Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.ulpianus
3-5 -el állnak egy olyan csoportban ahol ott van még a 6-3as GB az 5-3as Chicago és a 2-6os Detroit 😉
Kétszer játszik a Vikes a Macikkal, egyszer a Sajtfejűekkel, egyszer a Giantsel -azzal a NewYorkkal amelyik a liga talán legerősebb csoportjában van, és minden egyes győzelem az életüket jelentheti- , a Sasokról nem is beszélve, akiknek tapadni kell az Óriásokra. Megvertétek a gyenge ,vezér nélküli Cardinalst hosszabbításban. A jelenlegi streak 1 W. Aki innen PO-ba várja a csapatot az vagy tud valamit, vagy nem értette amit írok.undisputedly
Azt írtam, hogy valószínű kiesnek. Erre te cáfosz azzal, hogy valószínű kiesnek.
Remek. Köszönöm. Így már egyetértek magammal. 😀

De ettől még sztem, igenis a POban, ha bejutnának végül ,akkor nagyon is esélyesek lehetnének a továbbjutásra bárki ellen. Csak ezt úgy tűnik nem látjuk meg. Remélem így érthető a mondanivalóm.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.
Paulus
És ha ez nem lesz meg, de a Lions nyer a Bills ellen, akkor már csak az egymás elleni eredmény marad előnynek a Lions ellen...Gyurma Pappa
Bills-Lions síma hazai.
A fél kezdőnk sérült.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.
Paulus
És ha ez nem lesz meg, de a Lions nyer a Bills ellen, akkor már csak az egymás elleni eredmény marad előnynek a Lions ellen...

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Erre szokták azt mondani, hogy nyugtával dícsérd a napot.

Nem sok kell, hogy az általad felsorolt csapatokat meg tudjuk verni. Szerintem még bízhatunk ebben, végül is nekük ez a dolgunk. 😉 :cool:

Az első kérdésre hétvégn úgy is választ kapunk. Idegenbena macik skalpját még a tavalyi jól hasító szezonban sem tudtuk begyűjteni, pedig most nincs sok variációnk.

Skol Vikes!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.ulpianus
3-5 -el állnak egy olyan csoportban ahol ott van még a 6-3as GB az 5-3as Chicago és a 2-6os Detroit 😉
Kétszer játszik a Vikes a Macikkal, egyszer a Sajtfejűekkel, egyszer a Giantsel -azzal a NewYorkkal amelyik a liga talán legerősebb csoportjában van, és minden egyes győzelem az életüket jelentheti- , a Sasokról nem is beszélve, akiknek tapadni kell az Óriásokra. Megvertétek a gyenge ,vezér nélküli Cardinalst hosszabbításban. A jelenlegi streak 1 W. Aki innen PO-ba várja a csapatot az vagy tud valamit, vagy nem értette amit írok.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Én egyre biztosabb vagyok benne hogy bejutunk. Mondjuk 2 meccs múlva tisztább lesz a kép azért ez a Cards messze nem egy sztár csapat.
De Favre fejlődik, év elején emlékszem milyeneket passzolt volt hogy fél méterre ember mellé, most meg precizen tolja. Schianco TD-jénél az a labda odaesett ahova kelett és Wilson sem védekezett túl rosszul pedig. Emelett végre nem 1 elkapóra játszik amit nagyon hiányoltam.
Berrian 1 meccs alatt duplázta meg az idei elkapásainak a számát. Emellé vesszük hogy visszajön Rice akkor megint egy stabil offensünk lesz. Persze ehhez kell az is hogy az 1 yardos kisérleteken kicsit dolgozzunk mert vicc hogy egy AP-vel és egy Gerharttal meg azért egy elég jó RB fallal nem vagyunk képesek ezeket megcsinálni rendes százalékkal.
A Defense meg nem lesz egetrengető továbbra sem ,de ha az Off-fal végre azt csinálja amit most meccs végén akkor szerintem simán nyerhetjük a csoportot.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Sztem sokkal jobb volt a Vikes meccsen. Sokkal. Az offense simán lejátszotta a gyenge Cardinals védelmet, és a defense meg megölte a Cadst támadásait. Egy értelmes Cards drive volt a meccsen. A többi zéró. De a pechszéria ki tud nyírni bárkit. A Cardsnak minden összejött 3 és fél negyeden keresztül, a Vikesnak meg mindig ment a drive és a végén valami nagy cumi. Vagy Brett egyébként jó playre jól meglátott dobása, amikor a keze már lendül akkor ütnek bele, és TD helyett pick. Vagy Gerhartra hívott király play, de elbotlik a saját lábában 3&1 lesz pedig a védők vereve voltak a Cards 3 yardosánál. De ha csak 1st downnak számolom, akkor is 1&10 2 yardnál. De persze mikor botlana el? A Cards védők meg voltak verve. És még folytathatnám. Aki nem hiszi, nézze meg a meccset elejétől a végéig, nyugodt körülmények közt.

