van, így egyáltalán nem mindegy egyetlen meccs sem.
GO VIKINGS! Mától (tegnaptól) íródik a csapat sikertörténete! 😀
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉lotus86
Kicsit off de inkább a Hawk Barnett Bishop trióból nézelődj, egy közűlük tutibiztos elérhető lesz. 😕JayB
No-no-no!
Bishop iddáig csak 3-4 ILB-nek okés, 4-3 MLB-ben kifejezetten horror volt. Hawk 4-3-ban OLB, Barnett meg csak egy ősi szamuráj Packer, nem megy ő sehova! 😀 😛

Mindamellett örülök, hogy elküldtétek a kopaszt, remélem innen feltámadtok, és megcsapjátok a Giants-t, a Bears-t, és az Eagles-t így egymás után! 😂v-tomi
Mivel most derult ki, hogy Nick is valoszinu legalabb 3 het out, ezert mi nem nagyon leszunk ellenfel senkinek.....

Amugy arra kivancsi vagyok, hogy a HC csere mennyire fogja ujbol eloterbe helyezni AP-t. A vadmalac Gerharttal utos parost alkotnanak, es mivel Favre iden mar nem nagyon tud meccset nyerni, logikus lenne ujra a regi, jol bevallt fegyverhez, a futsahoz nyulni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉lotus86
Kicsit off de inkább a Hawk Barnett Bishop trióból nézelődj, egy közűlük tutibiztos elérhető lesz. 😕JayB
No-no-no!
Bishop iddáig csak 3-4 ILB-nek okés, 4-3 MLB-ben kifejezetten horror volt. Hawk 4-3-ban OLB, Barnett meg csak egy ősi szamuráj Packer, nem megy ő sehova! 😀 😛
v-tomi
A Giants LB sorába törött lábbal is beférne mindegyik 😛 Na de ez nagyon off.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Ugyan nem mondanám, hogy Vikings-fan vagyok, de sztem nagyon jó kis playa, tegnap pl ő volt az, akin végig láttam a küzdeni akarást. Emellett futás és passz ellen se rossz(blitzelni meg ugye nem nagyon láthatjuk ebben a d-ben)Szobi22
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉lotus86
Kicsit off de inkább a Hawk Barnett Bishop trióból nézelődj, egy közűlük tutibiztos elérhető lesz. 😕JayB
No-no-no!
Bishop iddáig csak 3-4 ILB-nek okés, 4-3 MLB-ben kifejezetten horror volt. Hawk 4-3-ban OLB, Barnett meg csak egy ősi szamuráj Packer, nem megy ő sehova! 😀 😛

Mindamellett örülök, hogy elküldtétek a kopaszt, remélem innen feltámadtok, és megcsapjátok a Giants-t, a Bears-t, és az Eagles-t így egymás után! 😂

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Továbbra is Favre a kezdő Fraziernél. Ezzel nem lett ő a legtökösebben kezdő HC.Pálca
Nem is vártam hogy rögtön padra vágjuk. Viszont ha lesz egy rossz meccse akkor talán majd TJack is megmutathatja magát.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Továbbra is Favre a kezdő Fraziernél. Ezzel nem lett ő a legtökösebben kezdő HC.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Childress fired, Frazier az interim HC.Tomeee
Kár, hogy egy teljes szezon ráment arra, hogy ezt a döntést nem hozták meg hetekkel, vagy talán hónapokkal korábban :/ Szvsz Favre-nak még így is negatív szezonnal kell majd búcsúznia, de sok sikert nektek. 😉
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉lotus86
Nem akarlak elkeseríteni de mivel RFA lesz és nálunk nagy kedvenc és a védelem egyik ékköve esélytelen hogy jövőre ne lilában legyen.Toca
Akkor ne keserits el!😉 Nem orulok, akkor majd masert imadkozom.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Jó döntés, kár, hogy ilyen későn és egy ilyen megalázás után...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ez egy új kezdet! Sok sikert Fraziernek! Nektek meg több örömet 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Beszedtunk ket nevetseges vereseget, es majd ellenetek is jatszunk...szoval Coughlin is kezdhet felni? 😀

Kicsit mas jellegu kerdes.

