Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kicsit elkéstek vele.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tarvarist a kezdőbe!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Childress fired, Frazier az interim HC.Tomeee
Hát ez nem jó hír.
Maradhatott volna a szezon végéig.
Remélem azért elpicsázunk titeket így is a zárófordulóban.

Frazier amúgy kurva jó lesz.Bazzani
Hát ennek én sem örülök látjuk mit tett a Dallassal a HC váltás várhattak volna míg tőlünk is kikapnak 😐 Így necces lesz félek visszajönnek s megmutatják valós képességeiket!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Childress fired, Frazier az interim HC.Tomeee
Hát ez nem jó hír.
Maradhatott volna a szezon végéig.
Remélem azért elpicsázunk titeket így is a zárófordulóban.

Frazier amúgy kurva jó lesz.

több mint 13 éve
Tomeee 753
Childress fired, Frazier az interim HC.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
A szezon előtt azt hittem hogy mi fogunk sírni folyamatosan meg szitkozódni meg edzőbuktatásról beszélni, hihetetlen hogy nálatok van ez a szitu... (Smith amúgy a jobb mutató ellenére menni fog nálunk is remélem)
Nem mondom hogy bánt a dolog ( 😀 ) de érdekes, valószinűnek tartom ezek után hogy már az előző szezonban is lehettek ellentétek a csapaton belül de a jó teljesítmények ezt elnyomták - máskülönben hogy tud ennyit romlani egy nagyjából azonos összetételű csapat teljesítménye ennyit?! nem hittem volna hogy hazai pályán esélytelen lesz a Vikes a GB ellen, meglepetés volt az eredmény szvsz.

Fel a fejjel, nézzétek meg a Bengals meccset, megéri 😉davemayer
Az a probléma hogy minden 3 emberre vezethető vissza és a teljesítményünk 2 éve csak Favreról szól. Tavaly egekbe emelte a csapatot ,idén a pokolba taszította Chillyvel együtt. Minden róla szól és szerintem ez sokakat idegesít a csapatnál. Ilyen mutatóval amit produkál ráadásul már rég pálya közelébe se engedném.
Chilly és Bevel (csak mert megszóltatok hogy az OCt mért nem szidom) legnagyobb baklövése hogy a papát még mindig engedik hogy azt csináljon amit akar. Liga legjobb futója nálunk van , szezon elején látszott hihetetlen formában van,nem ejti el a labdát ennek ellenére nem használjuk ki . Idióta playeket hívunk rá rengetegszer erőfutónak használjuk amikor ott van az izomember Toby is.
Chillyék feltettek mindent Favrera megbuktak de nem hajlandóak ezt belátni hanem tovább erőltetik. Vagy csak spontán nem tudnak visszaállni másra meg ennyit tudnak.Ezért kell eltávolítani őket.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
A szezon előtt azt hittem hogy mi fogunk sírni folyamatosan meg szitkozódni meg edzőbuktatásról beszélni, hihetetlen hogy nálatok van ez a szitu... (Smith amúgy a jobb mutató ellenére menni fog nálunk is remélem)
Nem mondom hogy bánt a dolog ( 😀 ) de érdekes, valószinűnek tartom ezek után hogy már az előző szezonban is lehettek ellentétek a csapaton belül de a jó teljesítmények ezt elnyomták - máskülönben hogy tud ennyit romlani egy nagyjából azonos összetételű csapat teljesítménye ennyit?! nem hittem volna hogy hazai pályán esélytelen lesz a Vikes a GB ellen, meglepetés volt az eredmény szvsz.