A KRTD nem védelmi hiba, ahogy egy KR fumbli a saját 20 yardoson és beszívott TD sem az. Ez bazi nagy pech, de van ilyen. Erre nem lehet edzeni meg semmit nem lehet tenni.

Favre olyan játékos, hogy kockáztat és dobott egy buta picket. De egyébként nagyon jól játszott, a fal már nem, de ahhoz képest apóca igen. És az elkapások is vagy Favre milliméter pontos dobásai voltak, vagy üres ember, mert a Cards sec nem volt épp szuper egész meccsen. De sok passzt szinte csak ő tud mer így eldobni. Mert tudás is van ott a bátorság mögött.

Nekem az a megdöbbentő, hogy ha semmi nem megy, és az ellenfélnek meg az is amit ők se hisznek már el, akkor is megverik őket, mert ennyivel jobbak. Ha még egyszer lejátszanák a meccset a Cards kapna egy harmincast nagyjából.

Érthetetlen lesz, ha a Vikings nem képes ezzel a gárdával POba jutni, már ha így lesz persze. De olyan ez, mint a Steelers tavaly, valószínű kiesnek, és ezért sokan szurkolnak, mert ha mégsem, akkor nagyon nehéz ellenfelek. Így "mindenkinek" jobb ha már be sem jutnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Jó a spec Teamnek is lehet rossz napja azert eddig elég jól hozták a dolgokat. Harvin fumbleje meg nem fog egyhamar megismétlődni ráadásul puntoknal meg fergeteges volt a spec.
Amivel nagyon nem voltam elégedett az 1 yardos szituk az utolsó qb sneaken kívül mindig visszanyomtak minket. Papp meg 20 yard fölött már gyenge. És azt az eszébe kéne verni hogy RZben ne kockaztasson ha rajta vannak feküdjön le. Mondjuk az off-fal is borzalmas volt a meccs nagy részében. De ha a végét behuzza mint most és nem úgy mint eddig idén akkor én a meecsen elkövetett hibáit elnézem.
De nem mindig lesz camarillonak ilyen fantasztikus hihetetlen megmozdulása ami talán az év szerelést is lehet .
több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Azért látszott a meccs végén, hogy Favre az életéért játszott és ezt a társak is észlelték.
Ezen a héten az offense remélem csak a red zone támadásokat fogja gyakorolni, a special team pedig kijavítja a hibáit(24-ből 14-t a spec team kapott...)
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Édes istenem mért 7 meccs után kell ezt megélni. Favre megint elképesztő ostoba inteket dobott és rohadt nagy mákunk votl hogy Camarillo élete szerelését mutatta be. Viszont a végén odadobta ahova kellett. Érdekes hogy kezdenek rájönni hogy van 2-3 wr-ünk aki azért megtudja fogni a labdát és elég gyors. Berrian életében nem kapott ennyi passzt Favretől mint most egy meccsen. Slanteket eddig is szépen játszottuk. Harvin és AP elképesztő bár Harvin miatt aggódok meg nem sérüljön. És ami a legfontosabb a végére az Def-fal megint tündökölt. Amit Allen leművelt hát erre vártunk 7 meccse.
Amilyen mélyről visszajöttünk hihetetlen. Ha ez nem ad erőt a fiúknak akkor semmi. Remélem a D-Fal mostmár beindul hamár 1 meccs alatt megdupláztuk a sackeink számát. Kezdek bizakodó lenni mert végre olyan játékot láttam amit várok. Ha Favre kicsit stabilabb lesz visszafogunk jönni a szezonba!
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Na, ez érdekes meccs volt. Azt mindenesetre leszögezhetjük, hogy a csapat nem az edzőváltásra játszik. Lehet, hogy szeretnék, de nem olyan áron, hogy megveretik magukat. Ha nem így lenne, nem hozták volna vissza a tegnapi meccset a sírból. A Vikings tábor viszont egyre inkább Childress ellenes, ez jól lejött, nagyon kiakadtak a Moss eset miatt. (Mondjuk a szurkolók egy része kezdettől utálja BC-t.)
A játékról nem sokat mondanék, meg kellene néznem újra, mert k...szott ideges voltam a meccs alatt. Mindenesetre a red zone turnover-ek száma két teljes szezonra is sok lenne már.
Most jön két "must win" derby, aztán egy rázós meccs a FedEx Field-en. (Bár most már lassan minden meccs "must win".)
Ha folyamatosan javulna a játék, lehetne még keresnivalónk, ha nem, lehet egy új edzőnk... 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyivel másabb így felkelni 😀
Végre harcoltunk egy nagyot, és meg is lett az eredeménye. Jared és
AP hozta ezt le a végén. Öreg megint kikészített, de úgy látszik ehhez
idén hozzá kell szokni. Hétvégén Bears, idegenben. Ha első perctől
kezdve azt játsszuk, mint itt a végén, akkor lesz esélyünk, ha nem, nyalóka.