Ugye a Giants LB sorra meg a google sem dob ki semmit, es valoszinu hozunk majd valakit FA-rol. En nagyon orulnek (gondolom ti kevesbe) ha jovore Greenwayt kekben lathatnam. Tudom rola, hogy jo kis LB, viszont mast nem. Kerdeznelek benneteket VIkings fanokat, hogy milyen playa is o?

Valaszaitokat kosznom.lotus86
Ugyan nem mondanám, hogy Vikings-fan vagyok, de sztem nagyon jó kis playa, tegnap pl ő volt az, akin végig láttam a küzdeni akarást. Emellett futás és passz ellen se rossz(blitzelni meg ugye nem nagyon láthatjuk ebben a d-ben)Szobi22
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉lotus86
Kicsit off de inkább a Hawk Barnett Bishop trióból nézelődj, egy közűlük tutibiztos elérhető lesz. 😕
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Legalább a tegnapi rémálom teljesítmény után, valami jó is történt. Egy HC nem engedheti, hogy így szétzuhanjon mögötte a csapat. Akinél a tegnapi jelenetek lehetségesek az nem való az adott csapat élére.

Az év elment, de remélem látunk még idén jó Vikingeket a pályán, nem ezt a szenvedést.

Szerintem a hátralévő meccsek pont T-Jack kipróbálására lenne jó, hiszen jövőre is gondolni kellene és eldönteni végre mit tud jelenleg a 7-ünk. Persze sejtem, hogy ezen a téren nem lesz változás.

Na mindegy a tegnapiná nincs mélyebb pont.

Ha nem akarunk szinte nulláról építkezni jó sok játékost meg kellene tartani a szabadügynök státusz felé közeledők közül.

De bármi is lesz, a sárkányhajó csak megtépázódott, de el nem süllyedt. A partot megülő ködből újra vitorla nyílik, és a harci kürt zengése után a Viking harcosok újra fosztogani indulnak.

SKOL VIKES!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉lotus86
Nem akarlak elkeseríteni de mivel RFA lesz és nálunk nagy kedvenc és a védelem egyik ékköve esélytelen hogy jövőre ne lilában legyen.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Childress fired, Frazier az interim HC.Tomeee
Édes istenem ezt a napot is megéltük, senki nem tudja mért kellett rá eddig várni de legalább megtörtént.
Bevell is megy vele remélem, Favre sajna még kezdeni fog de talán a játékkép végre jobb lesz.

Greenway LB sorunk motorja, tuti nem engedjük elmenni. Ha papó fizuja kiesik remélhetőleg lesz is pénz rá is és Ricera is, meg Edwardsra is.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
2 edzőt rúgtak ki idén a szezon közben, mindkettőt a mi ellenünk való meccs után, hehe 😀Hurka
Beszedtunk ket nevetseges vereseget, es majd ellenetek is jatszunk...szoval Coughlin is kezdhet felni? 😀

Kicsit mas jellegu kerdes.

Ugye a Giants LB sorra meg a google sem dob ki semmit, es valoszinu hozunk majd valakit FA-rol. En nagyon orulnek (gondolom ti kevesbe) ha jovore Greenwayt kekben lathatnam. Tudom rola, hogy jo kis LB, viszont mast nem. Kerdeznelek benneteket VIkings fanokat, hogy milyen playa is o?

Valaszaitokat kosznom.lotus86
Ugyan nem mondanám, hogy Vikings-fan vagyok, de sztem nagyon jó kis playa, tegnap pl ő volt az, akin végig láttam a küzdeni akarást. Emellett futás és passz ellen se rossz(blitzelni meg ugye nem nagyon láthatjuk ebben a d-ben)Szobi22
Irtad volna, hogy egy tulertekelt retek, mert igy a rogeszmem lesz a leigazolasa.

Azert koszonom! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
2 edzőt rúgtak ki idén a szezon közben, mindkettőt a mi ellenünk való meccs után, hehe 😀Hurka
Beszedtunk ket nevetseges vereseget, es majd ellenetek is jatszunk...szoval Coughlin is kezdhet felni? 😀

Kicsit mas jellegu kerdes.

Ugye a Giants LB sorra meg a google sem dob ki semmit, es valoszinu hozunk majd valakit FA-rol. En nagyon orulnek (gondolom ti kevesbe) ha jovore Greenwayt kekben lathatnam. Tudom rola, hogy jo kis LB, viszont mast nem. Kerdeznelek benneteket VIkings fanokat, hogy milyen playa is o?

Valaszaitokat kosznom.lotus86
Ugyan nem mondanám, hogy Vikings-fan vagyok, de sztem nagyon jó kis playa, tegnap pl ő volt az, akin végig láttam a küzdeni akarást. Emellett futás és passz ellen se rossz(blitzelni meg ugye nem nagyon láthatjuk ebben a d-ben)

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
2 edzőt rúgtak ki idén a szezon közben, mindkettőt a mi ellenünk való meccs után, hehe 😀Hurka
Beszedtunk ket nevetseges vereseget, es majd ellenetek is jatszunk...szoval Coughlin is kezdhet felni? 😀

Kicsit mas jellegu kerdes.

Ugye a Giants LB sorra meg a google sem dob ki semmit, es valoszinu hozunk majd valakit FA-rol. En nagyon orulnek (gondolom ti kevesbe) ha jovore Greenwayt kekben lathatnam. Tudom rola, hogy jo kis LB, viszont mast nem. Kerdeznelek benneteket VIkings fanokat, hogy milyen playa is o?

Valaszaitokat kosznom.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Na most igazán mérges vagyok. Kb 3-4 hete emlegetjük ezt a cserét, teljesen logikus váltás, Frazier-t már több csapatnál szívesen látták volna HC-ként, megjegyzem meg is érett rá, és ráadásul az anyagiak miatt is ez a jó döntés. Szóval itt mi már hetek óta ezt a megoldást erőltetnénk. Csak 3 héttel lett volna korábban, mondjuk ha kikapunk a Cards-tól, és a szezont is megmenthettük volna.
Biztos vagyok benne hogy nem felejtett el a csapat játszani, fejben viszont komoly gondok vannak, a rendcsinálást meg kellett volna időben kezdeni.

Most történjen bármi, azon fogunk siránkozni hogy miért nem hamarabb rúgták ki a kopaszt....... és még valami. Nem hiszem hogy csak és kizárólag neki és Farve-nak köszönhető a gyenge szezon, BC-vel volt jó időszak is, és ahhoz képest amikor átvette a csapatot kategóriákkal előrébb tartunk. Most nem megy, ezért ő is felelős, hogy hol hibázott azon majd ráér gondolkodni, de egy SB esélyes csapatot szúrt el, ezt be kell lássa.

Szóval, ez a szezon remélem arról szól a továbbiakban hogy a csapat talpra áll, és megmutatja képes győzni, lehetőleg elkerülve a negatív szezont. Ha így lesz, én már örülni fogok, és remélem nem esünk szét teljesen.

Skol Vikes!

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
2 edzőt rúgtak ki idén a szezon közben, mindkettőt a mi ellenünk való meccs után, hehe 😀Hurka
látszik hogy milyen könnyű a sorsolásotok 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Childress fired, Frazier az interim HC.Tomeee
Már rég meg kellett volna tenni. 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
A próféta szólt belőlem délután 😀 Már csak a Favre visszavonulás hiányzik 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
2 edzőt rúgtak ki idén a szezon közben, mindkettőt a mi ellenünk való meccs után, hehe 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor a 'Bang Cartoon'-os srácok a jövőbe láttak ezzel (A kisfilm legvége) 😀
http://www.bangcartoon.com/2010/2minute_warning.htm
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kicsit elkéstek vele.Höri
szerintem a legjobbkor 😀. hátha elkapják a Bearst