Fel a fejjel, nézzétek meg a Bengals meccset, megéri 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Éreztem hogy félidőre eldől és azt is hogy nem felénk.
Meccs elemzést nem tudok és esélytelen hogy ezt a szenvedést én végig nézzem.
Viszont ameddig láttam addig Gerhart elég jó volt,igen Woodson csinált rajta egy fumblet ,de ettől függetlenül elég jól vitte addig a csapatot. Viszont ahogy nézem utána labdát se kapott, pont mint a Bears ellen számomra érthetetlen.
Cookot ha jól nézem szét is dobálták első félidőben ahogy vártam.
Ez a secondarynk fal nélkül semmit nem ér. Sürgősen meg kell erősíteni és a falat is gatyába rázni .
Offenseről a -13 as TO ratio elmond. Nincs csapat aki így nyerni tudna.
Akiket most kirúgnék/padra ültetnék BC-Bevell-Favre köszönjük a tavalyi szezont de most már takarodjatok...
több mint 13 éve
sithmaster Minnesota Vikings 24
Hát remélem egy jófajta licshangulat kialakult a parkolóban és levadásszák a kis kopasz BC-t.
Ma nézem meg felvételről a meccset, bár az eredmény láttán is megfájdult a fejem, és még nem vagyok kész ideg. Majd estére. Lehet, hogy mazoizmus de mindegyik meccset megnézem, ha van rá lehetőség...
több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Ez valami borzalom volt amit tegnap este láttam. Mostantól rendszeresítem, hogy magunk ellen fogadok amíg BC a coach, ill. Favre a QB. Legyen legalább valami kis öröm az ürömben.. 😕 A szezon pedig már úgy is elúszott, úgyhogy simán ki lehetne próbálni T- Jacket és Webbet, . Sok veszíteni valónk már nincs.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Kíváncsi vagyok, hogy mikor rúgják ki Childresst, illetve hogy Favre mikor jelenti be a visszavonulását 😀 Ez a szezon már úgyis elment.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
http://www.youtube.com/watch?v=e0VTCwn5JQs&feature=player_embeddedDoM
Ez a csaj vezeti a Sportnationt az ESPN-n, nagyon nagy ász. 😊Döme
az espn americán mutatott reklámokban fedeztem fel a műsort, sajnos nem elég régen. 😊 de ez itt off.

gondolom a vikings szurkolók már favre-ot is abban a kategóriában látnák.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
http://www.youtube.com/watch?v=e0VTCwn5JQs&feature=player_embeddedDoM
Ez a csaj vezeti a Sportnationt az ESPN-n, nagyon nagy ász. 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
http://www.youtube.com/watch?v=e0VTCwn5JQs&feature=player_embedded
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Láttam...

Tömény szánalom, és katasztrófa helyzet. Most már tényleg el kell küldenia kopaszt, meg Farve-ot is. Nincs értelem vele játszani a szezont.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Mindent bele a srácoknak akárki is tud pályára lépni. A héten alig volt időm az NFL-re figyelni, de ma este remélem lehet majd valahol nézni a csatát.Paulus
A te érdekedben remélem nem láttad. Borzalmasan gyengék voltunk, erre nincs magyarázat ami ma történt. A többit ha lehiggadtam.... 😕 😕 😕

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mindent bele a srácoknak akárki is tud pályára lépni. A héten alig volt időm az NFL-re figyelni, de ma este remélem lehet majd valahol nézni a csatát.
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Na, Rice aktiválva lett a PUP-ról, úgyhogy minden bizonnyal játszani fog. Én csak azt kérem tőle, hogy tegye hatásosabbá a RZ offenset. 2 éve sikerült neki, amikor végig sérülten játszottt, de az EZ-ba simán lehetett neki dobálni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rice (hip) told ESPN's Ed Werder that he will play Sunday against Green Bay. "I'm going to play. I don't think I can go the whole game but I'm going to play as much as I can," he said. However, the Vikings won't make an official decision until Saturday at 3 pm. He's not on the official injury report since he's not on the active roster.

Vele azért jobban érezné magát Brett apó is.Newman
Hát még egy jó Rice-al a fantasy csapatom 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Rice (hip) told ESPN's Ed Werder that he will play Sunday against Green Bay. "I'm going to play. I don't think I can go the whole game but I'm going to play as much as I can," he said. However, the Vikings won't make an official decision until Saturday at 3 pm. He's not on the official injury report since he's not on the active roster.