SKOL VIKES
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Nekem amikor láttam a végét a Sziget c. film jutott az eszembe, ahol van egy klón aki egy focista "backupja". jön a hír, a srác eltörte a nyakát, a média azt nyilatkozza hogy csak meghúzta és jövő héten már játszik is...
Brettnek hanyadik lehet ez már? amennyi a hátára van írva kb... 😛

Szép győzelem, remélem jövő héten nem hozunk vissza titeket a szezonba 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Én most annak örülök, hogy a srácok harcoltak, és nem adták fela szezont. A meccsen volt hullámvölgy (elég mélynek tűnő), valamint szinte tökéletes játék is.

Egyenlőre a lényeg, hogy milyen mélyről egy összkapott csapatként feljöttünk.

Percy, és AP mindegyik egy monster. (De végre sokarcú volta végén az O is. Camarillo, Berria, Shiancoe) Remélem jön vissza Rice is.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Az első félidő után a második elejét nem láttam, és 24-10-nél tértem vissza a meccshez, akkor már gratuláltam a cards fanoknak. Visszajöttünk, de azt kell mondjam ha ez egy héttel hamarabb történik akkor jobban örültem volna. Most valahogy úgy érzem mintha csak a szenvedéseinket hosszabítanák meg, a vége úgyis eldőlt... De most örüljünk, ebben a szezonban még csak harmadszor hangozhat fel a viking csatakiáltás a győzelem örömére!

SKOL VIKINGS 😀

több mint 13 éve
JohnKerla Minnesota Vikings 139
Nem sok pénzt tettem volna arra, hogy végül behúzzuk ezt a meccset, de legalább végre nyertünk. Ettől függetlenül remélem Childress csomagol... A Defense vajon miért nem tud úgy harapni, mint a negyedik negyed végén és a hosszabbításban. Érthetetlen számomra. AP, Harvin állta volt. A Papi meg elég kétarcú.

több mint 13 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Harvin valószínű aktív lesz, Rice pedig akár már a következő héten játszhat a Bears ellen.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Sajna elég drága kirugni Chillyt ez a gond, ha jól tudom 10m feletti összegről beszélünk. De már elege van na nagyfőnöknek is belőle ha nem lesz playoff repül.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ide válaszolok,hogy ne offoljuk szét a Pats topicot.
Az,hogy általánosítok, nem olyan főbenjáró bűn. Lévén,hogy mivel elnézték Favre uborkaszezonbeli működését, a botrányait, és hogy Childress még maradhat a padon, arra kell rávezessen, a tulajdonosok nem bánják, ergo ez a jellemző a csapatra.
Az,hogy Ti, itteni Vikes drukkerek kiszórnátok az a ti éleslátásotokat tükrözi, nem pedig a frencsájzét.
Ezt a vezetést mint objektív néző nem tudom elfogadni, sőt ellene vagyok, és inkább az olyan csapatokat pártolom akiket az elmúlt években bucira vertek , vagy minden évben pályázhatna a legpechesebb csapat díjára.Lehet,hogy fogok még a következő szezonban nektek drukkolni egy-egy szituációban, talán az általános szimpátiámat is elnyeri a csapat, de az ami most van, elég taszító a laikusok számára.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
http://www.sunherald.com/2010/11/05/2615959/vikings-owner-miffed-at-moss-release.html
Érdekes. Ezek szerint Moss kiakarta rúgatni Chillyt aztán ezért kellett mennie. Wilfnek meg nem mehet jól a bolt ha egyedül pénz miatt nem vágja ki. Nagyon rezeg azért az a pad.
http://espn.go.com/blog/nfcnorth/post/_/id/19078/report-childress-harvin-argue-at-practice
Csak nehogy végül waiveljük...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
1.Jogos . De ha az edző nem tudja összefogni a csapatot , nem tudja motiválni ,nem tud rájuk hatni és amikor a pályán van nem tud rendesen játszani mert az edző olyan playeket hív ami otromba nagy baromság és ezért bukják sorra a meccseket akkor a játékosnak elege lesz. 2 dolog merül fel sok mindenkinek elege van és az edző megy el, 1-2 embernek van elege ők mennek el
2. Bevell is mehet BCvel együtt. Igen jól draftol (mondjuk te is írtad hogy Cluasent benthagyni...) ért a csapatépítéshez ezt aláírom. De nem hajlandó belátni hogy döntő szituációkban nincs töke a playhíváshoz. Emelett Favre buzi és a legnagyobb csillagunkat AP-t ezért nyomja el ami idegesítő. Egyébként meg ő és nem bevell hívja a palyeket Bevell csak segédkezik. Mondjuk ehhez a nagy csapatépítéshez azért azt is mondanám hogy nem kis szerencse kellett hogy Favre még egy ilyen évet kifogjon karrierjébe ráérzett gratu viszont el kellett volna év végén engednie
3.Miért is van túl T-jack azon a koron? 25-26 évesen votl mellett egy Favre aki ha annyit megtanított hogy ne idegeskedje szét az agyát már jobb játékos lett. Pass teknikájával nem volt gond,karja erős biztos hogy jobb játékos mint volt. És oéldának vehetjük Romot ő is ennyi idősen robbant be. Persze lehet ettől még ugyanolyan fos, de iinkább megnézném mint a 60 as qb rate-s papát aki max idén marad nálunk és semmi jövő nincs benne. De jöhet Webb is felőlem.
4.Nem lesz itt edző buktatás . Szép meg jó lenne de ezek a srácok nem fogják addig buktatósat játszani amíg bármilyen remény van a playoffra és hát olyan messze még mindig nincs. Ha a Chicagot elkapjuk idegenben és a GBt otthon akkor a 11.héten már majdnem biztos vagyok hogy meccshátrány nélkül állnánk velük szemben. Csak lenne így...
több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Hát, lehet, hogy igazatok van, de én azért vitatkoznék:
1. nekem egy olyan profi sportoló, aki kb. egy hét alatt megkeresi az én 10 évi fizetésemet, az ne játszon edző ellen, meg semmi ellen, hanem tegye a lelkét ki a qrva pályára, mert ez a dolga! És leszarom, hogy ki a HC, ezzel tartozik annak a néhány százezer embernek, aki pénzt és időt áldoz azért, hogy őt és a csapatot láthassa! Ennyi.
2. Szidhatjátok BC-t, de amióta ő van, Minneapolisban tudatos a csapatépítés. Jó FA igazolások voltak, (pl. Allen) és jó draft pickek voltak (AP, Harvin, Gerhart stb.) Van olyan csapat, ahol az utóbbi 3 évben érkezettek közül senki nincs már a csapat közelében. Szidhatjuk a play hívásokat, de ez a HC munkakörének csak pici része. (Miért nem szidjuk az off. coordinatort?)
3. Én nem akartam Favre-t. Én azt akartam, hogy draftoljunk valakit (konkrétan Jimmy Clausent akartam volna). De jött Favre, és tavaly megmutatta, hogy qrva jó irányító. Idén nem megy neki, szét is törik állandóan, de ettől T-Jack nem lett jobb. Azt írjátok tanult Favre mellett: Mit? Ő már régen túl van azon a koron, hogy kiderüljön mi lesz belőle. Ne legyen igazam, de a Vikings-nál soha nem volt olyan irányító -amióta T-Jack van- akit ne lehetett volna tehetséggel kiszorítani. Nem sikerült neki mégsem. Nem véletlenül.
4. A szezon most fog eldőlni. Én az első héten 2-5-öt mondta a nyolcadik hétre. Ha kikapunk, és mondjuk 2-14 lesz a szezon, én akkor is nézem és szurkolok, mert szeretem ezt a sportot, meg ezt a csapatot is. Ha viszont BC buktatásról szól a dolog, akkor jövő héttől szarok az egészre, és nem nézem többet ezt a szánalmas gárdát, mivel ők azok, akik szemközt köptek engem, és nem fordítva.
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Sack nélkül ezt a meccset nem fejezhetjük be, így is negatív klub rekord a 3 sack nélküli meccs zsinórban. AP-ben bízom, ha ő megfutja amit tud akkor ezt behúzzuk, de ez csak vasárnap este 10 körül derül ki.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Most nem azért de ezt a Cardsot ha nem verjük el akkor mindenki elhúzhat a fenébe. Passzolában mind védelem mind támadó oldalon top 3 ak hátulról, rush d jük sem túl veretes legtöbb vesztett albdájuk van a ligában to mutatójuk még a miénkbél is rosszabb. 22 sackjük volt idén ha ellenük sem tud a D-falunk felmutatni valamit akkor tényleg komolytalan számolni a szezonnal.
Egyetlen esélyük hogy DA kifog egy isteni meccset és Breastonnal és Fitzel szétkapják a hátsó védelmünket, de azért messze nem ilyen gyenge az a sorunk mint ahogy tűnik.
Offensenek meg most kéne megmutatni hogy pontot is tudunk szerezni mert meccsenként majdnem 30at nyel a Cards... mi meg eddig feltutunk mutatni átlag 18-at 😀 😀
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Nem értem a kopasz miért most keménykedett, ennyire. Miért ilyen végleges eszközhöz nyúlt a "büntetésre". Jelenleg a csapatot büntette meg egyedül, hiszen Moss egy elég jó csapatban landolt.
Paulus
Van egy gondolatom erről, nem tudom hogy így van-e, de lássuk. BC-nek köszönhető hogy Farve idén is itt van, 2 éves szerződést kötöttünk vele tavaly, és idénre is úgy alakult már a draft stratégiánk is, hogy ő QB-nak Farve-ot tartotta. Az hogy végül a játékosok hozták el az szerintem színház, tuti BC a főkolompos.
Ez az év nem úgy megy mint tavaly, és jogosan teszik fel BC-nek a kérdést, hogy ez meg hogy lehet, a csapat nem gyenült akkorát mint ahogy a mutatók szerint áll. Hoztuk Moss-t, és így már igazán nem lehet panasz, az erősítés megtörtént, jöhetnének az eredméynek de nem. Na most ha ezt a szezont egy Farve Moss Harvin AP és még sorolhatnám... offense és a williams wall, allen, winfield... defense úgy hozza le, hogy nincs playoff, akkor ez a kérdés még kínosabb. Kell a műsor hogy mekkora gáz is van, és ő megpróbált rendet tenni, ezért ki kellett rúgni Mosst, és hogy mekkora áldozatra is képes volt BC, ezzel akara jelezni a problémák súlyát és az ő elszántságát a megoldásra.

Kíváncsi vagyok a tulajdonos közbenjárása a játékosoknál és BC-nél mire lesz elég, szívesen meghallgatnám mit mondott nekik az edzések és a közös ebédek alkalmával, illetve egyáltalán mit tud egy ilyen látogatás érni a szezon közepén. Azt hiszem nem azt jelenti hogy leadnánk már a szezont, inkább a Cards elleni meccs jelentőségét növeli, innen már tényleg nem lehet hibázni. Üzenet is lehet, hogy ha mégis hibák jönnek akkor további változásokra lehet számítani, és hullhatnak még fejek.

Remélem azért a lelkesítés elég, és ennek köszönhetően megnyugszik mindenki és hétvégén "madarat lehet velünk fogatni" :cool:

T-Jack-ről az a véleményem, hogy amikor játszott ez a csapat még alakulóban volt, mostanra biztosan többre képes velük, főleg hogy volt ideje tanulni a háttérben. Fejlődött, nekem ezt mutatja a Pats elleni beszállásakor mutatott higgadt és eredményes játéka, ha a nyugger nem egészséges ki kellene próbálni legalább egy félidőt, hogy legyen összehasonlítás.