Vele azért jobban érezné magát Brett apó is.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Kihalt a topic. 😀
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AllsK.JFfSqQubMLeMmjiTNDubYF?slug=ap-vikings-rice
Szimpatikusan nyilatkozik, remélem minnél hamarabb játszhat és sokáig marad itt.
Azért az RZ-ben jóval eredményesebbek lehetnénk vele.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Nah mivel haldoklik a topic feldobom néhány hírrel. 😀
-Pat Will nem akar még egy ideig visszavonulni
-Rice valószínűleg nem játszik már idén mert nem akarja rontani az FA státuszát a holtszezonban(ergo nem akar maradni vagy csak sok pénzért)
-Favre lenyilatkozta hogy megse kottyan neki ez a kis vállsérülés és GB ellen játszani fog
-Harvin is űgy tünik rendben lesz a meccsre
-A boss kijelentette hogy még csak fontolóra sem vette Chilly kirugását ... hurrá...

Én meglepődnék ha nyernénk hétvégén illetve ha Favre 3 TO alatt maradna...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
A meccs jól kezdődött. Egyértelműen úgy éreztem a Vikes nyerni fog. Még az első Bears TD sem zökkentett ki. De aztán egyre inkább felhúztam a szemöldököm, és a végén még ráncoltam is.
Nem tudom mi történt, de leeresztet a csapat, és szépen nyugisan elbaszták. A végét már nem is néztem, lekapcsoltam a negyedeik negyed közepe-vége felé.

Ennyire simán leadni egy akár könnyen nyerhető meccset. És nem először látom, hogy szétesik a csapat. Pedig mint írtam ,ez egy kiváló gárda lehetne, de csak mint csapat. Hogy Favre bújócskájának mennyi szerepe van ebben, vagy Chillynek, nem tudom megítélni, de van.ulpianus
Teljesen egyet értek, a meccs elején megvolt az esély akár a sima győzelemre is, aztán szép lassan elbuktuk. A vicc hogy a Bears sem volt jó, egy közepes formával nyerni kellett volna ellenük, de ez sem volt meg. Komoly gond lehet az öltözőben, a szünet után nem harapott a csapat, sőt.

Kár ezért a szezonért, a harmadik helyért is verseny lesz ha így folytatjuk. Nem hiszem hogy QB-kat kellene próbálgatni, jövő évi draft ha lesz a mi választásunkról fog szólni, ott kell húzni valami igazán nagyot. Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....vsanyi132
Már bocs de ez nem így van. Jövőre ha FAról nem hozunk el valami QB-t (Orton vagy Vick max aki számításba jön) Akkor jövőre valószínűleg T-Jack-kel kezdünk, ha meg már gúyis mindegy meglehetne nézni mit fejlődött meg azt is hogy Webb hogy áll. Mint rookie benne lehet potenciál. Draftról azután hogy benthagytuk Cluasent kétlem hogy QB húzunk egyhamar.
Ráadásul a sec erősítésre szorul. PattWill helyére is kell valaki és hát az off-falban is eltudnék képzelni valami friss embert.
Szóval QB poszton ez van amit látsz és ha Favreot eltakarítanák csak jobb lenne. 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....vsanyi132
ennek így nincs értelmeJJ Tiller
Arra gondoltam hogy nyilván az első két körben megszerzi akit akar, korán választhatunk... a harmadik kör mehet a levesbe........... persze hülyeség. Tényleg. Az is hogy nem ültetjük be Frazier-t a HC posztra, Chilli meg mehetne labdát szedni ezért a pénzért. Ilyen csapatot nem bevinni a PO-ba vétek. Ő a felelős.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Chilli nyilván azért volt nagyvonalú a Moss-ért adott pick-el mert már sejtette hogy "előkelő" helyen fogunk választani az elején....vsanyi132
ennek így nincs értelme


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal